پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

من رو اعصابم :1: اصن قبول من رو اعصابم اما نه اندازه بقیه. رو اعصابم چون من همیشه جواب اونایی رو که همیشه رو اعصاب بودن رو دادم. همین فردی که نقل و قولش رو من تو پستام می نوشتم تمام پستاش نه تنها رو اعصاب من بوده بلکه رو اعصاب اکثر کاربرای فروم بوده حالا من رو اعصاب شدم و باید بن بشم. 

خود ایشون کم رو اعصاب نبودن شاید رو اعصاب شما نبودن اما رو اعصاب چند نفر دیگه بودن

تو پارازت هم گفتم می تونین برین از اون ابتدا پستای منو و با بقیه بخونین تا متوجه بشین

من خوشجالم رو اعصاب هستم اما توهین تو کارم نیست هر چند توهین الان برای بقیه ارزش شده و چیز خاصی نیست و یه چیز کاملا معمولی و عادیه

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
عماد جان شما هم ادامه نده، جواب دادن طعنه ها با طعنه خودش فی نفسه کار درستی نبود، هرچند هممون این کار رو انجام دادیم بارها، حتی خود من

شخصا به عماد بابت همین موضوع تذکر دادم و کاملا هم دوستانه برخورد کرد و پذیرفت اما فردی که واکنش متفاوتی نسبت به تذکرات داره حسابش جداست، تفاوت رفتار توهین امیز و طعنه های کل کل گونه هم مشخصه.
  • El rey leon و Georgia از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

من رو اعصابم :1: اصن قبول من رو اعصابم اما نه اندازه بقیه. رو اعصابم چون من همیشه جواب اونایی رو که همیشه رو اعصاب بودن رو دادم. همین فردی که نقل و قولش رو من تو پستام می نوشتم تمام پستاش نه تنها رو اعصاب من بوده بلکه رو اعصاب اکثر کاربرای فروم بوده حالا من رو اعصاب شدم و باید بن بشم. 

خود ایشون کم رو اعصاب نبودن شاید رو اعصاب شما نبودن اما رو اعصاب چند نفر دیگه بودن

تو پارازت هم گفتم می تونین برین از اون ابتدا پستای منو و با بقیه بخونین تا متوجه بشین

من خوشجالم رو اعصاب هستم اما توهین تو کارم نیست هر چند توهین الان برای بقیه ارزش شده و چیز خاصی نیست و یه چیز کاملا معمولی و عادیه

بخاطر همینم اول اون فرد دیگه رو گفتم و بعد تو رو. این قضایا تقصیر من و توام نیستا، ضعف مدیریتیه. مثلا اون فرد بن نمیشه و به فحاشیا و رو اعصاب بودنش ادامه میده، واضحه که کلا دنبال ترول کردن و حرف بی منطق زدنه ولی کسی کاری به کارش نداره. بعد عکس العمل طبیعی به پستای اون فرد چی میشه؟ اینکه یکی میاد به کل خواهر مادر الگری رو به هم پیوند میده. پست بعدیشم جواب اینو میده و کار رو خراب تر میکنه و ... این سیکل ادامه داره. یه زمانی تو بجبوحه بحثا هشداری داده شد که با وضع فعلی مدیریت پستا، فروم به سمت بدی داره میره. نتیجه توجه به اون هشدار در این ۱ سال و اندی داره مشاهده میشه :)

• alexdelpiero و Senmorta از این پست تشکر کرده است

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

یکم از دور به قضیه نگاه کنیم

1-مدیریت باید مثل ربات تک تک جملات و کلمات کاربر ها رو بخونه تفسیر کنه و جاهای اضافی رو حذف یا به کل اون پست رو حذف کنه؟

*در این شرایط فریاد نقض ازادی های فردی داده نمیشه؟؟

2-مدیریت باید بیخیال باشه و بذاره هر کسی هر کاری دلش میخاد بکنه ؟!

وقتی یه نقصی تو یه فرومی که مثال کوچیکی از یه جامعه اجتماعی هست پیش میاد خیلی ها توش مقصرن 

همه ی تقصیرات رو گردن یک نفر نندازیم 

نظر شخصی من:

*در اجرای اشد مجازات برای کاربر مورد نظر تجدید نظر بشه-البته من طی مدتی ک عضو بودم فکر کنم اولین کاربر یوونتوسی هست که بن دائم شده و چیز اپیدمی نیست تو فروم اما همین بار هم یه کم مماشات و پیشنهاد دوری های اجباری کوتاه مدت بهتر از اعدام مجازی(تعبیر جالبی بود تکرا)هست 

*عادت در ایرانی نهادینه شده ی مظلوم نشون دادن فرد محاکمه شده رو برای چند دقیقه کنار بذاریم.

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

حذف

ویرایش شده توسط Killua Zoldyck 17 March 2017 - 03:13 AM.

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
بعد از چند ماه یکی دو روزه فروم رو باز میکنم . اینکه تاپیک انتقادات و پیشنهادات این دو روز بالا بود کنجکاوم کرد که ببینم چه خبر بوده

یادمه قدیما نمک زیاد میخوردم . یکی از دوستام بهم گفت انقدر نمک نخور . گفتم مگه میشه ؟ یعنی مگه میشه به خیار نمک نزنی و بخوری . گفت اره میشه . اولش سخته . ولی بعد به جایی میرسه که از نخوردن نمک بیشتر از خوردنش حال میکنی . امتحان کردم و شد

مثل این فروم . همیشه خدا اینجا ولو بودیم . مگه میشه نیایم فروم . دقیقا من یکی که از وقتی الگری روی کار اومد و نظرات عجیب غریب یه عده شروع شد روز بروز علاقم نسبت به فروم کمتر و کمتر شد . هر از چندگاهی که حوصله داشتم وارد بحث میشدم و هر وقتم نداشتم یه لبخند میزدم و یه سر تکون میدادم و میگذشتم . و رسیدم به جایی که دیگه با نخوردن نمک بیشتر از خوردنش حال میکردم . مثل اینهمه ادمی که رفتن و دیگه پشت سرشون رو هم نگاه نکردن

این همه رو گفتم که بگم قطعا سهیل با بن شدنش چیزی زیادی رو از دست نمیده . بلکه این فروم هست که سهیل رو داره از دست میده . مثل این همه ادم که از دست داد

فقط امیدوارم بن شدنش بخاطر طرفداری از مربی خاصی نبوده باشه و صرفا بخاطر همون اثرات بسیار مخرب و زیانباری که ذکر شد بوده باشه
  • eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

نمیخواستم توضیح بدم ولی ...
نمیدونم چرا وقتی یه نفر مدیر میشه یا رنگش عوض میشه انگار قتل انجام داده ، تمامی نظرات نسبت بهش عوض میشه ، تمام تصمیماتش با واکنش های دیگران روبرو میشه ( سوای این قضیه منظورمه ، چون حق خودمونه که در باره مسائل پیش اومده بحث کنیم .  ) والا ما هم اینجا کاربریم و به چشم دولت به ما نگاه نکنید .

بن شدن سهیل شاید کمتر از 5 درصد به خاطر دعواهاش با مدیران یا تنش های اخیرش با عماد بوده .
دقیقا یک سال از این فرآیند بن کردن سهیل میگزره . بار ها تذکر به ایشون داده شد درعوض بار ها مدیرا فحش و تهدید شنیدند .

بارها خود من دوستانه باهاش صحبت کردم ، بعد از اون سجاد صحبت کرد ولی افاقه که نکرد هیچ توهینم شنیدیم . حتی قبل از منم از بقیه مدیرا تذکر میگرفت .
شماها فکر میکنید که ما همینجوری و به صورت لحظه ای تصمیم به بن کردن میگیریم ولی چیزی که معلوم نیست اینه که مدیریت ساعت ها به خاطر این موضوع وقت گذاشته و بین مدیرا بحث شده .
الان همین قضیه عماد ، در خصوصی یه تذکر از مدیرا گرفت ولی قرار نیست که تک تک اشتباهات افراد رسانه ای بشه .

زیاد نمیخوام وارد جزئیات بن شدن بشم و نخواهم شد . چون به نظرم  پشت سر کسی که حضور نداره صحبت کردن اشتباهه.

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

temporary-account

temporary-account

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1 ارسال

نمیخواستم توضیح بدم ولی ...
نمیدونم چرا وقتی یه نفر مدیر میشه یا رنگش عوض میشه انگار قتل انجام داده ، تمامی نظرات نسبت بهش عوض میشه ، تمام تصمیماتش با واکنش های دیگران روبرو میشه ( سوای این قضیه منظورمه ، چون حق خودمونه که در باره مسائل پیش اومده بحث کنیم .  ) والا ما هم اینجا کاربریم و به چشم دولت به ما نگاه نکنید .

بن شدن سهیل شاید کمتر از 5 درصد به خاطر دعواهاش با مدیران یا تنش های اخیرش با عماد بوده .
دقیقا یک سال از این فرآیند بن کردن سهیل میگزره . بار ها تذکر به ایشون داده شد درعوض بار ها مدیرا فحش و تهدید شنیدند .

بارها خود من دوستانه باهاش صحبت کردم
، بعد از اون سجاد صحبت کرد ولی افاقه که نکرد هیچ توهینم شنیدیم . حتی قبل از منم از بقیه مدیرا تذکر میگرفت .
شماها فکر میکنید که ما همینجوری و به صورت لحظه ای تصمیم به بن کردن میگیریم ولی چیزی که معلوم نیست اینه که مدیریت ساعت ها به خاطر این موضوع وقت گذاشته و بین مدیرا بحث شده .
الان همین قضیه عماد ، در خصوصی یه تذکر از مدیرا گرفت ولی قرار نیست که تک تک اشتباهات افراد رسانه ای بشه .

زیاد نمیخوام وارد جزئیات بن شدن بشم و نخواهم شد . چون به نظرم  پشت سر کسی که حضور نداره صحبت کردن اشتباهه.

بسم الله الرحمن الرحیم

این پست اخرین پست من در این انجمن خواهد بود. چون اینقدر برای خودم شخصیت قائل هستم که اگه جایی گفتند بفرما بیرون ( یا به قول مدیر محترم جناب آقای موها گمشو بیرون - قسمتی از صحبت های ایشون خطاب به من حدود 2 سال قبل - ) از پنجره نیام داخل.  اما بخاطر اینکه بیش از 3 سال از عمرم رو اینجا گذروندم احساس کردم نیاز هست که با بعضی کاربرهای اینجا خداحافظی کنم اما متاسفانه دیدم طوری من رو بن کردند که با هیچ مرورگری نتونستم فروم رو باز کنم و حتی پیام خصوصی که برام ارسال شده رو نمیتونم بخونم ... خلاصه با فیلتر شکن و کلی داستان الان دارم این پست رو ارسال می کنم ...

در مورد پست بهمن هیچ صحبتی ندارم درسته و غلطش خیلی واضحه اما در مورد پست آقای نوید ادعاهایی مطرح شده که بصورت بلد در اوردمشون . ادعاهایی که باعث شد  با هر سختی بود ثبت نام کنم و این پست رو ارسال کنم . من هیچ پیام خصوصی طی یکسال گذشته از هیچ مدیری به غیر از سجاد دریافت نکردم که اونم در پاسخ با بهترین شکل ممکن جوابش رو دادم . اگر غیر از این هست بیاد بگه . من هیچ توهینی به مدیران فروم نکردم که داخل پیام خصوصی بوده باشه .. هر چیزی هست در معرض دید تمام دوستان قرار داره . هیچ پیام خصوصی قبل از بن شدنم از سوی کسی دریافت نکردم . اگر من توهینی کردم و بن شدم همونی هست که تمام کاربران در پست های من می بینند و هیچ پیام خصوصی و مخفی وجود نداره . .اگر غیر از این هست تمام توهین هایی که من داخل پیام خصوصی به مدیران فروم کردم رو لطفا همین جا منتشر کنید

مطمئن باشید من از بن شدنم تعجب نکردم  ... ( در ادامه از سجاد عذرخواهی میکنم که اسمش رو میارم اما لازمه از خودم دفاع کنم ) جناب آقای نوید درست میگه در یک مورد ! اما نه کاملا ! پروسه اخراج من بیش از 1 سال قبل برمگیرده . اگر اشتباه نکنم حدود 1 سال و نیم قبل بود که سجاد به من گفت که در داخل تاپیک مدیریت ( یا شایدم اون موقع تاپیک مترجمین بود ... دقیقا نمیدونم ) صحبت هایی مبنی بر اخراج من هست و بهتره هواسم رو جمع کنم ... ! موضوع اخراج من کاملا یک موضوع و خصومت شخصی هست بین شخص من و 3 مدیر این فروم ... جناب اقای موها ، بهمن و از حدود یک سال قبل جناب اقای نوید ...

از تمام کاربرانی که ازمن حمایت کردند تشکر میکنم مطمئن باشند تو یک سال گذشته و بخصوص 6 ماه اخیر من هیچ توهینی به کسی نکردم و حمایتشون از من اشتباه نبوده . از نظر من تمام صحبت های مدیران بعد از اخراج من خلاف واقع هست و اصل مطلب چیز دیگری هست که بیشتر از این ارزش بازگو کردن نداره

فقط متاسفم که دیگه با دوستای خوبی مثل علیرضا محمد فلورین  سجاد افشینز مهران علی پژمان و خیلی های دیگه در ارتباط نخواهم بود .
و در اخر بازم از اون دوستی که مدت ها قبل جلوی بن شدن من رو گرفت تشکر میکنم :53:

خدانگه دار

• alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

خب . خدا رو شکر که خودت پست دادی تا من هم بتونم پست بدم
من واسه خودم تو فروم هیچ ارزشی قائل نیستم ، هر کاری کردم واسه بهبود اوضاع فروم کردم . وقتی با عماد دفعه اول برخورد کردی و از فروم رفت سکوت کردم چون به صلاح فروم نبود ، بعدش با مهدی تورین بعدش با آرش بعدش با نسیبه بعدش با امیر خان تکت این ها به خاطر شخص شما از فروم رفتند .
من با شما چقدر تو تلگرام صحبت کردم که با متانت بیشتر پست بده ؟؟ چقدر تو خصوصی گروهی داشتیم سر این با علی سر  اینا بحث شد ؟؟ چقدر با سجاد تو گروه با هم صحبت کردیم که خونسرد باش ؟؟ اینا هیچکدوم یادت نمیاد ؟؟
آخرین کاربری هم که داشتی باهاش با عصابنیت برخورد میکردی محمد می پرزنت بود فروم تو اون بازه زمانی احمل از دست دادن یه کاربر دیگه رو نداشت و  اگه خودت و محمد یادتون باشه برگشتی بهش گفتی برو بمیر و من اون پستتو پاک کردم ، بعدش یادته چجوری برخورد کردی ؟؟ این صحبتات بعد اون حرفه .

pv0v_1_thumb.jpg
jhjb_2_thumb.png
2h8a_3_thumb.jpg

خدا شاهده بجز سجاد که خودش تو گروه بود این صحبتا رو واسه هیچکس نفرستاده بودم . همین صحبتا رو با مدیرا مطرح میکردم همون موقع بن میشدی ولی گفتم صلاح فروم مهم تره .

بعد اون قضیه رفتم با تک تک بچه هایی که رفته بودند به یه نحوی صحبت کردم ، با کلی واسطه با حسین صحبت کردم که با نسیبه صحبت کنه و برگرده . یادته همون ثانیه ای که نسیبه اومد چیکارش کردی ؟؟ به پنج دقیقه نشد فراریش دادی .

شخص خود من این وسط هیچ اهمیتی نداره ، اگه میخواستم به خاطر حرفت ناراحت بشم و بن کنم همون یه سال پیش این کارو میکردم ، ولی این دعوای آخر با عماد دقیقا مثل دعوات با مهدی تورین ، با خود عماد( قبلیش) ، با می پرزنت ، با آرش ، با نسیبه ، با امیرخان و ....... بود و صرفا نمیتونستم ببینم که فروم یه کاربر دیگه رو با همون پترنی که چند بار هم تکرار شده بود از دست بده .
توی تاپیک مدیران هر بار که مسئله شما پیش میومد میگفتیم که یه نفر بره باهاش صحبت کنه اون اوایل من و سجاد بودیم و این اواخر سجاد تنها . سجادی که از چیزی ناراحت نمیشه از برخورد شما متعجب شده بود و میگفت واقعا انتظار همچین برخوردی رو نداشتم .
این مسئله بسیار ناراحت کننده بود واسه فروم ، ولی ما هر روشی رو که میشد امتحان کرده بودیم و تنها آپشنی که جلو روی مدیران مونده بود همین بود

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

مشکلی که این روزا توی انجمن جا افتاده این هست که خیلی وقتا هرکسی هر حرفی دلش میخواد رو میزنه و تهش یه  :1:  میذاره و در نهایت اگر بازخورد منفی ببینه میگه شوخی بود و ...

من اوج فعالیتم به قبل از کنکورم برمیگشت و بعدش که انجمن همزمان با جام جهانی 2014 مشکل پیدا کرد و تعطیل شد و فعالیت مجدد و... الان سال آخر دانشگاهم ! موضوعی که همیشه برای انجمن حتی همون موقع هم مطرح بود این بود که جنس دوستی ها قبل از اون زمان بهتر بود و الان هم این موضوع صادق هست، یعنی حتی به 4 سال قبل برمیگردی، باز میبینی که شرایط کمی سقوط کرده

- یه موضوع هم که وجود داره اینه که آدم هرچقدر هم سرش شلوغ باشه، اگر به چیزی علاقه خیلی زیادی داشته باشه، یه جوری براش وقت پیدا میکنه، نتیجتا غالب بچه هایی که از فروم رفتن ، بیش از اینکه تحت تاثیر شلوغی زندگی خصوصیشون باشه، از چیزی رنجیدن و رفتن

-یه نکته دیگه اینکه "بن" کردن حق مدیریت فروم هست توی هر شرایطی ، اگر بحث روی درستی یا عدم درستی طرز فکر مدیرا هست (که از نظرم روند اخیرشون با توجه به صحبتایی که مطرح شده درست هست) باید کلی تر صحبت بشه، این دو جبهه شدن فروم نه به نفع فروم هست نه به نفع اعضا (توجه کنید که خود مدیرا هم اعضای فروم هستن)

-روی بن دائم و موقت اظهار نظری نمیکنم ولی مطمئنم که دلایل کافی وجود داشته، ولی امیدوارم از این به بعد هر اتفاقی توی همون نطفه با یه بن موقت حل و فصل شه. کما اینکه همین الان هم دیده میشه پست هایی از این جنس که "مارکیزیو خر است" ، "کونته خائن است"، "آلگری بیشعور است" و ... اینا انتقاد نیست ، یه ابراز تنفره که اعصاب نمیذاره برای بخش زیادی از کاربرا

+هیچ این نگاه رو دوست ندارم که فروم یه کاربر رو از دست داده و ضرر کرده و ...، قطعا همه ما کارای دیگه ای هم داریم، حالا اینکه کدومش مهم تر و ... شخصیه ، ولی اتفاقا از نظر من فروم بستری رو مهیا کرده که بتونیم توش اظهار نظر کنیم، حالا اگر کسی میره (به هر دلیل) خودش رو از فروم محروم کرده و چیزی رو از دست داده.

امیدوارم سایر دوستان تحت تاثیر این اتفاق فروم رو ترک نکنن

با احترام :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اینقد سهیلو اذیت نکنین .......این پستتو پاک کن نوید .......عیب نداره همه چی حل میشه .....مهربان تر و پوست کلفت تر باشید 

عماد رفیق نیمه راه  :1:  :68:

همتون با هم مهربون باشین فقط به من فحش بدین چون جنبم بالاس ......

طی حرکت انقلابی تمام یوزرهارو ماسیمیلیانو الگری میکنیم ...جنبش سبز الگری  :65yytgts6rouhope1x2s:

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

اینکه دوست داشته باشیم یه کاربری ادامه ی فعالیت بده یه بحثه، ولی اینکه بگید بن کردنش به حق بوده یا نه یه بحث دیگه. اینکه به مسدودیت هر واکنشی هم نشون بدیم اصل ماجرا رو تغییری نمیده. من قشنگ زمانی که نسیبه خانم بگشتن فروم و تو چتباکس دیدمشون رو به یاد دارم (چه پست های خوبی هم میذاشتن.رفتنشون هم بعیده از یاد کسی بره) همین کاربر مسدود شده سریعا به قصد فراری دادنشون وارد عمل شدن و به مقصودشون هم رسیدن. این یه موردشه. 

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

بسم الله الرحمن الرحیم

این پست اخرین پست من در این انجمن خواهد بود. چون اینقدر برای خودم شخصیت قائل هستم که اگه جایی گفتند بفرما بیرون ( یا به قول مدیر محترم جناب آقای موها گمشو بیرون - قسمتی از صحبت های ایشون خطاب به من حدود 2 سال قبل - ) از پنجره نیام داخل. اما بخاطر اینکه بیش از 3 سال از عمرم رو اینجا گذروندم احساس کردم نیاز هست که با بعضی کاربرهای اینجا خداحافظی کنم اما متاسفانه دیدم طوری من رو بن کردند که با هیچ مرورگری نتونستم فروم رو باز کنم و حتی پیام خصوصی که برام ارسال شده رو نمیتونم بخونم ... خلاصه با فیلتر شکن و کلی داستان الان دارم این پست رو ارسال می کنم ...

در مورد پست بهمن هیچ صحبتی ندارم درسته و غلطش خیلی واضحه اما در مورد پست آقای نوید ادعاهایی مطرح شده که بصورت بلد در اوردمشون . ادعاهایی که باعث شد با هر سختی بود ثبت نام کنم و این پست رو ارسال کنم . من هیچ پیام خصوصی طی یکسال گذشته از هیچ مدیری به غیر از سجاد دریافت نکردم که اونم در پاسخ با بهترین شکل ممکن جوابش رو دادم . اگر غیر از این هست بیاد بگه . من هیچ توهینی به مدیران فروم نکردم که داخل پیام خصوصی بوده باشه .. هر چیزی هست در معرض دید تمام دوستان قرار داره . هیچ پیام خصوصی قبل از بن شدنم از سوی کسی دریافت نکردم . اگر من توهینی کردم و بن شدم همونی هست که تمام کاربران در پست های من می بینند و هیچ پیام خصوصی و مخفی وجود نداره . .اگر غیر از این هست تمام توهین هایی که من داخل پیام خصوصی به مدیران فروم کردم رو لطفا همین جا منتشر کنید

مطمئن باشید من از بن شدنم تعجب نکردم ... ( در ادامه از سجاد عذرخواهی میکنم که اسمش رو میارم اما لازمه از خودم دفاع کنم ) جناب آقای نوید درست میگه در یک مورد ! اما نه کاملا ! پروسه اخراج من بیش از 1 سال قبل برمگیرده . اگر اشتباه نکنم حدود 1 سال و نیم قبل بود که سجاد به من گفت که در داخل تاپیک مدیریت ( یا شایدم اون موقع تاپیک مترجمین بود ... دقیقا نمیدونم ) صحبت هایی مبنی بر اخراج من هست و بهتره هواسم رو جمع کنم ... ! موضوع اخراج من کاملا یک موضوع و خصومت شخصی هست بین شخص من و 3 مدیر این فروم ... جناب اقای موها ، بهمن و از حدود یک سال قبل جناب اقای نوید ...

از تمام کاربرانی که ازمن حمایت کردند تشکر میکنم مطمئن باشند تو یک سال گذشته و بخصوص 6 ماه اخیر من هیچ توهینی به کسی نکردم و حمایتشون از من اشتباه نبوده . از نظر من تمام صحبت های مدیران بعد از اخراج من خلاف واقع هست و اصل مطلب چیز دیگری هست که بیشتر از این ارزش بازگو کردن نداره

فقط متاسفم که دیگه با دوستای خوبی مثل علیرضا محمد فلورین سجاد افشینز مهران علی پژمان و خیلی های دیگه در ارتباط نخواهم بود .
و در اخر بازم از اون دوستی که مدت ها قبل جلوی بن شدن من رو گرفت تشکر میکنم :53:

خدانگه دار

شروع با نام خدا و در ادامه تهمت و دروغ

نیازی به توضیح زیاد نیست، من در مقابل ایشون هیچوقت ادبیات مختص خودش رو استفاده نکردم، کلا برخوردم هر طوری هم که باشه ادبیاتم با چیزی که ایشون ادعا میکنن کاملا متفاوته و لفظی مثل گمشو بیرون هم تو ادبیاتی که اینجا بکار میبرم جایی نداره.

به هر حال ایشون نیست تا جواب بده ادعاهاش رو از کجا اورده اما، شخصا هیچ اقدامی برای بن کردن ایشون انجام ندادم و فقط به عنوان یه عضو از مدیران نظرم خواسته شد الان هم از تصمیم گروه دارم دفاع میکنم نه غرض شخصی ای که ایشون تصور میکنن باهاشون دارم.
اسامی مختلفی رو بکار بردن که باهاشون مشکل دارن، چرا مشکل با اینهمه آدم؟؟

با نسیبه هم صحبت کردم امروز، موردی که دوستان گفتن رو تصدیق کرد.
  • GioVanni Agnelli, alexdelpiero, GG.B1 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

حذف

ویرایش شده توسط Killua Zoldyck 17 March 2017 - 03:13 AM.

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

با اسکرین های نوید من بند اول پست قبلم که تقاضای تجدید نظر بود رو پس میگیرم

و روی بند دومش تاکید خیلی صریح تری میکنم.

متاسفم واسه این طرز فکر .نصف این فروم پشت من هستن و ... :fp:  خدا لعنت کنه بنیان گذار ادبیات احمدی نژادی رو :31:

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21170 ارسال

- میشه یه چیزی رو دوباره تکرار کنم ؟

لطفا از من بپذیرید که این بهترین تصمیم ممکن بود ...

• mory, alexdelpiero, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بیانیه سهیل در حد سازمان ملل بود .........جالا دیگه یه مدت اینجا پست ندین همه چی تموم شد .....

روز از نو روزی از نو ......

بریم سر وقت یووه

• alexdelpiero از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

@GioVanni Agnelli &ace of glass

ممکنه بفرمایین که پنهان کردن اتفاقاتی که افتاده و فراموش کردنشون چه نفعی می تونه برای فروم داشته باشه؟

@El rey leon

بنده هم خیلی ازتون متشکر میشم اگه ممکن باشه کل گفت و گو رو بذارین

لااقل لحن تذکر دادن مدیران رو هم ببینیم که مطابق ادعای ایشون تند بوده یا نه!

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

دوستان یه بار دیگه هم گفتم اصلا واسه شخص من مهم نیست به مدیرا توهین شده یا نه . مهم اون کاربرایی بودند که رفتند . مهم اون جوی بود که متشنج شد و شاید دیگه درست نشه . شما  بحث هایی که منجر به دعوا شدن و رفتن کاربرا رو یه نگاه مختصر بکنید . همیشه ایشون حضور فعال داشتند .

اگه با سجاد مشکلی نباشه میتونم کل چتو بذارم اینجا ، ولی خیلیش بی ارتباطه .( سخنرانی های سجاد (ره) ) :1:

• alexdelpiero, Senmorta, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

میدونم کاری که میخوام بکنم خیلی بدتر از حتی فحش دادن توی پسته اما انجامش دادم و بهترین تصمیم ممکن بود برام. بیشتر از این تحمل درام! ندارم.

گند زدم. اشتباه کردم. نباید توی این قضیه خودم رو دخالت میدادم. احساس میکنم... یه مقدار البته زیادی احساس میکنم هر سه طرف قضیه الان حداقل کمی ازم ناراحتن. فکر میکنم توی ارائه منظورم عقیم بودم! بد عنوان کردم یا هر چیزی. درس بزرگی گرفتم از این اتفاق و اونم اینه که چون من احساساتیم، توی ارائه ی منظورم به درستی ناتوانم و قضاوت درستی هم ندارم دیگه هر اتفاقی افتاد اصلا به من ربط نداره و خودمو دخالت نمیدم.

با حذف پستام خودم رو از این قضیه میخوام بکشم بیرون ولی خب پستامو دادم و ذهنیت دیگران رو نمیتونم تغییر بدم. برای مثال فکر کنم عماد من رو هیولا میبینه و سهیل یه ادم دو رو. انسان ها با رفتارها و حرف هاشون خودشون رو توضیح میدن و کاریش نمیشه کرد و هر چی هم بگم فایده نداره پس باهاشم مشکلی ندارم. چیزی که نشون دادم اینه که من یه آدم دورو، لوس، چند شخصیته، نامتعادل و بدجنس هستم و البته به قول تکرای عزیز منفی و بی ادب

با توجه به چیزهایی که دستگیرم شد حس قبل رو ندارم نسبت به فروم. الان حسی که دارم حس حماقت و بد اومدن از خوده. به هر حال حداقل تاپیک پیش بینی رو ادامه میدم. حرفی بود که زدم و میخوام پاش وایسم. من اونجا فقط یه امتیاز شمارم و با شخصیت من کاری ندارید. به چشم یه ربات منو ببینید و امیدوارم به خاطر من از شرکت توی پیش بینی منصرف نشید.

در نهایت شرمنده بابت همه چیز :53: یه حالت تهوع خاصی نسبت به خودم دارم. این آخرین باری بود که خودمو توی قضیه ای دخالت دادم. شخصی شد این پست و پوزش بابت این قضیه.

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی