پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

ی صحبتی هم با اون 70 تا 80 نفری دارم که هر روز انلاین میشن و عضو این فوروم هستند ولی ساکتند و پستی ارسال نمی کنند ...دوستان اگر اینجا رو دوست دارید اگر یووه رو دوست دارید که شواهد نشون دهنده ی همین موضوع هست باید در مباحث شرکت کنید و پست بزارید وگر نه این دلخوشی کم کم  از همه ما گرفته میشه .
ببخشید اگر تند رفتم امیدوارم هیچ عزیزی از من به دل نگیره :53: :53: :53:

دوست عزیز خیلیا دوست دارند فعالیت کنند ولی وقتشو ندارند .
خیلیا هستند که یه جوری برنامه ریزی می کنند اگه شده نیم ساعت وقت بذارن بیان فروم و از یووه و اتفاقاتش با خبر بشن . حالا بشه این نیم ساعته پیدا بشه یا نه خودش خیلیه .
همه دوست دارند فعال باشند ولی بعضی وقتا نمیشه .
  • GioVanni Agnelli, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

قبول کنید تو زندگی مون هم ادم های "بی حوصله تر " و " پرخاشگر تری " شده ایم.

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بچه ها يه سوال: تو نسخه موبايل شما هم نمي تونيد پاسخ كسي رو بديد و شكلك بذاريد؟ كلا ارسال گزينه خاصي نداره نه ارسال عكس نه شكلك...
اگه نمي تونيد راه حلي هم داره؟
  • alexdelpiero, Georgia و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
راه حلی نداره، جز طراحی قالب برای موبایل که هزینه بر هست
  • mory, alexdelpiero, AliReZaZa و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

من با سیستم آنلاین میشم . مرورگر IE قبلا همه فن حریف بود . الان پخش ویدیوش مشکل داره . Mention کار نمی کنه و شکلک هم بعضی وقتا مشکل داره ، اگه بخوام یه لینک یا عکس هم قرار بدم ، کادر محاوره ای تنظیماتش نشون داده میشه ولی نه تایید میشه نه لغو.

ولی مرورگر Google Chrome م تکمیله باهاش بازیها رو نگاه میکنم. با FireFox هم پست میذارم که اون مشکلات رو نداره.

کلا مشکل از افزونه هاست (Add Ons)  . در سیستم کامپیوتر با نصب و فعال سازی اسکریپت ها حل میشه (البته من چند بار سعی کردم Microsoft IE رو درست کنم ، نه با آپدیت نه با افزونه ها و اسکریپت ها هم حتی حل نشد :22:). از جمله فعال سازی جاوا یا نصب flash player و shockwave player مخصوص هر مرورگر، واسه گوشی هم همچین چیزی باید باشه که من دقیقا اطلاع ندارم چطوریاست و گوشی آندرویدی هم ندارم تست کنم . ولی تا جایی که با گوشی دیگران کار کرده م Chrome کم مشکل ترین مرورگر گوشی بوده.

• mory, alexdelpiero و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

.

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

در مورد بخش ستارگان و همچنین اساطیر...

قبلا گفتم که به نظرم تو بخش اساطیر بهتره که همون 50 بازیکنی که باشگاه معرفی کرده قرار بگیرن... غیر از اون فقط میشه به بازیکنان اون بخش گفت بازیکنان محبوب بیشتر اعضای فروم! نمیگم لیست باشگاه 100% عادلانه است ولی بهترین معیاره.

اما در مورد بخش ستارگان!

زامبروتا و تورامی که اصلا تو فروم تاپیک ندارن لیاقتشون برای قرار گیری تو بخش ستارگان بیشتر از فرد بیشعوری مانند پوگباست (خدارو شکر هیکل نحسشو دیگه تو یووه نمیبینم... اونم تو چه پیراهنی!). زامبروتا و تورام تیم رو تو یه موقعیت استثنایی رها کردن. خیلی فرق دارن با پوگبایی که فقط از یوونتوس استفاده کرد و در حالی که یووه وضعیت نسبتا خوبی هم داشت تیمو رها کرد و الانم هر خزعبلی که به ذهنش میرسه رو میریزه بیرون! ولی بازم سلیقه ی من و شما میشه.

به هر صورت به نظرم در مورد بخش اساطیر یه معیاری وجود داره ولی در مورد بخش ستارگان راهی جز ملاک قرار دادن سلیقه ی اعضای فروم وجود نداره.

• mory, alexdelpiero, Huceyn و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ محمد جان ؛ تو این فوروم هم ما زندگی میکنیم ..
نه اونهایی که تو باشگاه لیست اعضا رو نوشتن ، درسته ؟
این فوروم یک جامعه کوچیک شاید بی اهمیت ۲۰۰ [ افراد تقریبا فعال ] نفره است که چون کوچیکه میشه خیلی راحت تعابیری کرد تقریبا همه راضی باشن ..
لازم تاکید میکنم ، پوگبا برای من جاش تو بخش سرگرمیه
تفاوتی هم نداره توی ستارگان پیداش کنم یا اساطیر یا مربیان
اینا همش اسمِ ، اینها همش لقبه .. همه هم میدونیم هیچ ارزشی نداره ، فقط جوری باشه که همه اینجا حال کنن♧..

دوست دارم هرجای حرفم غیر منطقی هست بهم یاداوری کنید
حتما میپذیرم

♧ پس میتونیم راجب چگونگیش باهم صحبت کنیم
  • mory, Delle Alpi, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

نمیدونم چرا هر بار درخواست پسورد دارهنمیدونم چرا هر بار درخواست پسورد داره

• Georgia و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آقا چرا وقتی نظر میدیم ساعتشو اشتباه درج میکنه؟ مثلا من ساعت 12 نظر بدم مینویسه 9

جالبه وقتی ب عنوان مهمان وارد فروم میشم ساعتا درسته ولی با حساب خودم ک میام اشتباهه!

اگه میشه قالب ساعت رو هم 24 ساعته کنی تو حالت فعلی معلوم نیس کی صبح پست گذاشته کی شب

من خیلی دچار مشکل میشم:(
  • tecra, Georgia و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

کسی اماری از تعداد کاربران فوروم های سایر تیم ها داره؟

• tecra, Georgia و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
دوستان عزیز، از ساعت 16 امروز فروم و همچنین سایت اصلی به احتمال فراوان و به دلیل یه سری تغییرات فنی از دسترس خارج میشه و احتمالا تا فرداشب با اختلال همراهه.

با تشکر
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
یه مدته من وقتی نسخه کامل سایت رو می زنم و میام تو تایپیکا به هم ریختس .... جریان چیه ؟مشکل از منه یا واسه بقیه هم اینجوری میشه ؟

SAJAd94 :
سلام و درود
مشکل از سایته
خوب میشه نمیدونم کی :1:
اما میتونی پایین صفحه بری تو انتخاب پوسته
پوسته ها یا theme های دیگه رو انتخاب کنی موقتا درست میشه
  • mory, Signora Omicidi و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کلا صفحه سفید میشه ....قاطی داره همه چیز 

• Signora Omicidi از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

بچه ها باس برین تو تغییر پوسته  و گزینه بیسیک رو انتخاب کنید که مشکلتون حل بشه

• mory, ace of glass, Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

آقا لوگوی جدیدو لطفن بزارید روی سایت اصلی و فروم..

رو سایت اصلی، عکس سه تا بازیکن یووه هست (کیه لینی، هیگوایین، و پیانیچ).. بنظرم جای بوفون که نماد باشگاه بحساب میاد خالیه.. اونم اضافه کنید لطفن  

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
شایسته هست سایت اصلی دات ای آر به نمایندگی از قشر کوچیکی از ایرانی ها ، ضایعه شهادت عزیزان هموطن رو طی یک پست موقت به خانواده هاشون تسلیت بگه ..
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

در ضمن دوستان یادمون باشه ما داریم رایگان از سروسی های عالی سایت استفاده میکنیم و حداقل کاری که میتونیم بکنیم که مسولینی که دارن برا سایت وقت هزینه و زحمتش می کشن اینه که بریم تو جشنواره وب به سایت یوو دات ای ار رای بدیم تا دلگرمی بشه برا مدیرای عزیز

• mory, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

در ضمن دوستان یادمون باشه ما داریم رایگان از سروسی های عالی سایت استفاده میکنیم و حداقل کاری که میتونیم بکنیم که مسولینی که دارن برا سایت وقت هزینه و زحمتش می کشن اینه که بریم تو جشنواره وب به سایت یوو دات ای ار رای بدیم تا دلگرمی بشه برا مدیرای عزیز

نیکو تر این است که روزانه روی تبلیغات سایت کلیک کنید :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

چند بار تو چت باکس گفتم لطفا به بازیکن تیم توهین نکنید ، دوستان توجه نکردند اگه قراره هر چی خواستید به بازیکنی که ازش خوشتون نمیاد بگید منم بلدم به بازیکن مورد علاقه شما توهین کنم ، کار سختی نیست واقعا ! اصلا متوجه نمیشم توهین کردن به اورا و هرنانز چه معنی داره ؟! 
اورا که سال اول فوق العاده بود هرنانز هم از بعضی هافبک ها که لقبه اسطوره هم دادند بهشون تو این مدت بیشتر گل زده بازی خوب هم فصل قبل کم نداشته

• mory, Delle Alpi, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

چند بار تو چت باکس گفتم لطفا به بازیکن تیم توهین نکنید ، دوستان توجه نکردند اگه قراره هر چی خواستید به بازیکنی که ازش خوشتون نمیاد بگید منم بلدم به بازیکن مورد علاقه شما توهین کنم ، کار سختی نیست واقعا ! اصلا متوجه نمیشم توهین کردن به اورا و هرنانز چه معنی داره ؟!
اورا که سال اول فوق العاده بود هرنانز هم از بعضی هافبک ها که لقبه اسطوره هم دادند بهشون تو این مدت بیشتر گل زده بازی خوب هم فصل قبل کم نداشته

دوستان رعایت کنید

مدت زیادیه تعداد پست های حذف شده و ویرایش شده کمتر شده، تشکر از همکاریتون، فقط موارد اینچنینی رو هم رعایت کنید لطفا

مورد مهمتر، مشکل خرابی قالب بعد از انتقال سرور بوجود اومد و منم چون با موبایل میام متوجه نشدم. الان همه چک کنید و اگر مشکلی هست خبر بدید

مشکلات فنی رو هم اینجا یا توی پخ مدیران اطلاع بدید لطفا
  • mory, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی