پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
سلام
فکر میکنم همین حالت بهتر باشه.
  • mory, Escanor, Dreamer و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

- پیشنهاد میکنم با توجه به خلوت تر شدن فروم برای بازیهای معمول لیگ و حتی جام حذفی تاپیک اختصاصی بازی زده نشه ، ی تاپیک جامع باشه برا سری آ ، ی دونه برای جام حذفی و ی دونه هم دور گروهی سی ال (سال بعد) . بعدش مثلا تاپیک بازی دور رفت و برگشت یک هشتم اروپا تا بره جلوتر ... میشه به مناسبت اون بازی اسم تاپیک رو ویرایش کرد مثلا نوشت (هفته فلان بازی با تورینو)

اینکه برای ی بازی تاپیک زده میشه و کلا سرجمع 10 تا پست هم به زور میخوره ی مقداری تو ذوق میزنه ... ی تاپیک چند صفحه ای باشه برا کل فصل سری آ که منسجم تر پیش بره . بعدا یکی بخواد آرشیو این سالها رو بخونه فقط باید الکی کلیک کنه :1:

- :53:

منم موافقم. به نظرم از شکلِ فعلی بهتر خواهد بود.

به نظرم می‌شه برای تصمیم‌گیری در این باره یه نظرسنجی هم انجام بشه.

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- شرمنده که اینقدر طول کشید، من بنا به دلایلی فرصت کمی دارم.

درخصوص اجماع تاپیکهای بازی، شخصا مخالف این موضوع هستم چون به نظرم این کار یک قدم دیگه فروم رو به مرگ نزدیک میکنه !

حداقل این رو میتونم بگم که تا پایان این فصل چنین کاری انجام نخواهد شد.

در خصوص عدم جذب کاربرهای جدید هم متاسفانه با فضای عجیبی روبه رو شدیم.

به دلیل هجوم اسپم ها مجبور شدیم ثبت نام در فروم رو منوط به تائید مدیر فروم کنیم. شاید روزانه 100 و حتی بیشتر اسپم داره ثبت نام میکنه و این وسط شاید اشخاص حقیقی هم باشند که از دست در میرن.

در تلاش هستم که این مشکل اسپم رو حل کنم، که در این صورت شاهد اشخاص جدید هم خواهیم بود.

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

n3u7rn3etq5r.jpg

یکی از جذابیت های جست وجو فروم اینه که من هر چی سرچ میکنم تهدیدم میکنه :دی

Hey you یکی از موزیکای پینک فلویده و میخواستم ببینم کسی در موردش صحبتی کرده یا نه

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
مشخصه خیلی هم عصبانیه کلماتو جا ب جا گفته! زیر نظر خواهید گرفته شد :22: :fp:
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6396 ارسال
  • LocationRasht

ضمن سلام و عرض خسته نباشید خدمت آرش و بهمن... :53: میخواستم بگم یوقت از عضویت کاربرهای جدید غافل نشید. چند هفته پیش دیدم یکی با آیدی "ششمین تن آل وفا" که احتمالاً منظورش کیه لینی هست اون پایین آنلاینه ولی آیدیش تأیید نشده یا عضو رسمی نیست. یا مثلاً این یکی رو امروز دیدم + مدتهاست که Soroush_7 ، آخرین کاربر تأیید شده ست! ... باور کنید بدون اعضای جدید نمیتونیم ادامه بدیم و مثن همین امیرحسین (جک اسپارو) با یه سرچ ساده فروم رو پیدا کرد... :53:

• حامد, mory, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@Dreamer
داداش میشه امکانات قالب رو برای گوشی ی دستی بهش بزنید؟؟

الان قسمت ویرایشگر پیشرفته برای گوشی کار نمیکنه
من میخواستم قسمت برترین ها رو بنویسم ولی الان نمیتونم ب اون فرمت بنویسم چون ویرایشگر پیشرفته کار نمیکنه
  • حامد, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
انتظاراتتون از من خیلی بالاست :1: جدا از شوخی این چیزا ب حسین صالحی مربوط میشه بنده تخصص ندارم فقط حمایت بلدم :‏nish‏:
  • حامد, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
@Dreamer

عالی بود
  • حامد, tecra, Sayyed Amir و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

علي‌الظاهر از ديروز بعدازظهر بخشِ اعلان‌ها (نوتيفيكيشن)‌ كار نمي‌كند و نمي‌توانيم واكنش‌ها نسبت به پست‌ها را ببينيم.

نمي‌دانم مشكل پيش‌آمده محدود به حساب كاربري من است يا همگاني.

ممنون مي‌شوم بچه‌هاي تيم مديريت در اين فقره، ياري‌ و همراهي هميشگي‌شان را دريغ نكنند. 

:thank: 

• tecra, Escanor, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6044 ارسال
  • LocationKhorram Abad

علي‌الظاهر از ديروز بعدازظهر بخشِ اعلان‌ها (نوتيفيكيشن)‌ كار نمي‌كند و نمي‌توانيم واكنش‌ها نسبت به پست‌ها را ببينيم.

نمي‌دانم مشكل پيش‌آمده محدود به حساب كاربري من است يا همگاني.

ممنون مي‌شوم بچه‌هاي تيم مديريت در اين فقره، ياري‌ و همراهي هميشگي‌شان را دريغ نكنند.

:thank:

مشکلی نداره! ی بار دیگه چک کن!
  • Hossein Salehi, حامد, mory و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
سلام
چرا هروقت تیم یه باخت بزرگ و بد میاره سایت خراب میشه .
اعصاب خوردی از بازی و نتیجه یه طرف این داستان تکراری خراب بودن سایت یه طرف.
این چه وضعیه آقا یا خانمی که مسئول سایت هستی اگه نمیتونی مدیریت کنی بزار یه نفر که میتونه مدیریت کنه .
  • Hossein Salehi و tecra از این پست تشکر کرده است

Posted Image

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

^

گویا مادر ربیو سرورهای سایت و فروم که توی فرانسه هستن رو آتیش زده تا نیام بگیم آقا اون چه شوتی بود تو اون موقعیت :دی

در کل همین که فروم و سایت برگشت و حسین صالحی عزیز این جا رو برامون فراهم کرده شخصا ازش سپاس گذارم. مطمئنا کاستی هایی هست ولی شخصا ترجیح میدم اگر میبینمشون محترمانه و با لحن مناسب بیانش کنم. با احترام :53:

• Hossein Salehi, saeed-nedved, حامد و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

محاسبه هزینه ای که آقای صالحی برای زنده نگه داشتن این فروم میده رو کار سختی نیست .
عملا زنده نگه داشتن فروم از سر علاقه و خاطراتیه که در این انجمن داره . من بعید میدونم منفعت مالی از جانب فروم عاید آقای صالحی بشه .
همین که توی تمام این فراز و نشیب ها این فروم رو زنده نگه داشته به شخصه ازش ممنونم .

• Hossein Salehi, حامد, GioVanni Agnelli و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: :nish: قشنگ با این تِر آخری ک زدیم جلو پورتو میشه یه شورش کرد هم تو انجمن هم داخل بازیکنا . :2laugh: درکل مِن بابه درست کردن انجمن ممنون از آقای صالحی عزیز. هزینه های انجمن کم نیستش قطعا.

• Hossein Salehi, حامد, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
حسین جان من به شخصه بابت تمام زحمت هایی که بابت مجموعه Juventus.ir و فروم کشیدی ازت ممنونم ، تشکر تنها کاریه که میتونم بکنم ، امیدوارم پاینده و سلامت باشی
  • Hossein Salehi, حامد, GioVanni Agnelli و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3752 ارسال
حسین صالحی عزیز
به خاطر تمام زحماتی که برای ایجاد و حفظ این فوروم متحمل شده آید از شما صمیمانه تشکر می کنم .
پیشاپیش سال جدیدی پر از سلامتی و برکت برای شما و عزیزانتان آرزو می کنم .
  • Hossein Salehi, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

از لطف و محبت تک تک شما دوستان عزیز یوونتوسی خودم ممنونم هستم و واقعا همه ی تلاشم بر این هست که استاندارد ترین شرایط برای فعالیت شما یوونتوسی های عزیز را فراهم کنم و این دفعه واقعا هیچ چیزی دست ما نبود و سرورها در فرانسه اتش گرفت و با داستان های زیاد تونستیم ریکاوری کنم و واقعا استرس زیادی را داشتیم ولی خدا رو شکر عملیات با موفقیت انجام شد و تونستیم هم سایت و هم فوروم با به صورت کامل ریکاوری کنیم

مررسی که همیشه لطف دارید و دوستدارتون هستم 

با تشکر

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
یعنی جون به جونمون کنن ایرانی هستیم
و دوستی ها و احزاب گعده ای و بدون تفکر و پرستش قدرت و عدم توان شنیدن انتقاد و پیشنهاد باعث پسرفت خاورمیانه و خاصه ایران ه.
پیشنهاد میکنم برای شناخت دقیق مردم ایران و عصر ناصری (که فکر میکنم الان دوره مشابهی هستیم ) این دو کتاب رو بخونید .
https://fa.m.wikiped...اجی_سیاح_محلاتی

در آخر منم از آقای صالحی که مدیر هستن تشکر میکنم و تقاضا دارم در روزهای باخت و اعصاب خرابی هم فروم رو زنده نگه داره.
  • mory, eⁿzº و tecra از این پست تشکر کرده است

Posted Image

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

یعنی جون به جونمون کنن ایرانی هستیم
و دوستی ها و احزاب گعده ای و بدون تفکر و پرستش قدرت و عدم توان شنیدن انتقاد و پیشنهاد باعث پسرفت خاورمیانه و خاصه ایران ه.
پیشنهاد میکنم برای شناخت دقیق مردم ایران و عصر ناصری (که فکر میکنم الان دوره مشابهی هستیم ) این دو کتاب رو بخونید .
https://fa.m.wikiped...اجی_سیاح_محلاتی

در آخر منم از آقای صالحی که مدیر هستن تشکر میکنم و تقاضا دارم در روزهای باخت و اعصاب خرابی هم فروم رو زنده نگه داره.

ممنون از معرفی کتاب و خب چیزی که فرمودین درسته. منتهی اینجا کاربرد نداره. اینجا یه سرویس رایگانه که یک نفر با هزینه خودش به وجودش آورده و در واقع به ما لطف کرده. هیچ کدوم از ما مجبور به پرداخت هزینه برای استفاده ازش نیستیم و داریم رایگان ازش استفاده میکنیم. براش مالیات پرداخت نکردیم. از ثروتی که متعلق به ماست استفاده نکرده. یک ارگان یا چیزی شبیه به اون نیست که تصمیمی برای ما بگیره. واضحه که حسین صالحی مجبور نیست فروم رو در اختیار هوادارای یووه قرار بده ولی اینکارو کرده. این که با لحن تند شما بخوایم با مشکلات فروم برخورد کنیم درست نیست. اون شخص رو دلسرد میکنه. انرژی منفی بهش میده. حالشو خراب میکنه. نمیگم مشکلات رو نگیم اما این راهش نیست. کسی که در حق ما داره لطفی رو انجام میده با طلب کاری نباید رنجوند. انتقاد باعث پیشرفته و حرکت پسندیده ایه اما حرفی که شما زدید با احترام اسمش رو انتقاد نمیذارم. امیدوارم دیگه شاهد خرابی سایت و فروم نباشیم

• saeed-nedved, حامد, GioVanni Agnelli و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی