پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنجلو اوگبونا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

یکم باید انصاف داشته باشیم.بازیکنی که مثل آنجلو روی نیمکت باشه ما نباید خیلی توقع داشته باشیم.با اینکه خیلی کم بازی میکنه من به کیلینی ترجیحش میدم.آخه یکی نیست به این کیلینی با این همه بازی و تجربه بگه پشت محوطه روی یه توپ ساده لازم نیست دوپا بری تو شکم یار حریف.

• Georgia , ace of glass و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اوگبونا واسه نیمکت بازیکن خوبیه ولی انصافا مهره قابل اتکایی نیست ...اما از شکم سیری این حرفو میزنیم منچسترو ببینین دفاع هاشو یا ارسنال اونا هم کم سوتی نیستن درواقع اوگبونا بهتره ......اما نمیشه اونو با بارزالی یا کاسرس مقایسه  کرد ....ولی دیروز اگه نبود کسیو نداشتیم بیاد بازی کنه و مجبور به تغییر سیستم میدادیم

• Pouya از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

البته در جا موندن از ژروینیو نباید باریش تو سمت راست خط دفاعی رو هم نادیده بگیرید...

اوگبونا چپ پاست و آلگری از اون در سمت راست استفاده میکنه و به همین دلیل ناچاره

سمت پای غیر تخصصیش گارد بگیره و طبعا توانایی های دفاعیش هم با این شرایط نصف

میشه...شک نکنید اگه زروینیو سمت چپ باشه و اوگبونا هم همون سمت به این راحتی ها

هم دریبل نمیخوره...هر چند کلا مدافععیه که راحت دریبل میخوره... :1: 

• mory, Principino, pezhman و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

فصل قبل کمترین تعداد میانگین دریبل خوردن از حریف رو بین همه ی مدافعامون داشت.

من اوگبونا رو مدافع خوبی میدونم ولی سپردن سمت راست خط دفاعی بهش واقعا اشتباه بزرگیه

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

^

فصل قبل کمترین تعداد میانگین دریبل خوردن از حریف رو بین همه ی مدافعامون داشت.

من اوگبونا رو مدافع خوبی میدونم ولی سپردن سمت راست خط دفاعی بهش واقعا اشتباه بزرگیه

محمد به قول فردوسی پور همین اوگبونا رو میگی دیگه!!...زاتزا یادته... :1: 

• eⁿzº و Pouya از این پست تشکر کرده است

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال

کلا هر چی هست به نظرم از کلینی قابل اعتمادتره ... تا سال قبل زیاد مطمئن نبود و متزلزل بازی می کرد اما امسال یه کم پخته تر بازی می کنه ... معیار اگه صلاحیت و شایستگی باشه باید کیلینی بره رو نیمکت از بازی بعدی و اوگبونا بازی کنه ...

• mory, The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

محمد به قول فردوسی پور همین اوگبونا رو میگی دیگه!!...زاتزا یادته... :1: 

خب آمار هو اسکورد میگه فصل قبل کمترین تعداد دریبل خوردن رو داشته. یک بار :speechless:

اینجا  آمارش رو گذاشته بودم قبلا

• juve's fan, eⁿzº, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ogbonna-italy490ai_4.jpg

من جایگاهم را در ایتالیا بدست خواهم آورد

آنجلو اوگبونا مدافع یوونتوس که این روزها در فرم خوبی قرار دارد با بی توجهی به صحبت های دسانکتیس و بیهوده قلمداد کردن آن به اسکای اسپورت گفت:  کل تیم یک شروع فوق العاده در این فصل داشتند و این به من هم کمک میکند تا بهترین شوم . من نسبت به سال قبل باهوش تر شدم . من فکر نمیکنم کسی جایگاهم در تیم ملی را اشغال کرده باشد بلکه تنها هر کسی که استعدادش را دارد و سزاوار تر است قرار دارد پس اگرکمی بهترنقش خود را در دفاع ایفا کنم به من کمک خواهد کرد تا نظر مربی (کنته) نسبت به من بهتر شود.

او همچنان راجع به صحبت های دسانکتیس دروازبان رم گفت : ما به بازی بعدیمان فکر میکنیم و تمرکز میکنیم و تمرکزمان را به  گذشته معطوف نمیکنیم . هر کسی اجازه دارد  هر چه میخواهد بگوید.

• The_God_of_Goalkeepers , eⁿzº, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

به تمرینات بازگشته و مصدومیتش رفع شده .. 

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
واقعا که جای تاپیکت در قعر فروم جای داره پایین تر از متلیوی 17 ساله
کسی میدونه چرا 13 میلیون برای ایشون پول دادیم ؟
کاش لااقل بارتزالی بازی میکرد اگه اینجوری گند میزد دلمون نمیسوخت میگفتیم مصدوم بوده
  • Orphée, Soheil Bianconeri, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

نباید احساسی نظر داد

اوگبونا و بونوچی هر دوتا ضعیف بودن جلو چزنا ولی فرقشون اینه که بونو همیشه فیکس بوده ولی اوگی همش رو نیمکت

اوگی یه دفاع درگیر راست پا باید کنارش باشه تا بتونه خودشو نشون بده

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
فصل بعد با اومدن روگاني چپ پا كار براي اوگبونا خيلي سخت ميشه، به نظرم به نفعشه كه يووه رو ترك كنه متاسفانه. مدافع با استعدادي بود ولي اونطوري كه بايد نشد!
  • Juventus FC, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
twitter the important success on Sassuolo: "A painful victory but fundamental to our way towards the Scudetto! Forza Juve !!!

یه موفقیت مهم مقابل ساسولو
ی پیروزی سخت و دردآور (!) اما پایه گذار و اساسی در راه کسب اسکودتو
فورزا یووه
  • Juventus FC, eⁿzº, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگر بخوام یک لیست تهیه کنم از بازیکنای خروجی و ورودی یوونتوس باید بگم در لیست خروجی من اوگبانا حتی بالاتر از ایسلا قرار داره
واقعا میخوام دیگه نبینمش تو تیم.. مث ماست میمونه !
از ماروتا بعید بود 13 میلیون واسش پول بده
فصل بعد قطعا جایی تو تیم نداره
Em اومدم بگم که از تاتنهام و یک تیم مجهول الهویه‌ بوندس لیگایی پیشنهاد داره منابع لیر رسمی پیشنهاد تاتنهام رو 7 میلیون دونستن
بی شک نباید درنگ کرد هرچند 6 میلیون ضرر دادیم ولی جلوی ضرر رو هرجا بگیری منفعته !!
  • Principino, alireza.de710, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

اینکه اوگبونا به قول سجاد مثه ماست :nish:  میمونه فقط بخاطر ضعف فنی خودش نیست.

توی تمام تیمهای اروپایی معمولا مدافعین نیمکت نشین وقتی به بازی گرفته میشن همینطور متزلزل عمل میکنن و مثه ماست میمونن :nish:

دلیلش هم اینه که کلا پست مدافع میانی طوریه که تا حد زیادی متکی به تمرکز و هماهنگی با سایر عناصر دفاعی تیم هست.توانایی فردی و آمادگی ذهنی بازیکن خیلی تاثیر زیادی داره اما یه مدافع زمانی بیشترین بازده رو از خودش نشون میده که مداوم بازی کنه و تمرکز و هماهنگیش به بالاترین حد خودش برسه.

موارد استثنا هم وجود داره، مثل بارتزالی که بعد از مدت ها مصدومیت اومد و با همون اطمینان قبل بازی کرد اما در حالت کلی وقتی یه مدافع نیمکت نشین میشه شانس دچار شدن به سندروم ماست شدگی هم براش زیادتر میشه.

به تیم هم برگردیم میبینیم که توی همین دو سه فصل اخیر هم کونته و هم آلگری تا جایی که توان بدنی و فرم مدافعین اجازه میداد دست به ترکیب مدافعین نزدن تا اون نظم و هارمونی خط دفاع از بین نره

• Principino, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

^^^^

تورام آینده  :fp:  :fp:  :fp: 

موقع اومدنش همه چشم امید بهش داشتیم  :22: ولی واقعا یه سری بازیکنا هستن به درد تیم های درجه 2 میخورن، وقتی میان تیم های تاپ اصلا رشد نمیکنن و حتی عقب گرد هم میرن...

بیخیالیش روی گل دوم فیورنتینا در دور رفت کوپا جزء صحنه هاییه که همیشه توی ناخوداگاه ذهنم میمونه  :fp: 

• Principino, alireza.de710, Soheil Bianconeri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال

- هنوز به صورت رسمی یووه برای آینده اوگبونا تعیین تکلیف نکرده که در صورت اضافه شدن روگانی، کدوم مدافع یووه رو ترک میکنه ولی گمانه زنی میشه درباره خروج احتمالی ـه این بازیکن.

البته بی دلیل هم این شایعات به وجود نیومدند چون تاتنهام با پیشنهادی در حدود 10 میلیون یورو خواهان این بازیکن هست.

• juve's fan, Juventus FC, Principino و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

آیا اوگبونا در مسیر خروجی باشگاه یوونتوس قرار گرفته است ؟

9dw00nho1io25voejlpx.jpg

بر اساس گزارش کالچومرکاتو دعوت نکردن آنجلو اوگبونا برای رویارویی با موناکو در دور رفت مرحله ی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان می تواند نشانه ای از فروش اوگبونا در پایان فصل باشد.

عدم حضور نام این بازیکن 26 ساله در لیست دعوت شدگان برای بازی با موناکو، در حالی که در بازی پارما در سری آ از ابتدا در ترکیب قرار گرفته بود مشهود بود و حالا کالچو مرکاتو معتقد است با حذف اوگبونا از لیست دعوت شدگان، یوونتوس گام اول را برای فروش اوگبونا در پایان فصل برداشته است.

باشگاه تاتنهام مشتری اصلی اوگبونا است. پیش از این توتواسپرت در گزارشی عنوان کرده بود که به دلیل نمایش های ضعیف فدریکو فاتزیو و اریک دایر مدافعین تاتنهام، موریسیو پاچتینو سرمربی این تیم به دنبال تقویت خط دفاع تیم خود است و این روزنامه از اوگبونا به عنوان یکی از هدف های تاتنهام در نقل و انتقالات تابستانی نام برده است. 

+ دقت نکرده بودم اوگبونا توی لیست دعوت شدگان با موناکو نبوده  :fp:  :39: 

+ این عکسی که گذاشتم مربوط به بازی با جنواست که 1-0 بازی رو واگذار کردیم. بونوچی و اوگبونا و پرین  :22:  :22:  :fp: 

• AAG, juve's fan, Principino و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال

اوگبونا وقتی اومد یووه ملی پوش بود ولی الان حتی اسمش برا بازیهای اروپایی یووه هم رد نمیشه

خوب هرکی رو بزاری رو نبمکت همین میشه دیگه

بچه خوشحال اومد یووه به امید پیشرفت اما شد نیمکت گرم کن ، خو روحیه اش نابود میشه

اما اگه تو یه تیم دیگه بود الان داشتیم تو تاپیک چه بازیکنی ازش به عنوان جانشین بونوچی سوتی و کیلینی نامطمئن یاد می کردیم

انتظاراتی دارید شماها

• Orphée, alexdelpiero, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
حالا شما ميگيد ولي به نظرم اوگبونا تو اين ٢ سال هيچ چيز بيشتري نسبت به بونوچي و كيه ليني نشون نداد كه بخواد فيكس باشه. همون اول هم اومدنش اشتباه بود چه از طرف يووه (انتقال جنجالي با ١٥ ميليون! برا توز انقدر نداديم!!) چه از طرف خودش (وقتي ميبينه يه تيم ٣ تا دفاع وسط خوب و رو فرم داره نبايد انتظار فيكس شدن داشته باشه)
  • Principino, tifusi, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی