پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته یازدهم سری آ - یوونتوس 1-3 اینتر (یادبود گائتانو شیره آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
245 پاسخ برای این موضوع

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
امیدوارم برای شوت های پست محوطه جریمه هم برنامه داشته باشیم چون هندانویچ کاملا 2 ضرب گیر هست این توی طول بازی می بینید

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
Juventus: 1 Buffon; 15 Barzagli, 19 Bonucci, 3 Chiellini; 26 Lichtsteiner, 23 Vidal, 21 Pirlo, 8 Marchisio, 22 Asamoah; 12 Giovinco, 9 Vucinic
Juventus bench: 30 Storari, 2 Lucio, 4 Caceres, 6 Pogba, 11 De Ceglie, 17 Bendtner, 20 Padoin, 24 Giaccherini, 27 Quagliarella, 32 Matri, 33 Isla, 39 Marrone
Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 25 Samuel, 40 Juan Jesus; 4 Zanetti, 21 Gargano, 19 Cambiasso, 55 Nagatomo; 8 Palacio, 99 Cassano; 22 Milito
Inter bench: 12 Castellazzi, 27 Belec, 6 Silvestre, 11 Alvarez, 14 Guarin, 16 Mudingayi, 31 Pereira, 33 Mbaye, 41 Duncan, 88 Livaja

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

^^^
رضا فکر کنم داری "استرس کُش" میشی :1: اصلا معلوم نیستا! من فقط حدس زدم :1:
من که اصلا استرس ندارم فقط نمیدونم چرا تــُـک ِ دستام یخ کرده و روی پام هم ســِــر شده :np:

:1:

راستش رو بخوای استرس که نه، من استرسم با بازی شروع میشه :1: همیشه جریان بازی بهم هیجان و اضطراب میده تا قبلش حسی ندارم. ولی خوب اثر حساسیت بازی و فکر کردن به نتیجه بازی هست. چون واقعا دلم نمی خواد شکست ناپذیری یووه توسط اینتر، اونم توی تورین رقم بخوره :1: منم که دیگه می شناسید، همیشه نا امیدم. بیشتر همون حس نا امیدی است تا استرس :1:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
به نظرم اینتر میاد که روی دفاع یووه پرس کنه، که این می تونه به نفع یووه باشه. چند سالی که یووه شرایط مناسبی نداشت، همیشه تو این بازی خوب نتیجه می گرفت، که اونم به خاطر انگیزه وحشتناک بالای تیم بود، ولی تو این بازی تا حدودی قضیه بر عکس هستش، اینتر انگیزه خیلی بالایی داره، و از طرفی تیم خوبی هم داره امسال، تو این چند سال اخیر هیچ وقت انقدر این دو تیم به هم نزدیک نبودند.

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
فقط امیدوارم تماشاچیا دیگه سنگ تموم بزارن

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
اینتر 3-4-3 چه جراتی ؟؟!!!!

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
اینتر توی فاز ِ دفاعی با ۵-۴-۱ اومده و فاز ِ هجومی ۳-۵-۲ . کاسانو نقش هافبک هجومی رو داره و تو فاز دفاع به گوش میاد و همین کار رو هم پالاسیو انجام میده . سیستم خوبی انتخاب کرده استراماچونی . در حالی که تو اولین نگاه ۳-۴-۳ به ذهن میاد اما در واقع نظر ِ من این هست که به اون ترتیبی که بالا گفتم میخواد بازیکناش رو بچینه . از ۱ ساعت پیش فکر می کردم که هیچ استرسی ندارم اما هر لحظه داره به تنم وارد میشه . نه به اندازه ی بازی با ناپولی ، اما یه حالتی داره واسه م پیش میاد . بالاخره دربی هست و این جور چیزا دیگه . ولی به یه برد ِ بی دردسر امید دارم .

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
يه ويژگي خوب و البته منحصر بفردي كه اينتر داره اينكه كه بيوفته دور باخت ، حسابي ميبازه ! اين خصوصيتش هم ربطي به رانيري نداشت ! كلا اينتر همينه ! امشب يوونتوس ميخواد اينتر رو بندازه رو دور باخت ... FORZA JUVENTUS

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ا ماشالااااااااااااااااااااااا

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
شروع رویایی ای بود ایندفعه تو نیم ساعت 5 تا :lol: :lol: چه آفساید بدی بود :nish:

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
غافلگیر شدن :1:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
عجب افسایدی بود . دهنمون فردا سرویسه

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
:)) :)) :))

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
ماركيزيو آخه چرا اين موقعيتها رو از دست ميده ؟؟ :102:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
باید سه هیچ بود تا حالا

behnoud

behnoud

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1042 ارسال
خوبه آفساید اونا رو می گیره :65:

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 615 ارسال
ای بابا ، حالا اگه 10 تا گلم بزنیم میگن به داوری باختیم من فکر میکنم اینتریا چون میدونستن تحت هر شرایطی این بازی رو میبازن رفتن داوری رو خریدن که بیاد اینجوری قضاوت کنه تا بتونن واسه یووه حاشیه سازی کنن و بهونه بیارن , چون اگه کمک داور آفسایدم میگرفت بزم به احتمال زیاد ما برنده ی بازی بودیم امیدوارم تو این بازی یه اشتباه داوری به ضرر یووه داشته باشیم تا دهن اینا بسته شه چون این اینتر حریف یووه نمیشه

EZEL

EZEL

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 30 ارسال
  • LocationAlborz
جووینکو .... جووینکو... بدبختی .... عذاب .... اعصاب خوردی .... خدا بوئه وت

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
اگه از موقعیت ها استفاده می کردیم الان 4--0 جلو بودیم

Seyyed Masoud

Seyyed Masoud

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 839 ارسال
یه مشت کمک داور بیشعور لیگ ایتالیا رو سرویس کردن :)) :)) :)) :))

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی