پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مرحله رفت نیمه نهایی کوپا ایتالیا - یوونتوس 1-1 لاتزیو (یادبود پیترو راوا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
94 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
واقعا امتیاز مفتی رو از دست دادیم روی گلی که خوردیم 4 یا 5 تا بازیکن اشتباه کردن و در نهایت استوراری کار همه رو تکمیل کرد نیمه دوم با این ترکیب نصفه و نیمه خیلی خوب بازی کردیم، و می تونستیم گل دوم یا سوم رو بزنیم که ویدال با بدشانسی و گاهاً بی دقتی موقعیت‏ها رو از دست داد. من خیلی به بازی برگشت امید ندارم، این لاتزیو تو رم خیلی خطرناک هستش، باید همین بازی کار لاتزیو رو تموم می کردیم.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
خسته شدم از بس گفتيم مهاجم نداريم هيچ تحليلي نميشه كرد .. هيچ حرفي هم نميشه زد جز اينكه بگم ويدال توپهايي رو از دست داد كه بازيكنهاي آماتور هم از دست نميدن اصلا نبايد گفت ماركتي خوب گرفت وقتي ويدال با ضربه آرومش فرصت رو به ماركتي ميده تا عكس العمل نشون بده معلومه توپو از رو خط ميكشيه بيرون .. 2تا %100 ويدال نزد از اونطرف ماتري فقط بي هدف به توپ ضربه ميزد و موقعيت خراب ميكرد نميگم رونالدو،فالكائو،مسي،فن پرسي ... اگه يه مهاجم مثه كلوزه داشتيم،اگه يه مهاجم در حد اسوالدو داشتيم بازي رو با 3-4 گل برده بوديم .. واقعا ديگه داره وضع توپ خراب كردن تو يوونتوس مضحك ميشه

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
حق مطلب ادا نشد! یوونتوس حقش مساوی نبود در این بازی واقعا.توپی که ویدال به تیرک زد و توپ بعدیش رو هم با بدشانسی به بیرون زد و توپی که ماتری خراب کرد،هر دو موقعیت مسلم گل بودن و واقعا باید گل میشدن.ایرادی هم نه به ویدال،نه به ماتری وارد نیست. گل لاتزیو هم واقعا شاهکار گروهی کاسرس،دچلیه و استوراری بود! کاسرس به جای این که دور کنه توپ رو،سرش رو میدزده،دچلیه به جای این که از پاش استفاده کنه،از دستش استفاده میکنه و در مورد استوراری هم جمله رو باز میذارم،هر کسی هر جور دوست داره تمومش کنه! :np: استوراری،کاپیتان یووه؟ شوخی قشنگی بود! لاتزیو تنها برتریش نسبته به یوونتوس،15 دقیقه ی سوم و 15 دقیقه ی ششم بود! دقیقا تو زمانی که یووه باید مسلط میشد به بازی،این پتکوویچ بود که بازی رو از یووه گرفت و خیلی دور از ذهن نبود که یوونتوس برنده بیرون نیاد از زمین! به هر حال تساوی نا امید کننده ای بود و باید در بازی برگشت با توجه به شناختی که از لاتزیو دارم برای پیروزی منتظر معجزه باشیم. آها راستی؛مارکتی اگر در لالیگا بود،100% بهترین دروازه بان دنیا میشد! :np:

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال
بدشانسی باعث شد دو امتیاز رو از دست بدیم فعلا یکم عصبیم و فردا بیشتر راجع به بازی حرف میزنم اما اگه تو یه جمله بخوام بگم بازی از نظر تاکتیکی در بالاترین سطح ممکن قرار داشت خصوصا نیمه دوم که دقیقا مثل یه شطرنج شده بود. به جز نتیجه که اصلا واسه ما خوب نبود از دیدن همچین بازی لذت بردم. لیگ خنده دار انگلیس و به قول محمد لیگ بسکتبال اسپانیا هم برن کشکشونو بسابن. ویرایش: خب از بالا اشاره میکنن بازی حذفی بوده و امتیاز اصولا تو این بازیا محلی از اعراب نداره :fts: اعصاب نمونده دیگه :Facepalm:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
تیم نیمه دوم رو ببشتر پسندیدم ولی واقعا هنوز اشتباه استوراری رو نفهمیدم ! ویدال لگه یکی از اونا رو زده بود الان پیروز بودم با اختلاف ! لازیو نیمه اول کمی تونست فشار بیاره ولی واقعا زورش رو نداشت اون توپ 100 بار دیگه بیاد تو گل نمی ره ! به هر حال کل بسیار بدی تو خونه خوردیم ولی امیدواریم

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
غیر منصفانه بازی مساوی شد. نیمه ای که هر آن باید در انتظار گلهای بیشتر بودیم در عین ناباوری مساوی کردیم. لازیو در لحظاتی که یووه تشنه گل زدن نشون میداد خیلی شهامت کرد و وارد محوطه جریمه ما شد و مزد شهامت خود هم گرفت. ویدال گل نزد نزد و یک کرنر هم به لازیو در بدترین دقایق اهدا کرد . البته فدای سرش بزاریم به حساب بازیهای خوبش هم در این بازی و هم در مسابقات قبلی . واقعا دو نیمه متفاوت را دیدیم . نیمه دوم تیم روغن کاری شده بود و خیلی نرم و راحت بازی میکردیم و شتاب در حمله هم در دستور کار قرار داشت. این پلوسو تا اومد از چشم همه بیفته رفت در قلب ما هواداران گیر کرد. افسوس که گلش خنثی شد. گل لازیو؛ بازی برگشت را تا سر حد مرگ هیجانی کرد. دوست دارم در اون بازی با تیم اول بازی کنیم. اصلا جای ناراحتی نداره دوستان - نیمه دوم این بازی خیلی چسبید حتی بیشتر از بازی با اودینزه. تیم صعود کننده ما هستیم.

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
بابا شمام بعضیاتون قاطی دارید . چرا میگید امتیاز از دست دادیم . جام حذفی بود ها . من به شخصه لذت بردم از بازی مخصوصا در نیمه دوم . تنها خوبی ای که این مساوی میتونه داشته باشه اینه که اون هفته هم شبکه 3 بازی رو پخش میکنه :)) :))

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ای خدا . این ووچنیچ رو واسه چی اف**** . حالا که اف**** چرا منو یوونتوسی کردی . توپ لو دادنهای همیشگیش به کنار . حالا نقش داشتن تو گلهای حریف هم بهش اضافه شده . اون از پارما . اینجا هم اگه اون هد رو نمیزد استوراری میگرفتش ایسلا سه بار میتونست در حالی که بازیکن روی نقطه پنالتی ایستاده بود پاس به بیرون بده ولی ترجیح داد چشماشو ببنده و بفرسته توپ رو به امان خدا . یه کم عقل هم خوب چیزیه .ای لعنت به کسی که این سانتر رو اختراع کرد ویدال که اصلا بازی رو تبدیل به نمایش کمدی کرده بود . این همه توپ لو داد و یه سانتر سالم هم که بارزالی به زحمت فرستاد هم از دو قدمی گل نکرد . واقعا دلش واسه زحمت بارزالی نسوخت؟ و اخر هم تعویضهای هنرمندانه و خلاقانه کنته . پلوسو که گل زده بود و روحیه گرفته بود رو تعویض کرد با دچلیه . یکی به من بگه فقط چرا ؟ تعویض بعدی ووچنیچ . این شیر برنج که بود و نبودش فرق نمیکنه رو فرستاده تو . اونم به جا مارکیزیو . در حالی که میبینه جاکرینی خودخواه اینگار داشت با یه عده از لاتزیویها یه گوشه از زمین واسه خودشون جداگانه یه غوتبال دیگه بازی میکردن چرا میگین نتیجه منصفانه نبود . خب تیمی که 6 تا موقیت صد در صد رو نمیزنه حقشه گل بخوره دیگه

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
واقعا برای این فوتبال زیبایی که به نمایش گذاشتیم اما نتیجه نگرفتیم متاسفم تقریبا تیم سوم تو زمین بود خطا روی ووچینیچ پنالتی بود شک نکنید واقعا خرید مهاجم ضروریه ولی امشب ماتری زیاد بد نبود بدشانس بودیم!!! تعویض ده چلیه به نظر من اشتباه بود ده چلیه بعد از گذشت 5 سال هنوز هم تو یارگیری و دفع توپ مشکل داره و این واقعا جای تاسف داره همون موقع که به زمین اومد کاملا نگران ارسال های لاتزیو شدم چون میدونستم ده چلیه چه اعجوبه ای هست مارکتی فوق العادست اگه هر دروازبان دیگه ای تو چارچوب بود شاید نتیجه دیگه ای رقم میخورد من بازیهای دیگه لاتزیو رو ندیدم ولی اگه مارکتی تو تمام بازیها اینقدر پر انگیزه و آماده باشه به نظر من شایسته حضور در جام جهانی 2014 برزیله پوگبا عالی بازی کرد و من بشدت مجذوب این جوون 19 ساله شدم و امیدوارم این جواهر تو یووه بمونه واقعا حیفه پوگبا رو نیمکت باشه اصلا استوراری اون دروازبان فصل پیش نیست و حتی به جز صحنه گل در چندبن صحنه دیگه هم متزلزل نشون داد برای فصل بعد باید به فکر دروازبان دوم باشیم در مجموع مطمئنم به فینال میریم این یوونتوس حتی با تیم سومش واقعا آماده و بی نقص بازی کرد و فقط بدشانس بود فقط معجزه میتونه لاتزیو رو فینالیست کنه هرچند مربی لاتزیو نشون داده فوق العاده باهوش و منظمه

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
تیمی که گل نزنه گل میخوره.... بازی با اینتر نزدیم خوردیم بازی با میلان نزدیم خوردیم بازی با سمپدوریا.... و الانم بازی با لاتزیو... تیمی که مهاجم نداره آخر عاقبتش همینه همینقدر هم که اینجوری بازی میکنیم جای شکرش باقیست! مهاجم های جنوای ته جدولی از یوونتوس بهتره! الان فقط مشکل یووه نه تاکتیک هست نه مصدومیت نه کونته نه استوراری! مشکل یووه نداشتن مهاجم خوب هست که بتونه تو محوطه جریمه کار رو تموم کنه!

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ما تیممون مشکل داه همه ی عالم و آدم میدونن این تیم مهاجم درست حسابی میخواد ولی کو گوش شنوا کو عمل کردن.فقط 8 روز مونده تا پایان ترانسفر اون وقت مدیر گرانقدر هنوز داره مهاجم میاره.تاسف داره درسته نیمه ی دوم روون و خوب بازی کرد تیم ولی بازهم ایراداتی وارده.آوردن دچلیه تو دفاع چپ یعنی خودکشی کردن و اینو همه دیدیم .ولی انگار کادر فنی اینو نمی فهمه بعد از چندین بار این اشتباهات و گل خوردنها وقتی پلوسو رو بازی دادی و خوب هم نیست لازم نیست یکی بدتر از اون رو تعویض کنی باهاش با این روندی که داره پیش میره ماروتا دو سه روز دیگه که نتونست مهاجم بخره میاد میگه ما بهترین مهاجمین رو دراختیار داریم آقای کنته هم فکر کنم دفعه ی بعد بوفون رو بیاره تو خط حمله.خیلی مضحکه برای باشگاه دوسه تا بازیکن جوون و مهاجم خریدن دارن تو تیمای دیگه بازی میکنن ما خودمون بنتنر داریم که تا آخر فصل نمیاد .جویینکو و کوالیارلا هم که بود و نبودشون فرقی نمیکنه ماتری هم که بیشتر رو اعصابه. این نوع ترکیب چیدنها حالم رو بهم میزنه اونم مقابل لاتزیویی که یاد گرفته چجور از ما امتیاز بگیره.این نوع ترکیب یا نشون از غرور کاذبه یا دست کم گرفتن حریفه یا بی اهمیت بودن این نوع مسابقاته برای مدیرا و مربی تیم ایکاش فقط اینجا بود این نوع اتفاقات تو بازی فینال جام حذفی هم تکرار شد و یکبار هم اقرار نکردن که ما اشتباه کردیم اینقدر سرسری گرفتیم بازی رو واقعا تساوی تلخی بود .کار سخت شد اون هم جلوی تیمی مثل لاتزیو که خوب میدونه باید مقابل ما چجور بازی کنه و به ما درس فوتبال بده.امشب به هدفشون رسیدن و کنته شکست خورد . تو بازی برگشت هم بعید بدونم ترکیب اصلی بازی کنیم

JOHN DILLINGER

JOHN DILLINGER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 861 ارسال
شب زیبایی بود و میتونست با پیروزی یوونتوس زیباتر هم بشه. در بازی رفت سری آ یوونتوس با تمام بازیکنانش هم نتونست از لاتزیو امتیاز کامل رو بگیره و این بازی هم از قاعده مسنثناء نبود و نتیجه ای بهتر از یک تساوی رو در پی نداشت. بار فنی بازی بقدری بالا بود که از تک تک لحظات بازی آنالیزورها میتونن استفاده کنن و لذتش رو ببرن. اندیشه های تدافعی لاتزیو و سازماندهی این تیم در تبدیل دفاع به حمله و استفاده از کناره های زمین برای باز کردن 3 مدافع یوونتوس واقعا درس فوتبالی میداد و تقابل با اندیشه های پتکوویچ با چنین داشته هایی سخت بود. الحق و الانصاف نباید از بازی خوانی خوب کونته هم چشم پوشی کرد چرا که نیمه دوم یوونتوس متحول شده ای رو دیدیم و بازیکنان به خودشون اومدن و چقدر خوب بازی کرد بارزالی و پیشرفت در تک تک لحظات بازی در ساق پای ایسلا دیده میشد. در این بازی به خاطر اشتباهات فردی بازیکنان برد رو با تساوی عوض کردیم و اشتباهات وقتی گل رو خوردیم کاملا نمیایان بود و هم چنین میتونستیم کار رو زودتر به پایان برسونیم اگه ویدال دقت میکرد و انقدر بد به توپ دوم فرستاده شده توسط بارزالی خوب ضربه میزد. + جای خالی پاسهای پیرلو، فریادهای کیه لینی و یه مهاجم خوب :1: شدیدا احساس میشد.

mehrad hidden

mehrad hidden

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 17 ارسال
اگه یه اسنایپر داشتم و تو ورزشگاه بودم بدون شک مخ مارکتی میترکوندم 3 بار اومده یوونتوس آرنا به شکل وحشتناکیم عذابم داده البته بازم باید حرف کلیشه ای که مهاجم نداریمو بزنیم این تیم بدون 5 بازیکن اصلیش و مصدوم شدن بونوچی در نیمه ی اول این کیفیتو داره! قطعا با اضافه شدن یه مهاجم در حد همون یورنته به نطرم توانایی فتح سی الو داره بدون شک

thegreatjuve

thegreatjuve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 100 ارسال
واقعا موندم چرا یه مهاجم درست حسابی نمیخریم ؟؟؟

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
چون یک مدیر بی عرضه داریم.ضمنا کسی مارکیزیو رو امشب تو بازی دیده؟

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
بازی بدجور بهم حال داد کشته مرده همچین بازی های ناز و در خور نام ایتالیا هستم دوتیم با سبک فوتبالی عالی و بازی واقعا روون و چشم نواز دوست داشتنی شد یووه تو نیمه دوم منهای 5 دقیقه که کاملا بوی گل خوردنشو میشد حس کرد نیمه دوم مرکز زمین رو از لاتزیوی دقیقه 30 تا 45 بازی گرفتیم و نشون دادیم کم نمیاریم پاسهای بلند و تو عمقی که فرستاده میشد بی نقص بود و باید کونته رو بخاطر این دستور کارش ستود ماتری خوب بازی کرد و نشون داد بلده با توپ چطور کار کنه هم ضربه خوشکلی که زد و مارکتی گرفتش جالب بود هم دریبل خوشکلی که زد و موقعیت شوتزنی واسه خودش ساخت که البته بد شوت زد در کل فکر کنم تو المپیکو رم با همچین ترکیبی به میدون بریم و اونجا بتونیم خیلی راحت تر بازی کنیم و این لاتزیوی واقعا تیزهوش رو ببریم گلی که تو این بازی خوردیم رو یه سلسله اشتباه بود که از کشیده شدن توپ به سر فکر کنم میرکو شروع شد و اگه این برخورد اتفاق نیفتاده بود کاسرس راحت آماده زدن توپ بود که به قول فوتبالیا پرت کرد و به توپ نرسید و بعدش دی چلیه و آخر سر کار واقعا غیر قابل باور استوراری البته همه اینها تو چند ثانیه اتفاق افتاد و جذابیت فوتبال هم همین چند ثانیه هاست نه نود دقیقه ها درکل به همه بازیکنای هر دو تیم خسته نباشید میگم که از جون مایه گذاشتن که ما لذت فوتبال رو درک کنیم

kami

kami

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 258 ارسال
دوستان آرامششون رو حفض کنن، بازی جام حذفی بود، امتیاز چی از دست دادیم؟ :lol: من از بازی تیمم راضی ام، چون تیم اصلی یووه نبوده، همین که تیم دو (بلکه سوم) اومده جلو لازیو اینطور سواره بازی کرده جای افتخار داره. شک نکنید بازی برگشت با رسیدن جیو، کوا، پیرلو، لیخ، بنوچی لوله میکنیمشون. اما سوالی که مطرحه: این سرهنگ علیفر بارها نشون داده که به دچلیه نظر سوء داره! :2: آدم شاخ در میاره این تعریف و تمجید موقع ورودش به زمین واس چی بود؟ :laugh3: میگه دچلیه یکی از بهترین دفاع چپ های نفوذی اروپاست! :e:

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
بعد تحلیل بازی کلا باید رفت سراغ تحلیل گزارش بازی توسط آقای علیفر که فکر کنم یکم یوونتوسی باشه تا یه ربع بیست دقیقه اول که هی جمله های خودشو میپیچوند و به معرفی بازیکنا نمیرسید کسی یادش هست ترکیب لاتزیو رو گفته باشه؟ :)) یه بار شروع کرد به گفتن افتخارات یوونتوس و هر چی که یووه برده بود و نبرده بود ریخت تو ویترین یوونتوس :victory2: که البته جای تشکر داره این بنده خدا هم نیمه دوم گزارش کردنش روونتر شد مثل بازی و واقعا دوس دارم چند تا گزارشگر مثل ایشون تو صدا سیما داشتیم که بیشتر از هر چیزی به گزارش بازی توجه کنن نه حاشیه هایی که باعث اعصاب خوردی میشه در کل از گزارش بازی به اندازه خود بازی لذت بردم ممنون آقای علیفر @};- :thankyou: :flower:

Forza Juventus

Forza Juventus

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال

ماتری خوب بازی کرد و نشون داد بلده با توپ چطور کار کنه
هم ضربه خوشکلی که زد و مارکتی گرفتش جالب بود هم دریبل خوشکلی که زد و موقعیت شوتزنی واسه خودش ساخت که البته بد شوت زد

آقا جون خدا بیامرزم هم میتونست توپ رو بندازه یه طرف یه راست بزنه تو دست دروازه بان...
همچین کاری که ماتری کرد و میکنه رو کمترین کاری بود و هست که یه بازیکن فوتبال در سطح پایین هم باید بتونه راحت انجام بده...
واقعا باورم نمیشه از همچین فاجعه ای دفاع میکنین. :hc:

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
حتی اگه هزار تا گل خالی هم تو این فصل بزنه بیرون من بازم ازش حمایت میکنم :3:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی