پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنجلو اوگبونا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر
دست محمد درد نکنه دیگه عکس گذاشت و سوتی هاشم گفت دیگه . تیم ده نفره شد . بازی با اینتر هم که بوفن نیست . داشتیم میباختم و روند پیروزی هامونم از دست دادیم . حالا اینا بدرک ولی خدایی قبول کنید اون مدافعی که میگفتن در نیومده . اینجوری بخوان خب اون درازه دانمارکیه یا مازی و ... بیارن که بهتره . اینو یووه براش این همه پول داده که بشه کیلینی . جدا از عکسی که محمد گذاشت اوگبانا علاوه بر چندتا پاس به عقب .چندجا تو استپ کردن توپ هم مونده بود و میخورد به پاش میرفت تو اوت . یا یادمه ازش چندبار توپو گرفتن . برای یه مدافع بدترین چیز اینه که توپ رو از دست بده . برای همین سوتی هاست که یووه چند بار بهش زد حمله زدن . مساله دیگه اینه که یووه تو نبرد هوایی در دفع خیلی بد بود که چندتا توپ هایی اومد و اجازه دادن کلوزه هد بزنه ( دقیقا تو بازی که اوگبانا تو زمین اومده ) به هر حال یه مدافع که به یووه میاد باید مثل بقیه مدافعانش مثل دیوار بتنی باشه نه کاه گلی .

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خب اوگبونا هم به جرگه کسانی یوست که انتقادهای زیادی ازش میشه اوگبونا اولین فصلش با یووه هست و هنوز جا داره پس باید بهش زمان داد با توجه به قدرت بدنی که داره و پاهای قوی میشه بهش اعتماد کرد...... باید ساخته شه هنوز تو راه تکامله فصل بعد باید کیفیت واقعیشو نشون بده

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
آقا هدف من از گذاشتن عکس ها اصلا این نبود که بگم اوگبونا مدافع بدی هست. قصدم فقط این بود که یه شفاف سازی بشه که اشتباه اصلی رو کی مرتکب شد.ضمن اینکه اعتقاد راسخ به این دارم که اوگبونا با کسب تجربه به یه مدافع ارزشمند برامون تبدیل میشه و آینده ی درخشانی رو براش متصور هستم

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

آقا هدف من از گذاشتن عکس ها اصلا این نبود که بگم اوگبونا مدافع بدی هست.

قصدم فقط این بود که یه شفاف سازی بشه که اشتباه اصلی رو کی مرتکب شد.ضمن اینکه اعتقاد راسخ به این دارم که اوگبونا با کسب تجربه به یه مدافع ارزشمند برامون تبدیل میشه و آینده ی درخشانی رو براش متصور هستم

محمد اوگبونا 25 سالش شده ها . ایتالیایی هم که نیست بگیم مدافعین ایتالیایی 30 سال به بعد رو فروم میان . 3 4 سال دیگه ریپ میزنه . امیدوارم منظورت از آینده همین 2 3 فصل آینده باشه

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
ایتالیایی نیست؟ اوگبانا ایتالیایی دیگه . برای تیم ملی ایتالیا بازی میکنه . این تعریف هایی که ازش میشه من بدم میاد این تعریف ها یادمه قبلا با این که ملو خیلی بد بود میومدن میگفتن خیلی خوب بازی میکنه و از این چرتا ولی عملا چیزی رو نمیکرد . حالا ما ازین بازیکن اونقدرها دل پری نداریم و امیدوارم موفق بشه بعدا

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ایتالیایی نیست؟

اوگبانا ایتالیایی دیگه . برای تیم ملی ایتالیا بازی میکنه .
این تعریف هایی که ازش میشه من بدم میاد این تعریف ها یادمه قبلا با این که ملو خیلی بد بود میومدن میگفتن خیلی خوب بازی میکنه و از این چرتا ولی عملا چیزی رو نمیکرد . حالا ما ازین بازیکن اونقدرها دل پری نداریم و امیدوارم موفق بشه بعدا

فیاض !! منم میدونم برای تیم ملی ایتالیا بازی میکنه ولی واقعا به نظرت ایتالیاییه ؟ حتما بالوتلی هم ایتالیاییه ؟

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4653 ارسال
عباس زیاد مهم نیست که کجاییه.مهم اینه که توی یه سیستم ایتالیایی پرورش یافته و توی همین سیستم هم داره رشد میکنه.25 سال سن زیادی برای یه مدافع نیست.

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به هر حال منم امیدوارم که اینطوری باشه و 2 سال دیگه مجبور نشیم برای جایگزینی بارتزالی پول خرج کنیم . از اول هم موافق اومدنش بودم . حالا شاید به سبک مدافعین ایتالیایی هر چی سنش بالاتر رفت بیشتر اوج بگیره

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

فیاض !! منم میدونم برای تیم ملی ایتالیا بازی میکنه ولی واقعا به نظرت ایتالیاییه ؟ حتما بالوتلی هم ایتالیاییه ؟

هرچی خدا بخواد همونه .

خب آره دیگه ایتالیایی وگرنه اگر اینجوری بخوای حساب کنی که تیم ملی فرانسه و انگلیس که پر سیاه پوست بودن که دیگه تیم ملی نیست یا تیم ملی اسپانیا که سیلوا و کاستا و تیاگو هم اسپانیایی نیستن و آلمان هم که ماشالا تیم ملی هزار ملل هست یا حتی همین برزیل یا تیم ملی ایران هم که هزار کشوره :1:

میدونم منظورت اینه که باید اصالتا ایتالیایی سفید پوست باشه که فکر کنی ایتالیایی هست ولی یوونتوسم هم به تیر ایتالیایی بودن رفته خرید کرده .
تو دفاع و دروازه ببین یووه همیشه رو بازیکن ایتالیایی حساب میکنه و رو خارجی ها دست نمیزاره

در ضمن بالوتلی هم ایتالیایی هست .

فیاض (ره)

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3778 ارسال
اوگبونا برای اینکه عیار واقعی خودش رو نشون بده باید بیشتر بازی کنه ، امیدوارم کونته بجای بونوچی از اوگبونا استفاده کنه تا بشه بهتر در موردش قضاوت کرد .

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
اگر به همون اندازه که به بونوچی فرصت داده شد به این هم فرصت بدیم و نتونست خوب بازی کنه اونوقت باید گفت به درد نمی خوره بونوچ سوتی فصل اول یادتون رفته

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

اگر به همون اندازه که به بونوچی فرصت داده شد به این هم فرصت بدیم و نتونست خوب بازی کنه اونوقت باید گفت به درد نمی خوره
بونوچ سوتی فصل اول یادتون رفته

جناب بونوچی که هر فصل اولاش سوتی رو داره و تازه این فصل هنوز سوتی هاش ادامه داره

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
Tuttomercatoweb نوشته که احتمال ِ فروشش در انتهای فصل هست .. چون اکثرا یا بازی نمی کنه و ا اینکه به عنوان جانشین میاد ( در صورت ِ مصدومیت ) .. گفته میشه شاید مدیران یووه هم زیاد مخالفت نکنن ..

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^ فکر کن تو این فقر مدافع ، همچین مدافع محکم و خوبی رو بفروشیم. کونته عاشق این بازیکنه.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
خوشم میاد بنده در صدر مخالفین این بازیکن بودم . امشبم تو بازی با ترابوزان نشون داد در حد همون تورینو هست و بدرد یووه نمیخوره . بیزحمت اینو شوتش کنین بیرون و دوستان هم الکی دیگه از اوگبونا تعریف نکنن

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ هیچ بازیکنی یه شبه بازیکن نمیشه. امشبم همه زیاد جالب نبودن ولی اوگبونا انقدر ها هم بد نبود.

يوونتوس مانند آسمان است ، روزي ستاره ها ميميرند و ممکنه روزي ستاره اي به اندازه خورشيد بميرد ولي آسمان همچنان آسمان اَست ، پس يووه هميشه زنده است. :worship: :worship:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
امشب همه بد بودن نمیشه یه این اینقدر سخت رفت ......البته یه تنه داشت به گند میکشید همه چیو

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

^^^^
هیچ بازیکنی یه شبه بازیکن نمیشه. امشبم همه زیاد جالب نبودن ولی اوگبونا انقدر ها هم بد نبود.

کمال مطمئنی داری در مورد اوگبونا حرف میزنی ؟ دقیقا اگه یکی بخواد به نظرت اونقدر ها بد باشه دیگه باید چیکار کنه ؟

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
خداییش قیمتش با این بازی از 15 میلیون یورو به 15 هزار یورو کاهش پیدا کرد :22:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- زمزم هایی از علاقه مندی راجرز ، سرمربی لیورپول ، به اوگبونا شنیده میشه ... !

::: storia de grande amore :::

::: History of a great Love :::

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی