پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کارلوس توز - El Apache

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
802 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21179 ارسال

- توي بازي قبلي تيمش كه با برتري 3-1 به پايان رسيد، 2 گل زيبا به ثمر رسوند.

• Bianconero Amore, juve's fan, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال

- توي بازي قبلي تيمش كه با برتري 3-1 به پايان رسيد، 2 گل زيبا به ثمر رسوند.

پای بازیکن حریف رو هم به طرز فجیعی شکوند.

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خیلی صحنه ی بدی بود ، نبینید ، دقیقا یه لگد زد وسط پاش ، از همون جا نصف شد  ، افتاد زمین زد زیر گریه :430:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6407 ارسال
  • LocationRasht

دنبال تاپیکش بودم، اول رفتم سراغ انجمن بازیکنان، انگار که هنوز پیش ماست... بعد آرشیو بازیکنان و بعد ستارگان سابق یوونتوس... چی بگم والا...

- هر چی داشتم واسه یووه گذاشتم، واقعا هر چی داشتم... دیدم وضعیت بوکا خرابه و وقتی تو این وضعیت میدیدمشون متنفر میشدم از خودم. بنابراین تصمیم گرفتم از یووه برم

- شبا با این رویا به خواب میرفتم که یروز که لیگ قهرمانان رو بردم برمیگردم به بومبونرا [استادیوم بوکا]، پس...

- یکی از تیمای چینی بهم پیشنهاد حقوق سالیانۀ 20 میلیونی داد ولی وقتی مصمم باشی، پول بی اهمیت میشه برات

- با بازگشت به بوکا چی از دست دادم؟ اممم، مهم نیس. مهم چیزیه که بدست آوردم... اون حس خوشحالی و آرامش...

- بازیای یووه رو میبینم مرتب و دیدنشون تو این موقعیت عذابم میده. بخشی از قلبممو تو یووه جا گذاشتم..

- پیرلو؟ 37 سالشه و جوری بازی میکنه که انگار 18 سالشه. بوفون هم همینطور، گلری با کلاس جهانیه، مثه یه جوون جویای نام میمونه که تو 5 جام جهانی بازی کرده..

- توز در مورد راز پیروزی : تو تیمای بزرگی چون یووه و یونایتد و سیتی بازی کردم، رمز موفقیتشون یچیز بود ؛ مدیراشون عاشق باشگاه بودن و این تفاوت یه تیم

برنده ست با یه تیم بازنده... ک.رونالدو همیشه اولین نفری بود که سر تمرین حاضر میشد و آخرین نفری که میرفت. همیشه...

#قلب #فالو #پشتکار #مدیریت #بوفون #پیرلو

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 22 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کلاً یکی از ستاره های بی چون چرای یووه تو سال های قبل بود مشکلش اینجا بود که زیادی به تیم بوکا علاقه نشون داد ولی فکر کنم اونم بخاطر خونوادش بود تا تیم بوکا ، باز بر می گردیم به حرفای ماروتا که بازیکنای ایتالیایی بیشتر قدر این پیرهن رو میدونن

• Bianconero Amore, Orphée, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
خبری شوکه کننده: ممکن است توز به یووه بازگردد!

62094320349390755254.jpg

گزارش های رسیده شده از ایتالیا از بازگشت احتمالی کارلوس توز ستاره ی بوکا جونیورز به یوونتوس خبر داده اند. گازتا گزارش می کند که به دلیل عدم پرداخت دستمزد توز و مشکلات دیگر، روابط  این بازیکن با مدیران باشگاه تیره شده است و همین امر منجر شده توز تصمیم خود را برای جدا شدن از تیم بگیرد.

رویای مهاجم سابق بیانکونری در نقل و انتقالات تابستانی امسال به حقیقت پیوست و او به تیم محبوب دوران کودکی اش بوکاجونیوز پیوست، اما گزارش های اخیر بیان می کنند توز در سه  ماه اخیز مشکلاتی با باشگاه پیدا کرده است.

رسانه های لاریپابلیکا، پورت مدیاست، روزنامه های ایتالیایی و چند رسانه ی ورزشی در مورد بازگشت احتمالی این مهاجم به یوونتوس خبر داده اند.

با این حال به نظر می رسد موانعی بر سر راه پیوستن دوباره ی توز به یوونتوس وجود دارد. گازتا ادعا می کند که علاقه ی باشگاه کورینتیانس می تواند توز را به ماندن در آمریکای جنوبی ترغیب کند، همچنین، باشگاه های دیگری برای به خدمت گرفتن توز علاقه نشان داده اند.

همچنین گزارش شده است، سران باشگاه یوونتوس ازتقاضای توز مبنی بر بازگشت به آرژانتین زودتر از پایان قرارداد ناراحت شده اند و ممکن است مدیران بانوی پیر علاقه ای زیادی به بازگشت دوباره ی این بازیکن نداشته باشند.

مهاجم آرژانتینی در رقابت های فصل گذشته ی سری آ موفق به ثمر رساندن 20 گل برای بانوی پیر شد و نقش مهمی در کسب اسکودتوی متوالی چهارم یوونتوس داشت.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3851 ارسال
  • LocationAhWaS

به شدت از بازگشتش استقبال میشه

اما نباید انتظار فیکس بودنو داشته باشه

در ضمن دیگه شماره 10 هم در کار نیست.

کاش اینا به حقیقت بپیونده

• alexdelpiero, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نبودن اسم توز تو لیست ۲۳ نفره ی اروپا واقعا شرم آوره ، کسی که بدون شک پارسال به تنهایی نصف تیم یووه بود و حتی خیلی وقتا به کمک دفاع و هافبک می اومد همزمان که در حمله هم فوق العاده بود و یک ۱۰ تمام عیار بود.

شرم بر فیفا که ندیدنش و اسکلی مث گرت بیل و امثال اینیستا که فقط تو فینال خوب بودن رو به جاش گذاشتن تو لیست.

• juve's fan, mory, Principino و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

آقا برید به گل توز رای بدید ، همون گلی که ۳-۴ تا رو از وسط زمین دریبل کرد ، زد تو گل :دی

http://m.fifa.com/ba...0003/index.html

• Principino, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اومدنش خیلی خوبه ولی تو این خبر معلوم نبود خودش میخواد بیاد اگه بیاد باشگاه نمیذاره بیاد ولی در کل اگه توز میموند هم برای رشد دیبالا بهتر بود و هم اینقدر بد شروع نمیکردیم اما مشکل اصلی ما تو هافبکه مخصوصا تو توپ گیری .

زیاد دلخوش این خبر نباشید باید با همین تیم ادامه بدیم و اینده خوبی هم تیممون داره در ضمن نبود توز تو لیست اروپا نشون دهنده شخصت فیفست خوب کی باید باشه؟؟

• MaMpIeRo, alexdelpiero, F A R SH A D J U V E و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

می گن واسه بازی یووه و سیتی برمی گرده تورین بازی رو ببینه :8: :worship:

• juve's fan, mory, Principino و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اگر لاوتزی رو فرم خوبی قرار بگیره واسه سهمیه گرفتن میتونه کافی باشه  :fp:

ولی واقعا سوال هست واسم توز ۳۰ ۳۱ ساله با این ۲ سال درخشان که شاید امسال بهتر هم میشد،،، نمیشد با حتی۵۰٪ افزایش حقوق نگهش داشت ؟!

پیرلو سرعت لازم رو نداشت سال های اخر بازیشم بود قبول ،، ویدال از فروشش پول گیر اومد قبول ،،، اما توز چرااااااا اخه واقعا چراااااا :33:

یعنی این فکر شده حسرت شب و روز من ،، وقت خواب هم ول نمیکنه این حسرت  :1:

توز از ژانویه می خواست بره ، اصلا مسئله حقوقش نبود ، و گرنه این همه باشگاه های اروپایی دیگه دنبالش بودن با حقوق بالا ، اما الان داره تقریبا مفتی واسه بوکا بازی میکنه. توز روز اول گفت که میرم.

اگر یادتون باشه ، دو تا بازی آخرمون تو اروپا هم افتضاح بود :1:

• mory, Rahavard, MaMpIeRo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

به گزارش توتو اسپورت ، کارلوس توز از مسئولای بوکاجونیورز خواسته که از تکنولوژی های یوونتوس کپی برداری کنند و همچنین از روبرتی مربی این تیم خواسته که از تجهیزات وینوو کمپ یوونتوس و وسایل تمرینیش بازدید کند.

گفته می شود در وینوو از تجهیزات تمرینی بسیار پیشرفته ی ضد جاذبه برای دویدن و راه رفتن بازیکنان استفاده میشود ، مشابه چیزی که ناسا برای فضانوردان به کار میبرد.همچنین سرما-درمانی که برای معالجه ی مصدومیت به کار برده می شود ، آثر ضد درد فوق العاده ای  دارد.

پ.ن : :speechless: :39:

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
میگما عامو خوب شد این پنالتیُ ندادن این ویدال , میرفت زیرتاقی بزنه، گل نمیشد شانس کـ نداریم!

xj5r_ae40f11e_1016_4a8b_a08f_e1b6ff2cc1a

پ.ن : چه شب خوبی بود.. کارلیتوس قهرمان..
کاش تو بازی های مهم بیاد یوونتوس آرنا بازی رو تماشا کنه بازم به این بهونه پا بذاره تو خونش ، حس میکنم خیلی یووه رو دوس داره..
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

تو این فصل تا حالا نداشتیم که یه بازیکن بازی رو واسمون در بیاره ، توز خیلی وقت ها یه تنه سه امتیاز میگرفت واسمون ...

• Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

^^ اتفاقا این که یک بازیکن بیاد بازی رو به اصطلاح در بیاره از روی جنبه ی تیمی و این چیزا خیلی صورت خوشی نداره! چیزی که اول فصل و دوباره هفته ی پیش پوگبا هم تایید کرد که با رفتن اون ۳ نفر همه ی تیم مسئولیت بیشتری رو حس می کنن.

من متنفرم از این جمله که هوادارای تیم دیگه بگن "فلان بازیکن رو ازتون بگیرن ، هیچی نیستین" ، حالا بماند که این فصل ، بوده مواردی که دیبالا مثلا بازی رو از نظر من حداقل دراورد ،  میلان نمونه ی بارزش ، فکر کنم اون گل رو نمی زد تا صبح مال این حرفا نبودیم!

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

نسیبه منظور من تاثیر زیاد توزِ . شما نمیتونی منکر این بشی که تیم های بزرگ همه بازیکنی دارند که ورق بازی رو برمیگردونه ... البته حرف شما هم درسته الان بار گلزنی پخش شده بین چند نفر . اما تو اروپا کاری که توز جلوی دورتمند و رئال کرد رو نمیدونم مانژو و دیبالا می تونند بکنند یا نه 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اره اون که ۱۰۰٪ ، من هنوزم می گم توز همون یک نیم فصل دوم ۲۰۱۵ که فقط تو یووه بود کافی بود که بهترین بازیکن سال باشه ، اونکاری که توز در وستفالن کرد عملا جریان بازی رو خیلی عالی به نفع ما عوض کرد ، واقعا هرچی از اهمیت اون گل بگیم کم گفتیم ، اما خب توز ۳۰ ساله بود ، کوله باری از تجربه ی اروپایی به خصوص با یونایتد داشت ، دیبالا هنوز اول راهه ... مانژو هم که کیفیتش رو قبلا تو همین مرحله ی گروهی واسمون نشون داده و عملا گلایی که به سیتی زد ۵۰٪ جاده ی صعود بود ( ۵۰ درصد دیگه اش هم گل های موراتا بود :1: ) + توز بازی برگشت با رعال گم بود :دی اگه موراتا گل رو نمی زد ، اینکاره نبودیم :1:

+ همون طور که به عملکرد توز تو برنابئو و یا برلین نمیشه خرده گرفت ، به نظرم عدم توفیق دیب-ژوکیچ جلوی بایرن هم با توجه به قدرت خیلی بیشترشون ، برای من حداقل قابل درکه.

• MaMpIeRo, alireza.de710, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

امروز تولد کارلوس توزِ  :6:  :8: 

2kre4i39dta5fko91nfq.jpg

96 بازی با پیراهن یوونتوس انجام داد و 50 گل به ثمر رسوند  :worship:  :worship:  :worship:  :worship:

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

این متن رو استفان لیختشتاینر در فیس بوکش منتشر کرد دیروز ، نقل قولی از توز :

"این فداکاری نیست ، فداکاری کاری است که دوستان من آشنایان من را مجبور می کند که ساعت ۵ صبح از خواب بیدار شوند  و به سر مار بروند و تا ساعت ۷ شب امیدوار باشند پولی که به دست می اورند برای سیر کردن بچه هایشان کافی باشد.کار من فداکاری نیست ، چون کاری را انجام می دهم که دوست دارم ، من به خاطر کاری که بیشتر از هرچیزی در دنیا دوست دارم پول می گیرم  ، اگر شما از دوستان من و یا هر کارگر دیگری بپرسید ، ۷۰٪ـشان کاری که می کنند را دوست ندارند ، من خوش شانس هستم."

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی