Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
1658 replies to this topic

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- مسائل ناراحت کننده ای رو در فروم میبینم که باعث دلزدگی من و امثال من میشه.

فروم که خلوت ـه ! حداقل همون اندک دوستانی که حضور دارند سعی کنند درست رفتار کنند.

اینجا فروم یوونتوس ـه، از مارکو موتا و امثالهم تا دل پیروها و بونی پرتی ها، هیچ کس در برابر یووه به حساب نمیاد.

اینکه می بینم دوستان مینویسند "منتقدان آلگری هییییس" و یا "بردهای آلگری" و ... واقعا تاسف آوره.

همینطور که برخی از دوستان هم دیگه حسابی از خجالت آلگری در میان هم به همین اندازه تاسف آوره.

متاسفم این حرف رو میزنم، ولی اگه دوباره چنین جملات و رفتارهایی رو ببینم، با تمام احترام، با کاربر برخورد میشه.

اونقدر همه در زندگی های حقیقی خودمون درگیر مسائل مختلف هستیم، لطفا اینجا رو دیگه آلوده نکنید !

باز هم میگم که متاسفم، ولی برخورد میشه، اونم به بدترین شکل ممکن !

• Principino, El rey leon, Signora Omicidi and 7 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

واقعا منم شوکه شدم اونم از علیرضایی که جز سمبل های فروم هست. من همیشه میگم اگه توانایی تحمل تفاوت های یکدیگه تو فروم داشته باشیم هیچ اتفاقی نمیفته. نقد و انتقاد خوبه اما تا وقتی به همدیگه توهین نکنیم. من واقغا متاسفم

• tecra and L'Avvocato like this

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

فروم که خلوت ـه ! حداقل همون اندک دوستانی که حضور دارند سعی کنند درست رفتار کنند.

اینجا فروم یوونتوس ـه، از مارکو موتا و امثالهم تا دل پیروها و بونی پرتی ها، هیچ کس در برابر یووه به حساب نمیاد.

اینکه می بینم دوستان مینویسند "منتقدان آلگری هییییس" و یا "بردهای آلگری" و ... واقعا تاسف آوره.

همینطور که برخی از دوستان هم دیگه حسابی از خجالت آلگری در میان هم به همین اندازه تاسف آوره.

متاسفم این حرف رو میزنم، ولی اگه دوباره چنین جملات و رفتارهایی رو ببینم، با تمام احترام، با کاربر برخورد میشه.

اونقدر همه در زندگی های حقیقی خودمون درگیر مسائل مختلف هستیم، لطفا اینجا رو دیگه آلوده نکنید !

میشه تاپیک صندلی داغ منم وسط این تذکرات پیدا کنید؟ :2: میخوام ببینم کدوم فیلمای یه سری از کارگردانا رو دیده بودم و چه نمره ای بهشون داده بودم. دفترچه لیست فیلمامو گم کردم  :141:

• El rey leon, tecra, Senmorta and 3 others like this

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,181 posts
  • LocationTehran,Iran

با کمال احترام بهمن جان شما مثل جمهوری اسلامی عمل می کنی. برای جرج فلوید اشک میریزی اما شهروند خودتو که بخاطر حجابش با عصای زنده گیر و کتک سوار ون گشت ارشاد می کنن سکوت می کنی!

این همه چند ماهه الگری توی این فروم مسخره شده سکوت کردی، بعد با یه حرف علیرضا برآشفته شدی؟
مگه داریم؟ مگه میشه؟

به عنوان یه مدیر فروم قدیمی انتظار خیلی بیشتری ازت میره
  • Pinturicchio, El rey leon, Senmorta and 3 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS
از کی تا حالا انتقاد شده توهین ؟ یه عده کلا حرف نزنن کسی بهشون نمیگه چرا سایلنتین
نوید عزیز میگه اتیش روشن کردی اما بیاید واقعا یکبارم که شده سند مدرک بیارید نشون بدین توهینی صورت گرفته
اقا من از الگری و سبک مربی گریش خوشم نمیاد از ترسو بودن و بی برنامگی و شلختگی تاکتیکش خوشم نمیاد در دایره قوانین ازش انتقاد میکنم بعد یه افرادی که سواد فوتبالی ندارن وقتی نمیتونن خودشونون در برابر انتقاد ها به الگری بی تفاوت جلو بدن میان ساز کرنا میزارن که چرا ب الگری توهین میشه
الان بنده خدا بهمن اومده یک کلام گفته هم اونایی ک الگری میکوبن هشدار میده هم به علیرضا که چرا از این ادبیات استفاده نکن
بعد طرف بهش برخورده میاد میپره وسط حتی مدیریت رو هم زیر سوال میبره ومیخواد تحت فشار بزاره که مثلا پیش خودش بگه اینو میگم ک مثلا بهمن تحت فشار قرار بگیره و منتقدای الگری رو مسدود کنه.
خسته نباشی زرنگ خسته نباشی دلاور این همه نابغه بودی نمیدونستیم

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,006 posts

از کی تا حالا انتقاد شده توهین ؟ یه عده کلا حرف نزنن کسی بهشون نمیگه چرا سایلنتین
نوید عزیز میگه اتیش روشن کردی اما بیاید واقعا یکبارم که شده سند مدرک بیارید نشون بدین توهینی صورت گرفته
اقا من از الگری و سبک مربی گریش خوشم نمیاد از ترسو بودن و بی برنامگی و شلختگی تاکتیکش خوشم نمیاد در دایره قوانین ازش انتقاد میکنم بعد یه افرادی که سواد فوتبالی ندارن وقتی نمیتونن خودشونون در برابر انتقاد ها به الگری بی تفاوت جلو بدن میان ساز کرنا میزارن که چرا ب الگری توهین میشه
الان بنده خدا بهمن اومده یک کلام گفته هم اونایی ک الگری میکوبن هشدار میده هم به علیرضا که چرا از این ادبیات استفاده نکن
بعد طرف بهش برخورده میاد میپره وسط حتی مدیریت رو هم زیر سوال میبره ومیخواد تحت فشار بزاره که مثلا پیش خودش بگه اینو میگم ک مثلا بهمن تحت فشار قرار بگیره و منتقدای الگری رو مسدود کنه.
خسته نباشی زرنگ خسته نباشی دلاور این همه نابغه بودی نمیدونستیم

افشین توی همین پستت داری حداقل به نصف افراد فعال این فروم توهین میکنی .
دقیقا همون حرفی بود که تو چت پاکس بهت زدم . استارت جو و بحث رو میزنی و تنش رو ایجاد میکنی خیلی از بچه های فروم هم بی تفاوت رد میشند و اجازه میدند که احساسات انباشته بشه و در آخر یه جا مثل علیرضا میزنه بیرون .
دقیقا به خاطر همین گفتم اتیش رو خودت روشن میکنی و بحث رو ادامه نده و بذار فروکش کنه .

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra and 3 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- اینجا جمهوری اسلامی نیست، اینجا دقیقا خود لیبی ـه ! خود طالبان ـه !

اوکی ؟!

من هیچ وقت دم از دموکراسی نزدم.

البته متاسفانه سابق بر این به دموکراسی اعتقاد داشتم که اشتباه بود ...

دارم رک حرفم رو میزنم دیگه، تعارف ندارم.

افشین جان، من توی پستم اسمی از کسی نبردم ولی اگه قرار بود اسم ببرم شما اولین و تنها فردی بودی که اسمش رو میبردم.

شاید من و خیلی های دیگه هم از سبک مربیگری آلگری خوشمون نیاد، ولی دلیلی نداره هر روز بیایم بریم روی اعصاب بقیه.

فهمیدیم شما که از آلگری خوشت نمیاد، تمومش کن دیگه. بهتر نیست ؟!

ادامه دادن یک بحث فرسایشی ـه و البته نتیجه خاصی هم نداره.

من میدونم، خودتون هم میدونید که دارید زیاده روی میکنید. پس به جای کلنجار رفتن، خودمون رو کنترل کنیم.

• El rey leon, Signora Omicidi, L'Avvocato and 1 other like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

تبدیل شدن ناگهانی آقای افشین به فن آلگری و ظهور اکانت جدیدی که همون حرف های قبلی ایشون رو میزنه... من دیگه حالم داره به هم میخوره واقعا. اصلا ولش کن. دمت گرم ادامه بده.

• El rey leon, AliReZaZa, tecra and 2 others like this

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS
داداش میخوام یه چی بگم که دیگه اینقدر تهمت نزنی ‌. بر پدر مادر من لعنت که اگه من بجز این اکانت اکانت دیگه ای داشته باشم و یا حتی کوچک ترین ارتباطی با این اکانت شورت کات داشته باشم. تغییر رفتارمم دلیل داره چون به کسی قول دادم که تغییر کنم و کاملا مسیله شخصیه . امیدوارم از اینکه بدون هیچ دلیلی تهمت میزنی وژدانت راحت باشه.
ندیرای عزیز اگه واقعا یک درصد مطمین شدین حرف علی درسته من همینجا میگم از ای پی منو مسدود کنید.
من تهمت نمیزنم ولی از کجا معلوم این یه دسیسه بر علیه من نباشه ؟
  • GioVanni Agnelli, tecra, L'Avvocato and 1 other like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- کاربر shortcut بن شد.

نه به خاطر مولتی یوزر بودن، بلکه بخاطر توهین به سرمربی تیم و تداوم این رفتار.

• Signora Omicidi, AliReZaZa, tecra and 1 other like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS

@Escanor

الان من کاربرا فراری میدم یا شما ؟؟؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

عرض خداقوت و تشكر بابت زحمات تيم مديريتي فروم.

ببخشيد راهي هست كه بتوانم از آن طريق به تمام پست‌هايي كه تاكنون در فروم نوشته‌ام دسترسي پيدا كنم؟

• Signora Omicidi, tecra, Dreamer and 2 others like this

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1,385 posts

عرض خداقوت و تشكر بابت زحمات تيم مديريتي فروم.

ببخشيد راهي هست كه بتوانم از آن طريق به تمام پست‌هايي كه تاكنون در فروم نوشته‌ام دسترسي پيدا كنم؟

سلام حامد جان دوست داشتتی

این عکس رو ببینید
img_20211102_172651_w2.jpg

در واقع ۳ تا عکسه ک برای اینکه شلوغ نشه ، من همه رو توی ی عکس قرار دادم
ترتیب عکس ها هم از بالا ب پایین هستش
روی اسم پروفایلتون کلیک کنید ، بعدش گزینه مطالب شما رو بزنید
بعدش سمت راست گزینه فقط پست ها رو انتخاب کنید
تمام پست هایی ک نوشتید رو براتون لیست میکنه و و اگه اسکرول رو پایین ببرید ، میبینید ک میتونید بین پست ها جا بجا شید
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº and 4 others like this
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

ميلادِ عزيز سپاسگزارم از همراهي و راهنمايي‌ات. 

قدردان لطفت هستم.

:thank: 

موردي كه پس از عبور از مراحل ياد شده‌ات پيش مي‌آيد اين است كه تنها به پست‌هاي چند ماه اخير دسترسي پيدا مي‌كنم.

به تعبيري ديگر به نوشته‌هاي سال‌هاي گذشته‌ام و حتي نخستين پست‌هايم همچنان دسترسي ندارم.

احياناً شما راه‌حلي در اين خصوص نمي‌شناسيد؟

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato and 2 others like this

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,246 posts
  • LocationDeutschland

- حداقل تا جایی که من اطلاع دارم دسترسی به تمامی پست ها امکان پذیر نیست.

• حامد, tecra, L'Avvocato and 1 other like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

شکلک کنته رو پاک کنید که چندشه قیافش با اون حرفا و کارایی که کرد بعد رفتنش از یووه 

• Buffon2003 likes this
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,451 posts
  • LocationRasht

^^^

میخوای این رو بذارن جاش؟ :nish:

=-=-=-=-=-=

ولی جدا از شوخی اینها رو اضافه کنید بد نیست ، حالت فان فروم رو میبره بالا ، هر چند به پای محبوبیت :pep: نمیرسن! :

screenshot_2022-03-17_003523_v7fi.png

• حامد, Pinturicchio, El rey leon and 7 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

یکی از مشکلاتی که چندماه پیش در مواجهه با فروم درگیرش بودم و از قضا فراوان در حضورم سنگ‌اندازی می‌کرد مشکلی بود که علی‌الظاهر برای برخی از دوستان دیگر نیز گهگاه پیش می‌آمد؛ مقصودم همان موردی است که پس از ورود به سایت و پس از بارگذاری کامل به صفحه‌ای دیگر فرستاده می‌شدیم؛ شیوه‌ای که امکانِ استقرار و حضور در فروم را ناممکن می‌کرد. تلاش فراوانی کردم مشکل را شناسایی و برطرف کنم؛ حتی با یکی دوتا از دوستان هم نقیصه را مطرح کردم اما متأسفانه جد و جهدها افاقه‌ای نکرد و عملاً امکان دسترسی و طبعاً فعالیت در فروم ناخواسته از من سلب شد. خوشحالم که دست‌کم فعلاً این مورد برطرف و شرایط برای کار فراهم و مساعد شده. از مسئولین اجرایی فروم؛ علی‌الخصوص آرش‌خان تشکر می‌کنم که در مانایی فروم کمک‌حال ما اعضاء هستند.

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi and 8 others like this

Ti seguiremo anche noi

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,493 posts

^

چه مشکلی داشتید حامد عزیز؟

• حامد, Aminvo, tecra and 4 others like this

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3,579 posts

امیرخان عزیز و فوق‌العاده گرانسنگم، همانطور که عرض کردم؛ به محض ورود به فروم، به آدرسی ناشناس و غیرکاربردی انتقال داده می‌شدم و عملا نمی‌توانست وارد فروم شوم. خوشبختانه این نقیصه در حال‌حاضر کاملا مرتفع و سعادت معاضدت با خوبانی چون شما نصیبم شده است.

• saeed-nedved, Aminvo, Signora Omicidi and 6 others like this

Ti seguiremo anche noi

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users