پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کارلوس توز - El Apache

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
802 پاسخ برای این موضوع

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

کارلوس توز ستاره سابق یوونتوس که در این فصل برای تیم بوکاجونیورز بازی می‌کند. امروز در دیدار تیمش مقابل نیوز اولد با گلر این تیم به شدت برخورد کرد و او را راهی بیمارستان کرد.

وی با زانوی پا به صورت گلر حریف ضربه زد تا جایی که این گلر چند لحظه بیهوش ماند و بعد مشخص شد که فک دروازه‌بان شکسته است.

لحظه‌ای که توز فک دروازه‌بان حریف را شکست

http://media.farsnew...41203000952.flv

• mory, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

^^^

من کشته ی پرش توزم.دقیقا میخواست از روی چی بپره؟بدتر زد فک یارو رو آورد پایین ولی دروازبانم نباید اون جوری مینشست جلوش.کی تا حالا اونجوری تک به تک گرفته؟ :22: خودش بیشتر مقصر بود

• mory, alexdelpiero, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
توز به ستاره سابق یوونتوس در 2 فصل گذشته به تجمید از پاول پوگبا پرداخته و اونو بازیکن بسیار ارزشمندی دونسته و گفته بوکا اگر میخواد پوگبا رو بخره باید ورزشگاه خانگیشو بفروشه :1:

دلمان برای اپاچی هم تنگ شد
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6369 ارسال
  • LocationRasht

3mx8ii6ob3gkholc0xf9_thumb.jpg  xhm2torvqaauc2gh7u65_thumb.jpg  d1glga6oy8hhycj0umh0_thumb.jpg

آمار اولین فصل توز ـی که وقتی به یووه اومد، میگفتن چاقه (2013-14) :

گل = 21

پاس گل = 9

فیکس در 43/48

متوسط گل/بازی = ~0.7

پیروز در 36/48

دقایق بازی = 3706/4950

جامها = 2

#ایگوآیین #توز #چاق_بود_و_ارزان

+ چند روز پیش هم گفته بود : بعد از باخت در کوپا لیبرتادورس با بوکا جونیورز ، کنته باهام تماس گرفت تا منو به چلسی ببره ولی رد کردم...

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6369 ارسال
  • LocationRasht

وقتی تو کنفرانس مطبوعاتی دیروز، ازش در مورد علاقۀ تیمای ایتالیایی بهش پرسیدن : بله، درسته. ناپولی و اینتر جفتشون منو میخواستن، ولی بخاطر عشقم به یووه رد کردم. یروز مطمئناً دوس دارم به استادیوم یوونتوس برگردم!

ekazvfnd7xg2ovvdx0es_thumb.jpg

30 مرداد 95

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
این روزا جای خالیت خیلی احساس میشه

هنوز کسی نتونست جاتو پر کنه 😢😢
  • mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
درخشش کارلیتوس در بازی سنتی لیگ آرژانتین با زدن دو گل...

بوکاجونیورز 4 - 2 ریورپلاته

مهم نیس دربی منچستر باشه یا دربی تورین یا... کارلیتوس گلهای خودشو میزنه
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

به نظرم ماروتا را گول و یوونتوس را دور زد..........

• alexdelpiero, ace of glass, Massimiliano Allegri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
درسته یکسال زودتر از پایان قراردادش از یووه رفت ولی خب قبل از اینکه بیاد با ماروتا طی کرده بود نباید بهش خرده گرفت...

ضمن اینکه رفتنش خیلی هم ب ضرر یووه نشد و چند تا بازیکن از بوکا رو پیش خرید کردیم صدقه سر همین توز=بنتانکور و ...

ب هر حال موفق باشه انتظارم ازش فقط فنی بود ک با زدن 50 گل توی 2 فصل ب خوبی برآورده ش کرد...
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
پول باعث شد توز ب عشقش بوکا پشت کنه و بره چین :|
  • El rey leon, tecra, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بعد شما انتظار داشتید توز تو یووه بمونه ؟؟. کسی که از 20 سالگی هر روز مصاحبه میکرد و میگفت فوتبالمو تو بوکا تموم میکنم ؟؟
از لحاظ فنی بازیکن خیلی خوبی بود ولی هیچوقت واسم محبوب نبوده

• tecra, vahid.juv و cr7 از این پست تشکر کرده است

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
البته اینکه فوتبالشو تو بوکا تموم کنه بسیار محتمله! یکی دو سال میره چین کلی پول ب جیب میزنه بعدش دوباره برمیگرده بوکا... اونام ک همیشه میخوانش ^_^
  • tecra, Georgia , vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
راجبه چی حرف میزنید ؟
دارید کیو قضاوت میکنید ؟
دنیا همینه اقایون ، زندگی همینطوری پیش میره !
الکس دل پیرو و بوفون و چند نفر دیگه یوونتوسیا رو بد عادت کردن ، فکر میکنیم هرکس مثل اونها از خود گذشتگی نکنه برای یوونتوس آدم نیست و پول پرست و احمقه
نخیر ؛ توز و پوگبا و ویدال ادم های بدی نیستن !! احمق هم نیستن .. مشکلشون اینه که فقط مثل الکس و بوفون نیستن ؛ این الکس و بوفون هستن که super human هستند ..
تو دنیایی که بخاطر یک شارژ ۵ تومنی ایرانسل آبرو و شرف خودشون رو توی webcam به غنا میدن دارید از چی حرف میزنید ؟ ادعای چی رو دارید ؟
من خودم کسی هستم که اگر جایی ۲۰۰ هزار تومن پول بیشتری بدن میرم اونجا ، اونوقت شما دارید راجبه میلیارد ها میلیارد پول ادم هارو قضاوت میکنید ؟
همین پوگبایی که مسخرش میکنیم همین توز یا ویدال وقتی تو یوونتوس بودن کم کاری کردن ؟؟ یا بیاییم فلش بک بزنیم به دوران کالچوپولی هیچوقت از تورام و زامبوروتا و زلاتان به اسم خائن یاد نکردم ، اونها فقط دلپیرو نبودند ! الکس ی دونه بود تموم شد و رفت قرارم نیست کسی مثل اون باشه ..

توز اگر نمیرفت چین ی احمق واقعی بود ! کدوم آدمی به پول پشت میکنه ؟ اونم اینهمه سالی ۳۵ میلیون یورو رو کی پس میزنه ؟ حرف زدن چقد راحته ...

« زر عزیز آفـریده است خدای / هر که خوارش بکرد خـوار بشد » :1:
مخالفت کنید ، نکنید ، whatever
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اما من موندم این همه پولو می خوان چکار کنن

الان یه بازیکن تو اروپا سالی 4-5 میلیون درامد داره 5 ساله ببنده میشه 25 میلیون یورو و فرضم کنیم دورانش همون 5 سال باشه که اینطور نیست الان همه بازیکنا 10 سال بازی می کنن

یه خونه درن دشت :1:  تو بهترین منطقه آمریکا با همه امکانات یه چیزی حدود 5 میلیون دلار درمیاد. ماکسیمم

20 میلیون براش می مونه با همین 20 میلون چکارها که نمیشه کرد.

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

بهترین خرید ماروتا و پس از بوفون بهترین بازیکن چند سال اخیر یووه  :worship:  :worship:  :worship: 
درخشش جلو دورتمند ، رئال ، میلان و ... رو هیچ موقع فراموش نمیکنم ، چه بازی هایی که توز تو سری آ برای ما در نیاورد ... 

• mory, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

راجبه چی حرف میزنید ؟
دارید کیو قضاوت میکنید ؟
دنیا همینه اقایون ، زندگی همینطوری پیش میره !
الکس دل پیرو و بوفون و چند نفر دیگه یوونتوسیا رو بد عادت کردن ، فکر میکنیم هرکس مثل اونها از خود گذشتگی نکنه برای یوونتوس آدم نیست و پول پرست و احمقه
نخیر ؛ توز و پوگبا و ویدال ادم های بدی نیستن !! احمق هم نیستن .. مشکلشون اینه که فقط مثل الکس و بوفون نیستن ؛ این الکس و بوفون هستن که super human هستند ..
تو دنیایی که بخاطر یک شارژ ۵ تومنی ایرانسل آبرو و شرف خودشون رو توی webcam به غنا میدن دارید از چی حرف میزنید ؟ ادعای چی رو دارید ؟
من خودم کسی هستم که اگر جایی ۲۰۰ هزار تومن پول بیشتری بدن میرم اونجا ، اونوقت شما دارید راجبه میلیارد ها میلیارد پول ادم هارو قضاوت میکنید ؟
همین پوگبایی که مسخرش میکنیم همین توز یا ویدال وقتی تو یوونتوس بودن کم کاری کردن ؟؟ یا بیاییم فلش بک بزنیم به دوران کالچوپولی هیچوقت از تورام و زامبوروتا و زلاتان به اسم خائن یاد نکردم ، اونها فقط دلپیرو نبودند ! الکس ی دونه بود تموم شد و رفت قرارم نیست کسی مثل اون باشه ..

توز اگر نمیرفت چین ی احمق واقعی بود ! کدوم آدمی به پول پشت میکنه ؟ اونم اینهمه سالی ۳۵ میلیون یورو رو کی پس میزنه ؟ حرف زدن چقد راحته ...

« زر عزیز آفـریده است خدای / هر که خوارش بکرد خـوار بشد » :1:
مخالفت کنید ، نکنید ، whatever

سجاد مگه من چیزی گفتم ؟؟ گفتم واسم محبوب نبوده . اینم دیگه علایق شخصیه .ممکنه رومولو واسه یه نفر بهترین بازیکن دنیا باشه دلیل نمیشه که کوبیده بشه !!!

• mory, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS

خاک تو سرش پولکی :nish:  اخه تعصبت به بوکا رو به پول فروختی :1:

اقا شوخی کردم خدایی توز بهترین کار ممکن رو کرد. توز به تمامی چیز های که تو فوتبال میخاست رسید و کمبودی از هیچ نظر نداشت الانم از حقوق 3 میلیونی خودش تو بوکا صرف نظر کرد و رفت سالی 35 میلیون یورو بگیره گه کاملا کار درست رو انجام داد

اگه توز مثل اسکار بود میشه خرده بهش گرفت اما 32 سال سن و به همه درجات فوتبال هم رسیده باشی و نری چین؟

همین فردا چینیا میان سراغ منم :1:

• Georgia , Massimiliano Allegri, vahid.juv و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بحث اینه که وقتی میخواست از یووه بره نگفت دارین بهم پول کم میدین و نا راضی ام و از این حرفا. گفت میخوام برم جایی فوتبالم رو تموم کنم که شروع کردم. ( یعنی بحث معنوی بوده نه مادی)  

اما الان دقیقا داره به خاطر پول میره.

• mory, El rey leon, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

خیلی کم باهامون بود ، ولی من افتخار میکنم به حضورش و شدیدا دوسش دارم. خودش شبیه خیلی ها بازی می کرد و الان هم خیلی ها در پستش در همه ی تیمها ، شبیه به سبک فوتبال آرژانتینی اون بازی میکنن ، ولی کارلوس توز تکرار نشدنی و منحصر بوده و خواهد بود. امیدوارم هرجا که هست سالم و شاد و موفق باشه . کارلوس عزیز ، یک کلاس رایگان (بخصوص از لحاظ رو به جلو بازی کردن) بود که تلاش و شکست ناپذیری و از خود گذشتگی رو همیشه باید ازش آموخت .

:53: Buon Compleanno TeVeZ :53:

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگر بجای هیگوایین امشب توز رو تو ترکیب داشتیم قشنگ دوتا گل تضمین بود ..
این سبک بازیا خوراک اپاچی بود ..
از سری پست های مخالفت کنید _____
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی