پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کینگزلی کومان

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

من فک کنم روزی حداقل ۱۰ با ر خودمو در جریان ترانسفر یووه بودم ، خبرهای کوتاه زیادی از همون اول تابستون می اومد که بایرن کومان رو می خواد ، کومان قبل از اوون مصاحبه کرد که دوست نداره قرضی بازی کنه و این بهترین راه براش نیست ، نمی دونم دیگه یه باشگاه باید چکار کنه که بگه تو تو برنامه های ما جای داری بشر ، تو عکس های معرفی لباس های باشگاه بود (‌دقت کنید سه نفر دیگه ای که بودن مارکیزیو ، پوگبا و موراتا بودن ، این کجا و اون ۳ تا کجا!) تو بازی جلوی لاتزیو و اودینزه هم فیکس بود (‌شدیدا معتقدم تعویض نمی شد جام هم پریده بود.) ، و از روز اولی که بایرن گفت ۱۲-۱۵ میلیون بدین ، تا روز آخر یووه داشت مقاومت می کرد ، اما خیلی طبیعیه که بازی کردن توی یک تیم هجومی ، توی یک لیگ هجومی برای بازیکنی که مهم ترین خصوصیاتش سرعت و دریبله جذاب تر باشه ، کسی که می خواد بره رو نباید نگه دارن اما دو سال قرضی به نظرم درست نبود. اما کسی که داره خودشو به در و دیوار می زنه که بره ، باید بره ، چه زیدان باشه ، چه مست و چه کومان.

در ضمن اینجور قاپزنی ها رو شما تماما کار پاراتیچی بدونید ، با نایب رییس شدن ندود هم مطمئن باشید سیاست باشگاه مبنی بر نگه نداشتن بازیکنان بی قرار!! کاملا باقی می مونه ، اما  ندود میاد ۳۰ میلیون دائمی می فروشتش همین و بس.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
البته دلیل بی قراریش واضحه.

دقیقا به همون دلیلی که از پی اس جی جدا شد از یووه هم جدا شد.

نمیشه یه استعداد 18 ساله رو روی نیمکت نشوند، یا دقیقه ی 88 بهش بازی داد و یا وقتی شرایط برای بازی کردنش محیاست یه 30 ساله رو بجاش استفاده کرد و بعد ازش وفاداری به باشگاه رو هم خواست.

اون قرار دادنش توی عکس های معرفی لباس هم هیچ اهمیتی نداشت چون این مربی بود که در نهایت تصمیم میگرفت بهش بازی بده یا نه و فصل قبل دقیقا مشخص کرد که تصمیماتش چجوریه.

به هر حال رفتنش برای خودش خیلی هم عالی شد چون اینجا به جوونا هیچ اهمیتی داده نمیشه و حتی یه استعداد 32 میلیونی هم با وجود کیفیت بالاش برای اینکه بهش فرصت بازی داده بشه نیاز به فشار رسانه ها داره، کومن که مفت بود و اگه کل فصل هم رو نیمکت میموند کیی نگرانش نمیشد.از نظر من تصمیم اش برای رفتن کاملا عاقلانه بود.
  • juve's fan, Principino, Numero Uno و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مصاحبه ی جدیدش :nish: :

"من در تیم های بسیار بزرگی بازی کرده ام ، مطمئنا همه ی آنها مثل هم نیستند ، اما در اینجا نسبت به جاهای قبل احساس فشار بیشتری نمی کنم. من یوونتوس را ترک کردم برای اینکه فرصت بازی در تیمی را داشته باشم که با بازی من هماهنگی بیشتر داشت.من می دانستم که اینجا بیشتر بازی خواهم کرد  ، زیرا بازی بایرن با خصوصیات من هماهنگی فوق العاده ای دارد. من خوشحالم که در یوونتوس بازی کرده ام ، حضور بسیار مثبتی برای من بود. در ایتالیا ، انجا در سطح تاکتیکی چیزهای بسیار زیادی یاد گرفتم. من مهاجمی بودم که وسط خط حمله بازی می کردم ، اما باید بازی بدون توپ را هم یاد می گرفتم. من هیچ چیز بدی ندارم که در مورد آنها بگویم. بوندس لیگا بسیار سطح بالاست و بایرن مونیخ تیم بزرگی - نه فقط در آلمان - است."

یه سایت دیگه این صحبت ها رو هم ازش نقل کرده :

"من در یوونتوس زمان بیشتری برای بازی به دست آوردم و به عنوان یک بازیکن حرفه ای واقعی  :1:  با من رفتار می شد  و نه فقط یک بازیکنی که در کمپ تمرینی بودم ، مثل پاریس سنت جرمن. دلایلم برای ترک پاریس خیلی طولانیست ، ولی به عنوان یک بازیکن جوان که از آکادمی آمده بودم ، به نظر می آمد هرکاری کنم برای پیدا کردن جایگاهم در تیم کافی نخواهد بود.من از تصمیمم پشیمان نیستم و باید دید آیا تصمیمم برای ترک پاریس درست بوده است."

همون طور که گفتم دلایل فرقش برای ترک یووه و پاریس متفاوت بود ، تو یووه بهش خیلی هم اهمیت داده شد :nish:  ولی خب به سبک بازی یووه نمی خورد بازیش و رفت :nish:

• juve's fan, mory, Principino و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

دقیقه 70 گل چهارم ایرن زده فوق العاده تاثیر گذار چیزی که تو یووه هیچ وقت نتونس نشون بده یعنی نذاشن یا ذخیره بود یا تو تاکتیکی گنگ بی سر صدا کم پیدا!

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
جون به جونش کنن وینگره ، یووه پارسال سیستمش وینگری نبود :nish:
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

گل دوم بایرن مقابل هرتابرلین زده فوق العاده داره میدرخشه!

• juve's fan, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
آرسن ونگر در مصاحبه با Bein Sports گفته که انتقال کومن از پاری سن ژرمن به آرسنال در تابستان 2014 قطعی شده بود، اما در نهایت او بازی کردن در یوونتوس را ترجیح داد و به بیانکونری ملحق شد.

- در بازی هایی که تاکنون برای بایرن مونیخ در این فصل به میدان رفته 4 گل به ثمر رسونده و 7 پاس گل داده :22:.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
کومن در مصاحبه با SportBild

" می خواهم نه برای دو سال بلکه برای مدتی طولانی در بایرن مونیخ بمانم."

" من به یوونتوس فکر نمی کنم. انتظار نداشتم که در این جا اینقدر زیاد بازی کنم. دوران من در یوونتوس ناامید کننده بود."

بقیه مصاحبش هم برای ...  :370: 

• Bianconero Amore, juve's fan, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشخصه ک بایدن اینقد بازیکن داره و بدون استرس ب همشون بازی میده و کومان هم ضعش تو چشم نمیاد چون ترکیب ترکیب قویه  ولی در کل استعداد نابی بود هر چند کوادرادو سر تره 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

کومن بدرخش و بمان

stat_3.jpg

• Bianconero Amore, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
تیمش 3 گل عالی دریافت کرد (((((( :
کومن هم هم شاهد 3 پاس گل از حریف بود که به زیبایی هر چه تمام صورت گرفت ((((( :
  • Bianconero Amore, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کومن عالیه .....چون پپ بیش از حد وابسته به وینگره کومن تو چشم اومده

• Bianconero Amore, Escanor, Massimiliano Allegri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

cnpbkulwoaazcaw.jpg

خوشست آن مه به اغیار آزمودم
به من خوش نیست بسیار آزمودم
همان خوردم فریب وعده‌ی تو
تو را با آنکه صد بار آزمودم

#اغیار#کچل#433#پارما#ارجن#روبن#اغیار#رومینگه
#اغیار:2laugh:
  • Bianconero Amore, Escanor, Massimiliano Allegri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
71d_coman-pep_thumb.jpg

کومی : پپ بهترین مربی دنیاس و از بودن در کنارش خوشحالم، امیدوارم بایرن منو بخره..
نمیدونم با آنجلوتی چه اتفاقی میفته، اما کاش اندازه پپ به من اعتماد داشته باشه..

پ.ن : دیگه گذشت اون دوران ژیمناستیک بازیات ،، فک نکنم دیگه بدرد یووه بخوره ، ولی با شناختی که از آنجلوتی دارم به بازیکنای این سطح و جوون که شوتهاشون به قصد قربه الی الله زده میشه اعتقاد خاصی داشته باشه، از الانم عذا گرفته بنده خدا..
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

کینگزلی کومن چطوری شده سریع ترین بازیکن بایرن نمیدونم!

کاستا با اون سرعت سرسام آور چی بود پس؟

نمیدونم فقط رو یه استارت اینو حساب کردن، یا جمعی از استارت هاش بوده، ولی سرعت های این دوتا قابل مقایسه نیس!

کومن کم کم بزرگ میشه و یاد میگیره اینقد محو مربیش نشه.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کومان به مناسبت تولد پپ ازش تمجید کرده :

"او همیشه مرا نصیحت می کند که چگونه بازی کنم و اینکه به چه چیزهایی نیاز دارم.او شخص و مربی ای است که من واقعا تحسینش می کنم.فلسفه ی بازی او برای من بی نقص است ، من او را و تصمیمش برای ادامه ی دوران حرفه ایش را ستایش می کنم و برایش خوشحالم. "

• El rey leon, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

برای دومین بار تو این ماه مصاحبه کرده و التماسسسس کرده که بایرن بخرتش :2laugh:

یه نکته ای هم توی تیکه ی آخر مصاحبه اش بود که قشنگ معلومه چرا به خودش زحمت نداد ایتالیایی یاد بگیره :

" در یوونتوس فشار بیشتر بود ، قبل از هر بازی ... اما در بایرن ریلکس تر هستم و این برای من مناسب تر است."

عخی نمیری :2laugh: هر کی ندونه انگار بازیکن فیکس تیم بوده ، به تنهایی بار تیم رو روی دوش می کشیده  ،  بمون همون جا بابا راحت هم هر فصل قهرمان شو :2laugh: #ذهنیت_بازنده #ژن_یووه_چی_میگه #تنبل_خان #دیبی۳۲میلیون #کومان۲۸میلیون

• alex 4ever, El rey leon, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

کومان امروز توی یه نمایش عالی  3 تا پاس گل داده و نمره 10 گرفته از اکثر سایت ها چیزی که من خیلی به ندرت دیده بودم و بهترین بازیکن زمین شده !

همه دارن به به و چه چه می کنند ولی متاسفانه اینجا ما سرمون رو مثل کبک کردیم زیر برف و هنوز بر این باوریم که کومان تو یووه جواب نمیده و همون بهتر که رفت !

باز هم تکرار می کنم روزی میاد که از اینکه کومان رو به این راحتی از دست دادیم حسرت میخوریم ! 

دقیقا نمی دونم شرایط قراردادیش چجوریه ولی ای کاش حالا که یووه نمیخواد نگرش داره برش گردونه و با یه قیمت بیشتر از 28 تایی که به بایرن گفته بفروشدش به تیمهای جزیره یا همون پی اس جی !  :22: 

• El rey leon, Aminvo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

^^

من دیشب بازی را کامل دیدم. کومن نسبت به قبل خیلی پخته تر بازی می کنه، در دو سمت زمین هم بازی کرد و در دریبل زنی خیلی موفق بود. ولی هنوز هم معتقدم فضایی که در لیگ آلمان و مخصوصا تیم بایرن در اختیار کومن قرار گرفته هرگز و هرگز در یوونتوس و ایتالیا در اختیارش نبود.

دیبالا در پالرمو خیلی ابتکار عمل بیشتری داشت ( به نظر من) و راحت تر بازی می کرد ولی در یووه چون همه مطلقا دفاع می کنند اصلا فرصت زیادی برای دریبل زنی و ... نداره. همونطور که مسی پارسال در فینال فرصت زیادی برای دریبل زدن نداشت.

کومن چون فضا داره و لیگ آلمان دفاعی نیست و در کنار بهترین ها بازی می کنه گل کرده، البته نمیشه استعدادش را منکر شد، ولی در ایتالیایی کنونی مثل بوندسلیگا نمی تونست به درخشه.

اگه درست برای کومن آینده نگری می کردیم باید به ساسولو قرض می دادیم و نه این مدلی به بایرن بفروشیم. به احتمال بالا توی ساسولو به دلیل سبک بازیش خیلی خوب جواب می داد.

البته اگه درست یادم باشه خودش گفته بود قرضی به این مدل تیم ها نمی خواد بره و ترجیح میده نیمکت نشین یووه باشه.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21175 ارسال

- همين "بچه" با ورودش به زمين روند بازي رو متهول كرد، يك پاس گل داد و يك گل هم زد.

يادمون نره كه "بچه" ست و البته بابتش حدود 20 ميليون گرفتيم ! چه معامله خوبي به لطف دوستان ...

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی