Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

هفته بیست و پنجم سری آ- رم 1-0 یوونتوس

- - - - -

• Please log in to reply
171 replies to this topic

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
بعد از یک بازی پر فشار و سخت و برد خوب مقابل سلتیک همچین نتیجه ای زیاد هم دور از ذهن نبود . هنوز اتفاقی نیفتاده و همچنان در صدر هستیم

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,042 posts
چرا زود سوت پایان رو زد :102: :102: :102: باید اجازه می داد کرنر رو بزنن :worship:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
n دقیقه وقت داشتیم بازی رو مساوی کنیم . اون قدر وقت تلف کردن و هرز بازی کردن که تازه چند دقیقه آخر یادشون افتاده بود که یک گل عقبن . تیم بدجور سخته بود و اتفاق عجیبی نیفتاد

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 posts
نفهم زود سوت زد! :62: :2mo5pow:

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 posts
چهارتا باخت دادیم یکی بدتر از دیگری!!! به چهارتا تیم ضعیف لیگ باخت دادیم! این درد داره!!! اون چه که فکرش رو میکردم اتفاق افتاد! این فصل فشار بازی ها اینجوری جواب داره میده که تیم انرژی ای برای گل زدن نداره حتی به دفاع ضعیف تیم هایی مثل میلان یا رم!

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
جز جی جی همه ضعیف بودن...از کونته بگیرید تا ووچینیچ که امشب من ندیدم کلا توپی رو لو نداده باشه...واقعا افتضاح بودیم...یووه کونته نشون داده اگه قراره بد بازی کنه اینو تا حد اعلا اجراش میکنه...

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,030 posts
دقیقا مثل باخت به میلان بود
با این تفاوت که کونته روی نیمکت بود و هیچ کاری نکرد
بالاخره قرار نیست همیشه ببریم
اما اینکه از رم و اینتر و میلان این فصل باختیم خیلی ناراحت کنندست
من فقط به خاطر فابیو کوالیارلا ناراحتم ! در تمام بازی فقط به اون فکر می کردم
کمترین بازی رو بهش می ده و همیشه هم بیش ترین راندمان رو داشته
انصافا همین فصل هم کمتر از همه مهاجما فرصت داده بهش
ولی حتی با 7 گل اوله
خیلی نامردیه
در کل شب خوبی نبود

اما واقعا می گم درسته که توتی همیشه رقیب بوده
اما از اینکه به اسطورشون احترام گذاشتن و گل زد براشون به تیمی
که اسطورشون رو خرد کردند ،واقعا خوشحالم

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,132 posts
جان هرکی دوست دارید باخت رو تقصیر داور که نذاشت کرنر بزنیم نندازید.... :fp:

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 posts
من چندبار گفتم، یه بار دیگه هم بکم. بازی هایی که تصور می شود ما پیروز می شیمو رو گند می زنیم و برعکس این نتیجه قابل توجه آقایونی که می گفتند رم دفاع آشفته ای داره. اون موقع ای که زمان بود، چرا. ولی الان این ان آقا ... واقعا آدم حالش بد می شه اینطور بازی های مثل سگ دفاعی رو می بینه. واقعا باید به زدنک زمان بابت اون تیم تهاجمی دست مریضاد گفت. دریغ از یه موقعیت! البته اینو بگم که وقتی توپ میاد دست ما اصلا سریع عمل نمی کنیم. میشینند نیگا می کنند که کی کجاست. آدم دو ساعت وقت می ذاره و از درس و بحث می زنه، آخرشم اینطور ...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6,360 posts
  • LocationEsfahan
خب شاهکارهای کونته همچنان ادامه داره ! وقت از مربیگری لات بازی جلو سلتیک و یاد گرفته باشی همینه دیگه ! تو اگه تاکتیسینی بیا یه ویدیو از این رم نگاه کن تا بازی و ببریم ! افتضاح ، افتضاح ! کونته امشب واقعا افتضاح به بار آورد به نظرم حقش تیر بارونه ! وایساد کنار زمین نه داد و بیدادی نه حرفی نه سخنی فقط فقط تعویض های مسخره تر از خودش ! آنلکا جا ویدال ؟ جووینکو جا ووچینیچ ؟ این رم باختن داشت ! آخه آنلکا اگه بازی بلد بود که تیمش ردش نمیکرد اگه آنلکا مهاجم بود که ماروتا نمیخریدش ! کوالیارلا بهترین گلزن یووه باید روی نیمکت باشه و این آقا بازی کنه !؟ تیم دیگه ای هم هست که مارو نبرده باشه ؟ اینتر میلان سمپدوریا رم و هفته های آینده ناپولی لاتزیو !

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7,863 posts
  • Locationساری
وقتي ما اونطوري اوسطورمونو خراب ميكنيم...انتظار داريم بلال عبدالرحمان گل بزنه....بد بازي كرديم چون يه وينگر نفوذي نداشتيم په په رو خدا رحمت كنه...بايد زود تر سانتر ميكردن بازيكنا داورم كه ماشالا نفهم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6,960 posts
به چه تيمي باختيم ! تيمي كه رو يه شوت به گل رسيد كه فقط و فقط محكم بود و برنامش فقط كشوندن يووه به جلو و ضد حمله زدن بود اول كه توتي گل زد پيش خودم گفتم يه سوپر گل بود .. ولي بعدش فقط ديدم كه محكم شوتيد و شوتش اصلا زاويه دار نبود يوونتوسي ها سر گل 2 تا اشتباه رو همزمان انجام دادن [بجز اينكه توپ رو فرستادن جايي كه توتي بود‏]‏ يكي اينكه اصلا كسي با توتي يارگيري نكرده بود و عجيب تر از اون اينكه هيچكي خودشو سر راه شوت توتي قرار نداد .. معمولا بعد بازي هايي كه خوب بازي ميكنيم و يه تيم يه برد مهم مياره تو بازي بعد انگيزه بازيكن ها كمه يا شايد حريف رو دست كم ميگيرن و فكر ميكنن از پيش برندن واقعا حرصم گرفت از اين باخت تا الان به اينتر-ميلان-سمپدوريا-لاتزيو و رم باختيم كه بدون هيچ تعصبي ميگم تو تمام اين بازي ها فقط و فقط يوونتوس به خودش باخت و حريف برتري خاصي نسبت به يووه نداشت ...

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1,497 posts
1- ضریب هوشی بازیکنان و مربیمون حداقل تقسیم بر 2 شده بود. 2- چه اصراریه حتماً ضربه ی دروازه رو در هر شرایطی با پاس کوتاه و بازیسازی شروع کنی حتی وقتی می بینی بازیکن تواناییش رو نداره یا پرس حریف روی بازیکنای دفاعی بیش از حد سنگینه و احتمال لو رفتن توپ زیاد؟ 3-کرنر آخر بازی که داور اجازه نداد زده بشه شما رو یاد چی انداخت؟ روزگار دو روز است یک روز با تو و یک روز بر تو. 4-تعصب روی هر چیز ایتالیایی داشته باشم روی داورای این نسلش نمیتونم.افتضاح حداقل کلمه ایه که میشه براشون بکار برد. 5- انگار بازیکنا و مربیمون بعد از بازی با سلتیک فکر کردن هم اسکودتو رو بردن و هم سی ال رو؟ ظاهراً این چند روز فقط به پیک نیک گذشته! در مورد مربی میشه احتمال بیشتری داد.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
مقصر این باخت فقط فوتبال ایتالیاست که با توجه به خستگی یوونتوسی ها شنبه بازی رو گذاشتن . میشد دوشنبه بازی بزارن و یا حداقل یکشنبه . تو 7 روز 3 مسابقه (نکته مثبت این بازی غیرت بازیکنا بود که علیرغم خستگی با تمام وجود بازی کردن) این وسط فقط نمایش ضعیف جووینکو قابل فهم نبود اون کرنر آخر بازی رو هم حرفش رو نزنید بهمون میخندن :1: 4 تا کرنر دیگه هم میزدیم گل نمیشد . این مربی رم دست مریزاد داره که به یوونتوس موقعیت ندادن . نه رم زمن که چپ و راست شد . بازی رم فوق العاده بود امشب

aZaDeH

aZaDeH

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 374 posts
الکس کجایی که ببینی یووه بی تو میمیره :cryer:

در اینکه افتضاح بازی کردیم که شکی نیست اما فکر میکنم یه جورایی این باخت لازم بود واسه ی تیم :np:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2,215 posts
  • LocationTehran
من هم این برد به آقای داور تبریک میگم,بازیکن اخراج شده گل زد!!.این حرکت توتی تو تکواندو هم یک امتیاز منفی داره!! تو فوتبال که کارت قرمز مستقیم کمشه!! البته این نباید بهونه برای باخت باشه! ولی اگه لگد زدن و چلاق کردن بازیکن آزاده میگفتی ما هم چندتا بزنیم :fts: چقدر پیرلو زدند!! :62: کونته نشون داد که تو این ورزشگاه طلسم شده.فکر کنم به تیم سری سی هم تو این ورزشگاه میبازیم :Facepalm: حرکتی که جووینکو اومد هوا!! :Facepalm: رو شوت زد من کلا یادم نمیاد تو فوتبال اروپا دیده باشم :fts: برید حال کنید که رم که فکر میکنه برای خودش تیمه 15 دقیقه آخر فقط میخواست حفظ نتیجه کنه و بعد از سوت پایان خوشحالشون در حد رسیدن به فینال بود :2: . ما همچین تیمی هستیم :2qcmh45: بازهم میگم پادووین بازیکن نیست.فقط نگید نه :111: در آخر هم گل نزدن به تیم دوم از نظر ضعیف ترین خط دفاع خجالت داره :mad:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5,433 posts
کلا همه افتضاح بودن خیلی هم طبیعی بود تیمی که 90 دقیقه تو اسکاتلند باز کرده 3روز بعد دوباره مقابل تیم روم تو زمین رم که 6 روز استراحت کرده بازی کنه ....... واقعا فدراسیون ایتالیا بی ....... میلان تو ایتالیا بازی داره بجمعه بازی می کنه اما ما که تو اسکاتلند بازی داریم شنبه بازی کردیم حالا بازی فردا برگزار می شه چه اتفاقی می افتاد؟ پیرلو ویدال وچینیچ 70% یووه هستند واقعا نای بازی کردن نداشتن و حتی از نظر ذهنی هم خسته بودند اینو از تو پاس های اشتباه شون می شد فهمید

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6,891 posts
امشب از دوندگی های همیشگی که ویژگی بازیکنان میانی تیمه خبری نبود...پاس های اشتباه تو تیم بیداد می کرد...دقیقا تیم به شکل دیدار رفت برابر میلان تو سن سیرو بازی کرد..اون بازی هم قبلش چلسی رو شکست داده بودیم و رفتیم سن سیرو اونجوری بازی کردیم که این اتفاق تو المپیکو هم تکرار شد... رم این بازی اومده بود که در ابتدا با دفاع چند لایه نبازه و بعد روی ضربات شروع مجدد یا در صورت لزوم روی ضدحملات به گل برسه...ما هم با پاس های اشتباهمون باعث شدیم بازی خودمون شکل نگیره و روند بازی از دستمون خارج شد...اصرار بیش از حد تو نیمه اول به کشوندن بازی به کناره های زمین و بازی ضعیف لیخت و آساموآه تو کناره های زمین فاجعه بود...امشب یووه چوب خستگی و بازی پر اشتباه و بی انگیزه،بازیکنانش رو خورد..همین..واقعا جای تاسف داره...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2,840 posts
در وصف این بازی یک کلمه میشه گفت افتضاح تعویض ویدال فقط و فقط لجبازی و برای ثابت کردن این بود که توپ به پاش خورد و باعث گل شد و نه تعویضی تاکتیکی وفنی .چون کلا میونه ی میدون رو خالی کرد شانس اوردیم بیشتر گل نخوردیم. پیرلو ضعیف.لختشتاینر ضعیف وبی دقت با سانترهای بی ثمر آساموا افتضاح ووچینیچ فاجعه.ماتری همش تو آفساید پوگبا ضعیف با تکرویهای زیاد رم میدونست از بازی چی می خواد ولی ما اصلا برنامه ای برای حمله نداشتیم.واقعا شرم آوره این نوع بازی جووینکو که تنفر دارم ازش چه فایده ای داشت که اومد به بازی جز هدر دادن توپ کنته هم افتضاح بود . فقط بوفون بود که تا حدی خوب بود.شکستهای این فصل شرم آور بودن نه بخاطر شکست بخاطر باختن به تیمهای مقابلمون با نوع بازیشون ضمنا یکی از عاملهای شکست هم مارکیزیو هست که با کارتهای بچه گانه وبی موردش همیشه تیم رو فلج میکنه آرزو دارم دیگه فردی با نام ماروتا رو تو یوونتوس نبینم با این خریداش.چون تا این موجود احمق هست این روند ادامه داره.او هی بازیکن بی خاصیت بخره وکنته هم اونا رو بشونه رو نیمکت.داستان آنلکا هم همینه عین نمونه های قبلی

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9,087 posts
  • Locationتهران پیروزی
آنلکا هم به نظرم نقشش رو خیلی خوب بازی کرد . یه پاس گل هم جووینکو داد که به بدترین شکل ممکن هدر رفت.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users