پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسائل جاری فروم

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1657 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من گند دماغ بی ادب بی شعورم حافظه ام هم تعطیله ... تو خیلی باشعور و با ادبی ... من یه کلمه فوتبال حالیم نیست ، تو خدای اطلاعات فوتبال و مدریتی .... البته من نمیگم با اخلاق ترین و بهترین کابر این فروم بودم ولی این همه توهین رو نمیتونم تحمل کنم اونم بعد از این که بهترین کاربرای فروم یا فعالیتشون کم شده یا اصلا دیگه فعالیت نمی کنند . هر موقع سجاد ، پوریا و عباس برگشتند من هم برمیگردم ....

من سر پیامی که سجاد پاک کرد هستم. کاری ندارم دوستان اون ماجرا رو می دونن یا نه ولی حقیقت یه چیز جداست حالا اگه کسی ازش چیزی ندونه. اون ویژگی هایی که شمردم مثال بارز شماست و رک و راستم می گم. نه از کلمات بدی استفاده کردم نه چیز دیگه. ولی اون خصوصیات اخلاقیتو. و خوشحالم انقدر این پیام تو ذهنت هک شده که ازش اسکرین گرفتی. آفرین. حافظه تعطیلم توهین نیست و با تاکید می گم به قصد و عمد اصلا تغییرات نمی بینید.

abbas-juve11

واقعیت اینکه من سر اون بحث نه توهین کردم نه خواستم کوچیک بشمرم و کاری ام ندارم اون بحث چی بود و چی شد. خودت تمام پستا رو می خونی و می تونی ببینی پستای منفی چه حجمی داره و پستای مثبت چه حجمی. ما گفتیم که دیگه نمی تونه بخره و نتونسته پر کنه تمام شده و رفت اما سر بازی که ما اینجا استرس برد باخت یووه رو داشتیم دیدیم بعضی ها چه بازیایی در می یارن چه فاز منفی می دن. امیدوارم به جای اینکه یه حرف کلی بزنی یه بار خدایی پستای یه تایپیک از بالا تا پایین ببینی و بهم بگی این همه فاز منفی چیه. یا زمان بازی های یووه این همه گند زدیم و فلان و بیسار و تیکه پرونی چیه؟؟

زمانی حرف شما درسته که مطلق صفر و صد با یه قدرت جریان داشته باشه نه اینکه اینجا همه ناراحتن انگار. اون موقع می شه گفت مثلا ماروتا تو پر کردن جای پوگبا ناکام بوده. ولی نه بیشتر نه کمتر. کارایی کرده مثبت اشتباهاتی هم کرده که مجموع اش یه برایند داره. اینجا فقط غرغرو ها هستن. یه من و دو سه نفر دیگه هم خوشبین هستیم و می گیم قهرمان اروپا می شیم فقط تیکه می شنویم.

من نمی دونم چقدر جلوی این بچه باید کوتاه بیام. تیکه پرونی می کنه من جوابش رو دادم؟؟ نوید هست! mory هست! من جواب اش دادم؟؟ سجاد هست. مگه این آقا به ما توهین نکرد؟ تیکه پرونی نکرد دیروز؟؟ مگه تو چت باکس این کار رو نکرد؟؟ یعنی واقعا نمی بینید؟؟ وقتی اینکارو می کنه من اومدن اینجا اسکرین بذارم؟؟؟ سر یه کلمه که گفتم هوا گرمه رو بداناشون تاثیر داره بازی درنیاورد؟ آلگری تو مصاحبه چی گفت؟؟ نگفت گرمای هوا اذیتمون کرد. اومد بگه معذرت می خوام؟؟؟

هر وقت غرغر تبدیل شد به یه چیز معمولی و منطقی من طرفدار شما.

یه موردی هم هست. آرزوها و موافقیته خودمون گره نزنیم به یه باشگاه اون ور دنیا که بعد شکستش داغ کنیم.

من با نوید همیشه صحبت می کنم و خب بعد نقل و انتقالات دیگه به فروم نمی یام. این مدتم به احترام نوید وایسادم که گفت مدل اینجا اینه دیگه. اما این فضا منفی دیدیم کی ها رو از اینجا رونده و اون موقع منم نبودم که بتونید بندازید گردن من. 

ولی خداوکیلی واقعا چت باکس می بینید که سه نفر همزمان دارن غر می زنن و یه چیز تکراری رو کپی پیست می کنن اعصابتون خورد نمی شه؟؟؟ خدایی خودشون اعصابشون خورد نمی شه؟؟؟

• mory, El rey leon و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من مطمئنم خیلی از ماها می تونیم به جای آلگری یا به جای هر کدوم از مدیران دیگه ی یووه باشیم و ازونها خیلی بهتر هم عمل کنیم، من خودم یکی واقعا این جسارت رو در خودم میبینم که هر کدوم از پستهای مدیرتی و مربیگری رو توی یوونتوس بعهده بگیرم توش موفق خواهم بود ، ولی حالا که این طور نیست تنها یک راه برامون باقی می مونه، همراه با کلی گرفتاری و مشغله و اعصاب خوردی که این روزها گریبانگیر همه ی ماست، بیایم اینجا و با بحثای سلام پیرامون تیم محبوبمون یه کم از بار اون فشار کم کنیم، (برای من اینجا و بازی pes که واقعا تاثیر گذار بوده). 

اول از همه بگم که طرف صحبتم با این دوست عزیزمون نیست، صرفا نوشتش رو هایلایت کردم چون می دونم خیلی از دوستان فروم اینطوری فکر میکنن

فوتبال در حال حاضر فراتر از یه ورزشه و در حال حاضر تبدیل به یکی از بیزینس های موفق و پرطرفدار دنیا شده

اصول هر بیزینسی هم با بیزینس دیگه فرق می کنه و بیزینس من موفق تو بیزینسی مثل "فروش آبمیوه" نمی تونه الزاما در مورد بیزینسی مثل بیزنس "فروش ماشین" اظهار نظر کنه یا توش موفق باشه. گرچه ماهیت هر دو یکیه (خرید و فروش) اما جنس بازارها با هم فرق می کنه و اگه اون بیزینس من موفق بدون حداقل چند ماه تحقیق وارد بازار جدید بشه قطعا شکست می خوره

حالا چطوریه که خیلی از ما که سابقه کار بیزینسی نداریم (بیزینس موفق داشتنش به کنار) انقدر راحت و به استناد خوندن چند تا خبر و انجام چند تا بازی به خودمون این اجازه رو میدیم که انقدر ساده انگارانه راجب مسائل فوتبالی اظهار نظر کنیم؟؟ 

اگر به سادگی یه بازی کامپیوتری بود چرا شیوخ خریدار سیتی که مالک باشگاه بودن و پول خودشون بود چرا بیزنس من های موفق این رشته رو (افرادی مث چیکی بگیریستاین یا فران سوریانو)  جذب باشگاهشون کردن؟ خب 2 تا کلیک می کردن بازیکنای دنیا رو دور خودشون جمع می کردن!

آخر کلام اینکه انقدر ساده انگارانه به قضایا نگاه نکنیم. پشت هر نخریدن یا خریدنی دلیلی هست که هیچ روزنامه ای تو هیچ جای دنیا اون رو نمی نویسه و اصولا هیچ مدیری هم تفکرات مدیریتیش رو تو روزنامه نمی نویسه. هر مدیری هم یه سرمایه گذاری پشت سرشه که یورو به یوروی پولهایی که خرج میشه رو در نظر داره و اگر اون مدیر اشتباهی کنه به طرفه العینی برکنار میشه. پس اگر ماروتا و آنیلی و بقیه اینجان حتما لیاقتش رو دارن! 

• mory, pezhman, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
لطف کنید این بحث های یه غایت بچه گانه رو تمومش کنید.

هیچ کسی حق نداره به کسی بگه چطور نظر بده، چی بگه و حتی جلوی نظر دادن کسی رو بگیره، هرکسی آزاده طبق قوانین فروم هر نظری رو ارسال کنه، غر زدن بیش از حد جای دفاع نداره اما نحوه ی برخورد باهاش هم پرخاش و بداخلاقی و توهین به شخصیت طرف نیست.

کسی حق نداره در مورد شخصیت طرف مقابلش اظهار نظر کنه، خود من شخصیت بیرون فرومم زمین تا آسمون با این موحا که شما دیدید متفاوته، پس لطف کنید شناخت ناقصتون از شخصیت همدیگه رو اینجا جار نزنید که باعث ناراحتی و کددرت و قهر بشه.

این چیزهایی که شما تاب و تحملش رو ندارید و هر روز بابت اش قهر و تهدید به رفتن میکنید و فردا برمیگردید از گذشته تا الان بوده و در آینده هم خواهد بود.

فقط این رفتار شماست که وجهه ی خودتون رو خراب میکنه، همیشه هم تو خاطر دیگران میمونه که فلان کاربر بخاطر اختلاف نظر با یه کاربر دیگه از فروم قهر کرده.این وجهه ی شماست که خراب میشه، فروم سر جاش میمونه به هر حال.

یه تذکر هم لازمه بدم، غر زدن بیش از اندازه و تیکه پرانی به این و اون مصداق بارز مسموم کردن فضای فرومه و اگر لازم بدونیم برخورد قاطع میکنیم، تا الان هم چند بار تا مرز بن کردن چند کاربر دقیقا به همین دلیل خراب کردن جو فروم پیش رفتیم.

بعد این هم لطف کنید ادامه ندید.

+ تا شب در مورد چت باکس هم تصمیم میگیریم که بمونه یا برای مدتی بسته بشه
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

متنفرم از این لفظ مدیرای سایت . یه جوری مدیر مدیر میکنید ( نه عباس، همتون !!!!) انگار اینجا ما ماهی 200 میلیون حقوق میگیریم و باید به کاربرا خدمت برسونیم  نه اقا از این خبرا نیست .   یه نفر هست مسئول سایته که اون حسین صالحیه . همین بنده خدا که الان بعد ده سال داره یه مقدار درآمد کسب میکنه ( که باز منم در جریانش نیستم ) برید تو قسمت آرشیو های فروم ببینیند با چه بدبختی و ضرری این سایتو سر پا نگه داشته بود و الان همه ازش طلب کارید .

خیلی میخواستم مرثیه بنویسم و بعدش برم ولی نه اعصابشو دارم و حسشو . در مورد آدما و یه سری افراد و میخواستم منم اسکرین شات رو کنم ولی ولش کن نمی ارزه . ولی یه چیز بهتون بگم اینقدر یه طرفه به قاضی نرید .
بعد 9 سال فعالیت تو این فروم  حالم داره ازش بهم میخوره دیگه . و تا آخر نقل و انتقالات هستم و بعدا تا هشت فرسخی فروم نمیام .

یه سری افراد جو فرومو خراب کردند اگه از قصد بوده که دمشون گرم خیلی کارشون درسته . حسین صالح جان حتی اگه این فروم بسته شد شما اون juventus.ir رو با قدرت ادامه بده تا خاری بشه تو چشم این افراد .
اما اگه از قصد نبوده و اخلاقشون اینجوریه انشائالله تو زندگی آتیشون موفق باشند و با همین اخلاقا به یه جایی برسند .

• mory, pezhman, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

برای امثال من که به خاطر جو صمیمی که تو فروم بود شروع به فعالیت کردن این اتفاقات خیلی تلخه . این فروم حداقل برای من بیشتر از یه جایی برای صحبت در مورد تیم محبوبمه . خیلی وقته دیگه اثری از اون جو نیست . صمیمیت بین بچه ها کم شده . جو فروم هم که بیشتر از یه نصف سال که کاملا خلاف چیزی که سابقا بود ( کافی یه نگاه به تاپیک پارازیت بکنید ) . اگر شخص خودم هنوز به این فروم وابستس به خاطر خاطرات خوشی که اینجا داشتم . خواهش میکنم یه مقدار مهربون تر باشیم ، یه مقدار کم بیاریم توی بحث ، یه مقدار گذشت داشته باشیم . به خدا به جایی بر نمیخوره . این جوری ادامه بدیم تهش مشخص چی میشه .

با تشکر :53:

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@AliReZaZa

داداش علیرضای عزیز وقتت بخیر ، نظرت کاملا درسته و منطقی ، ولی نه من منظورم خیلی قاطعانه بود و نه سخن شما هم همیشه حکم می کنه، با یه مثال ساده : خیلی وقتها تحصیلات آکادمیک باید باشه تا کسی در رشته ش استاد باشه، خیلی وقتام تجربه خیلی بهتر از اون تحصیلات آکادمیکه ، بعضی وقتام (البته به ندرت) پیش میاد که کسی فقط با هوش و استعداد خودش تو یک سری کارها استاد میشه، اگر اون قانون شما حاکم بود که تیمی مثل رئال یا بارسا نباید هیچ وقت می باخت، چون همه چیزشون در حد عالیه، یا هرگز یک مهاجم تازه کار نباید بیشتر از مهاجم کهنه کار گل می زد و ...، البته در آخر هم عرض می کنم که عرایض من در اون پستی که گذاشتم و بخصوص اون قسمتیش که شما اسکرین شات گرفتین مستقیم یا غیر مستقیم اشاره داره به اینکه :

(( درسته همه مون نهایت فوتبال هستیم ولی وقتی نظر ما فقط برای تبادل بین خودمونه و هیچ تاثیری در تیم یوونتوس و دنیای پیرامونش حتی نداره ، پس الکی چرا به هم توهین کنیم !! ))

یه جورایی اغراق پیچشی من برای انتقاد و پیشنهاد به دوستانمون و حتی خودم در درجه ی اول رو عفو کنین، و البته از ریزبینی و دقتتون ممنونم.

(( خواهشم اینه که عزیزانی که از هم دلگیرن و بحثشون شده توجه کنن که من کمتر می اومدم تو فوریوم ، فکر نمی کردم اینقدر دنیای وسیعی اینجا باشه ، که حتی معدود پستهای من حقیر هم کاملا با دقت خونده میشه و بررسی و تحلیل میشه از طرف دوستان، بیاین از این خصوصیت اینجا به بهترین و مفیدترین شیوه ی ممکن استفاده کنیم ))

جسارتم رو ببخشید و وقت خوش

• mory, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@juvenilia-xs

امیدوارم از صحبت هام ناراحت نشده باشی. الان که دوباره متنی که نوشتمو خوندمش به نظرم تند اومد ولی مطمئن باش موقع نوشتنش منظور بدی نداشتم  :53:

از جو به وجود اومده امروز هم واقعا ناراحت هستم. ما ایرانیا مشکلمون اینه که پشت مونیتور یا گوشی طرف مقابلمون رو یه هیولا میبینیم که هرجور شده باید پشتشو به خاک بمالیم و الحق تو این زمینه هم یه پا رستم برا خودمونیم. نمونش فضای کامنت گذاری تو اینستای بازیگرا و ورزشکارا که خودتون در جریان هستید  یادمون نره طرف مقابلمون قبل یووه ای بودن یه هموطنه و نباید دلش رو بشکونیم.

اول از همه هم من اگر گسی رو رنجوندم ازش معذرت خواهی می کنم و امیدوارم این اختلافات همین جا تموم بشه و بتونیم از حضور همه یووه دوستان ایرانی تو این فروم استفاده کنیم

در آخر هم نقل قول می گیرم از دو تا حرف قشنگ بچه ها:

یکی اینکه میشه به غر زدن زیادی دیگران اعتراض کنیم اما حق نداریم بهشون توهین کنیم

یکی دیگه هم اینکه گاهی تو بحثایی که نتیجه نداره حتما نباید پیروز بشیم. گاهی لازمه بیخیال ادامه بحث بی فایده بین دو نظر مخالف اما محترم بشیم

• mory, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@AliReZaZa

داداش گلم این چه حرفیه ، شما چش مایی ، اتفاقا منم متنی که نوشته بودم رو چند بار خوندم ، به امید اینکه واقعا منظورمو درست رسونده باشم، ولی خب هر بار افتضاح تر می شد، باید خلاصه وار می نوشتم : اگر ما از آلگری هم بهتر باشیم در پست مربیگری یوونتوس ، وقتی که الان توی اون پست نیستیم و کاری از دستمون برنمیاد درست نیست جر و بحث (همراه با توهین) کنیم.

که خب یه جورایی اغراق آمیز نوشته بودم ، حمل بر خود ستایی نشه ، من کاملا انتقاد پذیرم، و در این مورد حتی ممنونم که پستای من حقیر رو هم می خونین، جامعه ی خیلی مفیدتری از الانی که هست می تونه باشه اینجا ، من به یوونتوسی بودن و بودن در جمع شما عزیزان  افتخار می کنم، برای شما علیرضای عزیز و برای همه ی دوستان گلم آرزوی سلامتی و شادی و موفقیت دارم، امیدوارم هرچه زودتر دوستان ریزمشکلایی که هست رو حل کنن

grazie a tutti.

Forza Bianconeri

• mory, ace of glass و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

.

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

@juvenilia-xs  مخلصیم داداش  :135555:  :8: 

+ یه انتقاد ریز داشتم راجب نظرسنجی ویتسل: وقتی ما تو یه فروم داریم سوال نظرسنجی میگذاریم و سوال کاملا جدیه نباید "به نظر من" پاسخها حالت شوخی مانند باشه. جوابها هم بنظرم مثل سوال باید جدی باشه

مرسی از همه مدیرای گل فروم  :8: 

• mory, Senmorta, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4004 ارسال

خوش بگذره به همتون ، به امید موفقیت یوونتوس .
اگه خوبی دیدید اشتباهی بوده و اگه هم بدی دیدید حقتون بوده .
خدا رو شکر بعد 9 سال دارم  از این خراب شده  میرم و اعصابم راحت تر میشه .

• tecra, Escanor, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ای بابا :2: همه یا دارن میرن یا رفتن :2: دیگه چه فایده ای داره این فروم ؟ :okay: 

در هر حال اگر اینطور راحت تری شخصا اصرار نمیکنم . مرسی نوید جان برای همه چی :53: امیدوارم موفق باشی :53:

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نوید از تو انتظار نداشتم .....

سهیل عماد سجاد فراز خواهشا برگردین .....توی مجلس زد و خورد میشه انتظار دارین تو فروم بحث نشه ؟؟

منو ببینین اینقدر ب من فحش دادن پوستم کلفته ....ب شخمم گرفتم ......باید باشین  ما ب امید پست های شما میایم

• Orphée, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

از همه بیشتر تو این فروم نوید رو می پسندیدم تا قبل از این پستش! :53:

نوید خان!

اینجا خونه یوونتوسیای ایرانه نه خراب شده!

بودن اینجا تا وقتی که خون تو رگ هام سیاه و سفیده مثل بودن تو بهشته! بهشت من رو خراب شده توصیف نکن !

:135555:  :135555:  :135555:

امیدوارم همه دوستان برگردن.  :53: آدم که از خونش قهر نمی کنه... :hang:

• mory, pezhman, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

نمی دونم کجا باید تقاضاشو بکنم . اگر جای اشتباهی ممنون میشم تاپیکش رو هم بگید .

از مدیران باقی مونده تقاضا دارم یه تاپیک برای ارزایی عملکرد مدیریت توی خرید و فروش ها ایجاد کنن مثل فصل قیل .

• eⁿzº, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
اومدم ظهر همین تاپیکو بزنم، کامپیوترو روشن کردم، یهو ریست شد، دیگه هم روشن نشد، هارد اش صدای تیک تیک مرگ میده، بعیده تا آخر شهریور بتونم درستش کنم.

الان هم با موبایل در خدمتتون هستم، تاپیک رو میگم بهمن در اسرع وقت بزنه.

با دوستانی که رفتن هم در حال صحبتم. فراز بخاطر یه سوء تفاهم رفت، رفتن سجاد هیچ ارتباطی با فراز نداشت و از قبل تصمیم به رفتن داشت، هرچند بر خواهم گردوندش، خود فراز هم امروز فردا میاد.

شما هم هر تلاشی لازمه برای برگشتن دوستان انجام بدید.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

متنفرم از این لفظ مدیرای سایت . یه جوری مدیر مدیر میکنید ( نه عباس، همتون !!!!) 

من معذرت میخوام  :53:  در اینکه مدیرای فروم بدون هیچ چشم داشتی تو فروم به عنوان مدیر فعالیت میکنن هیچ شکی نیست . هیچ  جمله ای رو هم نمیتونم پیدا کنم و بعید هم میدونم همچین جمله ای باشه که بتونه به طور کامل ازتون تشکر کنه . دمتون گرم  :thank:  :53:

• tecra, Sayyed Amir, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اگر ممکنه لطفا شماره های بازیکنای زیر رو توی عنوان تاپیکشاشون اضافه کنید :

پیانیچ ، دنی آلوز ، بن عطیه ، پیاتسا

به ترتیب 5 ، 23 ، 4 و 20

و همینطور شماره ی کوادرادو رو هم به 7 تغییر بدین .

با تشکر :53:

• Orphée, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
^
من باز هم عذرخواهی میکنم بابت این اشکالات، بالاتر گفتم کامپیوتر ندارم و تا مدتی هم نخواهم داشت و با موبایل میام.

مشکلات رو همینجا یا توی پ خ بفرستید برام، چون واقعا با موبایل نمیبینم اشکالات فروم رو.

ممنون از علی عزیز که تذکر داد
  • mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

اینجانب ناخودآگاه این ماه دو نفر از دوستان فروم را ناراحت کردم  :fp:

از اقا سجاد و اقا (Orphéeبه خاطر اشتباهی که در حقشان کردم عذرخواهی می کنم

:53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:  

• Orphée, mory, Sayyed Amir و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
بصیر----> فراز
  • Orphée, Georgia و Massimiliano Allegri از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی