Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 votes

• Please log in to reply
1658 replies to this topic

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 posts
  • Locationahwaz

ممنون از معرفی کتاب و خب چیزی که فرمودین درسته. منتهی اینجا کاربرد نداره. اینجا یه سرویس رایگانه که یک نفر با هزینه خودش به وجودش آورده و در واقع به ما لطف کرده. هیچ کدوم از ما مجبور به پرداخت هزینه برای استفاده ازش نیستیم و داریم رایگان ازش استفاده میکنیم. براش مالیات پرداخت نکردیم. از ثروتی که متعلق به ماست استفاده نکرده. یک ارگان یا چیزی شبیه به اون نیست که تصمیمی برای ما بگیره. واضحه که حسین صالحی مجبور نیست فروم رو در اختیار هوادارای یووه قرار بده ولی اینکارو کرده. این که با لحن تند شما بخوایم با مشکلات فروم برخورد کنیم درست نیست. اون شخص رو دلسرد میکنه. انرژی منفی بهش میده. حالشو خراب میکنه. نمیگم مشکلات رو نگیم اما این راهش نیست. کسی که در حق ما داره لطفی رو انجام میده با طلب کاری نباید رنجوند. انتقاد باعث پیشرفته و حرکت پسندیده ایه اما حرفی که شما زدید با احترام اسمش رو انتقاد نمیذارم. امیدوارم دیگه شاهد خرابی سایت و فروم نباشیم

اینقدر میتونم در مورد این موضوع صحبت کنم که از حوصله دوستانم خارجه

ولی یه خاطره واستون میگم
چندین سال پیش با رفقا به یک نمایش تئاتر مجانی رفتیم
ما آخر سالن نشستیم و سیستم های صوتی خوب کار نمیکرد و صدا درست نمیرسید و نمایشنامه رو هم بهمون نداده بودن و اصولا متوجه نمیشدیم چی به چیه
وقتی رفتم به مدیر سالن اعتراض کردم گفت همینه که هست
تازه چند نفر بادمجون دور قاب چین هم بهم پریدن که پول ندادی و اعتراض هم میکنی ؟ میدونی تئاتر با چه هزینه ای ساخته شده!

Posted Image

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1,312 posts

بادمجون دور قاب چین هم شدم خدا رو شکر. توی زندگیم سعی کردم جواب توهین رو با توهین ندم. بیشتر از این هم جواب شما رو نمیدم چون فرق موقعیت هایی که میگید با موقعیتی که اینجا هست رو متوجه نمیشید.

• GioVanni Agnelli, El rey leon, amirali2001 and 3 others like this

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3,186 posts
  • Locationگرگان
پیشنهاد میکنم یه تاپیک برای آی دی های ایسنتاگرام اعضا بزارین
  • GioVanni Agnelli and miiiiiiiladcr7 like this

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری

همه اینستاشونو اعلام کنن 

بنده ace_of_glass

• GioVanni Agnelli, mory, amirali2001 and 1 other like this

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

پیشنهاد میکنم یه تاپیک برای آی دی های ایسنتاگرام اعضا بزارین

- تاپیک که ابدا لازم نداره همچین چیزی، ولی توی معرفی اعضا و یا پارازیت میتونه این بحث عنوان بشه.

- در مورد مشکل در خصوص ثبت نام یوزر جدید هم به لطف حسین عزیز به زودی این مشکل برطرف میشه،

به امید اینکه شاهد یوزرهای فیک نباشیم ...

• mory, El rey leon, Aminvo and 5 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,063 posts
  • LocationKhorram Abad
دوستان لطفا بحث و اخبار مربوط ب سوپرلیگ رو در تاپیک اختصاصی خود سوپرلیگ ادامه بدید و از بردن بحث ب تاپیکهای مختلف تا حد امکان خودداری کنید:53:
  • mory, Aminvo, D E L P I E R O and 2 others like this
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,063 posts
  • LocationKhorram Abad
خب بعد از مدتها ...

میخواستم دیگه پستی ندم اما خب ب دلایلی ک لزوم نداره بگم منصرف شدم... امیدوارم ک اشتباه نکرده باشم چون نمیدونم دفعه بعدی ک مورد توهین و تهمت مستقیم و غیرمستقیم قرار بگیرم چ واکنشی نشون خواهم داد! فقط ی سری سوال ذهنم رو مشغول کرده ک البته چندان هم مایل ب شنیدن جوابشون نیستم!

چرا یک مدیر حق نداره تو بحث ها شرکت کنه و نظر مخالف بده؟! اگه اینکارو کرد حتما منظور خاصی داره؟! چطور شخصی ب خودش اجازه میده تهمت بزنه بدون دلیل و مدرک؟! چطور کسی ب خودش اجازه میده یکی دیگه رو تخریب کنه و در نهایت با ترک فروم طوری صحنه رو بچینه ک طرف مقابل بشه آدم بده؟! و...

فکر میکنم کار درستی نباشه اگه دلمون از جایی پره بیایم اینجا رو کسانی خالی کنیم ک مسبب حال بد ما نیستن.. کاش اگه کسی مشکل شخصی داره مستقیم بیاد بگه بلکه برطرف بشه! ن اینکه رو در رو ب عنوان دوست حرف بزنی بعد شایعه پراکنی کنی!!! گاهی وقتا هم ب خیال خودت بخوای مچ بگیری!

در آخر خوشحالم ک هنوز دوستانی هستند ک بین این رفتارهای زشت، آدم رو امیدوار نگه میدارن و بدی های اونارو خنثی میکنن :53:
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Pinturicchio and 10 others like this

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4,006 posts

خب بعد از مدتها ...

میخواستم دیگه پستی ندم اما خب ب دلایلی ک لزوم نداره بگم منصرف شدم... امیدوارم ک اشتباه نکرده باشم چون نمیدونم دفعه بعدی ک مورد توهین و تهمت مستقیم و غیرمستقیم قرار بگیرم چ واکنشی نشون خواهم داد! فقط ی سری سوال ذهنم رو مشغول کرده ک البته چندان هم مایل ب شنیدن جوابشون نیستم!

چرا یک مدیر حق نداره تو بحث ها شرکت کنه و نظر مخالف بده؟! اگه اینکارو کرد حتما منظور خاصی داره؟! چطور شخصی ب خودش اجازه میده تهمت بزنه بدون دلیل و مدرک؟! چطور کسی ب خودش اجازه میده یکی دیگه رو تخریب کنه و در نهایت با ترک فروم طوری صحنه رو بچینه ک طرف مقابل بشه آدم بده؟! و...

فکر میکنم کار درستی نباشه اگه دلمون از جایی پره بیایم اینجا رو کسانی خالی کنیم ک مسبب حال بد ما نیستن.. کاش اگه کسی مشکل شخصی داره مستقیم بیاد بگه بلکه برطرف بشه! ن اینکه رو در رو ب عنوان دوست حرف بزنی بعد شایعه پراکنی کنی!!! گاهی وقتا هم ب خیال خودت بخوای مچ بگیری!

در آخر خوشحالم ک هنوز دوستانی هستند ک بین این رفتارهای زشت، آدم رو امیدوار نگه میدارن و بدی های اونارو خنثی میکنن :53:

کلا مدیری فروم عنوان بی پاداش و عجیبیه !! نمیدونم چجوری بهمن این همه دووم آورده .
اصلا از اون لحظه ای لفظ مدیر کنار اسم آدم میاد دید خیلیا به آدم عوض میشه و انگار از تیم یوزر ها خارج میشی و به تیم دشمن منتقل میشی :1: :1:.
کل مسوولیتت مرتب کردن پست ها و هرز گاهی جلوگیری از ایجاد تنشه ولی حدود اختیاراتت در حد شورای مدرسه است :21:.

(هستند دوستانی که همیشه لطف دارند ولی همون طور که آدم کامنت های منفی توی هر پلتفرمی رو بیشتر روش زوم میکنه و بهش بها میده ، اینجا هم به دلیل کوچیک بودن محیط کامنت های منفی شدید تر بولد میشند )

کلا خسته نباشی

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 7 others like this

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 616 posts

خب بعد از مدتها ...

یکی از سوالاتی که عنوان کردی قبلا تو همین فروم برای منم پیش اومده ...

با اون قسمت از صحبتات که بولد کردم کاملا موافقم و به نکته خیلی خوبی اشاره کردی آرش جان ، به نظرم بیان کردن مستقیم مشکلات یا ناراحتی به وجود اومده با طرف مقابل و جویا شدن دلایل خیلی از اوقات مسائل رو حل میکنه و یکی از بهترین راهکارا ست

از تصمیم و ادامه فعالیتت هم به عنوان یک دوست و هم مدیر فروم خوشحالم و بخاطر زحمات همیشگی و وقتی که میزاری ازت ممنون و سپاسگزارم برادر  :53:  :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Aminvo and 7 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

خب بعد از مدتها ...

الان این خطوط در مورد منه؟ چون هر چی پست های اخیرت رو نگاه کردم ، با تنها کسی که بحث کرده بودی منم... ایکاش میگفتی چه توهین مستقیم یا غیرمستقیمی کردم چون هر چی پستهام رو زیر و رو کردم چیزی به نظرم نیومد...

فروم نیومدن من هم دلایل دیگه ای داره و به مخیله م هم خطور نمیکنه که بخوام صحنه آرایی بکنم و نتیجۀ خاصی رو بخوام به اذهان متبادر کنم و برامم مهم هم نیست...

در آخر هم اینکه اصولاً من صمیمت خاصی اینجا با کسی ندارم که بخوام شایعه پراکنی کنم یا زیر آب کسی رو بزنم... ازین گذشته من فقط در مورد دشمنی تیمهای ایتالیایی با یووه دو پست دادم به محض اینکه حس کردم ممکنه دلخوری پیش بیاد بین من و تو ، دیگه بحث رو ادامه ندادم و این رویکرد من هم هست که وقتی همچین چیزی رو حس میکنم و حتی وقتی بدترین حرفها رو کسی بهم زده باشه ، بحث رو ادامه نمیدم...

• Pinturicchio, El rey leon, Aminvo and 5 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,063 posts
  • LocationKhorram Abad

الان این خطوط در مورد منه؟ چون هر چی پست های اخیرت رو نگاه کردم ، با تنها کسی که بحث کرده بودی منم... ایکاش میگفتی چه توهین مستقیم یا غیرمستقیمی کردم چون هر چی پستهام رو زیر و رو کردم چیزی به نظرم نیومد...

فروم نیومدن من هم دلایل دیگه ای داره و به مخیله م هم خطور نمیکنه که بخوام صحنه آرایی بکنم و نتیجۀ خاصی رو بخوام به اذهان متبادر کنم و برامم مهم هم نیست...

در آخر هم اینکه اصولاً من صمیمت خاصی اینجا با کسی ندارم که بخوام شایعه پراکنی کنم یا زیر آب کسی رو بزنم... ازین گذشته من فقط در مورد دشمنی تیمهای ایتالیایی با یووه دو پست دادم به محض اینکه حس کردم ممکنه دلخوری پیش بیاد بین من و تو ، دیگه بحث رو ادامه ندادم و این رویکرد من هم هست که وقتی همچین چیزی رو حس میکنم و حتی وقتی بدترین حرفها رو کسی بهم زده باشه ، بحث رو ادامه نمیدم...

من ک هیچوقت تو بحثهای فوتبالی از کسی دلخور نشدم تا حالا! این حرفهایی ک زدم در مورد 4 5 ماه اخیر هست و حتی منظور 1 نفر هم نیست! اینکه همون موقع نرفتم ب این خاطر بود ک نمیشد فروم رو وسط فصل لنگ گذاشت و رفت پس گذاشتم آخر فصل! حداقل در اون موردی ک گفتی من ازت دلخوری ندارم! پس ادامه بحث فعلی رو درست نمیدونم...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, El rey leon and 4 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

- یاد یه خاطره ای افتادم،

چند سال پیش نماینده اعضا بودم، همه کاربرها با من دردودل میکردند و مشکلاتشون رو میگفتند، خلاصه اینکه همه چی خوب بود،

بعد از اینکه دوره ام تموم شد و بعد از مدتی به مدیریت برگشتم، همون کاربرها ضد من شدند و کسی علاقه نداشت که با من درباره مشکلات فروم صحبت کنه.

همه اینها در صورتی هستند که حداقل به عقیده بسیاری از دوستان، همواره مدیری بودم که سمت کاربرها رو داشتم و سعی کردم این دیوار بین مدیریت و کاربران رو خراب کنم.

برخلاف چیزی که به نظر میرسه دیواری کوتاه تر از دیوار مدیر فروم نیست، یوزر از محیط فروم خسته شده و میخواد توی تلگرام فعالیت کنه و با یک بهونه کوچیک فروم رو ترک میکنه، بهم توی پیغام خصوصی بدوبیراه میگن، خوشش نیومده فلانی توی پستش خطاب به مثلا "بوریلو" گفته "بد" و ... همه ش مدیریت فروم مقصره !

• Signora Omicidi, Sayyed Amir, drughi1990 and 4 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3,863 posts
  • LocationAhWaS
تکرار مکرر یه مسئله خودش میشه یه مشکل بزرگ
دقیقا مثل یه بچه دبستانی ک دوستش نوک مدادش رو میشکنه و بجای اینکه با دوستش حرف بزنه مدام پیش معلم و ناطم مدرسه اه ناله و گریه شکایت میکنه
به نظرم اینجور مواقع ادم وقتی میبینی کسی تو فروم باش مشکل داره بهتره تو خوصوصی بپرسه و حرف بزنه و مشکلش رو اونجا حل کنه اما اینجا بیان بشه جبهه گیری میشه
من هیچ کسیو قضاوت نمی کنم و نمیدونم کیه ب کیه ولی خیلی مسایل کوچک رو حتی میشه اگه حل نشد چشم پوشی کرد. من خودم تو هفته پیش تو تاپیک الغری ، هواریونش بد به من حمله کردن به دلیل اینکه منتقد الغری بودم اما گفتم بهتره چشم پوشی کنم
  • Orphée, Senmorta, ace of glass and 1 other like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

- اگه میشه حداقل در نامگذاری تاپیکهای بازی با اینتر ، کمی خلاقیت رو چاشنی کارتون کنید. اینکه اسمشون رو مثلاً بذاریم کارگردانهای کالچوپولی ، توهین به مکتب الکس و بوفون نیست و داریم اونها رو همونطوری که هستن صدا میزنیم... اینجور کارها نمک فرومه و فعالیت توش رو لذت بخش تر میکنه... :53:

- اینو میگم نه به این خاطر که روم میشه از حسین صالحی انتظار داشته باشم یا از بقیه ، فقط چون دلم میسوزه. مدتی هست که این اروره دوباره گاه بی گاه ظاهر میشه و تنها راه حلش هم رفرش هست ، بعضی وقتا درست میشه ، بعضی وقتا هم نه... بنظرم با اجرای طرح صیانت ، بد نیست سرورها به ایران منتقل بشن اگه طرف خارجی اینقدر اذیت میکنه. چون دیدم علاوه بر فروم ، سایت هم همزمان به مشکل میخوره! اینطوری شاید به حسین هم کمتر فشار [بیشتر مالی و بعد فکری] بیاد... :53:

• حامد, Pinturicchio, El rey leon and 11 others like this

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6,063 posts
  • LocationKhorram Abad
^
راجع ب بند اول ک حداقل فعلا ب من مربوط میشه باید بگم شخصا دست ب همچین کاری نمیزنم و عوض کردن اسم تیم رقیب رو کار بچگانه و بی موردی میدونم!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº and 6 others like this

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3,580 posts

@Orphée

یاد امیر یووه ای افتادم

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi and 1 other like this

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

برای تنها ۱۰ اُمین بار در دو فصل اخیر ، تاپیک بازیهای تیم در سری آ ۲ صفحه ای شد! (امپولی) دست مریزاد... :troll insane: :thank:

کلاً انگار وقتی وضع یووه بدتره ، عطش بیشتری برای تبادل نظر وجود داره... دورانِ بخصوص فرارا و دلنری رو یادتون بیاد!

• حامد, El rey leon, Aminvo and 10 others like this

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 posts

مدت طولانیه نمیشه راحت وارد فروم شد

با پیغام Apache is functioning normally مواجه میشه

الان تازه کشف کردم که از طریق سایت اصلی و گزینه جامعه مجازی هواداران میشه اومد 

• حامد, Orphée, Aminvo and 3 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

یه کاربر جدید که احتمالاً بدلیل مشکلات ثبت نامی ، یوزرش تأیید نشده و دیدم که تاپیکها رو میخونه : @parma1913

قاعدتاً هم باید بخاطر بوفون این اسم رو روی خودش گذاشته باشه. ممنون میشم این مشکل ثبت نام رو در ذهن داشته باشید. شاید این بنده خدا در طول این چند روز خواسته پُستی بده و موفق نشده... :2:

• حامد, GioVanni Agnelli, El rey leon and 7 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

یه کاربر جدید که احتمالاً بدلیل مشکلات ثبت نامی ، یوزرش تأیید نشده و دیدم که تاپیکها رو میخونه : @parma1913

قاعدتاً هم باید بخاطر بوفون این اسم رو روی خودش گذاشته باشه. ممنون میشم این مشکل ثبت نام رو در ذهن داشته باشید. شاید این بنده خدا در طول این چند روز خواسته پُستی بده و موفق نشده... :2:

- انجام شد :53:

• حامد, Orphée, Aminvo and 6 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users