پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

امانوئله بلاردی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
84 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
سلام دوستان من خبر ها درباره وضعیت "بلاردی" با هم تفاوت دارند ! میگن اگر یووه دروازه بان دوم خوبی بگیره ( که میگیره ) بلاردی میره ! اما از اون طرف هم میگن در صورت جذب دروازه بان جدید ، بلاردی میمونه ! تا کنون هم در تمرینات حضور داشته و دو دروازه بان دیگه نبودند ! با تشکر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
از اونجایی که هنوز اسمش به عنوان دروازه بان دوم یووه تو وب سایت رسمی باشگاه مطرحه ، اقدام به نوشتن یه بیوگرافی کلی ازش میکنم ؛ امیدوارم بمونه چون حداقل بهتر از کیمنتیه ! در ضمن یه اصلاحیه هم به بیوگرافی بوفون میخوام بزنم ! یکی از عزیزانم تو فوروم متذکر شد که (( تو ایتالیا هر کسی اسمش جان لوییجی هست ، مخففا جیجی صدا زده میشه ! ;) ))

تصویر

امانوئله بلاردی ، متولد 10 اکتبر 1977 در ابولی ایتالیاست ؛ در تاریخ 19 دسامبر 1999 اولین بازی خودش رو در سری آ انجام داده ، اتفاقا جلوی میلان ( مثل بوفون ) و اتفاقا مساوی ( رجینا 2 - 2 میلان ) .

این بازیکن فوتبال خودش رو از سال 95 شروع کرده ؛ از تیم رجینا در سری بی و در فصل اول حضورش یه بازی رو برای این تیم انجام داده ؛ تو فصل بعد به تیم توریس در سری سی 1 رفته اما بیش از یک سال اونجا دووم نیاورده و برگشته به رجینا ! بلاردی تا فصل 2004 - 2005 که به ناپولی رفت و در سری سی 1 بازی کرد ، هنوز عضو رجینا بود و بعد از اون هم یک فصل رو در تیم گمنام کاتانزارو در سری بی گذروند !

بلا بازهم در فصل 2006 - 2007 به رجینا برگشت ولی قبل از شروع فصل از این تیم جدا شد و ترجیح داد به جای بازی در سری آ با رجینا ، با یوونتوس در سری بی حاضر بشه و تنها افتخار دوران ورزشی خودش رو ( یعنی قهرمانی در سری بی رو ! ) با یوونتوس جشن بگیره !

بازیکن محجوب یوونتوس خیلی به هنر علاقه داره ، زیاد موزیک گوش میده و علاقه ی زیادی به فیلم گلادیاتور داره ؛ در بازیگران سینما هم عاشق رابرت دنیرو هست ! ( تو این قضیه باهاش هم عقیده ام ;D ) بلاردی خیلی دوست داره که با دوستانش شام بخوره و اکثرا عصرها رو با اونها میگذرونه !

امیدوارم فصل خوبی رو در یوونتوس سپری کنه ;)

[img width=480 height=320]http://i38.tinypic.com/2zhl0yt.jpg[/img]

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
جالبه اسمش ديگه تو ليست تيم نيست ! كسي از سرنوشتش خبر نداره ؟! ;D

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
در خبر ها من خوندم که با کیمنتی عوض شده و الان عضو باشگاه اودینزه است.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

بلاردی به طور رسمی از یوونتوس جدا شد و یه تیم اودینزه پیوست
در مصاحبه با سایت رسمی این باشگاه هم گفت : اودینزه باشگاه فوق العاده ای است و من خوشحالم که اینحا حضور دارم
این فصل به موفقیت فکر می کنم و با برنامه بودن تیم اودینزه به من کمک خواهد کرد تا به این هدف برسم
اودینزه انگیزه و توان بالایی داره تا به همه نشون بده چه تیم قدرتمندی هست
من هر زمان که به من احتیاج پیدا شود آماده خواهم بود .از حضور در اودینه خوشحالم چون این تیم ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی