پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

پیرو نتایج اخیر تیم...

بنظر من اگه کسایی که هنوز به آلگری حس دارن نباشن ، روند فروم خیلی یکطرفه میشه. فقط میشیم یه عده که به این آدم فحش میدیم و دور هم خوشیم...

و اینکه به آلگری گیر بدیم ولی خدایی نکرده کاری نکنیم که اوناییکه دوسش دارن ناراحت بشن و نتیجه اش بشه تَرکِ فروم...

مثلاً همین علیرضاتزا ؛ اگه نباشه و پُستهای منو به چالش نکشه ، حس میکنم یه چیزی تو فروم کمه! :10: 

• saeed-nedved, حامد, mory و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

سر فرصت یه پست در طرفداری مد مکس مینویسم نگران نباش فراز  :yao:  :fuck yeahh:  :High1:  :trollo:  :me gusta mucho cre:  :spiderpman:  :troll insane:  :5:

• saeed-nedved, حامد, Orphée و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

پیرو نتایج اخیر تیم...

بنظر من اگه کسایی که هنوز به آلگری حس دارن نباشن ، روند فروم خیلی یکطرفه میشه. فقط میشیم یه عده که به این آدم فحش میدیم و دور هم خوشیم...

و اینکه به آلگری گیر بدیم ولی خدایی نکرده کاری نکنیم که اوناییکه دوسش دارن ناراحت بشن و نتیجه اش بشه تَرکِ فروم...

مثلاً همین علیرضاتزا ؛ اگه نباشه و پُستهای منو به چالش نکشه ، حس میکنم یه چیزی تو فروم کمه! :10: 

من شخصا وقتی می رم توی تاپیک پیرلو پست می دم بعد یه نفر میاد پست منو ریپلای می کنه، حرفای من رو ربط می ده به طرفداری از آلگری و به من بد و بیراه می گه رسما(!!!) و در ادامه هم می بینم یه نفر دیگه می ره از پستای خوب طرف تقدیر و تشکر می کنه(!!!) طبیعتا تمایلم به پست دادن، مخصوصا در مورد این موضوع خاص، کم میشه!

• حامد, Orphée, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
از مدیریت فروم جناب اقای صالحی درخواست رسیدگی فوری به دو موضوع رو دارم
۱. عزل فوری اقای مدیر به اصلاح بی طرف بهمن خان که خیلی قشنگ میاد بر علیه الگری پست میزاره که دست امثال فراز و سایر دوستان باز بشه ک بدون هیچ محدودیتی اسطوره بزرگ یوونتوس الگریو لگد مال کنن و رسما بگه ازادید نابودش کنید این حجم بی عدالتی در حق الگری عزیز تا بحال ندیده بودم
۲. انتقال تاپیک ندود از اساطیر به بازیکنان سابق یوونتوس چون ندود حد خودشو ندونسته و حرمت الگری و انیلی رو بعد از بازی تو رختکن از بین برده و ما هیچ جوره نمیتونیم حتک حرمت به الگریو ببخشیم.

راجب کنته فن ها هم نظری ندارم چون دارن کارشونو خوب انجام میدن چون نمیخان ما الگری فن ها تو فروم وجود داشته باشیم

:دی
  • حامد, GioVanni Agnelli, Orphée و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
- پویا جان، خواهش میکنم این حرفا رو نزن !
چند نفر رو مثال بزنم که به خاطر توهین و یا تیکه های طعنه آمیز به امثال بوفون، مارکیزیو، کونته، حتی الکس و ... از فروم رفتند کلا ؟!

تا قبل برگشت الگری، از هر کی می‌پرسیدی ضعیف ترین مربی سالهای اخیر یووه کیه بی درنگ می‌گفت پیرلو،
ولی آلگری چه به لحاظ فوتبالی، چه نتیجه گیری و چه آماری از پیرلو ضعیف تر بوده
چه دفاعی داره واقعا ؟؟
چرا یک درصد برای شعور بقیه احترام قائل نیستید ؟

- منظور من پویا نیست، کلی دارم این حرف رو میزنم
دوستانی که در فروم هستند یا طرفدار یووه هستند یا نیستند دیگه، درسته ؟
اگه طرفدار یووه نیستید که فقط سعی دارید روی اعصاب بقیه برید که اوکی، مشکلی نیست
یک بار تذکر، بار دوم بن ! قبلاً هم گفتم
ولی اگه طرفدار یووه هستید، دفاع از سرمربی چه معنی داره اصلا ؟
مگه سرمربی چیز جدایی از یووه هست ؟

من شدیداً با صحبت فراز مخالفم،
یعنی چی کسایی که به آلگری حس دارن ؟
از کی سرمربی سالاری شده ؟
یک نفر برای من تفسیر کنه لطفا، شاید من نمی فهمم !!

توی تمام این سالهایی که توی فروم هستم افراطی ترین کاربری که داشتیم احسان adey بود که اصلا به جز الکس هیچ کس رو قبول نداشت، ولی همون آدم هم یووه براش مهم بود و در خیلی از جاها یووه رو به الکس ترجیح میداد، حداقل تا زمان خداحافظی الکس و اون جریانات

ما کی توی فروم بازیکن سالاری و سرمربی سالاری داشتیم ؟
بهتر بگم، کی توی خود یووه اصلا همچین موضوعی بوده ؟

- مظلوم نمایی نکنید ! حالم از این موضوع بد میشه واقعا
آدم توی فروم جرات نمیکنه به آلگری چیزی بگه، چون به صد تا چیز متهم میشه
چرا نمیگید خیلی از کاربرها بخاطر رفتارهایی که از سمت دوستان آلگری دوست شده دیگه فعالیت نمی‌کنند ؟
و یا هستند ولی انگار نیستند !
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

انما الاعمال بالنیات ...

نیت پُشت حرف من چیزی جز خیرخواهی نبوده. خب تا الان به بوفون و کنته و الکس و.. توهین شده؟ قطعاً اشتباه بوده و بالاخره یک جا باید جلوی این ریزش کاربرها رو گرفت ، نباید اشتباهات گذشته رو با یه اشتباه دیگه جایگزین کرد. خوشبختانه هر دو از طرفداران دنیای GoT هستیم ؛ یادته اون بردۀ سابق که زده بود برده داره رو کشته بود ، در شُرُف اعدام بود و لحظات آخر به کلیسی التماس کرد که اینکارو نکنه و گفت "در حال حاضر ، قانون تویی" ؟ یادته جواب کلیسی چی بود؟ "قانون ، قانونه! " اصلاً آلگری شایستۀ بدترین فحشهاست ولی مگه "کی" هست و "چقدر" مهمه که براش قانون به این مهمی رو bend کنیم؟ چه نیازی هست دیگرانو دعوت کنیم که هر چیزی رو که شاید فقط تو ذهنشون میگذره ، به زبون بیارن؟

بحث سرمربی سالاری نیست ، تمام حرف من این بود که به آلگری گیر بدیم ولی طرفدارانش رو بیخیال بشیم ؛ حمله و فحش به آلگری میتونه از سر علاقه به یووه باشه ولی حمله و طعنه به اوناییکه هنوز دوسش دارن ، بنظر من پُخته نیست و پتانسیل کاربرپرونی بالایی داره... مگه کلهم چند نفریم داخل انجمن که همینا هم بخوایم از همدیگه کینه به دل بگیریم؟ بهمن تو بگو ۲ نفر همچنان به آلگری سمپاتی دارن ، من میگم همین ۲ نفر رو هم باید حفظ کرد... کل یوونتوسیهای ایران هم تو این فروم جمع بشیم ، باز هم در قیاس با دشمنای بزرگ و کوچیکمون کمیم!

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

- پویا جان، خواهش میکنم این حرفا رو نزن !
چند نفر رو مثال بزنم که به خاطر توهین و یا تیکه های طعنه آمیز به امثال بوفون، مارکیزیو، کونته، حتی الکس و ... از فروم رفتند کلا ؟!

تا قبل برگشت الگری، از هر کی می‌پرسیدی ضعیف ترین مربی سالهای اخیر یووه کیه بی درنگ می‌گفت پیرلو،
ولی آلگری چه به لحاظ فوتبالی، چه نتیجه گیری و چه آماری از پیرلو ضعیف تر بوده
چه دفاعی داره واقعا ؟؟
چرا یک درصد برای شعور بقیه احترام قائل نیستید ؟

- منظور من پویا نیست، کلی دارم این حرف رو میزنم
دوستانی که در فروم هستند یا طرفدار یووه هستند یا نیستند دیگه، درسته ؟
اگه طرفدار یووه نیستید که فقط سعی دارید روی اعصاب بقیه برید که اوکی، مشکلی نیست
یک بار تذکر، بار دوم بن ! قبلاً هم گفتم
ولی اگه طرفدار یووه هستید، دفاع از سرمربی چه معنی داره اصلا ؟
مگه سرمربی چیز جدایی از یووه هست ؟

من شدیداً با صحبت فراز مخالفم،
یعنی چی کسایی که به آلگری حس دارن ؟
از کی سرمربی سالاری شده ؟
یک نفر برای من تفسیر کنه لطفا، شاید من نمی فهمم !!

توی تمام این سالهایی که توی فروم هستم افراطی ترین کاربری که داشتیم احسان adey بود که اصلا به جز الکس هیچ کس رو قبول نداشت، ولی همون آدم هم یووه براش مهم بود و در خیلی از جاها یووه رو به الکس ترجیح میداد، حداقل تا زمان خداحافظی الکس و اون جریانات

ما کی توی فروم بازیکن سالاری و سرمربی سالاری داشتیم ؟
بهتر بگم، کی توی خود یووه اصلا همچین موضوعی بوده ؟

- مظلوم نمایی نکنید ! حالم از این موضوع بد میشه واقعا
آدم توی فروم جرات نمیکنه به آلگری چیزی بگه، چون به صد تا چیز متهم میشه
چرا نمیگید خیلی از کاربرها بخاطر رفتارهایی که از سمت دوستان آلگری دوست شده دیگه فعالیت نمی‌کنند ؟
و یا هستند ولی انگار نیستند !

عجب!

اصلا متوجه هستید حرفاتون هیچ ربطی به حرفای من نداره؟!

لطف کنید برید یک بار دیگه فکر کنید ببینید اصلا قضیه چی بوده، اگر هم احتیاج دارید من می تونم براتون چیزهایی رو توضیح بدم، بعدش اگه حرفی داشتید بزنید یا کاری خواستید بکنید.

در غیر این صورت در مورد این بحث من دیگه حرفی با شما ندارم.

+نمی تونم واقعا اینا رو نگم! به من چه که بقیه واسه چی رفتن از فروم؟ مگه من باعث و بانیش بودم؟ شما که دارید الان من رو هم بی میل می کنید به فروم! و اینکه من نخواستم رو اعصاب کسی برم. دارم حرفم رو می زنم و یادم نمیاد کلا خیلی کسی رو منشن کردن باشم. وقتی حرف می زنید لطفا حواستون رو جمع کنید. من فلان کس نیستم که فلان گند رو زد تو فروم که این حرفا رو به من بزنید! 

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
- فراز، منم متوجه خیرخواهی تو هستم، چیزی جز این هم ازت ندیدم
برای شروع من ترجیح میدم اون کاربری برگرده به فروم که داشت کارش رو میکرد، خبر ترجمه میکرد و فعالیت فوق مفیدی داشت توی بخش های مختلف ولی به خاطر توهین به مارکیزیو از فروم رفت !
برای شروع ترجیح میدم اون کاربری برگرده به فروم که واقعا قلبا داشت از تیم کونته و فوتبالش لذت میبرد و کونته رو به عنوان بازیکن (نه صرفا سرمربی) دوست داشت ولی اینقدر به کونته ‌‌‌توهین شد که رفت و پشت سرش هم نگاه نکرد. ( به واسطه آشنایی نزدیکی که ازش دارم این رو میگم که از مخالفان سرمربیگری کونته بود چون اون رو یکی از اسطوره های یووه میدونست و میترسید که جایگاهش به خطر بیوفته)

برای شروع ترجیح میدم اون کاربری برگرده به فروم که به خاطر توهین ها و متلک ها به بوفون از فروم رفت.

برای شروع ...
همین افشین ! خدا رو شکر پیغامی که بهش دادم هست و اگه خواست می‌تونه توی فروم بزاره که گفتم در صورت ادامه این رفتارها بن میشه

متوجه منظورت هستم فراز
ولی چه اصراری هست که وقتی همه داریم اذیت میشیم از فوتبال شرم آور تیم، از نتایج تحقیر کننده تیم و جلوی رومون، تیمی که سالهاست عاشقش هستیم داره نابود میشه ساکت بشینیم که به وقت بهمن ناراحت نشه ؟!
  • Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
‏‎:fp:
  • Aminvo, Signora Omicidi, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

- فراز، منم متوجه خیرخواهی تو هستم، چیزی جز این هم ازت ندیدم
برای شروع من ترجیح میدم اون کاربری برگرده به فروم که داشت کارش رو میکرد، خبر ترجمه میکرد و فعالیت فوق مفیدی داشت توی بخش های مختلف ولی به خاطر توهین به مارکیزیو از فروم رفت !
برای شروع ترجیح میدم اون کاربری برگرده به فروم که واقعا قلبا داشت از تیم کونته و فوتبالش لذت میبرد و کونته رو به عنوان بازیکن (نه صرفا سرمربی) دوست داشت ولی اینقدر به کونته ‌‌‌توهین شد که رفت و پشت سرش هم نگاه نکرد. ( به واسطه آشنایی نزدیکی که ازش دارم این رو میگم که از مخالفان سرمربیگری کونته بود چون اون رو یکی از اسطوره های یووه میدونست و میترسید که جایگاهش به خطر بیوفته)

برای شروع ترجیح میدم اون کاربری برگرده به فروم که به خاطر توهین ها و متلک ها به بوفون از فروم رفت.

برای شروع ...
همین افشین ! خدا رو شکر پیغامی که بهش دادم هست و اگه خواست می‌تونه توی فروم بزاره که گفتم در صورت ادامه این رفتارها بن میشه

متوجه منظورت هستم فراز
ولی چه اصراری هست که وقتی همه داریم اذیت میشیم از فوتبال شرم آور تیم، از نتایج تحقیر کننده تیم و جلوی رومون، تیمی که سالهاست عاشقش هستیم داره نابود میشه ساکت بشینیم که به وقت بهمن ناراحت نشه ؟!

وای واقعا از ته دل میگم دلم برا نسیبه و پست هاش تنگ شد دقیقا یکی از اشاره ها به نسیبه بود.

اما بگزریم با اینکه بهمن به الگری حتک حرمت کرده از نظر من ولی نمیشه حقیقت رو هم نگفت من با اجازه اسکرینشون میزارم در تایید حرفش

capture_aebc_thumb.jpg

البته اینم بگم فقط بهمن تذکر نداد عارش هم تذکر داد اما چون ارش تو تذکر توش بهم فحش +18 داده نشد اسکرین هشدارشو بزارم :nish: شوخی کردم بابا :1: 

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
واکنش اهالی فروم ب دو تاپیکی ک اخیرا زده شد:

0 پاسخ!
  • حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کدوم تاپیکها؟ :1:

• Orphée, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
Ich liebe dich :22: :53:
  • GioVanni Agnelli, El rey leon, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

"دلیخت = زانیولو + برمر"

در قالب نظر سنجی اگر امکانش هست اضافه کنید به تاپیک چه بازیکنی 

• Orphée, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad

"دلیخت = زانیولو + برمر"
در قالب نظر سنجی اگر امکانش هست اضافه کنید به تاپیک چه بازیکنی

در صورتیکه این انتقالات رنگ واقعیت ب خودشون بگیرن، نظرسنجیشو میزنیم
  • Signora Omicidi, tecra, D E L P I E R O و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

سلام
یه زمانی یادمه فروم خیلی رو پست هاش حساسیت وجود داشته که محتوا داشته باشه، 5 کلمه ای نباشه، مرتبط باشه و...

الان من خیلی از تاپیکا رو باز می کنم میبینم پست ها بیشتر به کامنت شبیه شده، اینا رو میشه تو چت باکس هم مطرح کرد، یه گفت و گوی دو طرفه بین دو کاربر که متاسفانه بحثشون هم هیچ ربطی به تاپیک نداره.

شایدم ماهایی که اون روزای فروم رو دیدیم الان دیدن این شکل محتوا واسمون مناسب به نظر نمیرسه و سخت گیر شدیم. من که البته زیاد فرصت نمی کنم به فروم سر بزنم. این انتقاد رو کردم که از اینجا به بعد یکم اوضاع بهبود پیدا کنه یا حداقل بدتر نشه.

ارادت

• GioVanni Agnelli, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

سلام
یه زمانی یادمه فروم خیلی رو پست هاش حساسیت وجود داشته که محتوا داشته باشه، 5 کلمه ای نباشه، مرتبط باشه و...

الان من خیلی از تاپیکا رو باز می کنم میبینم پست ها بیشتر به کامنت شبیه شده، اینا رو میشه تو چت باکس هم مطرح کرد، یه گفت و گوی دو طرفه بین دو کاربر که متاسفانه بحثشون هم هیچ ربطی به تاپیک نداره.

شایدم ماهایی که اون روزای فروم رو دیدیم الان دیدن این شکل محتوا واسمون مناسب به نظر نمیرسه و سخت گیر شدیم. من که البته زیاد فرصت نمی کنم به فروم سر بزنم. این انتقاد رو کردم که از اینجا به بعد یکم اوضاع بهبود پیدا کنه یا حداقل بدتر نشه.

ارادت

- ممنونم از توجهی که داری.

البته من این چیزی که میگی  رو خیلی کم دیدم، ولی بهرحال فروم دچار تغییر شده با اون چیزی که شما در ذهنت داری.

ولی باعث خوشحالی ـه که دوباره میبینمت و امیدوارم حضور مستمر داشته باشی ... :53:

• mory, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
- میتونم درک کنم کاربری از نظرات کاربر دیگه ای خوشش نیاد و اصلا غیر منطقی بدونه نظراتش رو،
ولی نمیتونم درک کنم توهین کنه،

متاسفانه یک سری خط قرمز ها رد شده و باز باید نقش اون آدم بده رو بنده ایفا کنم.
  • saeed-nedved, mory, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS
اگه مدیر کم دارین رو من حساب کنیدا مدیر بشم تاپیک الگری کلا حذف میشه اسم الگری اختطار داره اگر همراه با فحش باشه تشویقی داره و درجه کاربری رو بالا میبرم محمد موهاه اکانت دلیت میشه و کلا همه چی ازاد میشه :1: اقا واقعا شوخی کردم ببخشید خواستم راجب حواشی فروم حرف بزنم گفتم با یه شوخی شروع کنم وگرنه سخت ترین کار تو فضای مجازی رو همین ادمینای عزیز متحمل میشن و خسته نباشید میگمشون

اما راجب فروم من نظر شخصی خودمو میگم من خودم بعضی جاها یه نمه تند میرفتم وا تعداد کمی از افراد فروم در حد ۹۵ درصد از دست من ناراحت شدن و بابت این معذرت میخوام چون واقعا اگه از این دیدگاه نگاه کنیم که تو کشوری داریم زندگی میکنیم که فقز بیکاری و ظلم ستمی که بهمون میشه تنها لحظاتی که میتونیم از این مسایل دور باشیم همین فضای مجازی و فروم یوو هست بابت علاقه ای که به یوونتوس داریم حالا کار با بقیه سایتا و فروما ندازم که از قضا وعض خیلی شدید تری توشون هست عملا ننه عمه ادمو اونجا ها به باد میره و کلی بگم الان که وعض یوو خرابه به خصوص الان تو این شرایط واقعا بعضی وقتا به ناچار مثلا با عقاید مخالفمون ساز درگیری کوک میکنیم چه بسا توهین های هم دیده شده
به نظرم کسایی که حس میکنن عقیدشون با طرف مقابل یکی نیست میتون از ادامه بحث خوداری کنن مدال که نمیدن کسی هم که احیانن از حرف یا کلمه ای ناراحت شده میتونه بزرگمنشانه از کنارش رد بشه و بحث همونجا بخوابونه اینطور میشه چه بسا خودتون هم دیدین من با اینکه یه جیو به شوخی تو فروم گفتم و بهم هم توهین شد اما جوابی ندادم و حتی ناراحت هم نشدم و فراموش کردم
لپ کلام اینه اینجا مجازیه تو واقعیت هم باید این روزا به هیچیت نگیری چه برسه به مجازی پس راحت باشین عزیزان
من خیلی از کلمه الگری فن استفاده کردم واقعا هیچکس الگریو از یوو بیشتر دوست نداره ولی گاهی پیش میاد خون به مغز ادم نمیرسه طرفو به الگری فن خطاب میکنم ولی خو خداشکر ۱۰۰ درصد هوادارا دیگه فهمیدن الگری لکه ننگه یووست پس وقتی هممون هم عقیده شدیمه دیگه نیازی به بحث و درگیری نیس ک

اگر کسیم از من ناراحت و ازارده خاطر شده ببهشه من از همینجا بوسش میکنم

اصلاحیه : راجب نوید هنوز شک دارم :1:
  • saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال
- دوستان عزیز،
بخش گزارش مشکل فنی داره
در درجه اول ممنون که گذارش میدید، این شعور، معرفت و احساس مسئولیت شما رو می‌رسونه
و در درجه دوم لطفا اسکرین شات بگیرید و برای من توی پیغام خصوصی بفرستید تا رسیدگی کنم.
سپاس
  • mory, Signora Omicidi, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی