پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنجلو اوگبونا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

Spoiler

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

عکس رسمی از یوونتوس دات کام

[img alt=999491_299687160167879_1830389005_n.jpg width=633 height=422]http://www.shiaupload.ir/images/24067514000348987116.jpg[/img]

pelatini

pelatini

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 179 ارسال
حالا یه سوال اوگبونا میخاد جای چه بازیکنی رو بگیره؟ راسی شماره پیراهنش چنده ؟ :39:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^^ 2 و 5 خالیه ، قطعا یکی از این دو تا رو بر میداره. خیلی خرید خوبیه. شک نکنید در طول فصل خودتون به عینه خواهید دید که خیلی بیشتر از این 13 میلیون یورویی که دادیم بهمون سود میرسونه.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال
یه نفر زحمت بکشه توضیح بده قرارداد اوگبونا جند ساله هست؟! :1: یه جا نوشته 3 ساله یه جا نوشته 5 ساله؟! :39:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
توتو نوشته بود 3 . 3 ساله هست :wink2:

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

JuveStoriaDiUnGrandeAmore

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 276 ارسال
كونته گفته اوگبونا به بهترين هاي اروپا و جهان تبديل ميشه ... با اين اعتقادي كه كونته به اوگبونا داره فك كنم اين ١٤ ميليون با فشار كونته داده شده باشه

AbbasJuve

AbbasJuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال

كونته گفته اوگبونا به بهترين هاي اروپا و جهان تبديل ميشه ...
با اين اعتقادي كه كونته به اوگبونا داره فك كنم اين ١٤ ميليون با فشار كونته داده شده باشه

اگه کونته اینقدر که تو مصاحبش گفته بهش اعتقاد داشته باشه و اگبونا هم خودی نشون بده و جواب اعتمادش رو بده بعید میدونم سال بعد پیشنهادی کمتر از 30 تا براش برسه مخصوصا وقتی تیمایی مثل مادرید پیدا میشن که حاضرن برای پپه 35 تا بدن

در کل مصاحبه کونته نشون داد که خریدها با نظر اون بوده و با اون حرفایی که راجبه یووتیچ زد فشار رو از ماروتا برای خریدش برداشت و برعکس فشار رو برگردوند روی فیورنتینا

با این حرفایی هم که بالاخره درباره کسب لیگ قهرمانان زد من امیدواریم درباره جذب یووتیچ داره به یقین تبدیل میشه

امیدوارم بتونیم ماتری و جاکرینی و کوا رو بفروشیم و یووتیچ رو بگیریم. در اینصورت یه خط حمله خلاق و با سرعت رو داریم: ووچینیچ، توز، سبا، یووتیچ
و در کنار اینها یه مهاجه چارچوب شناس مثل یورنته که واقعا تکمیل کنندس در ضمن توز و سبا هم قبلا نشون دادن که میتونن گلزنای خوبی باشن

یعنی امکانش هست؟؟؟؟؟؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
- با ورود اوگبونا، احتمال اینکه از این فصل ملی پوش هم بشه خیلی بالا میره و به این ترتیب 4 مدافع وسط اصلی ـه آتزوری متعلق به یووه خواهد بود که این قطعا به هماهنگی و درک متقابل این 4 بازیکن کمک زیادی میکنه. نکته بعدی این خرید این هست که اوگبونا گفته هم درک خوبی از سیستم 3 دفاعه داره و هم 4 دفاعه، پس میشه توی هر دو سیستم روش حساب کرد، نکته آخر هم اینکه با توجه به بالا رفتن سن بارتزالی، اوگبونا میتونه جانشین شایسته ای باشه. فکر نمی کنم یووه حاضر باشه به همین راحتی اوگبونا رو از دست بده و قطعا چند سالی رو بیانکونری خواهد بود. اما مسئله ای که ذهن من رو مشغول کرده این هست که هیچ وقت در پست دفاع مرسوم نیست از سیستم چرخشی بین بازیکن ها استفاده بشه، طبعا کونته هم به چنین مسئله ای اعتقاد نداره؛ ولی سخت هم میشه تصور کرد که اوگبونا مدافع نیمکت نشین ثابتی باشه، و همونجور هم که قبلا گفتم پیش بینی بازی های زیادی رو از اوگبونا میکنم، اما چطوری رو نمی دونم ! خیلی دوست دارم بدونم اوگبونا در تفکرات کونته چه جایگاهی رو داره.

AbbasJuve

AbbasJuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال

نکته آخر هم اینکه با توجه به بالا رفتن سن بارتزالی، اوگبونا میتونه جانشین شایسته ای باشه. فکر نمی کنم یووه حاضر باشه به همین راحتی اوگبونا رو از دست بده و قطعا چند سالی رو بیانکونری خواهد بود.

با تشکر از شما دوست عزیز.

من منظورم این نبود که سال بعد بفروشیمش، منظورم رو پیشرفت و بالا رفتنش بود که به نظر میاد از لیبل 13 تا به لیبل 30 تائی برسه خیلی راحت
و در ضمن با وجود بارزاگلی که داره پا به سن میذاره این خرید میتونه آینده نگری و امنیت سیستم دفاعی یووه رو تضمین کنه و کاملا منطقیه

فقط کاسرس داره حیف میشه تو این تیم. یا بفروشیمش بیچاره رو یا بیشتر اعتماد کنیم و لیخت رو که پیشنهاد 15 تائی داشت (البته پارسال) بدیم بره چون کاسرس جوونتره و بیشتر میتونه برامون کارایی داشته باشه

بیچاره هر وقت هم فیکس بوده خوب بازی کرده و توانایی بازی در چندین پست رو دفاع رو داره! :np:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

توتو نوشته بود 3 . 3 ساله هست :wink2:

اگه 3 ساله بسته باشن به نظر من اشتباه کردن...حاضرم شرط ببندم تا حالا اسم اوگبونا به گوش رئال و چلسی و من سیتی نخورده...
حالا امسال با 2،3 تا بازی تو چمپیونز لیگ همه میفتن دنبالش و سال بعد همین موقع ناچاریم این دستمزد نزدیک 2 میلیون یوروییش رو
بیشتر کنیم و کلی هم استرس بکشیم که یه وقت هواییش نکن...

ویرایش : قرارداد اوگبونا 5 ساله س... :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
13 میلیون یورو + 2 میلیون یورو پاداش های وابسته به عملکرد پرداخت در 3 سال 5 ساله

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
[center] تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
باید یک اعترافی بکنم من کلا نژاد پرستم و با سیاه پوست ها حال نمی کنم :)) دیگه رسما بهترین دفاع اروپا رو داریم

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
شمارش معلوم نشد؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سعی کنید همه چیز رو با هم به صورت جامع ببینید. به جز سه مدافع اصلی ما برای بازی در مرکز خط دفاع کاسرس رو داریم و پلوزو. آن چنان نیمکت قوی نیست. فصل پیش ما لوسیو رو به تیم اضافه کردیم برای تقویت نیمکت که تحمل نیمکتی نشینی رو نداشت و رفت. همچنین ما در کناره ها اگر بخوایم قدرت مانور بالا در 4-3-3 داشته باشیم (برای بازی در حد قهرمانی در 3 جام) نیاز به بازیکن های کناری زیادی داریم چون 4 بازیکن کناری (2 مدافع کناری و 2 وینگ کناری) نیاز هست برای حضور در ترکیب اصلی. و به نظر می رسه چند تا از بازیکن های کناری ما مثل جاکرینی و ایزلا هم جدا می شند. پس بازیکنی که بتونه در کناره ها هم بازی کنه لازمه. مسئله ی دیگه هم اینه که یکی از مهمترین مدافع های ما سی و خورده ای سالشه، مشخص نیست این کیفیت رو بتونه چند سال دیگه حفظ کنه. پس در مجموع اگر نگاه کنید خرید یه مدافع 25 ساله ای که از طرفی کیفیت (بگم حداقل کیفیت لازم) رو داره و از طرفی هم میشه روی نیمکت نشوندش، نمی تونه اقدام بدی باشه.

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
ندیدم کسی اشاره کنه. اوگبونا برای پیوستن به یووه پیشنهاد 18 میلیون یورویی ناپولی رو رد کرد :hug:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21165 ارسال
^^^^ - مدیر برنامه هاش به نقل از خود اوگبونا گفته "بازی کردن بدون رقابت و انگیزه باعث افت میشه و من یووه رو انتخاب کردم که افتخار کسب کنم و پیشرفت کنم" انتخاب یووه از 2 نظر برای اوگبونا انتخاب درستی ـه، 1- بازی کردن در کنار خط دفاعی ـه آتزوری، بالا رفتن احتمال دعوت به تیم ملی و قطعا رفته رفته تبدیل شدن به یکی از بازیکن های آتزوری. 2- دیگه لازم نیست فکر خونه و اثاث کشی باشه، فقط محل تمرینش عوض میشه :nish:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

خب مثل اینکه شماره ش مشخص شده و شماره 5 رو خواهد پوشید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دسامبر 2012، کایرو مدیر تورینو : "آنجلو بازیکن خیلی خوب و صادقیه، اون اینقدر عاشق تورینو که حتی کوچکترین احتمالی نداره که به یووه بره. روزی که اون از تورینو بره اینقدر از بزرگترین تیم ها پیشنهاد خواهد داشت که حتی از فکرش هم خطور نخواهد کرد که به یوونتوس بپیونده. نه، یوونتوس هرگز نمی تونه اون رو داشته باشه."

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی