پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا - یوونتوس 1-1 لاتزیو (یادبود پیترو راوا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
^^^^ بعید میدونم اگر مارکیزیو باشه ، بهتره تو پست خودش بازی کنه ، چون خیلی تو پسته خودش بهش نیاز داریم. به نظرم از پوگبا تو خط حمله استفاده کنه و مارونه رو جای پیرلو بزاره خیلی بهتره چرا لیست 23 نفره نمیاد؟

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
[img width=480 height=323]http://snt.hostei.com/images/3f61131b6ece.jpg[/img]
پلوسووووو :fp: :fp: :fp:

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
خیلی وقته تو فکرشم که اگر می خوایم 3-5-2 رو با همون کیفیت قبلی یا نزدیک یه اون بازی کنیم بهتره که جای کاسرس تو دفاع 3 نفره از لیخت استفاده بشه ! واقها توانایی لیخت در دفاع خیلی بالاست و بالاتر از کاسرس هست ! از نظر استایل هم از همه بیشتر شبیه کیلینی هست . اینجوری میشه بیشتر از ایزلا تو سمت راست استفاده کرد تا به اوج برگرده اگرم نشد خود کاسرس تواون پست جواب میده .

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
Buffon StorariRubinho Caceres De Ceglie Peluso Barzagli Bonucci Lichtsteiner Rugani Pol Garcia Pogba Marchisio Padoin Giaccherini Vidal Schiavone Isla Marrone Kabashi Vucinic Matri Beltrame

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
با این ترکیب یاد فینال کوپا ایتالیا افتادم ، اونجا هم کونته ناپولی رو دست کم گرفت و تیم دوم فرستاد. لاتزیو با 11 تای اصلیش داره میاد ، تیم دوم جدول سری آ است ، کم تیمی نیست ، باید یکم محتاط تر ترکیب میچید هر چند همونطور که قبلا گفتم بازیهایی که با تیم دوم بازی میکنیم برای من لذتش دو چندانه ، چون حداقل قدرتمون با تیم های دیگه سری آ برابر میشه و یه بازی سراسر تلاش و انگیزه میبینیم :1:

PaoloDC

PaoloDC

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 79 ارسال
Peluso رو دیدم هنگ کردم !!! DeCeglie شاید برای بازی لیگ مقابل جنوا استراحت داده شده چون بلاخره بنظرم شانس ما برای قهرمانی تو لیگ یخورده بیشتره از کاپ و علت اصلیش مصدومیت ها فرم مهاجم ها هست. یه چیز خیلی مثبتی که تا حالا از Peluso دیدم تو بازی سمپدوریا با اینکه چپ پا هست ولی خیلی خوب توپ رو رو دروازه سانتر میکنه مخصوصا پاس جیاکرینی رو تک ضرب اونم با بیرون پای چپش عالی سانتر کرد درست رو سر کواگلیارلا توپ خوابید و پاس شد به میرکو که دروازه ی خالی رو زد بیرون... خلاصه اگه ماتری بتونه سانتر پلوزو رو تبدیل به گل کنه تعجب نمیکنم. :گل: CONTE بنظرم خیلی ترکیب هوشمندانه ای چیده خیلی امیدوار شدم به برد FORZA JUVE

juventusvictorious

juventusvictorious

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 120 ارسال
کلا به ترکیب که نگاه میکنم فقط اسم مارکیزیو سرحالم میاره :222:

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
فراموش نکنید پول پوگبا هم امشب فیکسه و جای پیرلو هم بازی میکنه، مسئولین یوونتوس آرنا اعلام کردن کسی جرعت نمیکنه رو صندلی های پشت دروازه لازیو بشینه، پوگبا هم هس کاره دیگه.... :fts:

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
کلا به ترکیب که نگاه میکنم فقط اسم مارکیزیو سرحالم میاره

خدايي حيفت نمياد اين حرفا ميزني :hc:

پوگبا هستش و اون موقع اين حرفا ميزني

تازه دو تا دفاع اصليامون هم هستن

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
با تیم اصلیمون تو همین ورزشگاه حریف لاتزیو نشدیم و نتونستیم بهشون گل بزنیم . لاتزیو با مواجهه با ترکیب اصلی تیم و شرایط میهمان بودن میخواست از ما مساوی بگیره و با دفاع خوب و منطقی واقعا هم تونست . این بازی با تیم دوم یا شاید بشه بهش گفت تیم سوم داریم بازی میکنیم این مسئله احتمال زیاد باعث میشه لاتزیو دست به دفاع مطلق نزنه و خطر ایجاد کنه و از اون طرف هم احتمال گل زدنمون زیاد میشه با توجه به باز شدن دفاع حریف، هم گل خوردنمون با توجه به اشتباهات بازیکن های ذخیرمون که کاملا قابل پیش بینیه :1: شاید هم لاتزیو دوباره بخواد از یووه مساوی بگیره تا بازی برگشت تو خونه بتونن یووه رو شکست بدن که بعید به نظر میرسه همچین تفکری اونم جلوی تیم نه چندان کامل یووه فقط امیدوارم هر نتیجه ای بدست میاد نتیجه اینطوری نباشه که با گل خورده بازی رو تموم کنیم . لاتزیو بتونه از یووه یک تساوی با گل هم بگیره بازی برگشت واقعا نمیشه بهشون گل زد

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
Juventus: Storari; Barzagli, Bonucci, Peluso; Isla, Vidal, Marrone, Pogba, Giaccherini; Marchisio; Matri
Lazio:Marchetti; Biava, Cana, Ciani; Cavanda, Gonzalez, Ledesma, Hernanes, Lulic; Mauri; Floccari
ترکیب رسمی
عباس حال کردی ؟ کونته دقیقا ترکیبی که من گفتم رو چید ، با این تفاوت که ویدال رو بازی داد :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

البته به نظرم اگر این بازی بونوچی رو بازی بدیم و از مارونه تو خط هافبک استفاده کنیم خیلی بهتر میشه ، مثلا اینطوری

استوراری

پلوسو ، بونوچی ، کاسرس

جاکرینی ، پادویین ، پوگبا ، مارونه ، ایسلا

کوالیارلا ، متری

کمال :np: این شبیه ترکیب توئه ؟ بارزاگلی و ویدال و مارکیزیو . 3 تا رو اشتباه کردی . :1:
مهاجم بودن مارکیزیو رو کجای دلمون بزاریم آخه تک به تک زن خوبی هم نیست . :fp:

به نظر قراره 3-6-1 بازی کنیم . چون هیچ رقمه این ترکیب جور در نمیاد غیر 3-6-1
مگه واقعا مارکیزیو بخواد کار ووچینیچ رو انجام بده که یه جورایی مطمئن هستم نمیتونه :1:

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
پلوسو و ماتری خیلی بد بودند :111: ویدال هم خیلی افت کرده :sad1:

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
همونطور که پیش بینی میشد،بازی حیلی سخته.لاتزیو به معنی واقعی داره Zonal Marking رو داره تدریس میکنه!!! خیلی خوب با دوندگی زیاد ضعف نفراتشون رو دارن جبران میکنن و موقع حمله ی یووه،اجازه ی اتخاذ تصمیم درست رو به بازیکنان یووه نمیدن.تک تک بازیکنانشون بدون نقص بازی کردن! با این روند حس میکنم فقط دو راه برای رسیدن به گل داریم یک نبوغ فردی بازیکنانمون،دو اشتباه بازیکنان لاتزیو که با این روند نیمه اول جفتش محال به نظر میاد! دو تا نکته؛1-ویدال درسته که باز هم زیاد داره میدوه ولی خیلی بد بازی میکنه! ضریب اشتباهاتش بالاس.2-خدا وکیلی دچلیه پاهاش قطع بشه،رو ویلچر بشینه بازی کنه،10 لول بالاتر از این پلوزو هست...افتضاح رو معنی کرده این بشر... این هم بگم تا یادم نرفته! مارکیزیو فقط وقتی با جاکرینی جابجا میشه،به چشم میاد تو زمین.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ضعف نفرات خیلی توی تیم به چسم میاد. و این مسئله که یکی از بهترین قسمت های بازی یووه درک متقابلی که بازیکن ها از هم دارند که توی این بازی به دلیل بازی کردن تعدادی بازیکن جدید همچین چیزی رو نداشتیم و بازیمون خیلی قابل پیش بینی و کند بود. بازی پلوزو در وینگ چپ اصلا کارایی خاصی نداره، مارونه خیلی در مرکز دفاع مطمئن نیست، و مارکیزیو هم این 35 دقیقه اولیه در خط حمله هیچ نقشی توی تیم نداشت که فکر کنم از حدود دقیقه 35-36 مارکیزیو به خط هافبک اومد و جاکرینی رفت خط حمله. ماتری هم هرچند کلا تغذیه نشد ولی خوب، توی جذب توپ هم خیلی ضعیف بود. لاتزیو خیلی تدافعی بازی می کنه، ما هم خیلی قابل پیش بینی، با این روال کار خیلی سخت میشه.

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
بدبخت شدیم :fp: همین کم مونده بود، آخه بنوچی چرا مصدوم شد؟! :confused2: به این فکر کردید دیگه مدافعی رو نیمکت نداریم

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
واقعا حالم بهم خورد ازین ترکیب چیدن کنته.این چه ترکیبیه.مزخرفتر ازین نمیشه ترکیب چید اه اه بازی گند تیم هم شاهد این کار هست.طوری ترکیب میچینه که تعویضی هم اگه داشته باشیم ازبین میره تو نیمه نهایی جام حذفی اونم تو بازی ای که میزبانیم این چه ترکیبیه با این بازی مزخرف تیم حالا واجبه مارونه بیاد مدافع وسط پلوسو بیاد وینگر چپ و ایسلا ی مزخرف و سر پایین تو راست بازی کنه.بازی کردن مارکیزیو تو خط حمله دیگه چه داستانیه ماتری مزخرف.جاکرینی مزخرف.همه مزخرف یکم ویدال تو نقش تخریبش خوب بود و بونوچی که رفت بیرون افتضاح بودیم . لختشتاینر کجاست.عجیبه اگه هیشکی جلوی بازیکنهای کناریمون هم نباشن اونا نمیتونن درست سانتر کنن وسط زمین کلا تعطیلیم.یه پوگبا و ویدال داریم.حالا واجبه این 3-5-2 بازی کنیم تو بازی ای که بازیکنش رو نداریم.وقتی داشتیم چقدر خوب بودیم که حالا باشیم ناامید شدم از کنته با این ترکیب چیدن

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
45 دقیقه بازی خنثی و کسل کننده - روی بازی رم و اینتر سفید شده با این بازی . در تیم ما جاکرینی و ویدال خوب بودند. و مارونه هم حالا حالاها هر وقت میاد سر تمرین باید از بارزالی تشکر کنه که اوت توپ را از تو گل آورد بیرون . ببینیم نیمه دوم چی میشه . یووه با نیم فصل اول فاصله داره .

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
پلوسو یاداور روزهای تلخمون با مولیناروست ! بازی هایی که بارتزالی داره در این برهه یکی دو ساله برای یووه انجام میده من از کاناواراو تیم کاپلو هم ندیدم ! بینظیر این بشر ، مثل رباط بدون اشتباه ، مطمئن و خونسرد !

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
رکن اصلی بازی یووه، توپ گیری خط حمله هست، که متأسفانه امروز از این نظر تعطیل بودیم. تنها مهاجممون ماتری هستش که اونم واقعا داره بد بازی میکنه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی