پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سوپر کوپا ایتالیا - یوونتوس 4-0 لاتزیو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
173 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
PogBooooooom :love: عاشقم

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
یک گل خیلی تاکتیکی و تمرین شده قشنگ واز همه زیباتر چرخش و ضربه پوگبا :flower:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
رویایی تر از این نمیشه ! پوگبا ! :nish: یه چرخش و گل . + این خیابانی چی داره میگه ؟ :np: بازی سخت رو گذاشتن توی هفته های اول ؟ :np: به قرعه کشی اعتقاد داره آیا ؟ :np:

seyyed amirreza

seyyed amirreza

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 210 ارسال
از نظر من گل رو پیرلو زد . مرسی پیرلو. :rose:

majid2752

majid2752

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 14 ارسال
به نظر میاد مارکیزیو بدجوری مصدوم شده :cry2:

حسينAlex

حسينAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 82 ارسال
يكي منو قانع كنه براي چي ويچينيچ تو زمينه؟

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
شاهزادهههههههه :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :cry2: :cry2: :زاری: :زاری:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
مارکیزیو از چهرش پیدا بود خیلی نگرانه خدا کنه زیاد جدی نباشه

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
واقعا از مصدومیت شاهزاده بدطور ناراحت شدم ، یعنی نشون میداد با ناراحتیش که مصدومیتش خدایی نکرده ، دهن موراتی لجن ، گوش دلورنتیس کر ، مصدومیتش جدیه :cry2: پوگبا باز هم ارزش خودش رو نشون داد و چند نکته در مورد بازی دقیقه 25 فهمیدم چرا به پیرلو نیاز داریم همیشه دقیقه 28 فهمیدم بارزالگی اگه تو تیم باشه دفاع یعنی چی دقیقه 31 فهمیدم چرا بوفون بهترین دروازبان تاریخه دقیقه 34 فهمیدم واقعا بارزالی یعنی چی ، و حرومزداده ای به اسم هرناندز یعنی چی دقیقه 38 فهمیدم اگر دستت بسته باشه و توپ بخوره به دست یعنی خطای خند و داور باید کارت زرد بهت بده زنده باد یوونتوس :worship:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- اولین مشکل که به چشم اومد ندیده شدن مارکیزیو بود که حل شد . :1: متاسفانه هنوز این قضیه هست و دیدید که با بیرون رفت کلودیو و اومدن پوگبا ورق برگشت ! واقعا امسال خط هافبک باحالی میشه ... - توز باید سریع تر بشه . دقیقه 42 بعد از پاسکاری های قشنگ که تحسین خیابانی رو هم برانگیخت (!) ووچینیچ پاس رو به بیرونی به توز داد اما توز اصلا توی این مایه ها نبود و داشت فکر می کرد که ووچینیچ الان شوت می زنه . :1: بازی میرکو هم آدمیزادی بود . :1: ما سرعت کم توز و گیر کردن توپ زیر پای توز خیلی رو اعصابه . عینهو جووینکو بازی می کنه . :1: با کله میره توی شکم دفاع ها . بازی وحشتناک ویدال ! واقعا ویدال بد بود . زوج ویدال و لیخ همیشه موتور محرکه اون سمت یووه بودن اما امروز که ویدال بد بود ، بازی خوب لیخ رو هم تحت تاثیر قرار داده بود . ویدال هم بگیر نگیر داره . :1: - سیو بوفون با تک دست هم تو حلق مارکتی و طرفداراش . :1:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بازی های دوستانه کجا این بازی کجا نیمه اول خوب بازی کردیم فقط حرکات 70% انجام می شد که اون هم به زودی حل می شه و این ناهمانگی در این زمان طبیعی هست توز کم کم داره بازی گروهی یاد می گیره توپش رو زیاد زدن باید یاد بگیره در ایتالیا چه طور بازی کنه ویدال ویدل همیشگی نیست 60% خودش هست امیدوارم نیمه به خودش بیاد من حدس می زدم لولیچ رو مهار کنه اما واقعا لولیچ اذیت کرد و خبری از ویدال جنگنده نبود مارکیزیو هم فصل رو داره به بد ترین شکل ممکن اغاز می کنه فکر نمی کنم زود تر از 2 هفته دیگه بتونه بازی کنه خط دفاعی بلاخره اماده شده نمی دونم چرا حس می کنم بارزالی کمی اضافه وزن پیدا کرده میرکو هم داره روز خوبش رو می گذرونه فقط کمی بی دقت هست پاس هاش اغلب به بازیکن هدف نمی رسه از استفان راضی هستم وضایفش رو به خوبی انجام داد پوگبا هم روی گل عالی چرخید اما تو بازی چیزی ازش دیده نشد (طبیعه دیرتر به تیم اضافه شده امادگی کامل نداره) امیدوار به اسونی این جام رو هم بگیریم تعویض های بعدی هم احتمالا یورنته و جووینکو (متاسفانه) باشند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
وقتی امثال ماتری و کوالیارلا و سبا رو در خط حمله دارید میتونید بگید که اینها مهره های ناکارامدی هستن ولی اگه در خط حمله شما کسایی مثل ووچینیچ و توز باشن تنها چیزی که میشه گفت ناکارامدی تاکتیک های تهاجمی تیمه ! به نظرم کونته باید یه تجدید نظری بکنه ! خط دفاع یووه هم خیلی روی کارهای سرعتی کم میاره خصوصا بارزالی که قشنگ یه چندباری جا موند ولی با هر ترتیب با تکل خطا و کشیدن پیراهن تونست لولیچ رو مهار کنه ! :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی خوبی بود. من فکر می کردم لاتزیو انگیزه و تشنگی بیشتری برای بردن این جام نسبت به یووه داشته باشه. ولی یووه تسلط قابل قبولی به بازی داشت. بهرحال این لاتزیو تیمی که خیلی سخت گل می خوره و حرکت هوشمندانه ی پیرلو باعث شد تا در ادامه از فشردگی بازی جلوگیری بشه. از نکات قابل توجه بازی، Workrate خیلی بالای توز ه. اگرچه بخش زیادی از تلاش هاش هرز ه ولی ازین تحرک و تلاشی که داره خیلی خوشم اومد. احساس می کنم توز هنوز متوجه نشده تو ایتالیا نمیشه 20 متر با توپ حرکت کرد، اون فضاها و بازی سرعتی توی انگلیس رو نمیشه اینجا اجرا کرد. نیاز به زمان داره تا به سبک بازی در ایتالیا عادت کنه. خط دفاع یووه هم چشم نواز داره بازی می کنه، بارتزالی یکی از بهترین های زمین بود.

mehdialaei27

mehdialaei27

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 158 ارسال
يه بازيكن داره خيلى خوب بازى ميكنه! شماره 6 هم هست!!!! اون كيه؟؟؟!!! سر الكس انشاالله داره بازى رو ميبينه ديكه. نه؟

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
بابا ماركيزيو كلن ١٧ ديقه تو بازي بود. خيلي هم بازيش به چش اومد! اون دريبل هاشو نديدين؟ كه بعد روش خطا كردن داور نگرفت مصدوم شد؟:cry2: چرا انقدر دشمنين باهاش آخه! :زاری:

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
بنظرم باید هرجور شده از 3-5-2 خودمون رو خلاص کنیم و این سیستم باشه پلن بی ما. یجورایی همه ی مشکلاتمون سرجاش باقی مونده و هافبکها باید جور خط حمله ای رو بکشن که توپ بهشون نمیرسه .بردن توپ به کناره ها و بعد سردرگمی . تو نیمه ی اول نمیدونم چرا سمت چپ دفاعیمون مخصوصا دقایق ایتدایی اینهمه بد بازی میکرد یجورایی پاشنه اشیل تیم شده بود. با خروج مارکیزیو ورود پوگبا خیلی خوشحال شدم و این خوشحالی بعد از چند دقیقه چند برابر شد . واقعا حیفه پوگبا روی نیمکت باشه ومارکیزیو فیکس باشه چون لااقل تو بازی گم نیست

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
- وقتی مارکتی واسه سوپر سیو بوفون دست میزنه ، دیگه ادعای هوادارای یووه معنی نداره .

- تیم از لحاظ تاکتیکی همون تیم فصل قبله و با تقویت خط حمله هم نمیشه ایجاد موقعیت کرد .

- مارکیزیو وظایفش رو خوب انجام می داد . این مصدومیت های اول فصل خیلی سخت میشن به خاطر دوره ی بدنسازی . امیدوارم بقیه سالم بیان بیرون .

- پوگبا واسه خودش سبک داره و سبکش توی فوتبال منحصر به فرده . اگه تیم دیگه ای این بازیکن رو داشت ، خیلی حسرتش رو میخوردم . واقعا لیاقتش نیمکت نیست و این رو هر بازی داره ثابت می کنه اما کاریش نمیشه کرد !

- توز توی بازی های قبلی با حرکت دقایق بازی ، بهتر میشد . نیمه ی دوم حتما بهتر از نیمه اول بازی می کنه .

- میرکو باید هماهنگ تر بشه با توز و اینه توی این پست تا حالا بازی نکرده تو یووه ! بهتر از اینها میشه .

- این خط دفاع 3 نفره رو دست زدن ، یعنی حماقت محض . هر کدوم از این 3 نفر واسه خودشون ادعای بهترین های جهان رو دارن ، حالا کی میتونه نیمکت نشینشون کنه ؟ خرج 13 میلیونی واسه یه تماشاگر ، جالبه !!!

- پیرلو اون پیرلوی با طراوت نیست . باید به خودش بیاد وگرنه قراردادش تمدید نشه زیاد تفاوتی نداره . واسه همینه که همیشه گفتم تکیه ی بیش از حد به پیرلو ، یعنی فاجعه مثل بازی بایرن !

- بازی گل داره بازفکر کنم . تیما که از بدن سازی میان ، با پیش رفتن دقایق تحلیل میرن .

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
سمت چپ دفاع يكم لنگ زد بيشتر بخاطر توانايي هاي كاندروا :hug: بود نه ضعف دفاعي ما! پوگبا هم وقتي اومد تو بازي بجز يه گلش كار خاصي نكرد نميدونم چرا ميگيد بيشتر از ماركيزيو تو جريان بازيه... يه جا هم توپ لو داد!

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
واقعا میرکو هیچ کاری نمی کنه .. فکر میکردم دیگه این فصل یکم حساب کار دستش بیاد و جون بکنه .. :np: توز هم خوب نبود اما باز تلاشش بیشتر از ووچینیچ بود .. به نظرم فاصله فورواردا با هافبک ها زیاد هست و این دلیل میشه که توز و میرکو خوب تغذیه نشن .. انصافا ویدال-پوگبا و آزامـوا از بهترین ها بودن ..

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
kingggggggggggggggggggg kongggggggggggggggggggggg goalllllllllllllllllllllll

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی