پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1655 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مدیرا انگار خوابن تو فروم :fp: :22:

• Georgia و -OMID- از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اه تف تو صورتتون من طرفداره یونتوسم کامل و امیر عباس پیرمرد سنم چشه کوچیکه رحم میکنید غلت میکنید بیشعورا

جودی جون ، پسر گل ، بی ادبی نکن.

این انجمن قانون داره ، نمیشه بری تو صفحه هر بازیکن یه کلمه بنویسی ارسال کنی ، بعد دو دقیقه بعد یک کلمه دیگه بنویسی. همه رو یه جا بنویس. عزیزم

پ.ن » پیر مرد سن :24: :24: :24: :24: :24:

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
اگه واقعا ایشون 13 سالشه ک بعید میدونم بهتره تا وقتی ب سن قانونی میرسن برن پشت ویترین... واسه وجهه فروم هم خوب نیس حالا اگه ی تازه وارد بیاد پست های این آقا رو بخونه میره پشت سرشم نگاه نمیکنه...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

اگه واقعا ایشون 13 سالشه ک بعید میدونم بهتره تا وقتی ب سن قانونی میرسن برن پشت ویترین... واسه وجهه فروم هم خوب نیس حالا اگه ی تازه وارد بیاد پست های این آقا رو بخونه میره پشت سرشم نگاه نمیکنه...

حذف

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

والا بلا همیشه مدیرا قرار نیست در صحن علنی فروم تمام کارهاشون رو بگند .

من خودم 15-16 سالگی اومدم تو فروم . شیوه پست دادنم هم خیلی بدتر از کاربر joody zebra بود ولی خب با گذشت زمان با شرایط فروم آشنا شدم ( ولی پست هام همونجوری مزخرف موند :1: :1:)
یکم زمان بدید به این بنده خدا :53: :thank:.

نسل بعدی یوونتوسیا امثال joody zebra اند .

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
توی کالبد تکست و نوشته های اینچنینی نمیشه تمام حالات احساسی و زوایا مدنظر شخص گوینده یا نویسنده رو بدرستی منتقل کرد
ممکنه سو تفاهم پیش بیاد
خیلی خوبه تو این موارد مستقیما سو تفاهما رو از بین ببریم شاید یکی مثل من فن بیان درستی تو بازه زمانی درستی نداره
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

آقا منم همچین حالم رو به راه نیست و نتیجتا مقداری حساس شدم و  شاخکام بی جهت دنبال سرنخن!

با  پستِ اخیری که تو اون تاپیک دادی شرمندمون کردی که  :135555:

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

انتقاد به سیستم و مربی اصلا اشکال نداره ، انتقاد از مدیریت و بازیکنا اصلا واجبه .
اینجور بحث ها باعث پویای فروم و بالا رفتن سطح فروم میشه .

ولی به شخصه در صورت تنش بین افراد فروم به شدت برخورد میکنم .
حرفم کلیه و هیچ ارتباطی به پست های اخیر نداره ، لطفا به دل نگیرید :53:

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

واقعا یه سری چیزا (از نظر من) فقط باعث ناراحت شدن کاربرا میشه. آخه به ما چه که گفتگوی درونیتون رو پست میکنید؟"خاک بر سر ماروتا اگه فلانی رو نخره" یا "اه آخر سرم کسی رو نمی خریم" شد پست آخه؟ جز انرژی منفی دادن به بقیه فایده ای هم داره؟

ادعای پست فنی دادن ندارم. تا حالا هم شاید پست فنی نداده باشم و بیشتر پست هام نظر موافق/مخالف دادن بوده ولی پست "اه خاک تو سرش" هم ندادم

• El rey leon, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^ این پست ها ارزش فنی ندارن منم خوشم نمیاد
اما اینجا همه کارشناس و خبرگزار نیستن که دایما اخبار و تحلیل پست کنن خیلی مثل من حتی سواد درست حسابی هم ندارن ..
یوونتوس دغدغه خیلی از ماهاست نیاز داریم راجبه این دغدغه با کسی صحبت کنیم اما شاید تو دوستان و خانوادگان این امکان فراهم نباشه یا پدر مادرامون مسخرمون کنن که به یوونتوس فکر میکنیم ..
اینجا فوروم یوونتوسه که همه ما احساسات خودمون رو راجبه تیم به اشتراک بذاریم اشکال نداره منفی یا مثبت همه چی در هم قاطیه ..
با احترام فراوان صرفا جهت مخالفت
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

حرف شما قبول حرف شما متین  :1:

من هم فقط آرزو می کنم که ای کاش جای غر زدن دائم بگیم: "ای کاش فلانی رو بخریم". "دوست دارم فلانی رو تو تیمم ببینم" و ....

باز تاکید می کنم بچه مودبی نیستم اما جو فحش دادن و غر زدن رو می تونیم به جو بهتری که حال بقیه رو هم خوب کنه تبدیل کنیم

• El rey leon, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

حرف شما قبول حرف شما متین  :1:

من هم فقط آرزو می کنم که ای کاش جای غر زدن دائم بگیم: "ای کاش فلانی رو بخریم". "دوست دارم فلانی رو تو تیمم ببینم" و ....

باز تاکید می کنم بچه مودبی نیستم اما جو فحش دادن و غر زدن رو می تونیم به جو بهتری که حال بقیه رو هم خوب کنه تبدیل کنیم

چقدر خوب فینال میبازیم

به به بوس بوس 

• El rey leon, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

چقدر خوب فینال میبازیم

به به بوس بوس 

:21:  :21:

من خودمم فحش دادم. منتها تو تاپیک بازی. اونجا جاش بنظرم از بقیه فروم جداست. هرچی دلمون می خواد توش میگیم بعد درشو می بندیم میریم  :1:

• tecra, L'Avvocato, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

دور جدید فعالیتم رو در فروم عزیز یوونتوس بعد از مدت‌ها دوری آغاز می‌کنم.

سلام به همه دوستان عزیز و نازنینم. 

امیدوارم خیلی زود تاپیک‌های جدید و دوستای قدیمی که احیاناً نام کاربریشون رو عوض کردن  و همینطور رفقای جدید رو هم کم کمک بشناسم.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

دور جدید فعالیتم رو در فروم عزیز یوونتوس بعد از مدت‌ها دوری آغاز می‌کنم.

سلام به همه دوستان عزیز و نازنینم.

امیدوارم خیلی زود تاپیک‌های جدید و دوستای قدیمی که احیاناً نام کاربریشون رو عوض کردن و همینطور رفقای جدید رو هم کم کمک بشناسم.

من جک هستم از اعضا جدید
خوشوقتم
  • mory, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

حذف

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

جودی باید یه چند ماه از حضورت تو فروم بگذره تا بتونیم اسمتو عوض کنیم ،

• mory, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

بعضی امضاها خیلی بزرگه . از وقتی فروم بودم یادمه واسه امضا یک قانونی بوده . کل صفحه رو که نباید بگیره امضا

• tecra, Senmorta, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^ حجم امضا زیاد بود گزارش بزنید رسیدگی میشه .

• Prince Claudio, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

یکی از امضاها هم ظاهرا محتوای ویروسی داره. ESET لپ تاپم هر دفه بلاکش می کنه ولی نمی دونم مال کدوم یکی از بچه هاست. تو صفحه یکی مونده به آخر چه بازیکنی هم پست داده

79bj_untitled.jpg

• tecra, amirabas1369, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی