پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و پنجم سری آ- رم 1-0 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
171 پاسخ برای این موضوع

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

هفته بیست و پنجم سری آ

تصویر

رم - یوونتوس

زمان :شنبه ، 28بهمن ماه 1391 ، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : المپیکو رم

آنونس بازی

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
سوراخهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه :evilgrin: :evilgrin:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
معمولا بازیهایی که بعد از بازیهای پر هیجان قرار میگیرن خیلی سخت میشن ، چون بازیکنا ارضا شدن و دوباره انگیزه دادن بهشون کار خیلی سختیه. اینکه کونته بعد از بازی هیجانی لیگ قهرمانان بیاد به سری آ و به بازیکنا بگه این بازی هم مهمه خیلی کار سختیه. امیدوارم بازیکن هامون مغرور نشن.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کمال غرور رو هم بزاریم کنار تیم بدجور خسته هست . بازی سختی مقابل رم داریم

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
رم حریفی نیستش که بخواد جلو ییونتوس ایستادگی کنه .. شاید مهمترین چیز الان خستگی باشه .. چون بازی با رم سومین بازی تو فاصله 7 روز میشه و قطعا خستگی بازیکن های یووه خیلی مهمه . مخصوصا اینکه یووه یه بازی پرفشار تو لیگ قهرمانان داشته یه نکته جالب درباره رم اینکه تو 6 تا بازی قبلیش 4 تا رو باخته و 2 تا رو هم مساوی کرده وتو 4 تا از این 6 تا بازی , 3 یا بیشتر از 3 گل خورده که نشون میده چه دفاع تعطیلی داره ! :1: بردن رم واقعا آسونه .. مخصوصا با بازیهایی که تو این مدت باهاشون داشتیم و 4 تا 4 تا خوردن دیگه از یوونتوس ترس دارن :happy:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
فصل پبش هم همين فكر‌ها رو كرديم، كه نزديك بود تو المپيكو به رم ببازيم تازه اون فصل رم، نصف بازيكناش يا محروم بودند يا مصدوم تو اين بازي احتمالاً از ووچينيچ و ماتري از اولي بازي استفاده نميشه و به جاي ماركيزيو هم پوگبا بازي ميكنه، در ضمن آساموا هم به تركيب تيم بر ميگرده

ღSamiraღ

ღSamiraღ

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 584 ارسال
بسیار واضح مبرهن و تابلو میباشد که یووه میبره :Facepalm: ولی به نظرم رم باید خجالت بکشه که این بازی رو هم ببازه همش تقصیر اون آمریکایی های بی شعوره اول فصل یه مربی آدم نمیارن اصلا ار این تسولی خوشم نمیاد فقط دعا میکنم این فصل نکبتی تموم شه برد یووه رو پیشاپیش تبریک میگم بهتون :20:

ღZahraღ

ღZahraღ

دو آتيشه يوونتوس

• اعضا
  • 1914 ارسال

بسیار واضح مبرهن و تابلو میباشد که یووه میبره :Facepalm:
ولی به نظرم رم باید خجالت بکشه که این بازی رو هم ببازه
همش تقصیر اون آمریکایی های بی شعوره اول فصل یه مربی آدم نمیارن
اصلا ار این تسولی خوشم نمیاد فقط دعا میکنم این فصل نکبتی تموم شه

برد یووه رو پیشاپیش تبریک میگم بهتون :20:

سمیرا جان از این اخلاقت خوشم میاد که فهمیده ای

به نظرم بازی 3-0 یا 4-0 میزنیم

البته سمیرا جان رم اگه مربی هم داشت باز هم جلو یووه کاری از پیش نمی برد

امیدت به جام حذفی باشه yes1

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
زمن داشت خوب نتیجه میگرفت این آخریها ! رم داشت تازه به تاکتیک های زمن عادت میکرد ! ولی خب بلاخره اخراج شد ! ما هم خوردیم به رم بحران زده ! انتظار برد با 4 گل و در این بازی دارم ! دقیق 4 روز بعد از بازی با سلتیک میریم به المپیکو رم به مصاف این تیم ! بعد از بازی با رم شنبه بعدش با سیه نا داریم این بار در تورین و همون هفته هم بازی برگشت با سلتیک و داریم ! رم پارسال در این استادیوم تا آستانه بردن یوونتوس پیشرفت که یه بار کیلینی ناجی شد و گل تساوی بخش یوونتوس و زد یه بار هم جیجی بوفون ناجی دروازه یوونتوس شد و اون پنالتی و از توتی گرفت ! در تورین هم پارسال 4-0 بردیمشون امسال هم 4-1 بردیم ! رم تیمی نیست که بخواد به یوونتوس کونته ضربه بزنه ! میشه این هفته تحقیرشون کرد ! بعلاوه اینکه این هفته ، هفته بسیار مهمی خواهد بود ! این هفته ناپولی میزبان سمپدوریا دلیوروسی خواهد بود ! سمپدوریا بعد از اومدن دلیوروسی واقعا تیم شدند و نتایج بسیار خوبی هم گرفتند ! همینطور فیورنتینا با اینتر در آرتمیو فرانکی بازی خواهد کرد که اینم تا حدی مهم هست !

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
با غرور و الكي حرف نميزنم ولي من كامل بازي سمپدوريا و رم رو ديدم ...دفاع رم واقعا مزحكه ولي حركات رو به جلوشون خيلي خوبه ...دروازبانشون كه دروازبان اولم نبود ولي خيلي ضعيفه اصلا در حد سري آ نيست

Hamed-Juventusi

Hamed-Juventusi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 128 ارسال
البته انتظار برد اونم با چهار گل با توجه به بازی پرفشار و سختی که دیشب داشتیم کمی دور از انتظار هست اما خب من منتظر یه برد خوب هستم دوستمون گفت که بعد از بازی سیه نا با سلتیک بازی میکنیم که اینطوری نیست بازی با سلتیک چهارشنبه 16 اسفند خواهد بود و ما قبل از اون جمعه باید در سری A به مصاف ناپولی در خانه حریف بریم خیلی خوب شد که کار سلتیکو دیشب تموم کردیم چون اگه کار به این بازی میکشید خیلی سخت میشد :rose:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
عمق دفاع رم خیلی ظعیفه دقیقاً همون جایی که نقطه قوت تیم ماست. رم تیمیه که بیشترین گل خورده تو این فصل رو داره البته بعد از پسکارا یعنی 45 گل خورده! ولی در کنار یووه بیشترین گل زده این فصل سری آ رو دارن با 50 گل زده! واقعاً این تیم تیمیه که همه جانبه حمله میکنه و میاد واسه فوتبال بازی کردن نه دفاع سرف پیش بینی من یه بازی پرگل و قشنگه بازی چون از شبکه سوم پخش میشه دوستان ضد فوتبال ایتالیا بازی رو ببینن و لذت ببرن...

محمد عاشق یووه

محمد عاشق یووه

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 3 ارسال
من مطمئنم بازی رو میبریم! رم با اون زمنش هیچ کاری نتونست بکنه! مطمئنا با یه بازی تهاجمی و حساب شده به راحتی بازی رو میبریم!

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
به نظر من ایسلا ، جووینکو و آساموا در این بازی ثابت بازی خواهند کرد .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خیلی ها هستن که الان وقت بازی کردنشونه ، فکر میکنم ترکیب این باشه بوفون کاسرس ، بونوچی ، بارتزالی آساموا ، پوگبا ، پیرلو ، ویدال ، ایسلا جووینکو ، کوالیارلا

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
کی فکر میکرد سلتیک 3تا از ما تو زمینش بخوره؟ من :Facepalm: اینجام میگم یووه 3:1میبره گلای یووه رو نمیدونم ولی واسه اونارو اوسوالدو میزنه :Facepalm: yes1

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
http://bianconeri.ir...hp?topic=6096.0

این تاپیک ِ بالا رو بخونید . مربوط میشه به بازیمون با رم فصل ِ قبل توی الیمپیکو . رمی که از نداشتن ِ دفاع مجبور شد هینزه و ده روسی رو بذاره دفاع وسط !

حالا ما هم با بهترین تیم ِ اون روز ها رفتیم جلوی رم و آخرش با سوپر سیو ِ بوفون و یه گل ِ کیه لینی با قلدری ، 1-1 فرار کردیم از پایتخت .

رم الآن وضعیتش خیلی بهتر از اون روز هست و یووه هم از همچین بازی سختی برگشته . تا حالا همچین فشاری روی بازیکنا نبوده تو طول ِ فصل . ببینید که کلا بازی راحتی نداریم و قراره امثال ِ جاکرینی و پادوئین و مارونه و اینا هم توی ترکیب باشن . نمیگم نمیبریم ، اما انتظار ِ یه بازی راحت رو نداشته باشید خلاصه . :1:

amir chamanfar

amir chamanfar

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
رم همیشه تیمی بوده که زیبا فوتبال بازی میکرده ولی حریف تیم های مثل یووه و میلان نبوده.رم به تازگی سرمربی خودشو اخراج کرده و این خود باعث آشفتگی این تیم خواهد شد اما شکل بازی رم عملا همون افکار مربی اخراج شده اونه.که در نیم فصل قبل بدجور به یوونتوس باخت.البته باید به یاد داشته باشیم که قضیه لیگ داخلی با سایر لیگ ها متفاوته و نمیشه گفت کدوم تیم از قبل برنده میشه و اینکه یووه این فصل در برابر تیم های بزرگ تقریبا خوب کار نکرده باید نتیجه بازی رو دست به عصاتر پیش بیتی کنیم.ولی امیدوارم یووه برنده بشه و فاصلشو با رقیباش بیشتر کنه. :fts:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- جیانلوکا روکی به عنوان داور این دیدار انتخاب شد :1:

[img width=480 height=285]http://www.shiaupload.ir/images/88435937514334604456.jpg[/img]

p.n

p.n

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 12 ارسال
يووه ميتونه با اختلاف از رم ببره اما بايد حواسشون باشه كه نبايد جا براي آناليز تيم هاي حريف از يووه گذاشت اگه با همون اختلاف 1 يا 2 گل ببريم خيلي بهتره وانگيزه زيادي به تيم هاي حريف نديم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی