پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

هميشه فكر ميكردم اگه همه يه روز برن . اخرين كسي كه ميره نويده . 

هيچوقت در مورد رفتن هيچ كس عكس العمل نشون ندادم .  ولي نويد فرق ميكنه .  نويد برگرد

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

احساس تنهایی میکنی نه؟ نوید چون هم عقیدت بود دلت براش تنگ شده :1:

خارج از هر بحثی که تا به حال شده بیایم هرچی که گذشت رو فراموش کنیم و دیگه راجبش بحث نکنیم و گذشته ها رو گذشت کنیم همه ما میایم فروم که از نقطه نظرات و اخبارو .. با اطلاع باشیم خوبیت نداره این وقایع

• mory, Escanor و Georgia از این پست تشکر کرده است

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

ابولفضل عزیز AbolfazlmF به عنوان مدیر جدید بخش فوتبال جهان انتخاب شد.

تبریک به ابولفضل عزیز، از زحمات نوید عزیز هم تشکر میکنم

+ یه همکار میخوام واسه آپدیت کردن روزانه ی تاپیک تولد، ترجیحا آشنا با کاربران فعال و همینظور کاربران قدیمی فروم، روابط عمومی بالا و ظاهر آراسته هم اگه داشت که دیگه عالیه :1:

• Orphée, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ممنون از نوید عزیز به خاطر زحماتی که کشید :53: امیدوارم هر جا هست شاد، سالم و موفق باشه

تبریک به ابولفضل عزیز :53: براتون آرزوی موفقیت میکنم

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

ایا واقعا وقتش نشده همه به دنبال یه راه حل بگردیم که فروم رو از این وضعیت خلوت و محخوف دربیاد؟

ایا مدیرای عزیز و دیگر اعضای عزیز فروم وقتش نشده یه فلش بک به گذشته بزنن و حواشی گذشته رو فراموش کنیم و به دنبال این باشیم اعضای که رفتن رو برگردونیم و دوباره اینجا بحث گفتگو ها رو راه بندازیم

انصافا من خودمم وقتی میام فروم و میبینم فروم داره روز به روز خلوت تر و کم فعالیت تر میشه رمقی برا فعالیت ندارم

امیر یووه ای نسیبه سجات نوید(ت) مهدی تورین ماقبلش هم رضا 327 و این داستان همچنان ادامه دارد.................. بابا بخدا امثال سجاد نسیبه نوید و .. همه عاشق این فروم و فعالیت توش بودن همین الانم اگه دلخوری نداشتن قطعا فروم رو ول نمیکردن

این بهونه هست که دنیا اندرود باعث شده فروم نویسی تعطیل بشه در هرصورت فروم یوو میتونه دوباره سرپا وایسه به شرطی که تصمیمات درستی گرفته بشه

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
راه حل ؟

شما بگو،

انقدر دنبال این و اون رفتم که خودم خسته شدم، نمیان دیگه آقا، مگه میتونیم کسی رو به زور بیاریم فروم؟
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- وقتی یه سری رفتارهای زشت و زننده باعث کدورت شده بین 2 نفر، من نوعی چه کاری ازم بر میاد ؟

کما اینکه بارها سعی و تلاش هم شده ولی افاقه نکرده.

• mory, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

منظور من رو اشتباه گرفتین من نگفتم مدیرا این کار رو بکنن

مگه به قول سجاد حقوق بگیرین که دنبال اینچیزا باشین

من میگم همه فارغ از هر پست مقامی که تو این سایت داریم بشینیم یه فکر بکنیم و یه جوری بچه ها رو برگردونیم

اگه میشه قوانین جدید وضع بشه که مثلا منه نوعی اگه ببینم زیادی از حد یکی داره مارکیزیو رو تخریب میکنه به مدیریت گزارش بدم و مدیریت برخورد جدی باش داشته باشه که اون فرد با تکرار این کاراش باعث نشه  دوست داران بازیکن ایکس ناراحت بشن و از اینجا زده

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

ادم اینقدر باید قوی باشه که از حرف مخالف عقایدش ناراحت نشه...حتی فحش

ما تو دنیایی زندگی نمی کنیم که باب میل ما باشد

تمام دنیا بگن مارکیزیو بدترین بازیکن جهان است چه فرقی برای من دارد که عاشق مارکیزیو هستم...مهم نظر من هست....مگر با نظر دیگران مارکیزیو عوض می شود که روح من بهم میریزد

• mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اینکه بگیم فلانی و فلانی رو بگین بیاد، چیزی عوض نمیشه، تجربه هم کردیم.

تا زمانی که خودمون ـو عوض نکنیم ، چیزی عوض نمیشه. ایا واقعا میخوایم که یه سری اخلاقیات مون رو کنار بزاریم ؟!

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

حرفای دیگران خواه ناخواه روی آدما تاثیر داره..

- یه سری ها که دوستان زحمت میکشن اطلاع رسانی میشه.. بنظرم نیاز هست که همیشه تشکر بشه ازشون که بدون مزد و منت دارن "لطف" میکنن؛ ولی عمدتن نادیده گرفته میشن (مدیرا هم همینطور که زحمت میشکن). برامون عادی شده انگار.. مثل زن و شوهری که چند سال باهم زندگی میکنن و خوبی های طرف مقابل به شکل "حق" و "وظیفه" در اومده..تشکر کردن هم اینجا نه خرج داره نه وقت گیره. ولی توجه ما به زحمتی که کشیده میشه رو میرسونه و این چیزیه که با ارزشه. شاید بعضیا اگر ازشون تشکر میشد انگیزه بیشتری برای ادامه فعالیت داشتن..

- دسته دوم که بیشترین اختلافات رو بوجود آورده بحث بین دو یا چند نفر هست. یه واقعیتی که هست اینه که بچه های اینجا از گروه های سنی مختلف با فرهنگ و ذهنیتی متفاوت جمع شدن. ما ایرانی ها هم از 70 قوم و قبیله تشکیل شدیم و در نتیجه احتمال بوجود اومدن سوء تفاهم در صحبت ها زیاده. چندتا راهکار بنظرم میتونه به کم شدن این بحث ها کمک کنه:

+ خوشبختانه در دنیای مجازی میشه قبل از نظر دادن فکر کرد. میشه تامل کرد و احساسی نظر نداد. میشه صحبت ها مودبانه تر و با لحن آروم تری باشه..

ادم اینقدر باید قوی باشه که از حرف مخالف عقایدش ناراحت نشه...حتی فحش

ما تو دنیایی زندگی نمی کنیم که باب میل ما باشد

تمام دنیا بگن مارکیزیو بدترین بازیکن جهان است چه فرقی برای من دارد که عاشق مارکیزیو هستم...مهم نظر من هست....مگر با نظر دیگران مارکیزیو عوض می شود که روح من بهم میریزد

+ آستانه عصبانیت / ناراحتی/ دلخوری آدما در بحث های احساسی پایینه. طرفداری از یک تیم و یک بازیکن هم یه مقوله احساسیه. طبیعیه که آدما دلخور بشن. میشه انتقادا رو محترمانه تر و نرم تر گفت که اون حد از آستانه رو رد نکنه.

----

+ خیلی از جاها میشه با سکوت یه بحثو که نتیجه ای هم نداره تموم کرد.

+ در آخر، بالا بردن جنبه شنیدن انتقاد..اگرم جنبه ی من پایینه میتونم پستی که خوشم نمیاد رو نادیده بگیرم..

اینا رو اکثرن میدونیم ولی شاید وسط بحث فراموش میکنیم.. یه مقدار زیادی نیاز به آموزش (تمرین و تکرار) از جانب همه هست. یه مقدار هم باید تحمل کرد چون آدما خیلی جاها نیاز دارن خراب کنن تا بعدن یاد بگیرن (همون تمرین دموکراسی).

• mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

من ببلد نیستم حرف های قنگ بزنم مثل شما ها و یا واقعا راهکاری واسه این هرج مرج ها سراغ ندارم

اما فقط یه چیز رو میدونم این دنیا با این همه نعمت و خوبی هاش هیچ ارزشی نداره چه برسه به یه دنیای مجازی که به هیچ وج پشیزی ارزش نداره که ادم بخاد واسش اینقدر مهم باشه توش ناراحتی و .. پیش بیاد

به نظرم فضا مجازی یه نوع فرصت یا مکان هست که ادم میاد توش استفاده بکنه حالا چه مطالب علمی و خبری و چه تفریحی و یا سرگرمی

این فروم هم بین ماها که یه قول دوستمون 70 نوع قوم و قبیله هستیم یه چیز مشترک داره اونم علاقه همه ما به یونتوسه

اینجا چیزی به نام زحمت وجود نداره بلکه همه میان استفادهع میکنن یه عده هم تلاش بیشتری میکنن واسه خبر رسانی و فعالیت و این نشون از عشق و علاقه ای ک به این کار و تیم محبوبشون دارن و درقبالش نه پولی گیرشون میاد و ن کسی باید انتظاری چیزی داشته باشه

ما هم اگه اسرار میکنیم که بچه ها برگردن فقط و فقط به خاطر اینیه که واقعا حیفه ادم دوستانی که سالیان سال با اونا نقطه نظراتشون رو درمیون میذاشت الان به خاطر موارد نادر و بی ارزش  اونا رو در این مکان نداشته باشی ک باهاشون بحث کنی

خلاصه تو همین فروم ادم های زیادی میان و میرن مهم اینه  ادم اگه کم هم بیاد سر بزنه اینجا اما هرز گاهی بیکار میشه بیاد و حضوری در کنار مابقی فروم داشته باشن این خوب نیست هواداران یوو تعداد ارسالاشون نسبت به فروم اث رم و عنتر یک هشتم باشه درصورتی که بایست نسبت به تعدا زیاد هواداران یوو بلاخص تو ایران و موقعیت عالی یوو بایستی بیشتر از این تو فروم های تخصصی یوو شاهد بحث های فوتبالی باشیم

همه اینا رو گفتم چون ادمیم زیاد حرف میزنم خودم به شخصه زیاد اینجا یلیا رو ناراحت کردم اما واقعا همه بچه های فروم رو دوست دارم و خواهم داشت برا همین دوست دارم همیشه ک نه اما در صورت امکان هروقت وقت داشته باشن بیان و ما از نظرات و نقطه نظراتشون بهرمند بشیم

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2516 ارسال

این دنیا با این همه نعمت و خوبی هاش هیچ ارزشی نداره چه برسه به یه دنیای مجازی که به هیچ وج پشیزی ارزش نداره که ادم بخاد واسش اینقدر مهم باشه توش ناراحتی و .. پیش بیاد

به نظرم فضا مجازی یه نوع فرصت یا مکان هست که ادم میاد توش استفاده بکنه

عالی.. :thank:

-------------------

یه راهکار عملی هم برای تمرین دموکراسی بدم  :1: : عضو یکی از فروم های تیم های رقیب مثل رم، اینتر یا میلان بشیم.. سعی کنیم در اون فروم 100 تا پست بدیم بدون اینکه اخراج بشیم.. اونجا یاد می گیریم که اگه قراره نکته ای بگیم باید در نهایت ادب و احترام باشه. اگه قرار به انتقاد هست باید قبلش تعریف کنیم و کلمات رو سنجیده بیاریم.. نصف این نکاتو اینجا رعایت کنیم، فروم میشه گل و بلبل (نه تنها اینجا، که در هر جمعی)..

متاسفانه در این مملکت به ما یاد ندادن که چطور در یه جامعه با نظرات متفاوت زندگی کنیم.. احترام به عقاید دیگران برای ما تعریف نشده.. چون اساسن آموزشی نبوده..

پس خودمون مجبوریم یاد بگیریم..

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

^^^^

- مشکل از مدیریت فروم ـه  :nish:

وگرنه بچه ها توی همه بحث ها شرکت می کنند.

بهمن خان! اولاً تولدت رو ضمیمانه تبریک می گم! امیدوارم خوشبخت و سرحال باشی همیشه...

بهمن یه وزنست تو این فروم! نبودنش عمیقاً حس می شه... امیدوارم بودنت توی این جمع پایدار و همیشگی باشه که این فروم بدون تو یه چیزی کم داره!

:135555:  :135555:  :135555:

اما...

بهمن اون موقع که نماینده اعضا هم بودی این طور برخورد می کردی؟؟؟

من تمام پستای فروم رو می خونم و دنبال می کنم. این علاقمه و تا ابد هم این کار رو می کنم... بارها خواستم جواب همچین پستایی رو بدم ولی ندادم..چون شدیداً النگوهای مدیرای این روزا شکننده شده!

واقعاً هیچ وقت تو این فروم مدیرایی به این دل نازکی ندیدم! که قهر کنن به فرومشون بگن خراب شده غر بزنن و برن چن وقت پیداشون نشه!

من نمی دونم مدیرا رو کی انتخاب می کنه و معیار انتخابش چیه..ولی عملاً داره بهترین کاربرای فروم رو مدیر می کنه و بعد به فاصله کمی از اون جدا می کنه!

مثال بسیار زیاد هست واسه گفتن. دو تا اخریش هم موها و نوید!

برادر من دوست عزیر مدیر ویژگی هایی داره که انتخابای شما هیچ کدوم رو پاسخگو نیست! دلیل فعالیت بچه ها از کجا معلوم که این نباشه؟ هر کی با هر کی بحث می کنه یکی می ذاره می ره بعد عذاب وجدان و مذمت برای طرف مقابل می مونه و اونم میره! مدیرای محترم شما ستون های این فروم هستید! قهر نکنید! 

بمونید شرایط رو سر و سامان بدین!  انقدر زود میدون رو خالی نکنید! ایده داشته باشین! اگر نه برای چی مدیر میشید اصلاً؟

والا به خدا این فروم الان اصلا مدیر احتیاج نداره! مدیر رو می ذارید فقط برای جلوگیری از شیلتر شدن! هیچ وظیفه دیگه ای نداره! اونم نیاز نیست! اصلا کسی پست نمی ده!

به امیر یووه ای بارها گفتم روشی که برای فروم در پیش گرفتین مناسب نیست! مدیرایی که انتخاب می کنید فقط دلزده میشن و میرن!

پ.ن:

الان که این پست رو می خوام بفرستم استرس دارم که دوستانی قهر کنن و برن باز! امیدوارم این طور نشه که همه کسایی که اسم بردم از عزیزای این فروم و از افراد مهم اون هستن!  :53:  :53:  :53:

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

چقدر حرف زدن قشنگ و راحته !!!!! :hang:

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- امیرعباس عزیز،

حداقل توی این مسئله من می تونم این ادعا رو داشته باشم که همواره پشت کاربران بودم و حمایتشون کردم. نمی دونم شما بودید در 2 دوره کناره گیری ـه من از مدیریت یا نه ولی میخوای دلیلش رو بدونی ؟ دلیلش این بود که جو حاکم بین "بعضی" از مدیران به نحوی بود که فقط خودشون رو قبول داشتند و از کاربران خودشون رو بالاتر می دونستند.

تلخ ـه ولی حقیقت ـه !

پس امیرعباس عزیز، من اینجوری نیستم !

ولی یک طرفه به قاضی نرو، مرور کن دیگه، اتفاقات فروم رو مرور کن.

سرانجام پیش بینی چی شد ؟! چند نفر اومدند کمک کردند ؟ هالووین چطوری برگزار شد ؟

تاپیک های بازی های یوونتوس چقدر پست می خورند ؟

چند کاربران در فعالیت های فروم شرکت "مفید" دارند ؟

و ازهمه مهم تر، کدوم کاربرا با رفتارهای زیرکانه باعث دوری کاربران خوب فروم شدند ؟!

کاری نداره که ! فکر کن ...

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

طرف سر يه شوخي پيش پا افتاده تو چت باكس اينطوري برخورد ميكنه .  و جالب كه مدام دم از رونق دوباره فروم ميزنه .

اونوقت انتظار دارين فروم مثل قبل بشه ؟  زهي خيال باطل .

فكر ميكنم هر كي رفت حق داشته .  . خوش باشين

• alexdelpiero, Signora Omicidi و ace of glass از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3760 ارسال

اگر ما کاربران پستی رو خلاف مقررات فوروم می بینیم حالا از هر لحاظ بیایم به مدیران گزارش بدیم و مدیران هم طبق قوانین با اون پست و نویسنده اون برخورد کنند این دلخوریها کمتر پیش میاد ولی متاسفانه منتظریم این تک پست تبدیل به یک روند بگو مگو بشه و تعدادی رو دلزده و روبروی هم قرار بده که دیگه نمیشه کاریش کرد ...

مدیران باید با پست های مشکل دار برخورد کنند .

یک انتقاد هم به مدیران عزیز دارم البته قبلش باید به همه این دوستان دست مریزاد و خسته نباشید بگم و اشاره کنم که این بچه ها بی غرض هستند و من ندیدم عداوتی با کسی داشته باشند اما اشتباه همه ما داریم ...

دوستان مدیر من میدونم که شما هیچ عایدی از این کار نمی برید و شما هم مشکلات زندگی مخصوص به خودتون رو دارید ولی خود شما با آگاهی و علم به این موضوع این مسئولیت رو پذیرفتید که برای این فوروم وقت بزارید ...

شما مدیران باید پست های بیشتری نسبت به دیگر کاربران مخصوصا در این دوره لکنت و سکون فوروم بفرستید ...شما موتور اینجا هستید ...شما باید اینجا رو گرم نگه دارید ...

صد البته میدونم شما هم برای خودتون علاقه مندی هایی بین بازیکنان یا مربیان باشگاه در طول تاریخش داشتید و دارید یا از بازیکن یا مربی خاصی به هر دلیلی خوشتون نمیاد اما باید با توجه به جایگاهتون در این فوروم حوصله و آستانه تحمل بیشتری داشته باشید .

پست های شما دوستان باید کمترین زاویه ی ممکن رو با اصول و قوانین فوروم داشته باشه ...

بهمن عزیز شما خودت بهتر از من میدونی توی فوروم فوتبالی مثل اینجا تاپیک ها و مباحث غیر فوتبالی کمتر مورد اقبال جمع قرار میگیره .

من نمی دونم مدیران با نظر چه کسی انتخاب میشن و با چه معیاری ولی دوستانی که این مسئولیت رو می پذیرند باید حداقل 70 درصد بازیهای یووه رو مستقیم یا ضبط شده ببینند و بیان پست بدن در مورد بازیها ...

الان بی تعارف این موضوع چقدر انجام میشه ...

بهمن شما خودت از قدیمی ها هستی  ...بهتر از من یادته بابک , رضا , امین شهریوری  و خود شما در اون سالها که جزو مدیران بودید چقدر پست میدادند و در مباحث شرکت می کردند ...

اگر من کاربر پستی زدم که بر خلاف قوانین بود حذفش کنید یا اگر از حدی گذشت من رو بن کنید قوانین این اجازه رو به شما میده که تنها ناظر اتفاقات نباشید بلکه در زمان مقتضی اقدام لازم رو انجام بدید .

اگر هر عزیزی وقت نداره و یا نمیتونه ممنون از تمام زحماتش و وقتی که برای اینجا گذاشته از کاربران دیگر که زمان دارند و حضور فعال دارند به عنوان مدیر استفاده کنید .

اگر شما مدیران عزیز قبل از مدیریت روزی 10 تا پست میفرستادید الان شده روزی  1 دونه  یا هفته ای 1 دونه یا ماهی 1 دونه ...اگر طرز تلقی شما از پست مدیریت این هست که فقط  گاهی وارد فوروم بشید یا فقط اسما حضور داشته باشید ...آیا میشه دورنمای مثبتی برای شرایط فعلی متصور شد ؟

ی صحبتی هم با اون 70 تا 80 نفری دارم که هر روز انلاین میشن و عضو این فوروم هستند ولی ساکتند و پستی ارسال نمی کنند ...دوستان اگر اینجا رو دوست دارید اگر یووه رو دوست دارید که شواهد نشون دهنده ی همین موضوع هست باید در مباحث شرکت کنید و پست بزارید وگر نه این دلخوشی کم کم  از همه ما گرفته میشه .

ببخشید اگر تند رفتم امیدوارم هیچ عزیزی از من به دل نگیره :53: :53: :53:

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

دوست دارم هروقت میام فروم این تاپیک تو لیست اخرین ارسال ها نباشه

اقایون و خانم ها و ... بیاین واقعا اگه یوو رو دوست دارین و بدون هیچ حاشیه و دلخوری همه مسائل گذشته رو کنار بزاریم و هریک به سهم خودمون تلاش بکنیم این بستری که در اختیارمون هست رو  دوباره مثل سابق کنیم

مثلا منی که تو این ماه گذشته همش 3 ارسال داشتم اگه حداقل از 7 روز هفته سه روزش بیام فروم و حداقل 10 پست مفید بزارم و تو بحث ها شرکت کنم بدون شک 1 درصد از پیشرفت فروم رو شخصا تاثیر داشتم

پس امیدوارم کاری به انچه بود و گذشت نداشته باشیم

• mory, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

دوستان جسارتم رو ببخشید   ولی نظراتی دارم که شاید مفید باشه :

> هیچ کس خوب یا بد مطلق نیست :

ازونجایی که جامعه ی مدیران تیم یوونتوس دوست و دشمن تیم رو می شناسند ، پس قطعا هیچ کسی رو در هیچ پست و مقامی وارد تیم نمی کنن که بخواد تیم رو عمدا رو به پسرفت ببره ، پس اگر کسی حتی باعث شده که تیم پسرفت کنه ، مطمئن باشید که عمدی نیست و ما هم نباید وقتی بازیکنی یا یکی از کادر مدیریت ضعیف عمل میکنه اون رو با تعصبات و زیاده رویهای خودمون با پستهای غیرحرفه ای و غیر فنی بکوبیم. (مثلا پاتریس اورا درسته که از نظر ما ضعیف هست ، ولی باور کنین معلومه که تلاشش رو می کنه و شخصیت خوبی داره. به جای اینکه کاملا بی انصافانه و غیرمتفکرانه پستای عجیب و غریب و آتشی و زهردار بنویسیم ، میتونیم معقول و زیرکانه انتقادمون رو از ضعف بازیش بیان کنیم)

> هر کس می تونه فیلسوف زندگی خودش باشه و نظراتی که داریم فلسفه ی ماست ، پس کلاس کار فلسفی_ورزشی مون رو جدی بگیریم :

خیلی وقتا فکر می کنم که آیا ما حتما باید برای روش زندگی کردنمون از فلسفه ی دیگران تقلید کنیم ؟ همیشه هم نظرم منفی بوده. هر کدوم می تونیم یک مفسر و منتقد و تحلیل گر باشیم . در حالی که باور کنین دقت و علاقه و جدیتی که ما طرفدارای تیم یوونتوس بخرج میدیم برای تیممون ، در خیلی از طرفدارای تیمهای دیگه نیست. طرفدارای تیمهای مشهور این سالها ، اکثرا بخاطر عقده ی درونیشون طرفدار اون تیمها شده ن و عشقی به تیمشون ندارن ، خیلیهاشون یا بچه ن و فقط دارن از باباشون تقلید میکنن ، یا بزرگسال هستن و فوقش هر چند سال طرفدار تیمی هستن که بیشتر رو بورس باشه. اون چیزی که من اینجا میبینم "عشق واقعی" به فوتباله . لقبی که ایتالیاییها دارن : Football Crazies ، این فوروم واقعا عالیه ، من بعد هر مسابقه مث دیوونه ها تو خلوت خودم بازیهای یووه رو تحلیل می کردم. اینجا میتونم نظراتم رو واقعی و ملموس ابراز کنم و حتی امیدوارم بتونم مفید باشم و خیلی مسائل هم ازینجا یاد گرفته م.

> صبر و تفکر :

من هم مثل شما از یک اشتباه کوچیک بازیکنا و مربی اعصابم خورد میشه . ولی خب چاره چیه ؟ عیب و ایراد و کمبود و اشتباه چیزهایی هستن که تعدادشون خیلی بیشتر از خوبیها در این دنیاست. خیلی وقتها با وجود اینکه نظرات درستی هم داشتم و حق با من بوده ولی با عجله توی زندگیم تصمیم گرفته م و دارم چوبش رو می خورم . الان کم کم دارم تمرین میکنم که صبر کنم تا موقع مناسب پیش بیاد . بعد هر بازی میشینم یه کم استراحت میدم به مغزم و بعد حوادث بازی رو مرور میکنم و یه جمع بندی و آخرش میام اینجا پستم رو می نویسم. راجع به موضوعاتی که می دونم اطلاع یا سررشته ای ندارم نظر نمی دم . ولی خب سعی می کنم پستای همه ی موضوعات رو بخونم. اینجا همه یوونتوسی هستیم و خودنمایی لازم نیست. اعتقاد دارم با ساده ترین پستها هم محبوب و مفید و در مرکز توجه خواهیم بود ، به شرطی که پستهای ساده ی منطقی و متفکرانه ای بنویسیم. اگر دقت کنین از سال 2006 هنوز پست مونده. خیلی ها الان در جمعمون نیستن . ولی با پستهاشون شخصیت و تاثیر خوب یا بدشون مشخصه. هر کاری کنیم آیندگانمون ما رو قضاوت خواهند کرد.

> وقت :

فقط یک ساعت قبل و بعد بازیها هستیم و دیگر هیچ ..(مثل همین الان که چون بازی نیست خبری هم نیست) . در حالی که بعضی وقتها ساعتها وقت می ذاریم توی تلگرام و اینستاگرام پستهای بیهوده و بعضی مواقع حتی چرندیات دیگران رو میبینیم . من یکی رو توی ادلیست فیسبوکم داشتم شاید باور نکنین ولی همین مونده بود که از دستشویی رفتنشم SELF ی"همین الان من و دستشویی" بگیره بذاره مردم ببینن. یه روز نشستم حدود 50 60 تا ازین مخاطبام رو بدون تعصب حذف کردم. اگر واقعا طرفدار یوونتوس هستیم باید بتونیم در روزهای عادیمون از یک سری کارهای کم اهمیت تر بگذریم و به تیممون برسیم. می دونم همه گرفتاریم و سرمون شلوغه. ولی باور کنین اکثر روزهامون (به غیر از وقتهایی که دیگه اصلا امکانش نیست و مثال نمیزنم چون حوادث تلخی هستن و دوست ندارم حتی بحثش رو هم پیش بکشم) می تونیم یه 3 4 بار بیایم و هر بار چند دقیقه حداقل پستهای دوستانمون رو بخونیم و اگر مفید بود با یک "پسندیدن" حضورمون رو اعلام کنیم. هرچند باور دارم هر کدوم می تونیم هر روز حداقل یک پست عالی و بی نقص بنویسیم. کلی هم موضوع متفاوت هست تو فوروم.

> یک مسئله خیلی واضح بارها وقتی در جایی مسئول چیزی بوده م ، برام ثابت شده :

اگر اعضاء(چه اعضاء عادی چه عضوهایی که مسئولیت هایی دارند) همگی صادقانه و مخلصانه رعایت نکنن ، باور کنین سخت گیری مدیرا نه تنها خوب نیست بلکه می تونه حتی نتیجه ی عکس داشته باشه . تنها توقعی که از مدیران زحمت کش فوروم میشه داشت حضور مفید بیشتر هست.

شرمنده که زیاد نوشتم . در 2 3 نوبت هم نوشتم ، احساس میکنم دوگانگی هست و زیاد خوب نبوده عرایضم ، بهرحال مخلص همه هستم و به بزرگی خودتون ببخشید.

:53: به امید سلامتی و شادی و موفقیت همه عزیزان :53:

:53: و به امید پیشرفت جامعه ی یوونتوس :53:

• GioVanni Agnelli, mory, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی