پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله برگشت نیمه نهایی کوپا ایتالیا - لاتزیو 2-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
165 پاسخ برای این موضوع

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
ماروتا در برابر هوادارای یووه :76: وقتی یه مهاجم درست حسابی نمیتونیم بخریم... بهتر از اینم نمیشه...

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
حالا برو سر یه قرون دو زار دروگبا رو نخر . ون پرسی رو نخر . ژکو رو نخر . برو پول باشگاه رو بریز تو سطل اشغال و یه مشت اشغال بخر

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
اگه یه ذره درک زمان بازی ویدال بالا بود اون تک به تک رو گل میکرد . خدا شاهده عین آب خوردن بود گل کردنش . خدا شاهده از آب خوردن هم راحت تر بود . برگشت دروازه خالی مارکیزیو رو کلا بی خیال :62: :62: :62: :62: :62:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
تموم شد آقا. مارکیزیو و جووینکو رو من رسما به عنوان گل نزن ترین بازیکنانی که تاریخ فوتبال به خودش دیده معرفی می کنم.یعنی آنلکا از جووینکو بدتره؟؟؟ :waiting: :waiting:

Sokote_Sard

Sokote_Sard

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
خاک بر سر کونته با این لاین اب گندش.چی میخوای ثابت کنی؟با تیم دوم که دیگه نمیشه بری تو دهن شیر. به خدای بزرگ قسم تمام مهاجما و هافبکا به جز بیرلو و ویدال بدرد تیمی مثل برشا هم نمیخورن

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
آخه چرا مارکیزیو این جوری شده؟؟؟؟ بازی با جنوا هم یه موقعیت عالی رو از دست داد... این جا هم این جوری :sad1: :sad1: :sad1:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
تا حالا تو عمرم اینجوری حرص نخورده بودم فقط تو این بازی می‏خواستن برینن تو اعصاب ما اصلا ویدال برای چی اون گل رو زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون پلوسو حروم زاده به چه درد میخوره آخه، برا چی این اشغالارو میخرید آخه نه دفاع بلده بکنه نه حمله این لاتزیو و دو تا بازی سر هم 3 تا موقعیت نداشت که 3 تا گل به ما زد

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
جووینگو،خودت برو! :np:
یوونتوس واقعا چیزی به اسم مهاجم نداره!!! هیچ!!! و جووینکو حتی روی گل دوم لاتزیو هم مقصر بود...نخاله ی بازی یوونتوس هست این بشر...به اسمم قسم،اگر شماره ی 10 تن جووینکو بود امشب،تمام خاطراتم با یوونتوس رو فراموش میکردم و قید فوتبال رو میزدم

اگه یه ذره درک زمان بازی ویدال بالا بود اون تک به تک رو گل میکرد . خدا شاهده عین آب خوردن بود گل کردنش . خدا شاهده از آب خوردن هم راحت تر بود . برگشت دروازه خالی مارکیزیو رو کلا بی خیال :62: :62: :62: :62: :62:

مهندس،دکتر،برادر،اخوی! اون توپ رو مگس اتمی زد تو دست مارکتی!

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
اینو از تهِ قلبم میگم ، شرط میبندم اگه برانسکو و حتی روبینیویی که 2 ساله بازی نکرده امشب تو گل وایساده بود روی گل اول بهتر کار میکردن ! :np: وقتی میبینی بازیکن حریف موقعیت شوت زنی نداره و آماده ی سانتره ، نیم متر از دروازه ت بیاد بیرون آماده ی خروج باش ، نه این که بچسبی به تور دروازه .. جووینکو چطوری اون توپ رو گل نکرد ؟! حتماً باید دروازه خالی بهش بدن .. ؟!

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
بازی هیجان انگیزی بود ، خوشمان امد ! :1: فقط حیف شد با برد یووه همراه نشد ، بالاخره فوتبالِ و مثل یه سکه میمونه گاهی برای ما جذاب ِ گاهی هم برای حریف ها !

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
تعویض های کونته بعد از اینکه گلِ اول رو خوردیم قضیه همون نوشدار و بعد مرگ سهراب بود ! یعنی حتما باید گل میخورد یووه تا تعویض کنی!یووه که از اولشم نیاز به گل داشت!

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
داشتیم مینوشتیم کینگ آرتور که فورا فلوکاری رید تو اعصابمون. ترکیب تیم آخریا شد 3.4.3 بعدشم که 1.6.3 کلا خاک بر ماروتا که به خاطر یه قرون نرفت دروگبا رو بخره حالا بشینه گریه کنه همه مهاجمای یووه به جز کوآ و یاکی خر و گاو اوشکول و نفهم.............. :fp:

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
کلی چیز تایپ کردم ولی همشو پاک کردم نمیخوام الان که تندم چیزی بنویسم فقط همینو میگم این مهاجما واقعا آشغالا همشونو باید انداخت بیرون از شاهزاده بعید بود اون توپو نزنه میتونست یه بازیه رویایی باشه البته قبل از دروازه خالی کلودیو من موندم 7 متر دروازه رو ول میکنه اون جووینکو**** میزنه تو دست مارکتی

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال
آقا تعارف که نداریم ، همه با هم تر زدن ، استوراری ، مارکیزیو ، جووینکو ، شخص شخیص کونته ، ماروتای !@!#!@$ ، همه باهم ، قشنگ تـــر زدن . 1 بازیکن خوب تو زمین نداشتیم ... باید گل گرفت در تیمی رو که مهاجماش یه @#$@ ــایی مثل جووینکو و ووچنیچن ... خاک بر سرشون کنم ... بلکه کونته بیخیال بشه ، بکشه بیرون از این ترکیب ... پاره شد به قرآن ، بیخیال شو .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
تف به ذات اين داور آخه چقدر ضد يووه گرفت .. 2تا پنالت 100% رو نگرفت واقعا بيچاره كرد يوونتوسو داوري افتضاح بود ولي من ميگم يووه به خودش باخت ..2 دقيقه هم نتونستن بازيو نگه دارن استوراري واقعا به درد نميخوره ديگه .. 2تا توپ اومد جفتشم گل خورد .. ماركيزيو هم كه از 2قدمي توپو گل نكرد وقتي تيم مضخرفترين مهاجمهاي دنيا رو داشته باشه همينه ديگه.. واقعا ميركو چي كار كرد تو بازي ؟؟ حالم بهم خورد ديگه .. قهرمان ايتاليا شديم و رفتيم حذفي ليگ قهرمانان ولي دروگبا گالاتاسراي تركيه رو به يووه ترجيح ميده و هنوز نميتونيم حتي دروگبا رو هم بگيريم !! بالوتلي هم به تيمي ميره كه تو بحرانه ولي صدرنشين ليگ نميتونه بگيرتش .. بميري ماروتا با اين بازيكن خريدنت ..

kashisemnan

kashisemnan

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 108 ارسال
به نظر من ما نباید دیدگاه نتیجه گرایانه داشته باشیم یوونتوس این بازی یکی از بهرین بازیهاش بود و خیلی بازی هیجان داشت بقول معروف تماشاگر پست بود خوب بو بازی های ما هم 4 تا گل مثل بارسا و رئال تا دقیقه 10 میزدیم بعد بقیه بازی خوابت می گرفت این بازی آدم دوست داشت تموم نشه من به کونته به خاطر تیمم خوبش تبریک میگم و اینکه تمام بازی کنا برای پیراهن یووه ارزش قائل هستن و تو بازی تمام تلاششون رو میکنن این خیلی مهمه

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
رعشه گرفتم همین الانم دارم مینویسم دستم میلرزه آخه یه بازیکن ما نباید بتونه تو کل بازی (حالا تو کل فصل بماند)یه بازیکن حریف رو دریبل کنه یا یه پاس فریبنده که دو تا بازیکن حریف جا بمونن خوب یه بازیکن ما نباید یه حرکت غیر قابل پیش بینی انجام بده من میگم حق ما باخت هست تا این وضع هست البته از همه اینا پیرلو رو فاکتور بگیرید من میگم این تیم بدون پیرلو اصن ....... بماند بازم بگم!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است ! اینکه امشب حذف میشدیم معلوم بود ! مارکیزیو بیخیال 1 پلوسو احمق ! و کونته بی فکر ! ما 4 تا موقعیت داشتیم ! یکی و ووچنیچی زد همونجا که مارکتی بود و گرفت دوباره بعدش جووینکو زد و گرفت ! بعد ویدال دقیقه 91 زد و گل شد ! 95 جووینکو زد همونجا که مارکتی بود و بعدش مارکیزیو از همه جا بی خبر زدش تو اوت ! اونم دروازه خالی ! چقدر خوشحالی کردم سر گل ویدال همیش به یاس و ناامیدی تبدیل شد ! واقعا ما داریم تاوان چی و پس میدیم ! خداوکیلی این پلوسو و برای چی خریدیم ! کونته نامرد ! برای چی این و خرید چی از این بابا دیده بودن که ما نمیبینیم ! جدا یوونتوس پارسال یک تیم تکرار نشدنیه ! لعنت بر این داور و لاتزیو !

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
چرا این تیم نمیتونه بازی پارسال رو انجام بده؟!چرا بازیکنا اشتیاقی ندارن؟!چرا باختن واسشون راحت شده؟!چرا تغییر سیستم نمیدیم؟چرا.........! آقای کونته, خیلی از بازیکنا نمیتونن جواب اعتماد رو بدن,لطفآ جووینکو و پلوزو رو کنار بذار.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
بازی بسیار زیبایی بود

و واقعا لذت بردم ازش

یوونتوس دیر بیدار شد مثل چند بازی اخیر

و البته واقعا حقش شکست توی این دیدار نبود

اما اگر بخوایم حرفه ای برخورد کنیم ، یوونتوس لحظه اخر توسط هم جووینکو و هم مارکیزیو فرصت داشت ، تا صعود کننده باشه

اما بالاخره فوتباله و وقتی شاهزاده از یک قدمی توپ رو بیرون زد که من از اول فکر کردم گل شد ولی وقتی دیدم نشد چنان کوبیدم تو سرم

دیگه واقعا اون لحظه باخت رو پذیرفتم

ضمن اینکه در شرایط بعد از گل و تک حمله بعد از گل دروازه باز شد

و در کل هم بارها گفتم ، باید کنار بیایم با ناداوری علیه یووه ، و یووه باید اینقدر عالی باشه که دیگه نتونند با ناداوری سرش رو ببرند

خسته نباشید به بازیکنان و کونته
با این همه بازی توی این فصل تا همین جاشم ممنونیم ازشون

فورزا یوونتوس

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی