پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله بلاردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
بابا بلاردي رو بفرستين يه تيم ديگه اين احمدرضا دست از سرش برداره ;D

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
آره به قرآن دارم حرس میخورم!! تا قبل بازی با امپولی تمام موهای سرم سیاه بود العان 1/4 موهام سفید شده!!!!

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
خب تا اینجای بازی با رجینا که هنوز شروع نشده یه گل خردیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
نه برعکس 10 تا خوردیم!!!!

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
چه خبرتونه با این روحیه شما که اگه بلاردی بفهمه زرت زرت گل میخوره.باید بهش روحیه بدیم بگیم بهترین دروازه بان جهان.عمرا گل نمیخوره شاید اینجوری به خودباوری برسه.باید بهش بگیم تو میتونی.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

چه خبرتونه با این روحیه شما که اگه بلاردی بفهمه زرت زرت گل میخوره.باید بهش روحیه بدیم بگیم بهترین دروازه بان جهان.عمرا گل نمیخوره شاید اینجوری به خودباوری برسه.باید بهش بگیم تو میتونی.

خوبه همینطوری پیش بری روحیش قوی میشه !!!!! چون من شنیدم هر روز این فروم رو میخونه ;D ;D ;D

ولی در نبود بوفون،باید امیدمون به بهتر کار کردن دفاع باشه.بلاردی و غیر بلاردی فرق زیادی نداره.

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من نمیدونم چرا دروازه بان دوم ما باید اینقدر ضعیف باشه میلان قبلا آبیاتی رو داشت که واقعا به عنوان دروازه بان دوم عالی بود الانم نگاه کنید دروازه بان سومشون چقدر خوب کار کرد....

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
پسر من تازه دیشب بازیه یووه اینتر رو کامل دیدم رو گل سوم که میدونستم مقصر چون گل رو دیده بودم ولی خیلی ضایع دروازبانی میکنه یه توپ صاده رو هم با استرس میگیره وااااااااااااااااااااااااااای اینجوریشو ندیده بودم

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
هر کی که تو دروازه یوونتوس کبیر بایسته باید هم استرس داشته باشه اونم تو اون بازی حساس.اینجاست که باید مربیها باهاش کار میکردن تا استرسش کمتر میشد.من بیشتر تقصیر رو تو وضعیت بلاردی از طرف مربیانش میدونم که اونو آماده ایستادن تو دروازه یوونتوس نکرده بودن.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا عشق است بلاردی خیلی دوستش دارم ( از چک و کاسیاس و لمن و آلمونیا و دیدا و ...) خیلی خیلی خیلی سر مثل این دیگه پیدا نمیکنیم (باور کنین مسخره نمیکنما دارم جدی میگم!!!!)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
عزیزم شما نه تعریف کن نه مسخره -- تعریف کردنت هم پر از کنایه هست

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ای بابا من نمیدونم چشکلی به این نازنین احساساتم رو فروپاش کنم خوب دوستش دارم باید یجوری بهش بفهمونم دیگه آقا بد میگم؟؟ اگه بد میگم بگید بد میگی!! به قرآن منظورم از این حرف ها این نیست که بخوام بهش بی احترامی بکنم فقط یجورایی حرس میخورم ولی باشه چشم از این به بعد مثل بقیه راجع بهش رفتار میکنم ok? ممممممماچ!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
سلام دوستان من خدا وکیلی دیگه افتضاح هم نیست ! در مقایسه با بوفون شاید ضعیف باشه اما در کل دروازه بان بدی نیست ، یعنی چون با بوفون مقایسه اش میکنیم میگیم بده ! باتشکر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
امروز که خوب نشون داد با تمام سوتی های قبلیش امروز رو واقعاً خوب کار کرد!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو این بازی به اون صورت دروازه یووه با خطر جدی تهدید نشد! کلاً دو تا حمله کردن و دو گل زدن که تو هیچ کدوم از گل ها بلاردی مقصر نبود بلکه این دفاع بود که بدجوری جا موند. ولی تو تک و توک صحنه ها بد کار نکرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21177 ارسال
سلام دوستان من مهک جدی نخورد ، دو تا توپ اومد که گرفتنشون خیلی سخت بود . بلاردی هم مقصر نبود اما حس میکنم کمی اعتماد به نفسش کمه ! با تشکر

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
بابا این همون دروازبانیه که توی بازی با امولی هیچ توپی رو نه نگفت و رفت توی گلش. ولی توی این بازی فقط یه گل خورد که اونم اصلاً تقصیر نداشت! دیگه کسی توی این فروم به اندازه من از دست بلاردی شاکی نیست که؟ هست؟ ولی من که اینقدر ازش انتقاد میکنم میگم توی این بازی عالی کار کرد!! مخصوصاً توی اون صحنه که از دروازه خارج شد و توپ رو جمع کرد! من واقعاً یکمی به بلاردی امیدوار شدم!! توی بازی های قبل بلاردی اصلاً از خط دروازه تکون نمیخورد و نمیومد جلو ولی توی این بازی این کار رو کرد! و یه نکته دیگه مثل اینکه اعتمادهای رانیری روی این بازیکن تاثیر گزاشته و یکمی وضعش داره بهتر میشه! امیدوارم بازم پیشرفت داشته باشه!!! **

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گفته میشه در صورت به توافق رسیدن یووه برای جذب یک دروازه بان ذخیره مطمئن مثل شوارتزر ، احتمال جدایی بلاردی در تابستان وجود داره . گفته میشه شاید پارما و یا یک تیم از سری ب مقصد بعدی امانوئله باشه .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
خدارو 1000000بار شکر.

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
بلاردی هم خیلی خوشحاله و افتخار می کنه که ذخیره ی بوفونه..... (( می خوام صد سال سیاه افتخار نکنه ...... اینن پیر مردو بندازین بیرون میرانته رو بیارین ....))

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی