پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله بلاردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
اسم : امانوئله بلاردی
تاریخ تولد : 9 اکتبر 1977
اولین باشگاه : رجینا
باشگاه قبلی : رجینا ( 5 بازی ) . توریس ( 14 بازی ) . رجینا ( 98 بازی ) . ناپولی ( 16 بازی ) . کاتانزارو ( 35 بازی ) .
باشگاه فعلی : یوونتوس
تصویر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
زندگینامه مانوئله بلاردی متولد 19 ژوئن سال 1977 در ابولی هست . در خانواده ای به دنیا آمده که مادر و پدرش کارمند بودند و با حقوق کارمندی بزرگ شده است . شاید خودش هم روزی را پیش بینی نمی کرد که در یوونتوس بازی کند . 6 بار تیم عوض کرده تا به یووه برسد البته در دو مقطع در رحینا بازی کرده . سابقه بازی در سری C 1 و سری B سری A  را نیز دارد و بازیکن تقریبا با تحربه است . آغاز نا موفق او فوتبال خودش رو با رجینا شروع کرد در سری ب اما در طول 2 سال فقط 5 بازی کرد برای رجینا و این برای او مطلوب نبود به همین خاطر تصمیم گرفت که به توریس در سری C 1  برود و توانست با انجام بازی های درخشان دوباره به سطح بالا تر فوتبال بیاید . تردید در بازگشت او فقط یک سال در توریس بازی کرد و با 2 پیشنهاد مواجه شد ناپولی و رجینا . انتخاب برای او سخت بود زیرا هم ناپولی تیم قابل احترامی بود و هم رجینا و اینکه او 2 سال نا موفق را در رجینا گذرانده بود اما به ناچار دوباره به رجینا برگشت چون با قراردادی قرضی به توریس رفته بود . شروع بد .پایان خوب او باز به رجینا برگشت و بازهم نیمکت نشینی و اگر هم بازی می کرد خیلی کم به طوری که در طول سه سال اول حضورش در رجینا فقط 10 بازی انجام داد اما به یکباره ورق برگشت و دروازه بان اول تیمش شد البته در سری ب  . البته به جرات می توان گفت بهترین سال عمرش را در این سال گذراند چون در 38 مسابقه حضور داشت و نقش بسزایی در صعود دوباره رجینا به سری آ داشت . او در اواسط لیگ دچار مصدومیت شد و فقط در 20 مسابقه حضور داشت اما در سال بعد در 30 مسابقه به میدان رفت . کاری که شاید زودتر انجام میداد در حالی که دروازه بان اول رجینا بود و در سری آ نیز حضور داشت تصمیم گرفت به ناپولی در سری C1  بپیوندد . خود او در این باری می گوید : من در حالی که فقط 3 سال بود که فوتبال بازی می کردم از ناپولی پیشنهاد داشتم . دلم با ناپولی بود اما به ناچار به رجینا برگشتم . او یک سال با ناپولی بود و به این تیم کمک کرد که به سری ب برگردد و باز تعویض تیم ... سکوی پرتاپ بلاردی با امضای قراردادی به کاتانزارو پیوست در 36 مسابقه حضور داشت و بازیهای خیلی خوبی هم به نمایش گذاشت و کاری کرد که مسئولان یوونتوس رو مجاب کند او رو بخرند . او در حال حاضر دروازه بان سوم یوونتوس است هرچند رقابت سختی را با آنتونیو میرانته برای دوم بودن دارد اما این امید را دارد که به میدان برود ... آنچه در مورد بلاردی باید بدانید نام : مانوئله نام خانوادگی : بلاردی پست : دروازه بان تاریخ تولد : 19/10/1977 محل تولد : ابولی قد : 1.87 وزن : 88 --------------------------------------------------------------- دو امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد ( کمال ) ---------------------------------------------------------------

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
چرا کسی نظر نمیده درباش ؟ تو بازی با رم یه نیمه بازی کرده . همین دیگه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
خوب عزیزم چون کسی خیلی ازش اطلاعات نداره نمی تونه نظر بده خود من هم خیلی باهاش اشنا نیستم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
شايدم علتش اينه كه با توجه به حضور بوفون و ميرانته و تا حدودي دروازه بان فعلي تيم متز كه مال يووست يعني بونه فوي كسي به او نمي رسه... اما من به شخصه بخاطر دو چيز دوستش دارم: 1.يووه اي بودنش. 2.اينكه اسم كوچيكش مانوئله است كه من خيلي اين اسم رو خوشم مياد...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
تو بازی با استاندار لیژ بازی کرده . البته به طور قرضی در یوونتوس هست و اخر فصل اگر بونی فوی برگرده بلاردی میره .

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي با ليژ يه بازي خيلي خوب بوده چون همه‌ي جوونا حضور داشتن و غير از نتيجه‌ش بيشتر مهم اين بود كه بازيكنا خودشونو نشون بدن...

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اميدورام با رفتن بلاردي بونه فوي برگرده. بلاردي زياد خوب نبود و تنها بعضي وقتا كاراش ياد پروتزي مي نداختمون. ما ميرانته بوفون و بونه فوي رو داريم و احتياجي به اين بازيكن نداريم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
من اصلا نمی دونم با چه امیدی به یوونتوس اومده الان که یه جورایی دروزاه بان 4 حساب می شه جان لوئیجی بوفون جس فن استراتن کریستین نومبر

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
کلا اینجور بازیکنا لیست پر کن هستن البته بلاردی تجربه خوبی داره ...

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
بازي با زاراگزا كيتونه محك خوبي واسش باشه البته اگه بشه بهترين دروازبان دنيا هم نميتونه جاي بوفون رو تو يوونتوس بگيره

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر نكن حضورش توي بازي با رئال خوب بوده باشه.بنظرم بازي كردن نومبر توي يه همچين بازيايي بهتره چون مي تونه تجربه كسب كنه.ما كه نمي خواستيم بريم و ببريم براي تجربه رفت بوديم و يه دروازه بان با اين همه تجربه به درد بازي اينجوري نمي خورد.

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
زبونم و گاز بگیرم اگه بوفون مثلا تو به بازی به علت محرومیت نباشه من که خیلی خیلی نگران دروازه بوونتوس می شم !!!!!
کاش یوونتوس به جای این 3 تا دروازه بان رزرو یه گلر سرشناس تر مینشوند رو نیمکت مثل همون آبیاتی

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من كه آنتونيو ميرانته رو به شدت به بلاردي ترجيح مي دم و اگه هم زبونم لال بوفون مصدوم بشه بنظرم نومبر و فن استراتان گزينه هاي بهتري باشن تا بلاردي.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
نه علی باهات موافق نیستم این هر چی هم سنش بالا باشه اما تجربه خوبی داره

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
بابا کجا بلاردی سنش بالاست ! 30 سالشه و واقعا میتونه چند سالی به عنوان یه گلر ذخیره خوب در تیم باشه . به نظرم دروازه بان مطمئنی برای ذخیره هستش .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
امشب هم که مقابل ناپولی بازی خواهد کرد دیگه و واقعا دروازه بانان دوم یوونتوس فق منتظر چنین فرصت های هستند دیگه چون با وجود بوفون محاله بتونند توی بازی های سری آ بازی کنند دیگه پس فقط توی این مسابقات می تونه خودش رو اثبات کنه دیگه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

پس فقط توی این مسابقات می تونه خودش رو اثبات کنه دیگه

واقعا هم اثبات کرد !
باید جای بوفون بازی کنه . شک نکنید !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

تصویر

امانوئل بلاردی متولد 9 اکتبر 1977 در ابولی است. مادرش لیندا و برادرش فلیچه است . ازدواج نکرده و در کنار خانواده با ارامش و زیبایی زندگی میکند.

او یک پسر ساده و با امکانات است، برای اویک عصر ایده ال ، عصری است که با دوستانش بگذراند، زمانی که در خانه به سر می برد موسیقی زیاد گوش می کند، رادیو دیگر وسیله است که او به برنامه هایش گوش میدهد. یک برنامه رادیویی به نام زنده باد رادیو 2 را بسیار دوست دارد. گروه های موسقی ایتالیا و گروه یو تو را خیلی خوشش می اید، برنامه های تلویزیونی را تماشا نمی کند. فیلم گلادیاتور را بهترین فیلم می داند و فیلم های رابرت ده نیرو را همیشه نگاه می کند، او هنرپیشه مورد علاقه اوست.

امانوئل نیز خوش خوراک است و غذاهای لذیذ را با اشتهایی فراوان میل می کند. بادمجان با نوعی پنیر ایتالیایی را به عنوان پیش غذا شدیدا می پسندد. شراب و مشروبات الکی نیز می نوشد و شراب سفیدی که سرد سرو شود را ترجیح می دهد.

بلا درست مانند نامش ، در پوشیدن لباس فوق العاده است ، بسیار شیک و زیبا می پوشد و طرفدار لباس های ورزشی و راحت است. او عاشق تمام لباس های است که یک ویژگی خاص و منحصر به فرد داشته باشند.

تمام ورزش ها را دوست دارد، در تابستان و زمانی که درتعطیلات به سر می برد، به دریا و قدم زدن در سواحل توجه می کند، والیبال بازی می کند و از ان لذت می برد. در صورت امکان بازی های والیبال را از طریق تلویزیون دنبال می کند، ورزشکار مورد علاقه او والنتینو روسی موتور سوار بزرگ ایتالیا و جهان است.

جالب است بدانید اگر یک فوتبالیست حرفه ای نمی شد، به حیوانات و نگه داری انان می پرداخت !

شروع بازی فوتبال او به سالیان بسیار گذشته بازمی گردد، از زمانی که پسربچه بود بازی را از درون دروازه اغاز کرد. او درک کرد که به دویدن به دنبال توپ علاقه ندارد و دوست دارد سنگربان باشد. قهرمان فوتبالی او مارادونا است. او زمانی که در رجینا بود در برابر میلان در سن سیرو ضربه پنالتی شوچنکو را دفع کرده و این یکی از بهترین خاطرات زندگی حرفه اش است

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من يكي كه سر بزي با ناپولي تو نيم فصل اول بيش از همه دلم براي اين يكي سوخت.نازي نازي... ولي جدا نوومبر و فن استراتان رو بايد بهشون بازي داد تا برسن به سر حدي كه اگه يه روزي بوفون خدايي ناكرده مصدوم شد دروازه بان آماده داشته باشيم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی