پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنجلو اوگبونا

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

!ale4ever!

!ale4ever!

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 192 ارسال
اگبونا - "برای من ,پیوستن به یووه قطعی شده.بسیار خوشحالم که قراره بزودی پیراهن سیاه و سفید رو بر تن کنم."

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- پِرزیوسی ، مدیر جنوا ، اعلام کرده که اگر یوونتوس بخواد ایموبیله رو در قرارداد اوگبونا داخل کنه ، باید با ما هماهنگ باشه و اگر هم ایموبیله رو می خواد باید 4 میلیون به ما بده . :Facepalm:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
^^^^^ یعنی نصف مالکیت ایموبیله رو به گرگ داده بودن الان انقدر عوضی بازی در نمی آورد. رفتن با یکی معامله کردن که زیر دست گالیانیه :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
اسکای : جلسه بین ماروتا و مدیرای تورینو حدود 1 ساعت و نیم طول کشید و مدیرای تورینو برای واگذاری اوگبونا 10 میلیون رو درخواست کردند بدون تخفیـف . بعد از جلسه هم ماروتا صحبتی درباره توافق و یا عدم توافق با تورینو نکرد .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ماروتا داره زور می گه یک باشگاه هم که باهامون راه می یاد خودمون اذیت می کنیم قیمت اوگبونا زیر 15 میلیون نیست دارن می گن 10 تا خوب بگیرینش دیگه من احساسم اینکه روی مبلغ مشکلی ندارن روی نحوه پرداخت مشکل دارند موتا احتمالا همانند همیشه می خواد طی 10 قسط این 10 میلیون رو پرداخت کنه فک کنم روزی که ماروتا بده تا اخر الزمان یووه باید قسط های ماروتا رو پرداخت کنه

tiesto

tiesto

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 144 ارسال
ناپولی پیشنهاد بالاتر داده واسش...می گن واسه یووتیچم 27 میلیون پیشنهاد دادن...مباد آن روز که گدا معتبر شود :np:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
جالبه...تورینویی ها برا اوگبونا 18 تا میخوان!!!...بایرن 2 فصل پیش دانته رو با 4 تا خرید :1:....کلا ایتالیا مهد مدیران عتیقه س...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اسکای نوشته که به وجود اتفاقاتی که افتاده و پیشنهادی که ناپولی داده, اوگبونا توافق نهایی با یووه رو انجام داده و یوونتوسیه ..

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال
^^^ - خود اوگبونا با یووه به توافق رسیده و حتی گفته میشه که کونته هم باهاش صحبت کرد و براش فضا و شرایط یووه رو توضیح داده و البته گفته که ازش چه توقعاتی داره ولی تورینو داره اذیت میکنه، اگه یک نفر این وسط ضرر کنه در صورت بهم خوردن قرارداد، قطعا اون تورینو هست، چون یووه باز هم مدافعین ارزون قیمت دیگه ای رو زیر نظر داره.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
اسپورت مدیاست میگه با 11 میلیون پول نقد به یووه میاد و بعلت مخالفت جنوا نصف مالکیت ایموبیله تو این انتقال لحاظ نمیشه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
ونتورا گفته که اوگبونا نیاز داره به جایی بره که از نظر شخصیتی پیشرفت کنه و نیاز داره که بره .. بعد هم گفته که تیم های زیادی حتی از انگلیس و اسپانیا دنبال او هستند اما یوونتوس بسیار مهم و با ارزش هست .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
ماسیمو پاوان مدیر سایت توتو یووه لیبل 18 میلیون یورویی روی اوگبونا رو یک دزدی آشکار دونسته... پاوان علی رغم کیفیت خوب اوگبونا،قیمت واقعی اوگبونا رو 10 میلیون یا نهایتا 12 میلیون یورو دونسته...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
+ ساعت 22.15 به وقت ایتالیا ماروتا و پاراتیچی دفتر کایرو رو ترک کردند و علی رغم پیش بینی رسانه های ایتالیا، ظاهرا هیچ توافقی حاصل نشده...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
هوراااااااااااااااااا خدا رو شکر کلاروف و دیمانتی و یووتیچ رو بگیریم کافیه دفاع به اندازه کافی داریم+ ایموبیله رو هم کامل در اختیار می گیریم برای 1000 امین بار 10 میلیونی که خوایند بدید این ادم خوار رو بخرید بزارید رو پول یووتیچ

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
به نظر من این کایرو هم خیلی داره شلوغش میکنه...یووه میتونه برا ترسوندن اینا بره سمت آستوری هر چند اون چلینو هم دست کمی از این کایرو نداره...

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ممد می شه منو توجیح کنی که خرید دفاع برای چیه؟

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

ممد می شه منو توجیح کنی که خرید دفاع برای چیه؟

تنها دلیل قانع کننده ای که من میتونم برای خرید اوگبونا بیارم بحث بالا رفتن سن بارزالی و نیاز به داشتن مدافعی با کیفیت برای سال های آتی یووه س...
همینطور خرید اوگبونا میتونه به یووه برای پیاده کردن سیستم 4 دفاعه خیلی کمک کنه...اوگبونا میتونه در کنار بونوچی مدافعین میانی یووه رو تشکیل بدن...
اوگبونا در کنار تمام توانایی فنی و دفاعیش از توانایی حفظ توپ بالایی هم برخورداره و میتونه در کنار بونوچ به یووه برابر تیم هایی که پرس شدید از جلو رو به
اجرا میذارن(به خصوص تو چمپیونز لیگ) کمک شایانی بکنه....

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
در شرایط کنونی که باشگاه اوضاع مالی خوبی نداره و نیاز به یک مهاجم دیگه به شدت احساس می شه تقویت خطی که توش قدرت اورپا هستیم منطقی نیست! مواردی که ذکر کردی : سیستم ما اگر 3 5 2 باشه پس خرید کولارف برای چیه؟ پس نتیجه می گیریم که 4 دفاعه قرار بازی کنیم ما 4 تا انتخاب داریم برای 2 پست باید بین بارزالی و کیلینی و بونوچی و کاسرس 2 نفر رو انتخاب کنیم پس بارزالی و کاسرس روی نیمکت بشینند حالا ما بیایم و اوگبونا رو هم بخریم پس نیمکت ما می شه بارزالی و کیلینی و کاسرس !!!!!!!!!!!!! این کجاش منطقیه؟ +باز هم می گم من منکر توانایی های اوگبونا نیستم خیلی هم خوبه شاید از بونوجی هم بهتر باشه اما در شرایط کنونی نمی تونم خریدش رو درک کنم ما لنگ 5 میلون هستیم واسه خرید یووتیچ بعد 10 داریم می دیم واسه بازیکنی که انچنان که شاید بگم اصلا نیاز بهش نداریم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

در شرایط کنونی که باشگاه اوضاع مالی خوبی نداره و نیاز به یک مهاجم دیگه به شدت احساس می شه تقویت خطی که توش قدرت اورپا هستیم منطقی نیست!

مواردی که ذکر کردی :
سیستم ما اگر 3 5 2 باشه پس خرید کولارف برای چیه؟
پس نتیجه می گیریم که 4 دفاعه قرار بازی کنیم ما 4 تا انتخاب داریم برای 2 پست

باید بین بارزالی و کیلینی و بونوچی و کاسرس 2 نفر رو انتخاب کنیم پس بارزالی و کاسرس روی نیمکت بشینند

حالا ما بیایم و اوگبونا رو هم بخریم پس نیمکت ما می شه بارزالی و کیلینی و کاسرس !!!!!!!!!!!!! این کجاش منطقیه؟

+باز هم می گم من منکر توانایی های اوگبونا نیستم خیلی هم خوبه شاید از بونوجی هم بهتر باشه اما در شرایط کنونی نمی تونم خریدش رو درک کنم

ما لنگ 5 میلون هستیم واسه خرید یووتیچ بعد 10 داریم می دیم واسه بازیکنی که انچنان که شاید بگم اصلا نیاز بهش نداریم

یه کم زمان بگذره همه این معادلات حل میشه عجله نکن.. :1:...چیزی که مشخصه کونته یه خوابی برا خط دفاع دیده...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
باید مارکیزیو رو فروخت و هی دم از بی پولی نزد.متاسفانه فعلا تو فروش بازیکنها عین سابق داریم ضعیف عمل می کنیم

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی