پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

بعد از انتقال سرور، من فقط با تغییر پوسته سایت و انتخاب /گزینه سوم میتونم پست بفرستم

ip board mobile

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

در تائید 2 3 پست قبلی ، اینجا هم عرض میکنم : بخش قابل توجهی از عملکرد ضعیف بازیکن و قضایای مربوطه ، برمیگرده به ضعف مدیریتی خودمون ، و درست نیست حالا که میرن ، (با حرفهای رکیک) هلشون بدیم.

باور کنین بعضی وقتا اورا خیلی بیشتر از بعضی بازیکنهامون تلاش می کرد خوب و مفید باشه برای تیم . حالا اگر نتونسته طبیعیه . دلایل مختلف و توجیه پذیری هم داره که بحث شده .

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

بعد از انتقال سرور، من فقط با تغییر پوسته سایت و انتخاب /گزینه سوم میتونم پست بفرستم

ip board mobile

یعنی الان هم مشکل دارید؟
  • mory, alexdelpiero, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

الان با قالب haxon امتحان کردم اوکی شده.. مرسی

• alexdelpiero, El rey leon و Escanor از این پست تشکر کرده است

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال
این فروم همیشه بر پایه نظر جمع بوده همیشه مدیران قدیم و جدید سعی داشتند با صحبت و گفتمان مسائل رو حل کنند . فروم تو تاریخ حدود 10 سالش هیچ کاربری رو بن نکرده و همیشه با تذکر دادن و تعامل مسائل رو حل میکرده .
کاربر Massimiliano Allegri با توجه به تنش های متعدد ، توهین به اعضا ، مدیران و نقض متعدد قوانین فروم به صورت دائم بن شد .

از حدود یک سال پیش توسط مدیران بارها به ایشون تذکر داده شده بود ولی افاقه نکرد و مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی شدیم .
  • GioVanni Agnelli, moha684 و Georgia از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

چرا دایم الحرمان؟

یک هفته بفرستیدش زندان بعد ازادش کنید و برگرده به کلوب........

• eⁿzº, Pinturicchio, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

من خودم این روزها همون اندک پستی هم که قبلا ها در سایت می نوشتم دیگه نمی رسم بنویسم و یا همه پست ها را بخونم، ولی از پستی که از نوید خان الان خودندم  خیلی ناراحت شدم، سهیل کاربر بدی نبود، فعالیت مثبت هم کم نداشت.  در اون پستی که منجر شد امروز علم بشه و بحث به پا کنه هیچ منظوری نداشت . خیلی زشت هست که نهایتا 20 کاربر همیشه فعال نمی تونم در فروم در کنار هم بحث کنیم و حتی از شوخی های هر چند کنایه دار هم بگذریم با یک لبخند. این مدل تفکر زندگی را برای همه سخت می کنه. مدتی هست بانویی که ما را دور هم جمع کرده بخاطر تعصبی که بهش پیدا کردیم داره دوستان فروم را از هم جدا می کنه و فراموش کردیم که هدف لذت بردن از گوهر وجودی این بانوی پیر هست در کنارهم

هر جا هست براش آرزوی موفقیت می کنم، دل کندن از این فروم کار سختی هست، قرعه شانس به اسمش افتاده که اخراج شد، زمانی که توی فروم می ذاشت را می تونه بهتر در دنیای واقعی استفاده کنه. 

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینکه اخراج سهیل تصمیم درستی بود یا نه رو نمی دونم .

اما این رو می دونم این تصمیم  باعث بهتر شدن فروم نمیشه و باعث کم نور شدن چراغِ  فروم میشه.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

این فروم همیشه بر پایه نظر جمع بوده همیشه مدیران قدیم و جدید سعی داشتند با صحبت و گفتمان مسائل رو حل کنند . فروم تو تاریخ حدود 10 سالش هیچ کاربری رو بن نکرده و همیشه با تذکر دادن و تعامل مسائل رو حل میکرده .
کاربر Massimiliano Allegri با توجه به تنش های متعدد ، توهین به اعضا ، مدیران و نقض متعدد قوانین فروم به صورت دائم بن شد .

از حدود یک سال پیش توسط مدیران بارها به ایشون تذکر داده شده بود ولی افاقه نکرد و مجبور به اتخاذ چنین تصمیمی شدیم .

روی صحبتم با شما (El rey leon) نیست، با کساییه که این تصمیمو گرفتن: اگه تذکرات افاقه نمیکنه بقول جناب ست فوتبال یه مدت بهش استراحت بدید ازین محیط فاصله بگیره. نه اینکه طرفو کلن بن کنید..

نمیدونم قدیم چه بحث هایی پیش اومد ولی این آخری که یه سوء تفاهم ساده بود و حتی نیاز به تذکر هم نداشت.. دو نفر باهم بحث می کنن، خودشون یا کوتاه میان یا یه طوری مسئله رو حل می کنن..

این حکم اعدام مجازی چه صیغه ایه آخه. مدیرا و منِ کاربر قراره مثلن ظرفیت بیشتری داشته باشیم..

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

بن کردن کار درستی نیست اصولا. از نظر مدیریت فرومی با این موضوع خاصم درست نیست. خیلی هم اتفاقی نیافتاده. امیدوارم بر حسب پی وی تصمیم نگرفته باشین

ولی کلا بن کردن کار مسخره ای و تغییر تصمیم لازمه

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

راست می گن چیزه خاصی نگفته فقط به من مودبانه تو پستش گفته خفه شو چیزی خاصی نیست چرا الکی بزرگش کردین برگردونید به فعالیتشون ادامه بدن

+ مرسی از مهران مدیری که با برنامه برره به خوبی اوضاع ایرانو نشون داد تو سریالش  :1: 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^

آخه اگه بزرگ شده ی ایرانی این بحثا و این تعصبات و غیره خیلی طبیعی هستش و راه برخوردشم اینطوری که نیست. نهایتا می گی بله حق با شماست و تموم. یه ذره با متانت و صبر باید برخورد کرد به علاوه اینکه اگه کسی از اوضاع ناراضیه مثلا خودش باید انتخاب برای خودش داشته باشه. فلانی توهین کرد دیگه نمی یام اینجا. بن کردن یکی دیگه چون فروم پرایوت نیست خیلی جالب به نظر نمی رسه. مدیرا هم وظیفه نظم دهی پایین آوردن تشنژ دارن اما نه بن کردن و اینا! بن کردن برای فروم 200 کاربره فعال دائم باید انجام بشه نه برای یه جای کوچیک که قابل کنترلم هست

البته تو می تونی ناراحت باشی ولی خدایی ارزشی نداره این ناراحتی چون دنیا واقعی و بیرون از اینجا توهین آمیزتره. تو با اون سر می کنی حالا یه فروم و پستای یه نفر اذیتت می کنه. :D

• tecra, Senmorta, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

خیلی توی این تاپیک پست نمیذارم. ولی شاید ایندفعه رو واجب دیدم.

پیشنهاد اول رو که ست فوتبال عزیز انجام داد.

یه پشنهاد هم من میدم کاش حداقل یه رفراندوم میذاشتید.ملت برای برکسیت به اون اشتباهی این کار رو انجام میدن.حداقل کاربر بن شده حق آب و گل داره اینجا.باید یه امتیاز داشته باشه.

تمام این پشنهادها به کنار.اینجا فروم یوونتوسیاس.اونم با هر سلیقه.شایدم مالکیت و حق نظرش با مدیراست.نمیدونم.مدیر داریم نظر سنجی میذاره باعث کدورت من کاربر از فروم میشه.اون رو هم به نظرم باید یه تذکر بهش بدن.

یه کاربر دیگه پست میذاره من نارحت میشم.اونم بترکونید.

طرف با تمام مشغله ای که داشته وقت گذاشته اینجا فعالیت میکنه.یا نظرش رو یه نفر میپسنده یا باهاش مشکل داره این که دیگه دادگاه بردن نداره.

دوست عزیزی که میای هی یه تیکه رو نقل قول میگیری میذاری درستی یا اشتباه کار برای شما هم زیاده ولی گویا مدیران با این موضوع مشکلی ندارن.(متاسفانه احتمالاجریانه مدیریت فروم مشکلی با توهین به شخص دیگه به علت یه سری علاقه های مشترک نداره.(

طرف نظرش رو گفته و هنوز نه به بار ه و نه به دار.درست یا غلط.

اشتباه اینجاست که مدیریت باید این رو متذکر میشد تا یکی دیگه نیاد به موضوع با نگرش خودش برخورد کنه و شرایط به اینجا بکشه و بقیه ماجرا.

یا مدیری که هی میاد میگه مربی فعلی اینجوریه یا اونجوریه.اونم برای من تشنج زاست.تفاوت اینه که من حوصله دامن زدن به این اتفاق رو ندارم و برای نظرش احترام قائلم و باهاش کنار میام. اما یکی تحملش کمتره میاد در جواب یه چیزی میگه.

اگر میخواید جواب نشنوید یا بازخورد نگیرید پست نذارید یا اگر میخواید ناراحت نشید فروم نیاید.دوست دارید هم بیاد ولی منتظر جوانبش هم باشید.حداقل برای من اینجوریه.بقیه رو نمیدونم.ملتی هستیم با انواع و اقسام سلایق.که تنها وجه مشترکمون توی این فروم یه تیم خاص اون ور دنیاست.فقط همین و بقیه افکار و علایقمون مطمئنا منطبق بر هم نیست..

یه سر به فروم یوونتوز بزنید و یه مقایسه ساده انجام بدید تا بفهمید که اینجا نسبت به اونجا چقدر با هم دیگه و نظرات همدیگه بهتر برخورد میشه.

• pezhman, alexdelpiero, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

متاسفانه من نه دسته دارم نه کشته مرده

ظرفیتم هم بالا نیست فحش بخورم ساکت بشینم

من از همگی به خصوص مدیریت عذز می خوام که به کسی توهین نکردم باید ببخشید شما رو با خودتون تنها می زارم.

برش گردونید فکر نکن دستهایی پشت پردست  :1: 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
@Mauro Camoranesi
امیدوارم دفاع هایی که از سهیل میشه رو اینجا به حساب جبهه گیری علیه خودت نگیری .

سهیل اخلاق تندی داره و نیشدار حریف میزنه ولی به هیچ وجه بن شدن مجازاتش نبود !
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

این فروم دوتا ضربه مهلک خورد، اولیش بابت جدایی الکس و دومی هم کونته. هردوتاش رو هم میشد کنترل کرد که یهو تعداد کاربر به این شدت ریزش نکنه. الانم نمیخوام نبش قبر کنم و کنار گود هم ننشستم که بگم لِنگش کن، سر مدیریت هر دو داستان اشتباه کردیم، اول مدیریت و بعد هم من کاربر عادی. یه بخشی از کم شدن کاربرا برمیگرده به زندگی شخصی و مشغله هاشون و بخشیش هم از برخوردای خود ما نشات میگیره. این قسمت دوم رو میشه روش کنترل داشت که بنظرم نداشتیم...

راجع به این اتفاق اخیر: اگر قرار به بن کردن باشه باید ازینایی که رو اعصابن شروع کرد! مثلا طرف میاد میگه ۳ تا قهرمانیم بیاره مربی نیست، اونیکیم میاد دست میگیره هر پستی میذاره توش این نقل قولو میاره. مضحکه! :1:  اگر تو از حرف اون فرد بدت اومده، چرا تو هر پستت نقل قول طرف رو میذاری؟ به همون نسبت کار تو هم رو اعصابه. بالاخره این وسط یکی فنرش درمیره. یه بارم سر جریان کونته الگری و خائن خونده شدن کونته از طرف یه کاربر گفتم،‌ الانم میگم: اگر پستی میذاری که مستقیما رو اعصاب یه عده ای راه میره، انتظار جواب شنیدن هم داشته باش. منتهی با این تفاوت که تو هیچ کنترلی رو شدت جوابی که میگیری نداری. همونطور که در اون مقطع فحاشین به الگری ( :1: ) حق نداشتن از پستی که کونته رو متهم به خائن بودن میکرد ناراحت بشن،‌ تو هم الان حق نداری از پست اون کاربر ناراحت شی، چرا؟ چون خودت استارت این اتفاقا رو زدی. 

• pezhman, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

دیبالا به الگری بی احترامی کرد

لیخت به الگری بی احترامی کرد

بونوچی به الگری فخش داد

اخر دست بونوچی یک جلسه محروم کردن

................

امیدوارم سجاد س ه ی ل برگردونه

.......

• Pinturicchio, alexdelpiero, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

وردارید بن رو. خیلی کاربر اینجا که نیست. یه جور دیگه مدیریت کنید فضا رو. کلی روش هست.

نوید رو انداختم دیگه :D :D :D

کسی هم قهر نکنه. تنشی هست که قابل رفعه. به زندگیتون برسید. نمی دونم واقعا مشکلی ندارین تو زندگی که گیر پستای اینجایید ناراحت می شید. می تونید ناراحتیتون بگید مثلا کمتر بیاین ولی همین کافیه دیگه ادامش ندیم :D :D

تازه من با توهین درگیری در پست ها هم مشکلی ندارم. چیز خوبیه اصولا :D

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- من خیلی ساله تو این فروم یوزر دارم شاید نزدیک 8 سال اما هیچوقت خیلی فعالیت نکردم و چون همه اینجا یوونتوسی بودن همه رو دوست میدونستم فقط پست ها رو میخوندم و نظرات رو استفاده میکردم و چند بار هم میتینگ حسین خان شرکت کردم و خیلی از بچه های قدیم و جدید هم از نزدیک میشناسم .

از اول کار بیشتر هدفم از فروم نویسی کلکل با طرفدارای تیمهای حریف بود که یادش بخیر تو زنده یاد فوتیران و گاهاً هم پارس فوتبال از خجالت دوستان عنتری که اون زمان بعد کالچوپولی خودشون رو خدایگان فوتبال میدونستن در میومدم گاها اخطار درصد تخلف تو فرمت وی بیولتین میگرفتم و اصلا لذتش هم همین بود ...

نمیدونم تو این فروم سپهر رو میشناسید  یا نه ، یوزرش juventus f.c هست که به دفعات و به عناوین مختلف یادمه شیلنگ رو میگرفت روی عنتری ها و بارها و بارها اخطار میگرفت و بن میشد ؛ دو روز سه روز ی هفته و حتی یک ماه هم یادمه محروم میشد اما هیچوقت دائم کسی رو محروم نکردن ... مطمئنم ...

اما نمیدونم چرا اینجا اینجوری کردن ... اونم با طرفدار تیمی که تیم مورد علاقه خودشونم هست ... فقط به دلیل اینکه ضد کسی که اون خوشش نمیاد و اونا خوششون میاد نظر میده ... هر چی فکر میکنم منطقی نیست ...

- اینکه توقع داشته باشید همه بشینیم اینجا دور هم همه چی هم خوب باشه و هیچکس از چیزی انتقاد نکنه توهمی بیش نیست ، طبیعتا بحث میشه انتقاد میشه گاهاً جنجال میشه و دو طرف به هم تیکه میندازن (کماینکه طرف مورد بحث هم کم تا حالا تیکه ننداخته!) و هر چیزی پیش میاد ؛ حالا احتمالا این وسط ممکنه یکی از کوره در بره سهواً یا عمداً توهینی به کسی بکنه که همونجور که گفتم جریمه اش اخطار تخلف یا بن موقتی هست ؛ نه اینکه مثه برخی از دوستان هموطن تا کسی خطایی کرد در جا گردنشو بزنی و بفرستیش بره ...

بخواد اینجوری با تندروی فروم مدیریت بشه نتیجه اش هم میشه اینکه کاربرا ریزش پیدا میکنن ، از فروم زده میشن و کلا فروم خلوت میشه ، و این اصلا برای همچین فرومی با این قدمت خوب نیست ...

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال

- سلام

بن شدن یک کاربر فقط کلیک و تیک زدن نیست بلکه یک فرایندی ست که باید سنجیده و با فکر انجام بشه و البته تمامی جوانب نیز در نظر گرفته بشه.

توی این 10 سالی که فروم رو دیدم و لمس کردم دعواها و جنجال های خیلی بزرگ تری نسبت به این بحث اخیر رو مشاهده کردم، دیگه از توهین به ناموس همدیگه بدتر نداریم که، داریم ؟! ولی اینجا داشتیم ...

ولی با هر کسی با توجه به سابقه ش و تاثیرش در فروم رفتار شده.

کاربر مذکور یعنی سهیل جان اثرات به واقع مخربی در فروم به جا گذاشته بودند که واقعا از بین بردنشون به همین سادگی نیست، اینجا من مدیریت فروم رو مقصر می دونم که چرا همون ابتدا جلوی این سری مشکلات رو نگرفت و بخصوص شخص خودم که قدیمی ترین مدیر این جمع هستم.

ولی ما همواره سعی کردیم که "بن" رو بزاریم برای آخرین مرحله، چون این فروم متعلق به شخص خاصی نیست، منفعت و درآمد میلیونی هم نداره و مشخصا متعلق به تمام یوونتوسی هاست. بنابراین من و هیچ مدیر دیگه ای حق تصمیم گیری درباره دیگران رو نداریم "تا وقتی که در چارچوب" قانون فعالیت کنند.

سهیل جان متاسفانه چندین بار بهش تذکر هم داده شده بود ولی نه تنها جوابی نگرفتیم بلکه بازخورد خوبی هم نداشت این مسئله.

در اینکه ایشون کارهای مثبتی هم داشتند اصلا شکی نیست، هیچ گاه چنین مسئله ای نادیده گرفته نمیشه ولی این رو از من بپذیرید که حضور ایشون باعث رخ دادن مسائل زشتی در فروم بود و بابت این مسئله متاسفم.

ممنون :53:

• mory, El rey leon, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی