پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر کوپا ایتالیا - یوونتوس 4-0 لاتزیو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

درسته كه از ماركتي به دلايل مختلف بدمون مياد اما فكر مي كنم كه ديشب بعد از عكس العمل بوفون، شخصيت خودش رو نشون داد با حركتش و واقعا محترمانه رفتار كرد، كاري كه بارها و بارها بوفون در قبالش انجام داده بود.

آقا من فکر می کنم یه سوء تفاهمی در مورد تشویق مارکتی بوجود اومده :1:...این مارکتی داشت میرل رادو بازیکن خودشون که اون شوت قشنگ رو زد تشویق می کرد و از کار تیمیشون راضی بود کاری
که اغلب گلرها برای روحیه دادن به هم تیمی هاشون انجام میدن...حالا درسته یه جورایی بازیکنان ایتالیا با هم قرابت خاصی دارن ولی این قضیه تشویق بوفون به نظر من اصلا با عقل جور در نمیاد :1:...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

اصلاً اینطوری نبود!
پارسال وقتی تیم دفاع میکرد، سیستم یووه 1-4-5 بود! سه تا دفاع مرکزی جمع میشدن تو محوطه و لیخت و آساموا دو طرف رو پوشش میدادن اما دیشب اینطوری نبود و بارتزالی دفاع راست بود!

امیر تقریبا هر دوتون درست میگید.دفاع یووه هم 4 نفرست و هم 5 نفره.

ببینید زمانی که تیم حریف بازی رو از خط دفاعیش شروع میکنه معمولا گرایش به کناره های زمین پیدا میکنه و توپ به یک جناح برای شروع حمله ارسال میشه.دقیقا توی همین لحظه دفاع یووه به اون سمت کشیده میشه و وینگر اون جناح میره جلو برای انجام پرسینگ و کار دفاع رو از جلوی زمین شروع میکنه که همین خودش فوایدی رو به همراه داره که توضیح میدم.

اما وینگر جناح مقابل میاد و میشه نفر چهارم خط دفاعی.تا اینجا دفاع چهار نفرست ولی با جلوتر اومدن تیم حریف به ناچار هر دو وینگر به خط دفاع برمیکردن و دفاع میشه پنج نفره.

برای مثال دیشب وقتی کاندروا صاحب توپ میشد آساموا میرفت تا وسط زمین و از همون جلو دفاع رو شروع میکرد.پشت سرش کیلینی کشیده میشد به گوشه ی زمین و سمت مقابل لیخت میومد و میشد دفاع چهارم.با جلوتر اومدن کاندروا آساموا هم باهاش عقب میومد و دفاع پنج نفره میشد.سمت مقابل هم چنین شرایطی وجود داشت.
این مسئله زمان حمله اجرا میشه دقیقا و چون بیشتر حملات ما از سمت راست هست اینطور تصور میشه که بارتزالی دفاع راست تیمه.

این سیستم فوایدی داره.اولیش اینه که دفاع رو از جلوی زمین شروع میکنه و ضمن اینکه بازی حریف رو از همون ابتدا خراب میکنه امکان ایجاد خطر روی دروازه رو هم کمتر میکنه.مورد بعدی اینه که تیم بیش از حد به لاک دفاعی نمیره و توی همون پرس اولیه امکان ایجاد ضد حملات برای یووه فراهم میشه و مورد مهمتر اینه که وینگرها مجبور نمیشن همیشه کل طول زمین رو برای انجام کار همزمان دفاعی و حمله طی کنن و با تمرکز بیشتر وسط زمین کمتر دچار خستگی میشن.

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
^ دقیقا من هم همین فکر رو میکنم :1: چون تشویق مارکتی دقیقا بعد از تکرار صحنه سیو بوفون پخش شد این ذهنیت به وجود اومد که داره بوفون رو تشویق میکنه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
^ من تصور نمیکنم که بارتزالی دفاع راست تیم بود! مطمئنم اینطوری بود. :1: یادم نیست دقیقه چند ولی حدود دقیقه 35 تا 40 بود که یه سانتر رو با پا به کرنر زد. مسیر حرکتی بارتزالی، مسیر حرکت یه دفاع راست بود.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
امیر یعنی هیچ نفوذی از کیلینی تو بازی ندیدی؟ توی فوتبال امروز یک چیزی که خیلی مهمه اینه که بازیکنا یک فاصله ی خاصی رو همیشه با هم حفظ کنن.زمانی که وینگرها نفوذ میکنن دفاع پشت سرش هم مقداری جلو میاد تا هم اون فاصله حفظ بشه و هم فضای خالی زیادی پشت سرش بوجود نیاد و هم توی حمله پشتیبانی کنه. اینکه ما 3 مدافع رو بزاریم فقط توی دفاع بمونن و اصلا توی حمله شرکت نکنن واقعا دور از ذهنه.حتی برای بونوچی که نفر آخر خط دفاع هست هم وظایفی توی کار هجومی تیم در نظر گرفته شده که همونطوری که میدونید اکثر مواقع کار بازیسازی از بونوچی شروع میشه

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
مربی لاتزیو بعد از پایان بازی رسما از همه هواداران لاتزیو عذر خواهی کرد .

[img width=720 height=466]http://upload7.ir/images/07533640788064588851.jpg[/img]

این چه لیدریه خب نگاه به تماشگر ها بکنید همه دارن به لیدر نگاه میکنن . اصلا بازی یادشون رفته خب یه پیر مرد بیارن کسی نگاش نکنه دیگه :Facepalm:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بازی دیشب فوق العاده بود بازیکنا واقعا جنگنده و پرتلاش بودند! بال های کناریمون فوق العاده بودن! فقط ووچینیچ یکم شیش میزد اما فریادهای کونته یهو موتورش رو راه مینداخت که خیلی باحال بود! :))

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

[li]تمامی عکس های بازی دیشب به علاوه عکس های مراسم اهدای جام و رختکن یوونتوس --- کلیــک[/li]

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خبرگزاری ANSA ایتالیا گزارش داد که 2 هوادار یوونتوسی به علت خوردن ضربات چاقو در بیمارستان هستند

گفته شده این اتفاق بعد از ظهر به وقت ایتالیا رخ داده ، زمانی که هنوز بازی شروع نشده بود. این حادثه در نزدیکی ورزشگاه المپیک رم اتفاق افتاده

ضربات چاقو به پشت این هواداران یوونتوسی که 27 و 28 ساله بودند اصابت کرده است.

پیش بینی شده است برای بهبودی این دو هوادار یوونتوسی حدود یک ماه باید منتظر باشیم

یوونتوس در دیدار سوپر کاپ ایتالیا توانست لاتزیو را در خانه ی خودش 4 بر صفر شکست دهد

با توجه به اینکه پست رو جای اشتباهیی گذاشته بودم ، انتقالش دادم به اینجا

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
کنته انگار داشتن پلی استیشن بازی میکرد به تک تک بازیکنا میگه چیکار کنن که اشتباه نشه . حالا جی جی دل نری یادش بخیر مثل احمق ها واستاده بود نگاشون میکرد . یادش بخیر من کشتی که بودم وقت استراح 30 ثانیه که میرسید مربی تیم حریف بلند میشد شاگردشو خشک میکرد . حوله خیس لب دهنشون میزاشتن گلشو خی میکردن . حالا مربی کشتی من خودش رو صندلی مینشسی لم میداد . میگفت رفتی تو محکم شمکمشو چنگ بزن دردش بیاد :nish: :Facepalm:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

تصویر

زاراته ، مهاجم سابق لاتزیو که اصلا رابطه خوبی با لوتیتو نداره ، روی صفحه توییترش این عکس 1 رو منتشر کرده و همراهش هم نوشته " خاطرات زیبا ... " . :1:

1 = عکس مال قهرمانی سوپرکاپ لاتزیو در سال 2009 ـه . :1: خدایی این فوتبال ایتالیا خیلی جالب ـه . :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[CENTER][SIZE=17pt][B]
F O R Z A - J U V E

[img width=720 height=540]http://www.uppic.org/image-D91B_52124EA7.jpg[/img]

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
تسلط کامل بر توپ و میدان، هارمونی کامل از خط دفاع تا نوک حمله در بسیاری از دقایق بازی، اضافه شدن همه ی نفرات در دفاع تیمی و یه بازی شناور در خط حمله، کنترل کامل بازیکنان خطرناک لاتزیو، یه کونته ی پر هیجان و سرشار از کاریزمای مثبت در کنار زمین، یه تعویض طلایی، یه پیرلوی خلاق با تصمیمات آنی ِ فوق العاده، 2 سیو استثنایی از کاپیتان بوفون، گلزنی 4 تا از بهترین بازیکن های یووه که نوید یه فصل بسیار خوب رو میدن، نمایشی دلپذیر همراه با تجلی شخصیت بالای یووه مبنی بر لت و پار نکردن و کیسه گل نکردن حریف هاش در حالی که از دقیقه ی 60 به بعد به راحتی می تونست این کار رو بکنه که نشان از عقده ی نبودن تیم داره و ... تبریک به تیم و کونته ... 4 جام از 6 جام اخیری که یووه و کونته در 2 سال اخیر می تونستن در ایتالیا بگیرن به ویترین افتخارات باشگاه اضافه شد ...این ها تمام اتفاقاتی بود که دیشب در زمین استادیو المپیکو افتاد ... و البته این ها تمام چیزهایی نیستن که در ادامه ی یه فصل بسیار دشوار لازم داریم ... همه ی این ها لازم هستن ولی کافی نیستن ...

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان
شادی کونته با بازیکنا و کادر فنی روی نیمکت :rainbow: ( سه عکس متحرک )
[spoiler]
تصویر
تصویر
تصویر
[/spoiler]

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی