پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله بلاردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

به نظر من دروازه بان ذخیره مطمئنی هستش . با یه اشتباه که نمیشه گفت بده ! همه اشتباه میکنن . در کل ذخیره مناسبی هستش .

ولي بنظر من ميرانته خيلي بهت بود.بلاردي رفلكس هاش بخاطر سن بالاش كمتر به چشم مياد...

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
30 سال سنش بالاست ؟!!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
در مقابل ميرانته(24) ، نوومبر(فكر كنم 23) و فن استراتان(فكر كنم 23) آره.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
میخوای برن از مهدکودک بازیکن بیارن !!!

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
اينم خوبه... ولي كلا به نظر من بلاردي مثل فرشيد كريمي مي مونه.براي يه مدت خوبه و بيشتر بدرد نمي خوره.يعني مثلا اگه يه موقع وضعيت خيلي حاد شد.اما مثلا يه دروازه بان ديگه مثل ميرانته مي تونه توي كل بازي هاي حذفي بدرخشه.تازه بلاردي به هر توپي كه توي محوطه به سمتش بشوتن جواب مثبت مي ده و يان بده.

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
والا از مهدکودک بیارن بهتر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
چيه نكنه مي خواي بري دروازه بان بشي احمدرضا؟؟؟ خب ولي نمي شه از يه سري چيز ها هم گذشت.مثلا توي همين دانلود لينكي كه امين گذاشته مي شه ازش تقدير كرد اما كلا اميدوارم ملول به استفاده از اين نشيم كه خيلي سيته.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
لطفا یا بحث نکنید یا وقتی حرفی میزنید اینقدر به حاشیه نرین و احساسی صحبت نکنید ! بلاردی از خیلی از گلرهای ذخیره بهتره و یادتون باشه همیشه برای ذخیره نشینی یک گلر بزرگ مدنظر نیست ...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

چيه نكنه مي خواي بري دروازه بان بشي احمدرضا؟؟؟

خب ولي نمي شه از يه سري چيز ها هم گذشت.مثلا توي همين دانلود لينكي كه امين گذاشته مي شه ازش تقدير كرد اما كلا اميدوارم ملول به استفاده از اين نشيم كه خيلي سيته.

جیگر من من دروازبان هستم العان 2 سال و توی تیم آموزش و پرورش منطقه 9 تو دسته 2 بازی میکنم :D بخاطر همینه که به این بشر میگم
چون تا حالا هیچ دروازبانی رو ندیدم روی هیچ توپی هیچ عملیاتی انجام نده!!!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
احمدرضا جان شاید برای شما بلاردی مهم نباشه اما برای خیلی از تیفوسی ها فرقی بین هیچ بازیکنی نیست و همه رو دوست داریم چه بلاردی باشه چه الکس پس خواهشا دیگه توهین نکن چون از سری بعد پست رو پاک میکنم .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اوه اوه ببخشید !! دیگه تکرار نمیشه فقط یه سوال پس بهش چی بگم آخه عقده ای مشیم اگه چیزی بهش نگم!!!

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من تنها چیزی که می دونم اینه که جسد بلاردی رو به کیمنتی ترجیح می دم !!!!!! هنوز اون باخت حقیر 3-1 رو مقابل میلان یادم نمیره وقتی کتف بوفون مصدوم بود . کیمنتی !!!!

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
این رو از کدوم بیابونی پیدا کردن؟! اصلاً کدوم بنده خدایی بود که به این بشر گفت بیاد و دروازبان بشه؟ و توی دروازبانی موفق میشه؟ فکر کنم توی کل تاریخ فوتبال یونتووس این بدترین دروازبانی هست که داشته!! درست نمیگم؟

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
شما چند تا بازی این فصل بلاردی رو دیدین ؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
فکر کنم 5 تا بازیش رو ولی روی 6میش شک دارم چون یادم نمیاد!!!

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی من بعید میدونم بازی با امپولیش رو دیده باشی تو کوپا ! کلا گلر دوم مناسبی هستش ...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
اطفاقاً اون رو که اولین بازیاش بودکه دیدم!!

SalimViola

SalimViola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 281 ارسال

من تنها چیزی که می دونم

اینه که جسد بلاردی رو به کیمنتی ترجیح می دم !!!!!!

انصافا اینو راست میگی !!!
ولی یووه دروازه بان های جوون خوب زیاد داشت که هر کدومشون میتونستند بهتر از بلاردی باشند و البته حداقلش این بود که محصول خود یووه بودند. آنتونیو میرانته - لندری بونه فوی - ... اینا هر کدومشون آینده ای درخشان دارند.
ولی فکر نمی کنم که بلاردی انقدر بد باشه. ولی به نظر من اگه به فن استراتان بازی بده بهتره. حداقل اونم فرصت بازی و خود نمائی پیدا می کنه !!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
میرانته که یک جواهری است پشت سره جی جی! کاش اونو داشتیم به جای بلاردی

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال