پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کارلوس توز - El Apache

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
802 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

بهترین نمایش‌هایی رو که تو دوران بعد از کالچوپولی از یه بازیکن یوونتوس دیده‌ام توز ارائه کرده (از دیدِ من). نیم‌فصل دومش زیر نظر کونته و به ویژه نیم‌فصل اولش با آلگری شگفت‌انگیز بود و به نظرم اون سال تنها مسی ازش بهتر بود. همچنین به نظرم بهترین دوره‌ی فوتبالیِ خود توز هم همون دو نیم‌فصل بود.

+
بارتزالی در مورد توز (اگر اشتباه نکنم مربوط به چند ماه پیش ـه):
طی دوره‌ی حضورِ ده ساله‌ام در یووه، توزاز نظر شخصیتی جزو سه فردِ برتر بود؛ در لحظات مهم همیشه حاضر بود. اون یه بازیکنِ بزرگ و یه پدیده بود.
سه همبازیِ برترم در یووه؟ پیرلو که یکی از بهترین هافبک‌های بیست سالِ گذشته ست. بوفون که من بهترین دروازه‌بان تاریخ می‌دونمش. دوتای بعدی رو با هم میارم؛ دل پیرو و توز؛ این دو نفر از گروهِ متفاوتی بودند.

به نظرم نیم فصل دومش با آلگری به مراتب از نیم فصل دومش با کونته بهتر بود و چیزی درحد نیم فصل اولش در همون فصل بود! :39:
توز تو نیم فصل دومش با کونته دقیقا یک بخش مهم از آبروریزی جلوی بنفیکا بود! توی اون بازی به نظرم مشکل اصلی یوونتوس ناکارآمدی خط حملش بود که توز مهم ترین نفرش بود. از طرف دیگه توی لیگ قهرمانان هم واقعا یک تنه بار خط حمله رو تا فینال به دوش کشید! به نظرم اون سال اگه بازیکنای کناریش نیمار و سوارز بودن به مراتب نمایش بهتری از اون نمایش فوق العاده ی مسی هم حتی به جا میذاشت! و در نتیجه منظورم اینه که درحقیقت از مسی هم بهتر بود به تنهایی و بیشتر لایق توپ طلا بود.
با بقیه ی صحبت هاتون هم کاملا موافقم. حتی با حرفای بارتزالی هم موافقم!:1:
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1382 ارسال
  • Locationقزوین

به نظرم نیم فصل دومش با آلگری به مراتب از نیم فصل دومش با کونته بهتر بود و چیزی درحد نیم فصل اولش در همون فصل بود! :39:
توز تو نیم فصل دومش با کونته دقیقا یک بخش مهم از آبروریزی جلوی بنفیکا بود! توی اون بازی به نظرم مشکل اصلی یوونتوس ناکارآمدی خط حملش بود که توز مهم ترین نفرش بود. از طرف دیگه توی لیگ قهرمانان هم واقعا یک تنه بار خط حمله رو تا فینال به دوش کشید! به نظرم اون سال اگه بازیکنای کناریش نیمار و سوارز بودن به مراتب نمایش بهتری از اون نمایش فوق العاده ی مسی هم حتی به جا میذاشت! و در نتیجه منظورم اینه که درحقیقت از مسی هم بهتر بود به تنهایی و بیشتر لایق توپ طلا بود.
با بقیه ی صحبت هاتون هم کاملا موافقم. حتی با حرفای بارتزالی هم موافقم! :1:

حالا باز توز بدبخت یه گل به بنفیکا زد.

حضور ووچینیچ تو بازی رفت خیلی بیشتر به تیم ضربه زد.

• mory, El rey leon, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

miiiiiiiladcr7

miiiiiiiladcr7

میلاد

• اعضا
  • 1385 ارسال
کارلوس توز:

اگر‌ در زمان بازنشستگی من مجبور بودم برای بازی خداحافظی بازیکنانی رو کنار هم جمع کنم، تیم من شامل، بوفون، هوگو ابارا، ریو فردیناند، گابریل هاینتزه، پاتریس اورا، اسکولز، آندریا پیرلو، پاول پوگبا، کریستیانو رونالدو، مسی و رونی. خودم روی نیمکت مینشستم.
  • حامد, GioVanni Agnelli, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
«بر بالشی که از مرگ پرنده‌ها پُر است،
نمی‌توان خواب ِ پرواز دید...»

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

توز اومده بود تورین بازی یووه-اینتر رو از نزدیک ببینه و یه سری هم به کونتیناسا زد... در مواجهه با کیه لینی و بونوچی اونها رو "رئیس" و "نائب رئیس" خطاب کرده... :1:

چند فصل باید بگذره تا یکی با تاثیر توز و هزینۀ کمی که صرفش شد دوباره بیاد باشگاهمون؟

• GG.B1, El rey leon, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

چقدر دلم براش تنگ شده بود.

قبلا عجب تیمی داشتیم قدرشو نمیدونستیم:

بوفون- کیلینی- بونوچی- بارتزالی- لیختشتاینر- پیرلو- مارکیزیو- ویدال- پوگبا- زوج توز و موراتا

• saeed-nedved, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Buffon2003

Buffon2003

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 516 ارسال

دیر اومد یووه و زود رفت. بهترین خرید یووه بعد از 2006

• Orphée, mory, AliReZaZa و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

^^^

پیرلو چی؟ :2:

تو فصل اولش در یووه ۱۴ پاس گل در لیگ داد ، این درحالیه که در ۳ فصل قبلیش در میلان ، روی هم ۱۱ پاس گل در سری آ داده بود...

بنظرم قدرت رو کاملاً سوئیچ کرد بنفع یووه. البته این شیفت قدرت ارکان دیگه ای مثه ماروتا و کنته هم داشت ، نمیگم تاثیر کی بیشتر بود یا کمتر...

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

بارزالی رو چرا نمیگین؟

با 300 هزار یورو خرید تو رده نونهالان هم نمیشه انجام داد!

• Orphée, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

^^^

آره اونم استثنائی بوده ولی اینطوری بخوایم حساب کنیم ، کیه لینیِ موجی رو هم باید در نظر بگیریم که با ۷.۷ میلیون اومد و تو سری بی موند و سالها آبروی باشگاه + تیم ملیش بود. فکر نکنید اونموقع ۸ میلیون زیاد بوده ، تنها ۴ سال قبل ، زیدان با ۷۷.۵ میلیون ترنسفر شده بود. آخرین یادگار سری بی هم این فصل میره... :2:

• حامد, mory, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
نمی‌دونستم سرمربی شده! امروز ب عنوان سرمربی تیم ایندیپندنته* انتخاب شد قبل از اینم سرمربی روزاریو سنترال بوده ک نتایج چندان جالبی کسب نکرده! کلا هیچیش ب سرمربیگری نمیخوره نمیدونم چرا رفته سراغ این کار!

* معمولا تو تلفظ اسامی و ... خوبم اما اسم این تیم رو واقعا باهاش مشکل دارم! فک نکنم برای بقیه هم چندان راحت باشه مخصوصا وقتی توی جمله گفته بشه!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, alireza.de710 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1481 ارسال

^

فکر کردم از اون نظر می‌فرمایید :1:  :fp:  یه دونه یا رو جابجا کردید؛ درستش می‌شه ایندِپِندیِنته. همون فارسیش رو بگید: استقلال :fp:

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

مقایسه شود با کیزای نق نقو و مدرنیته :8: کاش یکی تو قواره توز میداشتیم :2:

• tecra, L'Avvocato و Serie A از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
^^^
- لطفا بگید :
۱- دقیقا چی رو مقایسه کنیم ؟
۲- چرا باید مقایسه کنیم ؟

ممنون
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

^^^
- لطفا بگید :
۱- دقیقا چی رو مقایسه کنیم ؟
۲- چرا باید مقایسه کنیم ؟

ممنون

احساسی که به کیزا دارم و زبان بدنش تو بازیهایی که بعد مصدومیت و روی کار اومدن الگری دارم کاملا نشون میده که از تاکتیک های الگری ناراضیه و اینو از همین مصاحبه ای که اشاره شد کاملا میشه متوجه شد تا حدودی هم حق داره ولی این نمیتونه بهونه خوبی باشه برای اینکه تواناییش رو نشون بده کیزا کاملا توانایی اینو داره که بتونه همون کارهایی که توز بعنوان بازیکن ارائه میداد رو ارائه بده و به اون سطح برسه اما بیشتر از اینکه تلاش کنه وبتونه تواناییش رو ثابت کنه میخواد الگری رو مقصر بدونه تو کنفرانس خبری الگری اشاره کرد از نظر من کیزا یه مهاجمه نه وینگر و گفت ممکنه اشتباه کنه ولی نظرش اینه و وینگر بودن اونو محدود مکنه به گوشه خط و از اتفاقات محوطه جریمه اونو دور میکنه و این حس به ادم القا میشد کیزا دوست داره بیشتر وینگ بازی کنه که تو چنتا کانال هواداری هم دیدم اشاره کردن بهش توز هم اوایل کریرش نقش وینگر رو داشت و بمرور تونست خودش رو بعنوان شماره ده تطبیق بده از نظر من کیزا اگر تلاشش رو بیشتر کنه و روی توانایی هاش بیشتر کار کنه و نقاظ ضعفش رو کاهش بده میتونه به سطح توز برسه ولی سال گذشته تو پست 10 چند باری به کار گرفته شد و کاملا مشخص بود ناراضیه و گفته بود دوست داره کناره ها بازی کنه صفت نق نقو رو از این جهت استفاده کردم ممکنه من اشتباه کنم ولی نظرم اینه ولا تو یه سیستم بهتر میتونه خیلی مفید تر باشه ولی وقتی یکی مثل الگری روی کار هست باید خودش رو تطبیق بده و روی نقاط ضعفش تمرکز کنه و باز دهیش رو بالا ببره کما اینکه الگری اشتباه کنه بازیکنی مثل مانژو  یه مدت وینگر شد تو سیستم الگری بحث من بیشتر تطبیق پذیریه تا بهانه جویی توی اون مصاحبه کیزا واضحا اسم مانینلی رو اورد و گفت فوتبال مدرن اینجوریه حالا من مخالف حرفش نیستم درست اشاره کرد ولی این از نظر من کاملا غیر حرفه ایه و نشون میده مشکلات زیادی با الگری وجود داره بازیکنی مثل لوکاتلی داره تموم سعیش رو میکنه خودش رو تطبیق بده با پست جدیدش تو یه مصاحبه الگری داشت ازش تمجید میکرد من حتی تو یه جا اشاره کردم چقدر هندونه میزاره براش ولی الان متوجه شدم چرا اینقدر ازش تمجید میکرد به هر حال شاید مربیه سادیسمی باشه الگری ولی اگر تفکراتش اجرا بشه در اخر بنفع یوونتوسه  من معمولا نمیتونم کوتاه پاسخ بدم و بیشتر سعی میکنم چیزایی که بنظرم میاد رو همه رو عنوان میکنم تا منظورم واضح برسه پوزش میخوام اگر تبدیل به رمان میشه دیدگاه هام :53:

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
^^
- تا حدودی جواب سوال اولم رو گرفتم ولی جواب سوال دوم رو نه.
توز یکی از نوابغ فوتبال دنیاست که در هر تیمی که بوده نمایش قابل قبولی داشته و کارنامه ش گواه این صحبت هست. بازیکنی که در عرصه ملی و باشگاهی تاثیرگذار بوده،
چرا باید با کیه زا مقایسه ش کنیم که هنوز در ابتدای راه هست و بی تجربه ؟!

شما اگه از کیه زا خوشت نمیاد حداقل با یک بازیکن هم رده خودش مقایسه ش کن نه با توزی که یک شاخص در فوتبال محسوب میشه.
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan
من از هیچ کدوم از بازیکنای تیم متنفر نیستم یکی رویکرد بهتری داره و ارزش بیشتری میگیره در ضمن ما بیشتر از شصت میلیون دو فصل قبل براش هزینه کردیم و توی بازار اون روز این هزینه برای حالا نگیم فوق ستاره و اجحاف نکنیم پول یه ستاره محسوب میشه پس باید با کسی مثل توز مقایسه بشه که سطح توز رو من ستاره میدونم نه فوق ستاره پس زیاده روی نکردم و ازش انتظار باجو شدن رو نداشتم که بنظر من کسی که توی یووه میاد با رقم سر سام اور به یه باشگاه معمولی نیومده انتظارات اینجا بالاست حداقل برای منی که طرفدار یووه هستم و تاریخ تیم پر از باجو ها و دلپیرو ها و غیره بوده نگرش و توقع ازش باید به همین صورت باشه من از کیزا بدم نمیاد بهمن عزیز سطح انتظارم بالاست و اگر بالا نباشه بنظرم از تیم اشتباهی طرفداری نمیکنم
  • GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال
^^^
- کاملا باهات موافقم ولی همیشه در تحلیل هات، نقش سرمربی، مصدومیت، جو مدیریتی باشگاه و البته سایر بازیکن ها رو هم در نظر بگیر.
به عنوان مثال نگاه کن به خط هافبکی که توز رو کمک میکرد،
و یا نگاه کن به وظایفی که از کیه زا خواسته شده.
هیت مپ فصل گذشته کیه زا خنده داره، در بعضی از بازی ها عملا دفاع کناری بوده !
حالا شما به من بگو که کدوم مربی عاقلی از چنین استعدادی در دفاع بازی میگیره ؟!

لپ کلام، من عملکرد ضعیف بازیکنان رو تا مادامی که آلگری مربی هست هرگز قضاوت. نمیکنم.
  • Orphée, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

drughi1990

drughi1990

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 716 ارسال
  • Locationzahedan

بنظرم اگر شانس داشته باشیم و بتونیم پوگبا رو اماده کنیم و مصدومیت سراغش نیاد  ولا و کیزا مستمر و بدون مصدومیت فصل پیش رو باشن تیم میتونه دست نیافتی بشه تو کورس اسکودتو ولی به هر دلیل نبود هر کدوم از این 3 نفر باعث بوجود اومدن مشکلات زیادی بخصوص بازی رودر رو با تیمهای مدعی میشه سال گذشته به همشون باختیم رودر رو جز اینتر که اونم تو حذفی بردمون الگری هم اگر اینا کامل در دسترس باشن با توجه به نبود مشکلات حواشی سال گذشته کاملا تکلیفش میتونه روشن بشه و فرصت اشتباه نداره 

• GioVanni Agnelli, Orphée, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

پیرو بحثتون... این رو هم در نظر بگیرید که در فصل 2014-15 (طبیعتاً آخرین فصل توز) ، توز و بقیۀ سناتورهای تیم بارها توی مصاحبه هاشون اشاره کردن که میخواستن ثابت کنن که "فقط" کنته دلیل موفقیتهاشون نبوده و بدون او هم میتونن خوب باشن. یعنی یکی مثه توز براش فرقی نمیکرده مربی که باشه و این انگیزۀ بسیار بزرگ رو هم داشته.

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6375 ارسال
  • LocationRasht

توز :

gdknqbnxaaa0unl1_ysap.jpg

« آخ اولین جلسۀ تمرینی با یوونتوس... از باشگاهی مثه سیتی وارد باشگاهی شدم که پیرلو ، بوفون و کیه لینی توش بودن! کنته هم مربی بود. همه شون واقعاً قدرتمند بودن و مورد احترام من. کنته منو معرفی کرد و همه دست زدن...

بوفون رو تحسین میکردم. اگه از نزدیک ببینیدش ، شوکه میشید. او بعنوان کاپیتان ، حضور شگفت انگیزی داشت و تحت تاثیرم قرار داد. وقتی فصلو شروع کردیم ، گردنم رو گرفت و سرش رو به سرم چسبوند و گفت : بزن بریم ، ها؟ برای لیگ بریم بهترین عملکردمون رو ارائه بدیم... »

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

JB.png

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی