پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا - لاتزیو 2-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
165 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خداااااااااااااااااااااااا........آخه لاتزیو بره تو لیگ قهرمانان باز میخواد اینجوری بازی کنه......دوای ما فقط دل پیرو .....خقشونه ببازن.....باز دمه ویدال گرم

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ببینین من کی میگم . این کونته با این لجبازیها و غرورش تیم رو نابود میکنه . همه بازیکنای اصلی رو نیمکتن اونوقت اقا این لاین اپ مسخره رو میفرسته تو . 75 دقیقه طول میکشه تا بفهمه جاکرینی ریده تو بازی .
تیم نیاز به گل داره . از اول باید حمله کنه اونوقت اقا دقیقه 75 فهمید که جاکرینی افتضاحه . ایسلا و ووچنیچ تک تک توپها رو لو دادن . اگه یه نود دقیقه دیگه هم بازی ادامه داشت کونته نمیفهمید اینو

تیم تا دقیقه 85 دو تا پاس سالم هم نمیتونست به هم بده .[size=78%] چرا میگین داوری مقصر بود ؟ اون اول بازی بود . تو این مدت چی ؟ هر بازیکنی که صاحب توپ بود هیچ کسی بهش نزدیک نمیشد که بدبخت بتونه پاس بده . اونوقت اقا بجای درست کردن اینا هنوز مشغول اعتراض به داوریه [/size]

این اقا واسه لجبازی و واسه این که به همه شجاعتش رو نشون بده و بگه ترکیبم درسته 75 دقیقه از زمان بازی رو از دست میده

اون سالی که هفتم شدیم بهتر از امشب بازی کردیم . ممکنه اامسال اگه شانس بیاریم قهرمان شیم ولی سال بعد اگه همین بساط باشه مطمئن باشین همون هفتم هم نمیشیم .

ای کاش واقعا خوابیده بودم

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
در کل از بازی یوونتوس امشب راضی بودم، مخصوصا پس از دو تعویض، تیم خیلی خوب بازی می کرد و لاتزیو هیچ حرفی برای گفتن نداشت، امشب فقط از دو چیز ناراحت شدم 1- موقعیتی که جووینکو خراب کرد و در کل کیفیت بازیش که نشون میده اصلا ارزش این هزینه برای برگردوندن را نداشت. فقط کافی بود توی اون صحنه خر شوت بود تا توپ را ماکتی نبینه و گل بشه 2- دومین هم که ناراحتیش بیشتر هست این هست که در دوبازی روی کورنر گل خوردیم و این نشون دهنده این هست که در تاکتیک دفاکی در کورنر مشکل داریم. امیدوارم که این مشکل زودتر برطرف بشه. امیدوارم یک مهاجم به درد بخور توی این یک روز بایقی مونده به تیم اضافه بشه.که محال هست.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
به نظر من ما به لاین آپ ابتداییمون باختیم...قرار دادن پادوین تو سمت چپ عملا توازن رو تو کناره های زمینمون بهم زده بود..البته بماند که ایزلا هم سمت راست،جز یه مورد چیزی نشون نداد....جاکرینی هم نقشش تو زمین مشخص نبود و کاملا داشت،هرز میدویید و با تک روی های بی موردش تمپو تیم رو خراب می کرد... با اضافه شدن پیرلو و گلی که به صورت احساسی زدیم داشتیم بازی رو برمی گردوندیم،که باز هم خط دفاعیمون اشتباه کرد و استوراری هم اشتباهشون رو کامل کرد و بازم گل خوردیم...مصدومیت جورجو و ایضا پیرلو،تو این مدت خیلی به تیم ضربه زده...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
شما از کجاش راضی بودییییییییی؟

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
خب نداشتن مهاجم یواش یواش داره خودشو نشون میده!!! حذف از جام حذفی بعدش هم حذف از لیگ قهرمانان و در آخر از دست دادن سری آ واقعا با این مهاجم ها میخوایم از دفاع سلتیک عبور کنیم؟!!! دفاعی که بارسا نتونست! تو سری آ هم وقتی از پس جنوا برنمیایم چطور میخوایم از سد ناپولی و لاتزیو و ... بر بیایم! 8 امتیاز اختلاف شد 3 امتیاز از بس گل نزدیم! همون اول فصل که مهاجم نخریدیم فکر این روزا رو میکردم این فصل هم اوضامون همینه فقط باید حرص بخوریم امتیاز از دست بدیم و حذف بشیم!

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

بیش از یک سال بود اینجوری واسه بازیا یووه ناراحت نشده بودم !!!

داداش ناراحتی به کنار بحث بحث بی کفایتی مهاجماس که کونته زوم کرده رو دوتا از بدتریناش.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
ببینید چقدر حرص خوردم که دیگه اسم جووینکو تو مغزم نمیاد با ویدال اشتباش گرفتم :)) :)) :)) :62: :62: :20: :20:

ببینید تو الجزیره چه بحثی سر مهاجم نداشتن یوونتوس راه انداختن . یارو رسما میگه من نمیدونم چرا این قدر یوونتوس گدابازی در میاره :1:

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
میدونستم حذف میشیم ولی نه دیگه اینطوری!!!!! یکی از تلخ ترین شکست های تیم کونته بود حتی تلخ تر از فینال حذفی سال پیش با ناپولی لاتزیو اصلا جوانمردانه بازی نکرد برای لاتزیو متاسفم فقط از اول بازی بازیکن های مارو زدن و اصلا داور انگار نه انگار داوری جدا میگم کاملا یک طرفه بود دو تا پنالتی کاملا 100 درصد رو نگرفت! عدالت اصلا رعایت نشد نداشتن یک مهاجم خوب بازهم به تیم ضربه نزد بازهم نبود بوفون کاملا احساس شد کاش کونته تیم رو با ترکیب اصلی به زمین می فرستاد پادوین جیاکرینی ایزلا و پلوسو ضعیف ترین ها بودن پادوین و جیاکرینی اصلا در سطح یووه نیستن

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

در کل از بازی یوونتوس امشب راضی بودم

از کدوم قسمتش راضی بودین ؟

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

ببینین من کی میگم . این کونته با این لجبازیها و غرورش تیم رو نابود میکنه . همه بازیکنای اصلی رو نیمکتن اونوقت اقا این لاین اپ مسخره رو میفرسته تو . 75 دقیقه طول میکشه تا بفهمه جاکرینی ریده تو بازی .
تیم نیاز به گل داره . از اول باید حمله کنه اونوقت اقا دقیقه 75 فهمید که جاکرینی افتضاحه . ایسلا و ووچنیچ تک تک توپها رو لو دادن . اگه یه نود دقیقه دیگه هم بازی ادامه داشت کونته نمیفهمید اینو

تیم تا دقیقه 85 دو تا پاس سالم هم نمیتونست به هم بده .[size=78%] چرا میگین داوری مقصر بود ؟ اون اول بازی بود . تو این مدت چی ؟ هر بازیکنی که صاحب توپ بود هیچ کسی بهش نزدیک نمیشد که بدبخت بتونه پاس بده . اونوقت اقا بجای درست کردن اینا هنوز مشغول اعتراض به داوریه [/size]

این اقا واسه لجبازی و واسه این که به همه شجاعتش رو نشون بده و بگه ترکیبم درسته 75 دقیقه از زمان بازی رو از دست میده

اون سالی که هفتم شدیم بهتر از امشب بازی کردیم . ممکنه اامسال اگه شانس بیاریم قهرمان شیم ولی سال بعد اگه همین بساط باشه مطمئن باشین همون هفتم هم نمیشیم .

ای کاش واقعا خوابیده بودم

پزمان با این همه تجربه خیلی حرفت عجیبه
می شه لاین اپ دلخواهت رو بگی؟

ماریکزیو تب شدید داشته اصلا نباید بازی می کرده
پیرلو بعد از 3 هفته مصدویمت توی این بازی پوپا باید فیکس بازی کنه؟

سری آ و چمپیون هم داریم ها
اگه مصدوم می شد دوباره چی؟

ازاموا که نیسش ده چلیه هم که اشغالی بش نیست
کیه بزاره؟

شما مثلا فکر می کنید تیم پر از ستاره است نیمکت پر باری داریم بعد کونته بازیشون نمی ده

کوپا میدون خیلی مهمی هم نیست که بخواد تمام توان تیم رو بزاره و دوباره مصدم بده واسه یک جام بی ارزش

این وظیفه جووینکو منگل هست که از تک فرصت ها استفاده کنه تا تیم دی این جام موفق بشه

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
خیلی خوب حالا ما هم نظر بدیم.... :1: یکی از ضعیف ترین بازیهایی که از یووه دیدم.فکر می کردم بعد از این چند بازی که یووه همینقدر بی برنامه و بی هدف بازی می کرد منم دیگه اعصاب دیدنش رو دارم ولی دیدم نه!!! هنوز به دیدن این یووه عادت ندارم(البته بین 2 نیمه عادت کردم :laughing: )آقا یکی لطفا بگه ما چه طوری با این نخاله ها صدر جدولیم؟؟؟ :laughing: به جان جیجی کبیر که عزیز تر از خودش واسم تو دنیا نیست من موندم همین تیم بود که چلسی و شاختار رو برد؟؟؟ :1: این مگس اتمی(با تشکر ویژه از امیرحسین بابت این لقب :1: ) واقعا در سطح یووه است؟؟؟ وسط بازی داشتم به خودم می گفتم یعنی پادویین اومده جای عمو پاول کبیر رو بگیره؟؟؟ :)) (خدا می دونه عمو پاول وقتی توی جایگاه نشسته و بازی اینو می بینه چه حس و حالی داره :cry2: ) ایسلا اومده جای مائورو رو بگیره 100-+6 ؟؟؟ مگس اتمی اومده جای الکس(جون مادرت برگرد،جان توبیاس قَسمت می دم کاپیتان برگرد :20: )یا شتر رو بگیره؟؟؟ یوونتوس کجا رفته؟؟؟؟ پ.ن:من که دیگه اعصاب ندارم بازیهای یووه رو ببینم.اگر کسی از عوامل شبکه3 داره این پست منو می خونه :1: جان مادرت قسمت می دم بازی تیم ما رو پخش نکن. اگر احیانا میشه زنگ بزنین بازیهامون پخش نشه)

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
من موندم آقا از کجای این بازی لذت بردن :39:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
حق لاتزيو بود كه به فينال بره! لثبيخودي هم شلوغش نكنيد. از دل و جون مايه گذاشتن و ٩٠ دقيقه دويدن و جنگيدن و پرسمون كردن.بازيكناي ما هم از شكم سيزي موقعيت حروم كردن يا كلاً توان و عرضه بازيكنا در همين حد بود تيمي مثل لاتزيو كه ميدونه تو ليگ به جايي نميرسه تمام توانش رو بكار گرفت كه به فينال بره ما هم بهتره بچسبيم به ليگ و چمپيونز كه هدف هاي اصليمون هستن.هرچند دوست دارم تو ليگ هم صدر جدول رو چند هفته اي از دست بديم تا تيم به خودش بياد و واسه قهرماني واقعاً بجنگه يكسري بي لياقت و بي غيرت هم آخر فصل تيم رو ترك كنن خوشحال ترمون ميكنن

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
این حسی رو که الان دارید،روش کار کنید و سعی کنید کنترلش کنید...یکی دو هفته دیگه جلوی سلتیک هم ممکنه،سراغمون بیاد...

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
کونته زوم کرده کرده رو این دوتا؟!!!!!!!! مگه مهاجم دیگه ای هم داره بیچاره؟!!!!!!!!!! مگه اون ماروتای احمق مهاجم های مدنظر کونته رو خریده که این بازی بده؟!!!!! جووینکو و ماتری و کوا و ووچینیچ! که تو اینا همون جووینکو و ووچینیچ بهترین و کونته بین بد و بدتر مجبور بود بدتر رو انتخاب کنه!

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
تاكتيكاي تكراري ، اصراراي بي معني ، جووينكوي لعنتي ، پلوسوي غربتي ، لاتزيوي غيرتي ، كونته عصبي ، تو همون يوونتوسي ؟!! ( حوصله ندارم ورگرنه شعر خوبي ميشه ها ! :1: ) فقط يه چيز بگم ديگه حوصله فحش و فحش كشي ندارم :1: اين لاتزيو واقعا غير طبيعي بود :1: ! چقدر دويدن ؟! چقدر پرس كردن ؟! به نظر من كه غير طبيعي بودن :sad1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
محمد چرا میگی مهم نیست ؟ جام حذفی و ستاره نقره ای چرا مهم نیست ؟ اگه مارکیزیو مریض بوده پس چرا اصلا اوردش که اونطوری موقعیت سوزی کنه . رو نیمکت لیخ پوگبا - کاسرس . دچلیه و ماتری بودن . اونوقت کیا رفت تو ؟ چادوین جاکرینی ایسلا . حالا با رفتنشون کاری ندارم . یک نفر بپیاد فقط یک مورد . توجه کن . فقط یه مورد مثبت از جاکرینی و پادوین و ایسلا بگه من دیگه حرفی ندارم . چقدر مگه باید از زمان بازی بگذره تا مربی اینو بفهمه ؟ اونم بازی که ما به گل نیاز داریم . تک تک دقایق بازی برامون با ارزش بود که کونته به راحتی از دستش داد . همون دچلیه تو هجوم خیلی بهتر از اینا بود . ما از اول گل میخواستیم . گل خوردن که دیگه مهم نبود بگیم دچلیه تو دفاع ضعیفه . مشکل اینه که یه سری بازیکنی که خواب یوونتوس رو هم نمیدیدن اومدن تو تیمی که من 27 ساله متعصبانه طرفدارشم . ای لعنت

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان چه انتظاری از لاین آپ اولیه دارند !
کونته از اولشم گفته بود که به هر قیمتی جام حذفی می خواد به اونایی که کمتر بازی می کنند بازی بده
و انصافا هم یه فصل تا فینال و یه فصل تا نیمه نهایی بالا اومدیم که راضی کنندست

و بازهم این قدرت یووه رو نشون می ده که تونسته جلوی کامل ترین تیم لاتزیو که جز تیم های برتر ایتالیاست با یه تیم ناقص اینطوری بازی کنه !
بعدشم جا داره من اینجا بگم که واقعا نبود کیلینی از صلابت خط دفاعمون کم کرده و واقعا مهاجم های حریف ازش وحشت داشتند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
من از بازی که یوونتوس با تیم دومش در مقابل تیم سوم سری آ انجام داد راضی بودم، از سنگین شدن شدید کفه ی ترازو به نفع یوونتوس با پس از تعویض ها راضی بودم. از این که کونته تیم دومش را این طوری محک بزنه تا بفهه که نیمکتش چه قدرتی داره راضی بودم، از این که با ناداوری ها مشخص شد چرا کونته او رفتار را پس از بازی قبل داشته و صبر لبریز شده راضی بودم، از این که یوونتوس امشب به ماروتا و آنیلی ثابت کرد که چون نتونستن مهاجم خوب این فصل بگیرن نباید هیچ امیدی هم به نتایج خارق العاده داشته باشن خوشحال هستم، از این که استوراری اون گل را خورد و اثبات کرد که اگه قراره کسی جای بوفون توی دروازه باشه باید یک جوان باشه که کسب تجربه کنه نه یک دروازبان 35 ساله که در سطح دروازبان ذخیره یوونتوس هم نیست.
از اینکه ایقدر هیجان لیگ ایتالیا بالا رفته خوشحالم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی