پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا - یوونتوس 1-1 لاتزیو (یادبود پیترو راوا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21174 ارسال

مرحله رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا

یوونتوس - لاتزیو

تصویر

زمان : سه شنبه، 3 بهمن 1391، ساعت 23:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

[spoiler=یادبود پیترو راوا]

تصویر

پیترو راوا
تاریخ تولد : 21 ژانویه 1916
محل تولد : آلساندریا؛ ایتالیا ( شهری در 90 کیلومتری تورین )
تاریخ فوت : 5 نوامبر 2006 ( در سن 90 سالگی )
محل فوت : تورین، ایتالیا
قد : 188 سانتی متر

فوتبال خودش رو با تیم جوانان یوونتوس شروع کرد، در سال 1935 وارد تیم بزرگسالان یوونتوس شد؛ در حالی که تنها 19 سال سن داشت،
طی 8 سال برای یوونتوس 230 بازی انجام داد، به جز فصل اول که تنها در 7 بازی به میدان رفته بود، در بقیه فصل ها بازیکن اصلی یوونتوس بود،
راوا 11 گل هم برای یوونتوس زد که 7 گلش در آخرین فصل جضورش به ثمر رسوند !!
بعد از 8 سال به تیم محل تولد خودش یعنی آلساندریا پیوست و فقط یک فصل رو در این تیم گدروند، و با 38 بازی و 5 گل زده آمار خوبی از خودش به جا گذاشت،
در سال 1947 دوباره به یوونتوس برگشت، و 3 فصل دیگر رو نیز با یوونتوس گذروند، 73 بازی و 3 گل زده عملکرد راوا در طی این 3 فصل بودند،
راوا 2 سال آخر فوتبال خودش رو نیز با تیم نوارا سپری کرد، و برای این تیم 25 بازی انجام داد و یک گل هم زد،

در سال 1952 که از فوتبال خداحافظی کرد سرمربی پادووا شد، 2 سال سرمربی این تیم بود،
در سال 1956 سرمربی سمپدوریا شد اما خیلی دووم نیورد و در نیمه راه بر کنار شد،
سال بعد نیز سرمربی پالرمو شد که باز وضعیت سال قبل رو تجربه کرد،
بعد از 4 سال دوری از فوتبال به عنوان سرمربیب تیم آلساندریا به فوتبال برگشت، 2 سال نیز سرمربی این تیم بود

او از هم بازیان آلفردو فونی یکی دیگر از اسطوره های تاریخ یوونتوس هم بود،

افتخارات پیترو راوا :
1 قهرمانی در سری آ
2 نائب قهرمانی در سری آ
2 قهرمانی در کوپا ایتالیا

با تشکر از نوشته های حسن (Drughi)

http://bianconeri.ir...hp?topic=4295.0

[/spoiler]

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

از مجموع 144 بازی رسمی که دو تیم مقابل هم صف آرایی کردن تنها دو دیدار آن در رقابت های جام حذفی بوده و اتفاقا هر دو دیدار در این مرحله انجام شده آن هم در فصل 2008/09 زمان رانیری :fp: همون بازی که تو بازی برگشت تو زیمن خودمون آقا برگشت تیم رو با اکثر ذخیرهاش بازی داد تا نریم فینال اون شب منو کشت چقدرم فحشش دادم :fp: هر دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2-1 به سود لازیو تمام شد تا با سابقه دوشکست مقابل این تیم در جام حذفی به استقبالش بریم

داور بازی رفت اون سال : Paolo Tagliavento

داور بازی برگشت اون سال : Nicola Rizzoli

تک گل بازی رفت رو مارکیونی زد و بازی برگشت هم الکس :cry2:

الباقی آمار باشه موقع دیدار تو سری آ :1: اما اینو بگم واسه اطلاعات عمومی :2:

لازیو در سال 1923 که بازی ها بصورت دو لیگ شمال و جنوب تشکیل میشد که قبلا توضیح داده بودم موفق شد در اولین دیدار رسمی دوتیم با 6 گل یووه رو ببره و در بازی برگشت هم 8-1 مارو برد :fp: در کل خدارو شکر که اون موقع نبودیم :1:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
خبری از ترکیب نیومده؟ این بازی هم استوراری دروازه است؟ بونوچی و بارتزالی یک بند دارن بازی میکنن ، این باعث میشه احتمال مصدومیتشون افزایش پیدا کنه ، با اینکه نمیشه بهشون استراحت داد ولی مجبوریم حداقل یک بازی یکیشون رو استراحت بدیم. ترکیب دفاعیه پلوسو ، مارونه ، کاسرس زیاد نمیتونه بد باشه :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

ترکیب دفاعیه پلوسو ، مارونه ، کاسرس زیاد نمیتونه بد باشه :1:

کمال میخوای اینطوری بازی کنیم ؟ منم استقبال می کنم . فقط اگه کارمون تو همین بازی تموم شد ایرادی نگیریم به ترکیب :1:

استوراری
پلوسو مارونه کاسرس
دی چلیه جاکرینی پوگبا ایسلا پادوین
ماتری جووینکو

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
والا هر بازی ای که ما با تیم دوم برنده میشیم خیلی برام لذت بخش تره :1:
البته بازیکن های نیمکت نشینه ما قطعا جزو بهترین های سری آ هستن ، همین کاسرس تو هر تیمه دیگه ای تو سری آ بود فیکس بود ، یا مارونه یا پلوسو

ترکیبت خوبه ، اگر به جای جووینکو کوالیارلا بازی کنه فوق العاده میشه :1: (اگر به مربی لاتزیو بدیم بگیم ترکیب یووه رو بچین ، دقیقا همین ترکیب رو میچینه :D )

البته به نظرم اگر این بازی بونوچی رو بازی بدیم و از مارونه تو خط هافبک استفاده کنیم خیلی بهتر میشه ، مثلا اینطوری

استوراری

پلوسو ، بونوچی ، کاسرس

جاکرینی ، پادویین ، پوگبا ، مارونه ، ایسلا

کوالیارلا ، متری

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کمال با ترکیبت موافقم فقط جای پاودین و ایسلا و عوض کنیم خیلی بهتره به نظرم . دی چلیه هم برای تعویض از پاودین بخوایم جای مارکیزیو استفاده کنیم یعنی 10 نفره باید جلوی لاتزیو بازی کنیم منم میخواستم اسم کوا رو بزارم ولی اگه اشتباه نکنم مصدومه و نمیتونه بازی کنه .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
کلوزه به علت مشکل عضلانی بازی با یوونتوس رو از دست داد ..

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
جفت تیما مهاجم ندارن(ما هم فقط ماتری رو داریم)...اینا تو بازی لیگ وقتی مهاجم داشتن چپیده بودن تو گل...حالا که مهاجم هم ندارن باید شاهد یه بازی یه گله باشیم.... :Facepalm:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
در استانه مصاف برابر لاتزیو، کونته در کنفرانس خبری تاکید کرد که در این بازی به طور حتم اندره ا پیرلو در ترکیب نخواهد بود اما مارکیزیو همراه یووه خواهد بود، در خصوص سباستین نیز هنوز ابهاماتی وجود دارد. به هر ترتیب باید برای برتری به میدان رویم. منتظر دیدن تیمی مقتدر هستم، تیمی کامل و جنگنده و بسیار خطرناک که به دنبال امتیاز گیری ست. لاتزیو تیمی تاکتیکی و بسیار هماهنگ و هدفمند است که از ابتدا برای گرفتن امتیاز به میدان می رود. برای حریف احترام قائلیم اما بر اساس توانایی های خود و حریف به میدان قدم خواهیم گذاشت و به پیروزی فکر می کنیم مطمئنا در شرایط بحران در خصوص مصدومیت بازیکنان قرار گرفته ایم. اما این مسئله از اهداف ما کم نمی کند و ما همچنان به هدف بزرگ مان می نگریم. یوونتوس همیشه برای پیروزی بازی می کند و پسران یووه باید همیشه این هدف را در میدان اجرا کنند

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

شاید بی مرتبط نباشه

Spoiler

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
- بازیکنان لاتزیو برای این دیدار : [ کلوزه نیست ! :1: ]

Marchetti, Bizzarri, Carrizo; Biava, Cavanda, Radu, Scaloni, Zauri, Ciani; Cana, Ledesma, Mauri, Candreva, Lulic, Gonzalez, Brocchi, Hernanes; Floccari, Kozak, Rozzi.

- آنتوینو داماتو به عنوان داور این دیدار انتخاب شد ! این بازی سومین بازی ـه که داره این فصل برای یووه سوت میزنه ، دو دیدار قبلی : برد 2-0 در برابر ناپولی و 3-1 در برابر کالیاری. داماتو بازی فصل قبل یووه - لاتزیو هم بود ، همون بازی ـی که با ضربه آزاد الکس بردیم ! :beg: در تمام دیدار هایی که برامون سوت زده 10 برد ، 2 مساوی و 5 باخت آوردیم ! دی فیوره و لاروخا نیز به عنوان کمک داوران این دیدار هستند !

- بارتزایی و ووچینیچ و در صورت بودن ، مارکیزیو تک اخطاره های یووه هستند و در خطر محرومیت قرار دارند !

- گفته میشه در حضور سبا و ووچینچ شک وجود داره و هم چینین کوا هم همچنان محرومه ! پس فقط ماتری رو داریم والبته یم تونیم امیدوار باشیم که از مهاجم های پریماورا استفاده بشه !!!

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
نکته جالب از کنفرانس کونته که بعدا دوستان میان و کاملش رو میذارن اینه که گفته چون فردا فقط ماتری 100 درصد آمادست، بنابراین مجبورم از یکی از بازیکنا که مهاجم نیست به عنوان مهاجم استفاده کنم :fts: . حالا به نظر شما کی رو میذاره مهاجم؟

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

نکته جالب از کنفرانس کونته که بعدا دوستان میان و کاملش رو میذارن اینه که گفته چون فردا فقط ماتری 100 درصد آمادست، بنابراین مجبورم از یکی از بازیکنا که مهاجم نیست به عنوان مهاجم استفاده کنم :fts: .

حالا به نظر شما کی رو میذاره مهاجم؟

به نظرم جاکرینی رو بذاره ، جاکرینی قبلا در چزنا به عنوان مهاجم سایه بازی کرده .

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اگه استوراری تو دروازه باشه,خوده سلطان بوفون میره نوک حمله :hylove: :goog: :yeah:

PaoloDC

PaoloDC

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 79 ارسال
منم میگم جیاکرینی اما نه کنار ماتری بلکه پشتش با ترکیب 3-5-1-1 :hmm:

Friend

Friend

• اعضا
  • 10863 ارسال
پوگبا قبلا مهاجم بوده :1:

Keyvan

Keyvan

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1132 ارسال
خجالت داره به قرآن... :fp: امشب بازی داریم اونوقت تاپیک بازی فقط 2 صفحه جلو رفته.... در کل من که امشب امید زیادی به برد ندارم.بعید می دونم ببریم اگه هم ببریم احتمالا بازیمون دوباره روی اعصاب خواهد بود.باید شاهد باشیم که بازیکنامون 2 تا پاس سالم هم به زور به هم بدم در کل خدا کنه ببریم. من که اساسی خودم رو آماده همچین فوتبالی کردم امشب احتمالا برخلاف دفعات قبل از فوتبال رقت بار تیم دیگه اعصابم خرد نمیشه....

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

از مجموع 144 بازی رسمی که دو تیم مقابل هم صف آرایی کردن تنها دو دیدار آن در رقابت های جام حذفی بوده و اتفاقا هر دو دیدار در این مرحله انجام شده آن هم در فصل 2008/09 زمان رانیری :fp: همون بازی که تو بازی برگشت تو زیمن خودمون آقا برگشت تیم رو با اکثر ذخیرهاش بازی داد تا نریم فینال اون شب منو کشت چقدرم فحشش دادم :fp: هر دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 2-1 به سود لازیو تمام شد تا با سابقه دوشکست مقابل این تیم در جام حذفی به استقبالش بریم

داور بازی رفت اون سال : Paolo Tagliavento

داور بازی برگشت اون سال : Nicola Rizzoli

تک گل بازی رفت رو مارکیونی زد و بازی برگشت هم الکس :cry2:

الباقی آمار باشه موقع دیدار تو سری آ :1: اما اینو بگم واسه اطلاعات عمومی :2:

لازیو در سال 1923 که بازی ها بصورت دو لیگ شمال و جنوب تشکیل میشد که قبلا توضیح داده بودم موفق شد در اولین دیدار رسمی دوتیم با 6 گل یووه رو ببره و در بازی برگشت هم 8-1 مارو برد :fp: در کل خدارو شکر که اون موقع نبودیم :1:

دوست من ...شاید منبعی که استفاده کردید کامل نبوده ...
ما با لاتزیو 159 بار بازی کردیم ...
در جام حذفی هم 19 بار با لاتزیوبازی کردیم که 6 تا رو بردیم و 7 بازی هم باختیم ...

تصویر

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
یه چیزی که من رو در بازی قبل مقابل میلان هم آزار داد،بی صاحب بودن بازوبند بود،مشکلی که گویا امشب هم قراره برای من پیش بیاد! :np: شاید مطلب خیلی پیش پا افتاده و سطحی به نظر بیاد ولی یوونتوس همیشه کاپیتان های بزرگ و «پر سابقه» رو در ترکیبش دیده؛لااقل اون چیزی که من یادم میاد و از تاریخ یووه میدونم! استوراری خیلی گلر خوبیه،خیلی به یووه خدمت کرده،خیلی یووه رو دوست داره،ما هم خیلی دوستش داریم اما من با هر متری که میسنجم بازوبند کاپیتانی یووه رو به بازوی مارکو گشاد میبینم! امشب خیلی دوست دارم که لااقل دچلیه رو در ترکیب اصلی تیم ببینم و بازوبند هم به بازوش بسته بشه.از نظر سابقه،پائولو چهارمین کاپیتان یوونتوس هست؛برای من که گزینه ی ایده آل تری هست نسبت به استوراری! هر چند که نه پائولو و نه مارکو،هیچ کدوم اون «بُنیه» ی لازم برای کاپیتان یووه بودن رو ندارن!

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
امشب مارکیزیو از ابتدا تو ترکیب تیم اونم به عنوان مهاجم :e: درکنار ماتری بازی میکنه و بازوبند هم به بازو شاهزاده بسته میشه. :rose:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی