پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا - لاتزیو 2-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
165 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
یه چیزی بگم ، دیگه خیلی دارید شلوغش میکنید ! :1: توجه کنید که داور با قضاوتش رسماً گند زد به بازی ، وگرنه نزدیک بود با تیم دوممون ، تیم سومِ جدول رو تو ورزشگاه خودش با تمام بازیکناش ببریم. اینقدر دیگه بد بین نباشید ...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال
خداوکیلی هرچی مغزمو سرچ میکنم بیاد نمیارم صحنه ای رو که آنلکا تو موقعیت جووینکو باشه و توپو گل نکنه،توروخدا زودتر بیا جای این بی همه چیزو بگیر،بمرزسکته رسوند مارو مارکیزیو،توهم؟؟؟؟؟؟ :fp: :fp: :fp: :fp: :fp:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
کونته شرف نداره اگه این جوویکو رو یه جریمه اساسی نکنه . بازیکنی که انقدر شعورش نمیرسه که تو اون موقعیت باید هر جوری که هست توپ رو گل کنه . هر چند بعید میدونم کونته انقدر جنم داشته باشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
واقعا کلافه م...نمیدونم چی تایپ کنم... :Facepalm:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
بدون پیرلو که هیچی...این پلوزو دیگه کیه ما کاسرس و داریم ...با سمپدوریا هم تغصیر پلوزو بوود...الکس و فروختن انلکابگیرن.....داورها هم که هزار ماشاللا

شهید مهدی آنیلی

شهید مهدی آنیلی

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 140 ارسال
چرا آخه باید توی یه همچین بازیه از بازیکنای امثال ایسلا، پادوین، جیاکرینی استفاده بشه، می مرد از مارکیزیو و پیرلو از اول استفاده می کرد. لاتزیو مثل سگ داشت دفاع می کرد و واقعا حالم بهم می خورد از نوع فوقبال بازی کردن.

توقعات ما شاید به اندازه ی تیمی مثل بارسا بالا باشه و همه ی تیم ها رو ببره. این اشتباهه محضه، ولی یه چیز هست که چرا وقتی می تونه بازی رو ببره، کونته میاد از این بازیکنا استفاده می کنه،

اگه کیلینی جای پلوسو بود بالاخره روی اون توپی که ارسال شد حتما یه اثر می گذاشت، این یارو فقط تماشا کرد.

من اگه جای هر مربی دیگه ای بودم، اول یه دروازه خالی می ذاشتم اونجا و به یه ماه به بازیکنا می گفتم فقط بشوتن طرف درواز و هر کسی رو که خراب می کرد از سقف ورزشگاه آویزونش می کردم.

امیدوارم لاتزیو با این نوع بازی احمقانه و (نمی دونم دیگه چی بگم) توی فینال از رم (!) ببازه.

همین الکس بود که بازی پارسال با میلان توپ رو از دست دروازبان میلان کشید بیرون و زد توی گل، خاک بر سرا

انتظاراتتمان از یووه زیاده خدا وکیلی. ولی خوب دیگه این بازی رو باید می برد و بس!

:62: :102: :102: :102: :102: :102: :102: :102: :102: :102: :62:

Fateme

Fateme

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 66 ارسال
اعصاب خراب کن ترین بازی بود که تا به عمرم از یووه دیده بودم از بس حرص خوردم که الان سردرد گرفتم اخه چرا باید بازیکنایی مثه مارکیزیو و پیرلو اون موقع از بازی بیان اخه چرا استوراری باید تو یووه بازی کنه :20: مزخرفترین مهاجمای دنیا توی یووه جم شدن فک کنم اگه یکمم بازی ادامه پیدا میکرد و کلودیو پیرلو به بازی نمیومدن رکورد پاس اشتباه رو راحت میزدیم بازی امروز وحشتناکه وحشتناکه وحشتناک بود کونته بااون ترکیب اولیش امروز خیلییییییییییییییییییییییییییییی رو اعصاب بود خاک تو سر ماروتا بااین بازیکن خریدنش ارزو به دل میمونم که امسال یه حرکت خوب از این مهاجمای به درد نخورمون ببینم انقد عصبانیم که نمیدونم چی نوشتم

Sokote_Sard

Sokote_Sard

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
خب وقتی چب و راست تیمت درست نیست برا چی این ترکیبو میزاری بازم.کی میخواد درس عبرت بگیره من نمیدونم.10000 تا شیوه هست.چرا الان این.این چه ترکیبیه که گزاشتی ؟ مرغ عشق هم بود اون تک به تک رو میزد.همشون باید برن بمیرن.از دم....

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
الککککککککککککسسسسسس بیاااااااااااااااااااااااااااا

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
خدا پلوزو رو لعنت کنه.....لیخت و نزاشتن ......حد اقل دچلیه رو میاوردییییی

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
من به کونته حق میدم که بخواد تو جام حذفی از تیم دومش استفاده کنه وقتی هم تو سری آ هستش هم لیگ بازی هاس سختی انتظارش رو میکشه! شما حتی وقتی مستر PES بازی میکنین برا اینکه بازیکنا خسته نشن مجبورین تیم دوم رو بازی بدین واقعی که بماند! اگه جووینکو اون تک به تک رو گل میکرد یا مارکیزیو دروازه خالی رو بیرون نمیزد یا داور پنالتی میگرفت الان جو همه مثبت و به نفع کونته بود! پس بدونین این باختم اتفاق بود! اینو بدونین تیم یوونتوس بارسا نیست که بتونه تو همه ی جام ها قدرتمند و قوی باشه یعنی مهرهاش رو نداره! این باخت هم یه حکمتی داشت ایشالله سال بعد مدیران نیمکت یووه رو قوی کنند!

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
:fts:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
یعنی یاد صحنه آخر بازی میفتم حالم خراب میشه این بازی برای این برگزار شد که حال ما رو بگیره فقط هیچی دیگه نداشت متأسفانه انقدر مهاجم آشغال جمع کردیم تو تیم که تو یه فصل نمیشه جایگزینشون کرد

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
بیشتر از این حرصم میگیره که به تیمی باختیم که فقط تاکتیک هجومیش بکش زیرش بود :fts: بکش بکشه! بکش زیرش حالا بکش! کی بکش :worship: سر گل دوم استوراری ته خنده بود 100-+6 اگر یک نفر از تو خیابون هم میوردیم همینکارو میکرد :2: با توپ میچرخید تا نگاش کنه :2qcmh45:

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
زمون حضور کونته رهبری به اسم دلپیرو داشتن که واقعا رهبر تیم بود. قفل گشا و وزنه روحی سنگین. چه تو ترکیب بود چه رو نیمکت مثل یه رهبر به همه روحیه میداد.کاری که جی جی و هیچ دروازبانی نمیتونه انجام بده. واقعا خاک بر سرت کنن وانیل و خاک بر سر کونته که این ژانویه نحس همچنان ادامه دارد ما میگیم مورچه خر.دیگه میرکو خرتر.میبینه بازی با جنوا هم 93 دقیقه رو مخ و اعصاب روان بوده بازم تعویضش نمیکنه.لااقل کوآ و متریو بازی بده که یه بوووووووووووووووووقی بخورن. :Facepalm: :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

یه چیزی بگم ، دیگه خیلی دارید شلوغش میکنید ! :1: توجه کنید که داور با قضاوتش رسماً گند زد به بازی ، وگرنه نزدیک بود با تیم دوممون ، تیم سومِ جدول رو تو ورزشگاه خودش با تمام بازیکناش ببریم. اینقدر دیگه بد بین نباشید ...

محمد حرفت واقعا درسته ... تحت فشار گذاشتن لاتزیو با این تیم اصلا آسون نیست
ولی من میگم این الان واسه یووه نون و آب نمیشه .. کونته باید چندتا بازیکن با تجربه رو از اول میزاشت تو بازی ..
کوپا و ستاره نقره ای انقدر ها هم بی اهمییت نیست ..

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
وقتی داور شرف نداره 2 تا پنالتی نمی گیره کونته چی کار کنه؟ وقتی تیکم مدام داره مصدوم می ده نمی تونه که ر بازی ترکیب اصلی رو بازی بده یک ذره انصاف داشته باشید وقتی بازیکن انقدر متگل هست که تو 6 قدوم و 2 قدم گل نمی زنه کونته ها بره خودش رو هم پاره کنه بازیین منگل هست کاری از دستش بر می یاد؟ جویینکو رو باز نده باید بره یک منگل تر به نام کوا رو بازی بده که می خواد از 100 متری به مارکتی که تو 2 قدم گل نمی خوره گل برنه اونو بازی نده یک منگل تر هست به نام ماتری که .................. این اقا :derp: در نقش ........خر ر ی د ه تو پول های باشگاه حالا شما با یک مشت منگل انتظار تیمی در حد یوونتوس 2006 دارید

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بیش از یک سال بود اینجوری واسه بازیا یووه ناراحت نشده بودم !!!

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
بیخودی تقصیر داور نندازیم بهتره تا زمانی که پیرلو تو زمین نبود یه سری حملات بی اثر و بیهوده انجام میدادیم وقتی پیرلو اومد وضعیتمون بهتر شد گل زدیم و مهمتر ازاون حملات زهر دار تری انجام دادیم بزرگترین مشکل مهاجمان تیم هستن بدون خلاقیت و نبوغ و گل نزن اصن من موندم مهاجم برا چی میذاریم والا بدون مهاجم بهتر بازی خواهیم کرد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
به خدا من هر 2تا موقعیت اخر بازی رو گل میکردم به جان خودم خود ماروتا با اون چشماش هم اون موقعیت هارو گل میکرد ای حرص خوردم سر این بازی

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی