پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر کوپا ایتالیا - یوونتوس 4-0 لاتزیو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- احتمالا بارزالی نتونه توی این بازی بازی کنه ! :cry2: ولی خب با وجود اوگبونا و کاسرس نگرانی وجود نداره .

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
بوفون تو تمام سوپر کاپ هایی که حضور داشته برنده بوده.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ خبرهای خوبی از وضعیت بارزالی به گوش میرسه و به احتمال زیاد یکشنبه از ابتدا برای یووه بازی میکنه... + ترکیب احتمالی یووه همون ترکیبیه که در چند روز گذشته پیش بینی شده...بوفون،بارزالی،بونوچی،کیه لینی،پیرلو،ویدال،مارکیزیو،لیخت،آساموآه،توز،ووچینیچ + یووه کماکان به تمریناتش پشت درهای بسته ادامه میده...

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- جیانلوکا روکی به عنوان داور این بازی انتخاب شد . دی لیبرتراتوره ، کاریولاتو کمک داوران ، ماتزولنی داور چهارم ، بانتی و داماتو هم داوران خط هستند . :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی وقته این تو ذهنمه می خوام بگم، امیدوارم خط حمله ی این فصل یووه (اگر قراره کسی اضافه نشه) توز-ووچینیچ باشه. به توز-یورنته ترجیحش میدم.

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
ایول خیلی نظرتو می خوام :1: :1:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

با Gianluca Rocchi بیشتر اشنا شوید

تصویر

همونطور که پیش تر گفته شد Gianluca Rocchi داور بازی شده.

امار این داور برای یوونتوس به شرخ زیر است :

تعداد بازی که برای یوونتوس قضاوت کرده : 21

تعداد برد هایی که یوونتوس در بازی هایی که اون قضاوت کرده بدست اوورده : 15 برد

تعداد باخت هایی که یوونتوس در بازی هایی که اون قضاوت کرده بدست اوورده : 3 شکست

تعداد مساوی هایی که یوونتوس در بازی هایی که اون قضاوت کرده بدست اوورده : 3 تساوی

چون بازی در خارج از خونه هست برای یوونتوس ، امار بازی های خارج از خانه ی این مربی در مقابل یوونتوس به شرح زیر است :

تعداد بازی : 14 بازی

تعداد برد : 9 برد

تعداد باخت : 3 شکست

تعداد مساوی : 2 تساوی

نکاتی در مورد قضاوت های او برای یوونتوس :

پس در کل ما فقط 3 بار باختیم زمانی که اون برامون قضاوت کرده که هر 3 بار هم ما بیرون از زمین خودمون بازی کردیم

اخرین بازی که این داور برامون سوت زد ، برمیگرده به بازی همین چند ماه پیش در المپیک رم ، مقابل رم که توتی با یک شوت سرکش دروازه رو باز کرد و رم 1-0 یوونتوس رو شکست داد

اولین باری هم که برامون سوت زد ، بازی های سری بی ایتالیا بود که با اسپزیا 1-0 کردیم در سال 2007

این داور در سال 2001 هم یک بار برامون مقابل لاتزیو در المپیک رم سوت زده که ما اون بازی رو 1-0 بردیم که در اون بازی ، بازیکن متعصب یوونتوس ، په په گل یوونتوس رو زد.

در کل این داور 5 بار در المپیک رم برای یوونتوس سوت زده که ما 4 تا از اون بازی هارو بردیم و فقط یکی رو باختیم. و در کل 10 گل هم در این 5 بازی در المپیک رم زدیم که میانگین هر بازی ، 2 گل بوده که امار خیره کننده بوده

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
هیچوقت به بازی هامون مقابل لاتزیو خوشبین نبودم، این بازی هم به هیچ وجه از این قضیه مستثنی نیست. فکر می کنم باید این فصل رو با از دست دادن جام شروع کنیم.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
مارکیزیو : - بازی در رم عجیب است جرا که ما قهرمان ایتالیا شده ایم ! اما بهتر از بازی در بیجینگ ست . - رطوبت هوا در چین بسیار اذیت کننده بود و سال پیش بسیار اذیت شدیم . - به نظرم در رم هواداران زیادی به استادیوم خواهند آمد . هواداران همه جا با ما هستند . - هم تیمی هایم در مسابقات پیش فصل با انگیزه بودند و می خواهیم با فتح مجدد سوپرکاپ شروع خوبی داشته باشیم . - البته رویارویی با لاتزیو سخت است . آن ها فصل قبل ما را از کوپا حذف کردند . - در تمام 4 بازی پارسال با لاتزیو تیم برتر بودیم اما نتیجه خوبی حاصل نمیشد . - انتقادات به یورنته اغراق آمیز است .او به سبک جدیدی از فوتبال پبوسته و پارسال نیز به ندرت بازی کرده است . - او به زمان نیاز دارد تا با فوتبال ایتالیا هماهنگ شود .

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
شبکه 3 هم ظاهرا پخش میکنه بازی رو اگه باز اتفاقی رخ نده :3:

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال
آخ دلم میخواد فردا مارکتی بدجوری تحقیر شه ،پیرلو ، ویدال ، پوگبا و شاهزاده ، شوت زنا بیان جلو. :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: هنوز که یاد خوشحالیاش جلو یووه میفتم آتیش می گیرم.

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- یورنته در توییتر :
ما فردا در سوپرکاپ بازی خواهیم کرد . امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و بتوانیم اولین خوشحالی را به هواداران بدهیم . # زنده باد یووه !

- پیش بینی میشه فردا شب 54 هزار نفر از بازی دیدن کنن و به همین خاطر امروز در رم جلسه ای برای حفظ امنیت و رسیدگی به هواداران یووه و کنترل آن ها برگزار شده .

سید آمار ما یه ذره با مال شما فرق میکنه... :1:

من از توتو گفتم . :39: پوزش ! :1:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

- ندیدم آمار رویایی دو تیم رو کسی بنویسه .
دو تیم 80 بار با یکدیگر بازی کردن که 30 بار یووه موفق به پیروزی شده و 21 دیدار هم با تساوی خاتمه یافته . قبلا هم همونطور که مجتبی در صفحه اول گفت ، یک بار توی سوپر کاپ سال 98 دو تیم با هم بازی کردن که لاتزیو 2-1 یوونتوس رو شکست داد .

سید آمار ما یه ذره با مال شما فرق میکنه... :1:

+ 2 تیم در تمامی رقابت ها تاکنون،139 بار به مصاف هم رفته اند که سهم یووه 71 برد،33 باخت و 35 تساوی بوده است...بهترین برد یووه برابر لاتزیو
بردهای 6-1 در فصول 94-93 و 59-58 و همچنین برد 5-0 در فصل 53-52 بوده است...بهترین بردهای لاتزیو برابر یووه بردهای 4-0 در فصل 96-95 و 40-39 بوده است....
+ آمار یووه برابر لاتزیو در سری آ،71 برد،32 باخت و 35 تساوی بوده است...
+ یووه در این مصاف های رو در رو 245 گل به ثمر رسانده و در مقابل 160 گل دریافت کرده است...

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

- ندیدم آمار رویایی دو تیم رو کسی بنویسه .
دو تیم 80 بار با یکدیگر بازی کردن که 30 بار یووه موفق به پیروزی شده و 21 دیدار هم با تساوی خاتمه یافته . قبلا هم همونطور که مجتبی در صفحه اول گفت ، یک بار توی سوپر کاپ سال 98 دو تیم با هم بازی کردن که لاتزیو 2-1 یوونتوس رو شکست داد .

ُسید خیلی کم گفتی :1: ، دقیقا 162 بار با هم بازی کردن

تعداد برد یوونتوس : 78

تعداد تساوی : 42

تعداد برد لاتزیو : 42

امار خارج از خانه ی یوونتوس در 81 بازی مقابل لاتزیو :

تعداد برد یوونتوس : 31

تعداد تساوی : 21

تعداد برد لاتزیو : 29

امار 10 بازی اخر یوونتوس برابر لاتزیو در خانه ی لاتزیو از سال 2005 تا به امروز :

تعداد برد یوونتوس : 6

تعداد تساوی : 2

تعداد برد لاتزیو : 2

نشون میده یوونتوس تو این 9 سال اینقدر هم بد نبوده تو بازی های خارج از خونش مقابل لاتزیو

البته اینا فقط امار هست ، و امار هیچ نقشی در نتیجه ی بازی نداره :3:

ویرایش : با پست محمد همزمان شد

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

خلاصه مصاحبه کلوزه قبل از این دیدار:

+ من مطمئنم دیر یا زود بالاخره به یووه گل خواهم زد..امیدوارم این اتفاق فردا رخ دهد..
+ توز ؟ او یک بازیکن فوق العاده است که توانایی تعیین نتایج بازی را به تنهایی داراست...
جابجایی های او در زمین و شوت هایش فوق العاده است اما بازیکنان زیادی در ترکیب یووه
هستند که می توانند به ما آسیب بزنند نظیر ویدال که به خوبی در پشت سر مهاجمین حرکت
می کنند البته بازیکنان خطرناک دیگری هم هستند...
+ کلوزه در برابر بوفون...کدامیک از همدیگر بیشتر واهمه دارند ؟ به طور قطع او یک دروازه بان
فوق العاده است ولی ما هم مارکتی را داریم...

ترجمه ایتالیایی

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
پتکوویچ : " از اینکه در تابستان کمتر مقابل شما قرار گرفتم و به شما پاسخ دادم خوشحالم( می خنند). من از وضعیت کنونی تیم خود راضی هستم. ما تمرینات برنامه ریزی شده ای را برای جدال با یووه انجام داده ایم و خوشبختانه با توجه به اینکه در بیشتر نقاط قوی شدیم امید زیادی به قهرمانی داریم " " مطمئنا ما تلاش می کنین تا شایستگی و قدرت مندشدنمان را در زمین نشان دهیم " " باید با این تفکر به میدان برویم که بازی حساسی مقابل یک تیم بزرگ داریم. همانطور که گفتم ما بر اساس بازی یووه تمرین کردیم پس ابتدا سعی بر کنترل یوونتوس در همه نقاط داریم و بعد از آن خواهد بود که با حمله کردن جسارت خودمان را نشان می دهیم " " مطمئنا یوونتوس هم قوی تر شده. آن ها علاوه بر اینکه بازیکن مهمی را از دست نداده اند کسانی مانند توز و یورنته را هم گرفته اند. پس شک نکنید که یوونتوس همچنان با قدرت است " " ما 11-12 بازیکن ملی پوش را در کشورهای مختلف داشتیم. این برای ما باعث غرور خواهد بود زیرا نشان می دهد که بازیکنان با کیفیتی را در اختیار داریم اما به هر حال این اتفاق باعث اخلال در تمرینات ما هم شده بود. به طوری که در بعضی از تمرینات بازیکنان ملی پوش ما نبودند "

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کنفرانس یوونتوس شاید اکنون که دورا آماده سازی است لاتزیو سخت ترین رقیب برای یووه به حساب بیاد ؟ " بوفون : بله. به نظرم صرف نظر از وضعیت خوبی که ما در 2 سال قبل داشتیم لاتزیو همیشه تیمی بوده که در مقابل ما خوب بازی کرده و رقیب سرسختی بوده و امتیازهای خوبی هم از ما کسب کرده. در نتیجه آن ها برای ما رقیب قابل احترامی هستند و ما با احترام زیادی با آن ها روبرو می شویم " آیا فکر می کنید که این یوونتوسی که می خواهید است ؟ " کونته: این سومین سال من با یوونتوس است. اگر این یووه من نبود اکنون سال سوم من با یووه هم نبود. نباید برای آماده سازی یووه و نتایج کسب شده ناراحت و نگران بود. من واقعا به شاگردانم اطمینان دارم. من فراموش نمی کنم که از آن ها یک تیم برنده ساختم و توانستیم 2 سال عنوان قهرمانی را کسب کنیم " یوونتوس قوی ترین است ؟ " بوفون : شما بعدا آن را متوجه خواهید شد. ممکن است اکنون حرف ها به منزله حمایت از تیم باشد اما در آینده می توانید رشد یووه را بهتر ببینید. ما سعی می کنیم تا از عنوان قهرمانی خود دفاع نیم بعد از 2 سال " " ما در حال به چالش کشیدن یک جام مهم هستیم. اما من دوست ندارم که یک پیروزی ساده و بدون در نظرگرفتن لاتزیو بدست بیاوریم. این جدالی حساس بین 2 تیم قدرتمند است که هر کدام از آن ها می توانند برنده جام باشند " " این دیداری سخت با لتزیو است . تیمی که به خوبی توسط مربی خود آماده دیدار با ما شده. اما ما اجازه نداریم که از رویارویی با ان ها بترسیم و دلسرد شویم " " من فکر می کنم که یوونتوس در بازی کوپا سزاواری بیشتری داشت اما آن ها توانستند بازی را مدیریت کنند. به نظرم فکر کردن و صحبت درباره اشتباه یک بازیکن خاص اشتباه است. همانطور که ما با بازی خوب تیمی خود موفق به کسب 2 اسکودتو شدیم باید برای بقیه جم ها هم تلاش کنیم و بازی تیمی برای ما از اهمییت زیادی برخوردار است " " رسانه ها و مطبوعات تلاش کردند که وضعین خاصی را برای یورنته ایجاد کنند که واقعا برای من خنده دار بود. او 3 هفته قبل وارد تیم ما شد و البته تلاش زیادی هم داشت. برای من مهمترین چیز عرق ریختن و تلاش کردن در تمرین است. او یک سال بازی نکرده است و مشکلات ناشی از بازی نکردن او اجتناب ناپذیر است. " " ما این شرایط را به خوبی درک می کنیم و به اندازه کافی برای بخدمت گرفتن او خوش شانس بوده ایم. در روزنامه ها و رسانه ها باید احترام 2 طرفه وجود داشته باشد و آن ها نباید برای ایجاد فضا تیتر و خبرهای جنجالی را منتشر کنند " " ما برای داشتم یورنته تلاش زیادی کردیم. ما او را به خوبی می شناسیم و به خصوصیات و توانایی های او آگاهییم. به همین دلیل برای او 1 سال صبر کردیم " " بعضی ها نوشتند که ما برای وجود جاسوس در تمرینات محل تمرین خود را عوض کردیم که این برای من خنده دار بود. ما فقط میخواستیم که بازیکنانمان در بهترین شرایط تمرین کنند و در بهترین فُرم باشند " " ما در Trigoria تمرین کردیم. که بخاطر آن از باشگاه رُم ممنون هستم. من از مهمان نوازی آن هها متشکرم و می توانیم زمانی که آن ها به تورین می آیند در وینوو پذیرای آن ها باشیم تا از آن ها تشکر کنیم. من هیچ چیز خاص یا غیر طبیعی مشاهده نکردم " [spoiler] توتو - فوتبال ایتالیا ..

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
خوب بالاخره انتظارات به پایان رسید و با مشخص شدن تکلیف سوپر کاپ امشب دیگه لیگ هم شروع میشه. توی این تابستونی حوصلمون سر رفت از بس پست نقل و انتقالات الکی خوندیم. برای این بازی هم اصلا دوست ندارم یورنته در ترکیب اصلی باشه چون بازیکنی مثل یورنته باید به تیم تزریق بشن. اول 10 تا 15 دقیقه چنده هفته بازی کنند و بعد بیشتر بشه. امیدوارم که مثل پارسال از خط دفاع و هافبک قوی برخودار بشیم و بازی خوب و هماهنگی ازشون ببینیم چون اگه این دو تا خوب نباشه هر چقدر هم که مهاجم خوب داشته باشی باز هم بازنده ای. با اینکه از اوگبانو خوشم نمیاد ولی امیدوارم که اگه امشب فیکس بود اشتباه بچه گانه نکنه و ما را یاد دو فصل پیش بونوچی نندازه. امیدوارم که هر کدوم از مهاجم های سابقومون توی زمین بودن گل بزنن تا بازیکنان جدید فکر نکنن خیلی شاخ هستند و جو بگیردتشون. البته مطمئن هستم که کونته این را به خوبی بهشون یاد خواهد داد که هر لحظه امکان داره روی نیمکت باشن. و اما امیدوارم ضمن پیروزی شاهد درخشش ستاره جوان تیم یعنی پوگبا باشیم. :flag3: :scarflong: :Juveflag: :scarflong: :flag3: :scarflong: :scarflong: :Juveflag:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بازی رو چه شبکه هایی نشون میده ؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

بازی رو چه شبکه هایی نشون میده ؟

شبکه های پخش بازی :

Al Jazeera Sport +7
Al Jazeera Sport HD 3
beIN Sport 1 / HD
C+ Fútbol (esp) / HD
Digi Sport 1 (cze/svk)
Digi Sport 3 (rom)
ESPN Dos
Orange Sport (poland)
OTE Sport 1 / HD
Russia 2 (Rossiya 2)
Sport 1 (israel) / HD
Sport TV Live / HD
SuperSport 1 HD (alb)
SuperSport 3 (za) / HD

برای این تو بخش تاپیک رسانه ی بیانکونری نذاشتمش چون مدیران بخش فکر کنم خودشون بازی های رسمی رو به شکل بهتری بذارن ، من اینو گذاشتم که فقط بگم اگر سی سی کم بگیرید میتونید بازی رو راحت ببینید.

+ شبکه 3 سیمای جمهوری اسلامی :evilgrin:

جدی زحمت نکشیدی صفحه اول رو بخونی :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی