پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کینگزلی کومان

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
330 پاسخ برای این موضوع

s.m.r.d.8

s.m.r.d.8

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 132 ارسال

نه دیگه با این حرفت به شعور مدیران بایرن مونیخ توهین کردی. مگه فکر کردی اون هام در حد ماروتا بیان گول بخورن

2 ساله قرضی اگه جواب داد و ستاره شد دائمیش میکنن نشد پس میفرستنش. حتی حق خرید اجبار هم نیست برا بایرن. کلا همه چیز تحت سلطه بایرنه و هرجوری که بخاد با این قضیه رفتار میکنه
در ضمن علیرضا کوارادو هیچ بند خریدی نداره

++ اون پست بالایی پاک بشه

ماروتا تابستون كولاك كرد فقط خوشحالم كه سه ماه بيشتر نبود
  • juve's fan, Signora Omicidi, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

این بابا تو یووه مشکل روحی داشت به سیستم یووه نمی خورد ، بازیکن تک پسته بود و موقعی که فروختنش فکر نمی کردن بخوایم ۴-۳-۳ بازی کنیم ، حتی ۴-۳-۳ یووه با ۴-۳-۳ بایرن فرق داره ، نمی دونم چرا واسه آبی که دیگه به جوب برگردوند اینقدر حرص می خورید ، همین موراتا تو رئال یه نیمکت نشین بود یک توپ رو نمی تونست استپ کنه چون به سیستم اون تیم نمی خورد ، اومد یووه و شکوفا شد. یاد بازی با لاتزیو می افتم که اگه ۳۲ میلیونی نمی اومد معلوم نبود کومان جز رفتن تو شکم مدافه می خواست چیکار کنه. به نظر من کومان واقعا اون جنگندگی که یه بازیکن واسه جایگاهش داشته باشه رو نداشت ، نتونست مربی رو مجاب کنه ، بره به سلامت. الان احتمالا اینقدر انگیزه گرفته که داره به طور منظم تو کلاسهای آلمانی هم شرکت می کنه ، مدرس؟‌ ریبری :)))

این جمله ی یورنته رو تقدیم می کنم بهش : یوونتوس باشگاه بزرگیه ، منتظر کسی نمی مونه.

یه عده هم هستن از هر فرصتی واسه کوبیدن مربی استفاده می کنن ، که باید گفت خسته نباشی دلاور، خدا قوت پهلوان. :1:

• alireza.de710, alex 4ever, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4166 ارسال

یکی از کاربران در سایت خارجی نوشته بود که در بایرن یک جوری از کومان بازی می گیرند که با قابلیت های او یعنی سرعتش انطباق داره... . گفته بود که سانتر کردن و پاس دادن دو نقطه ضعف کومان است که در بایرن کم تر به کار گفته میشه.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
حرف زدن درمورد کومن و پیرلو و ویدال و توز . پشیزی ارزش نداره . تمام . رفتن که رفتن .
  • Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تو لیگی که تو 9 دقیقه ملت به تیم دوم لیگ 5 میزنن اونم نه چند نفر یه نفر کومن بایدم بدرخشه :1: :2laugh: 

• Bianconero Amore, Orphée, Juventus FC و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

به نظر من هم کومان بازیکن خوب و با استعدادیه به شرطی که در پست اصلیش یعنی در کناره های زمین(وینگر) بازی کنه

و ایضا رو قدرت بدنیش کار شه...وقتی ما کومان رو میبریم نوک حمله دقیقا نصف پتانسیلش رو ازش می گیریم...به نظر من

فوتبال فرانسه در آینده ای نزدیک شاهد ظهور یه فرانک ریبری جدید خواهد بود و اونم کسی نیست جز کینگزلی...

پ . ن : بایرن هم  باشگاهی نیست که الکی دنبال کسی بره و به یه بازیکنی با این سن و سال چنین پیشنهادی بده...

27 آگوست 2015...

پ . ن : نوش جونشون...بهترین مدیران رو دارن...بهترین بازیکنان رو هم بی سر و صدا جذب میکنن...

• Orphée, mory, Numero Uno و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کومان :‌

• من در مورد شروع خوبم بسیار خوشحالم ، امیدوارم بتوانم به همین ترتیب ادامه بدهم. تمام صحبت و تعریف هایی که از من می شود به اعتماد به نفسم کمک می کند. و مشوق من برای این است که بیشتر تلاش کنم.ریبری همیشه توصیه های خوبی به من می کند و ما هر روز با هم صحبت می کنیم ولی من با همه ی بازیکنان رابطه ی خوبی دارم و اینجا برایم مثل خانواده است.

پ.ن :‌همونجا خوش باش ، اینجاها پیدات نشه  :31:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
در مورد اینکه یه عده از رفتن کومن حسرت میخورن حرفی ندارم . به هر حال هر کسی ممکنه یه بازیکن بازیکن محبوبش باشه

ولی اینکه یه عده میان میگن فلان تا گل زده و پاس گل داده و فلان و بیسار و سیستم های تدافعی لیگ ایتالیا با سیستمهای در پیت دفاعی لیگ المان که به قول دوستمون یکی توش تو ده دقیقه پنج تا گل میزنه از نظرشون یکیه ودارن مقایسه میکنن مخ ادم سوت میکشه

البته خب بحث یه عده که مشخصه . دوست دارن به هر بهونه ای به ماروتا توهین کنن و ماروتا رو احمق نشون بدن

ولی اون عده که ادم از نظر فنی قبولشون دارن ميان اينطوری تحلیل ميکنن و ماروتا و الگری رو ميکوبن خيليه واقعا
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4652 ارسال
^
واقعا کسی هست که در کیفیت کومن شک داشته باشه؟
فصل قبل کومن 18 سالش بود فقط، هممون دیدیم که فرصت هایی که برای بازی کردن بهش داده میشد اصلا مناسب به جوون 18 ساله نبود، بارها زمانی که تیم نیاز شدید به گلزنی داشت و شدیدا تحت فشار بود به بازی اومد، بارها توی زمان های مرده ی بازی (دقیقه ی 88) به بازی اومد، یک بار وسط بازی اومد و ده دقیقه بعدش دوباره تعویض شد.طبیعی بود که توی این شرایط نتونه خودش رو نشون بده.البته زمان های بازی مناسب هم بهش داده شد و توی چند مورد مثل بازی اول فصل قبل و دو سه تا بازی مثل ناپولی عالی بود و چنتا بازی هم خوب نبود.

خب من سوال میکنم ازتون که یه بازیکن 18 ساله باید چکار کنه که یا استعداد تلقی بشه؟باید استناد بشه به عملکرد ضعیفش توی اون شرایط سخت؟یا اون گل فوق العاده اش توی کوپا و پاس های چیپ اش و به هم ریختن دفاع حریفی مثل ناپولی رو ببینیم و سعی کنیم استعدادش رو پرورش بدیم؟
بازیکن 18 ساله نمیتونه همیشه عالی باشه، اونم توی پست غیرتخصصی.بازیکن 18 ساله یه چشمه هایی از استعدادش رو فقط میتونه نشون بده.

اینکه کیفیت لیگ ها رو مقایسه میکنید و با قاطعیت تمام حکم میدید که کومن توی هیچی نمیشد هم که واقعا جالبه، توی همین لیگ کم نبودن بازیکنای با جثه ی حتی کوچکتر و سبک بازی مشابه کومن که موفق بودن و هنوز هم هستن، امثال اینسینیه و جروینیو و صلاح و کواد که همین الان هم عمده تواناییشون تکنیک و سرعتشون هست.کلا همین با قطعیت در مورد آینده حکم صادر کردنتون نشون میده قضاوتتون درست نیست.

اونایی هم که کومن رو خائن میدونن و روی اسمش خط میکشن هم زیادی از یه بچه انتظار وفاداری دارن.کومن پی اس جی رو بخاطر نداشتن فرصت بازی ترک کرد، توی یووه هم شرایط براش محیا نشد و پیشنهادی از یه تیم جذاب تر(خواهشا کتمان نکنید که بازی کردن تو بایرن جذابیتش چندین برابر بازی کردن تو یووه ست) دریافت کرد و پاسخ مثبت هم بهشون داد.حالا من نمیدونم چجوریه که شماها از یه بچه ی 18 ساله انتظار وفاداری به تیمی رو دارید که ممکنه آینده ی حرفه ای اش رو به خطر بندازه.(دکتر جان شما خط بکش رو اسمش :1: )

فکر میکنم ما هم مثل منچستر نیاز داشتیم یه استعدادی شبیه پوگبا رو مفت از دست بدیم تا بعدا سر استعداد دیگه ای مثل دخیا با زیرکی مانع از خروجش بشیم.دخیا خواست بره، اما الان که علیرغم میل باطنیش موند توی یونایتد همچنان داره با تمام توان کارش رو میکنه.کومن هم اگه نگه میداشتیم الان توی 433 داشت بهترین شرایط رو برای شکوفاییش تجربه میکرد.
  • GioVanni Agnelli, Numero Uno, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

کومان بازیکن خوبیه و استعدادش هم تقریبا خوبه ولی اصلا قابل مقایسه با پوگبا نیست. بازیکن بزرگی هم نمیشه به نظرم. نهایتش یه بازیکن مفیده و یکی میشه مثل پدرو رودریگز. (اگه بشه خوبه :1:)

صرف نظر از این، وقتی بازیکنی در یه تیم جواب نمیده و مربی هم نمی دونه باهاش چکار کنه، بهترین کار همینیه که یوونتوس کرد. نتیجه ای از فروش کومان کاملا راضی هستم. بازیکن بزرگ هم شد نوش جان بایرن و پپ و رومینیگه. روند و نحوه فروشش بد بود که قبلا صحبت کردم. بپه هم فقط لایق فحشه پژمان :nish:

پ.ن.: خائن هم نیست اصلا. من جای کومان بودم خیلی بدتر می گفتم :2laugh:

• mory, pezhman, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ΔΔ

اره من شک دارم . شک هم نه. . يقين دارم از اين هيچی در نمياد

يجوری ميگی ۱۸ ساله انگار این تنها بازيکن ۱۸ ساله ای بود که وارد فوتبال شده . حالا به صرف اينکه يکی دو تا دريبل تونسته بزنه که نشد استعداد ناب که . باور کن ما هجده ساله های زيادی. ديديم که ستاره شدن
مگه پوگبا چند سالش بود که فيکس شد و اعتماد مربی رو جلب کرد . ؟
جالب اينکه. کوادرادو و ژروينيو و صلاح رو مثال ميزنی . من کوچکترين شباهتی بين فئزيک اينها با کومن نميبينم .

و جالب تر از اون اينه که همين خود تو هرنانزی که تو پست غير تخصصيش داره بازی ميکنه رو بخاطر يک پاس اشتباه تو بازی با ناپلی يک ماهه همه حا داری ميکوبيش . اما الان شده پست غير تخصصي

زمان بازی دادن رو هم مربی که از نزديک. تمرينات رو زير نظر داره ميتونه نظر بده . نه من و تویی که کيلومترها اينورتر تو خونه نشستيم و داريم تخمه ميخوريم

راستش اينی که ميگی کومن عالی بود رو نميدونم در مورد کدوم کومن ميگی . ولی چيزی که من از کينگزلی کومن يادمه. يه گل به پارما ی درب و داغون و که فکر کنم شیش هفت تا خورده بود و يه پاس گل تو يه بازی ديگه يادمه . بقيش چئزی که بشه گفت خوب هم بوده رو نديدم . چه برسه به عالی
  • Delle Alpi, MaMpIeRo, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خودش هم تو مصاحبه اش گفته تو آلمان که مهار نمی شم و فشردگی خط دفاع کمتره ، موفق ترم ، نمی دونم چرا ماها اصرار داریم که موفق نبودنش رو به بی دانشی مربی!!! ربط بدیم.

من رو اسم بازیکنای جوگیری که ازشون خوشم نمیاد خط می کشم ، می خواد این ، می خواد زامبی ، می خواد شتر یا مست. همشون لایق خط کشیدن روی اسم هستن. اینم بره پیش ریبری اینا موفق باشه ، امیدوارم اون ۲۸ میلیون بهمون برسه :1: که باهاش یه وینگر چپ بخریم که زورش نیاد زبون کشور جدیدشو یاد بگیره. من حسرت می خورم کاش الشا رو می خریدیم ، وینگر چپ ۱۵ میلیونی ، مسلط به زبان ایتالیایی ، فیزیک مناسب و هزاران جایزه ی نقدی و غیر نقدی دیگر :happy crying:

• pezhman, MaMpIeRo, alex 4ever و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4652 ارسال
پژمان یه بار دیگه پست من رو بخون.نه حرفی از ناب بودن استعداد کومن زدم و نه حرفی از پست غیر تخصصی زدم که با هرنانس مقایسه میکنی و نه مثل تو تمام تصمیمات مربی رو وحی منزل میدونم.

اسامی ای هم که گفتم از لحاظ سبک بازی هم سبک با کومن میدونم.
هنوز اون اعلام رضایت کاملت از بازی فصل قبلمون جلوی پارما که باختیم هم یادمه، نوع نگاهت هم از اون موقع تغییری نکرده و انتظار هم ندارم نگاهت به کومن مشابه من باشه.

دکتر شما هم نظر شخصیته، از یکی خوشت نیاد نابودش میکنی (خودمم همینجورم تقریبا)
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
در مورد پارما رو که توضيحش رو به خودت گفتم . تو زمانی به پارما باختيم که همه چيز مشخص بود و اگه بازيکنا تو اون بازی با کت و شلوار هم ميومدن و بازی هم نمی کردن. هيچ اتفاقی نه تو جدول نه تو روحيه بازيکنا نه قهرمانی و نه هيچ چيز ديگه ای نميفتاد . اما اتفاقی که افتاد اين بود که تو داشتی از اين باخت سو استفاده ميکردی و کل فصل درخشان الگری و دو تا قهرمانیش رو با اين باخت زير سوال ميبردی

در مورد پستت هم که هست بالا ديگه . مگه ويرايشش کردی ؟ مگه نگفتی الگری تو پست غير تخصصی بازيش داده و با استعداده و اين حرفا

اين اسامی هم که نام بردی من عرض کردم کوچکترين تشابهی بين فيزيک اينا نميبينم . نه سبکشون . هزاران نفر ممکنه. تو دنیا هم سبک رونالدو باشن . مگه همه. ميشن رونالدو ؟؟؟؟؟

نه اتفاقا تصميمات الگری وحی منزل نيست . ديدی که خودم هم امسال در مورد ترکيب چينيش و همين مثلا بازی دادن به هرنانز در اون پست انتقاد زياد داشتم . ولی قطعا تصميمات اون درصد درست تری داره نسبت به تصميمات ما از اينجا .

ولی اينکه ميگم کومن بازيکن نميشه نظر شخصي منه . نه در قبالش به کسی توهين کردم که چرا خريدن يا فوختن يا مدير بايرن رو احمق فرض کردم که خريد اينو .

ولی گفتم که . برعکس من يه عده منتظرن که از کوچکترين چيزی که اون هم قطعا برداشت شخصيشونه. از ماروتا و الگری و کل تيم يه احمق بسازن
  • Bianconero Amore, Delle Alpi, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4652 ارسال
حرفام همونی بود که گفتم.ویرایش هم نکردم.

در مورد پارما هم توضیح نده. گفتی از شرایط اون بازی کاملا راضی هستی.البته بعدش هم گفتی چون خواستی تو بحث کم نیاری اون حرف رو زدی.کلا از بحث کردن هدفت اینه که به هر وسیله ای شده کم نیاری.

حرف دیگه ای ندارم
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اونایی هم که کومن رو خائن میدونن و روی اسمش خط میکشن هم زیادی از یه بچه انتظار وفاداری دارن.کومن پی اس جی رو بخاطر نداشتن فرصت بازی ترک کرد، توی یووه هم شرایط براش محیا نشد و پیشنهادی از یه تیم جذاب تر(خواهشا کتمان نکنید که بازی کردن تو بایرن جذابیتش چندین برابر بازی کردن تو یووه ست) دریافت کرد و پاسخ مثبت هم بهشون داد.حالا من نمیدونم چجوریه که شماها از یه بچه ی 18 ساله انتظار وفاداری به تیمی رو دارید که ممکنه آینده ی حرفه ای اش رو به خطر بندازه.(دکتر جان شما خط بکش رو اسمش :1: )

بحث این که چرا تیم رو ترک کرده نیست.بحث حرفایی که بعد از رفتن زده.فکر نمیکنم این که یه نفر 18 سالش باشه ملاک خوبی برای نمک نشناس بودنش باشه.نخواستیم از باشگاه تعریف کنه فقط تیکه نمینداخت کافی بود.

• Bianconero Amore, Signora Omicidi, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

امکان بازگشت کومن خیلی کمه !!

http://www.espnfc.us...ich-is-a-family

• MaMpIeRo, Signora Omicidi, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

حرفام همونی بود که گفتم.ویرایش هم نکردم.

در مورد پارما هم توضیح نده. گفتی از شرایط اون بازی کاملا راضی هستی.البته بعدش هم گفتی چون خواستی تو بحث کم نیاری اون حرف رو زدی.کلا از بحث کردن هدفت اینه که به هر وسیله ای شده کم نیاری.

حرف دیگه ای ندارم

الان از بين اين همه حرف مشكلت همون بازي با پارماست ؟ باشه منم حرفي ندارم . هر چيز که بايد ميفهميدم رو فهميدم

اره الان كه فكر ميكنم بازي مهم و حياتي رو باختيم 😂😂😂

در ضمن قبلا هم گفتم . دنبال اين حرفا نباش . دنبال دليل قانع کننده واسه حرفام باش . نه بازی با پارما

گفتم که . من هيچ چيز در کومن نديدم که بخوام باهاش با کسی وارد بحث بشم اصلا . نه از رفتنش ذره ای ناراحتم نه از طرز رفتنش .
ولی به هر حال هر کس يه منظوری رو تو حرفاش دنبال ميکنه ديگه

مثل اينکه تيم تو فينال چمپيون داشت بازی فينال رو انجام ميداد و باز هم يه عده ميگفتن الگری و ماروتا چيزی اضافه نکردن به تيم
  • Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4652 ارسال
اینایی که گفتی هیچ ربطی به کومن نداره.

مثال پارما رو هم گفتم که صرفا نوع نگاهت و نحوه ی جبهه گیریت توی بحث ها رو بهت یاداوری کنم.
  • Signora Omicidi, Escanor, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اینایی که گفتی هیچ ربطی به کومن نداره.

مثال پارما رو هم گفتم که صرفا نوع نگاهت و نحوه ی جبهه گیریت توی بحث ها رو بهت یاداوری کنم.

گفتم كه . ولي الان كه اسم از بازي پارما اوردي بزار توضيحش رو بدم . تو داشتي از يه باخت بي ارزش و كاملا بدون اهميت سو استفاده ميكردي و كل فصل الگري رو با اين باختش زير سوال ميبردي و انواع و اقسام ايرادات رو ميگرفتي ازش . و از من پرسيدي راضي هستي تو يعني ؟ و من هم گفتم اره راضي ام . در واقع اصلا اهميتي نداشت واسم اون باخت . شايد اگه از روي اين عادت بيست سي ساله نبود اصلا بازي رو نگاه هم نميكردم . در حالي كه با تيم دوم ١٢ امتياز اختلاف داشتيم و بعدش بازي دورتمند رو داشتيم و الگري به نصف تيم استراحت داده بود .
ولي خب ديگه . كسي كه دنبال ايراد گرفتن و مخالفت باشه راهش رو پيدا ميكنه

به قول بچه ها تو واتس اپ مخالفت باكلاسه😃😃

خيلي واضحه حرفم . نميدونم چرا هي پارما رو تكرار ميكني

ولي چيزي كه واسم جالبه چطور كسي ميتونه از اين به قول خودت چند دقيقه بازي كردن كومن اون هم تو پست باز هم به قول خودت غير تخصصيش متوجه استعداد فوق العادش بشه ولي الگري كه فصل پيش يكي از بهترين فصل هاي يووه رو رقم زد رو متوجهش نشه و بگه هيچ چي اضافه نكرده ؟؟؟!!
  • Bianconero Amore, Signora Omicidi, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی