پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته یازدهم سری آ - یوونتوس 1-3 اینتر (یادبود گائتانو شیره آ)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
245 پاسخ برای این موضوع

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
اصلا کارت زرد اول اشتباه بود.داور گند زد به یه تعویضمون :111: یه حرکت خوب از کونته که تعویضش کرد.چون معمولا تو اینجور صحنه ها نیمه دوم سر یه حرکت الکی بازیکن اخراج میکنه(لیخ).نتیجه عادلانه نیمه اول 2-0 بود.همون طور که قبلا هم گفتم کلودیو چقدر ضربات آخر بد میزنه :confused2:

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

جووینکو .... جووینکو... بدبختی .... عذاب .... اعصاب خوردی .... خدا بوئه وت

همین جووینکه که دفاع اینتر رو بهم می ریزه
ولی کامل نیست

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی اعصاب خورد کن بود این نیمه اینتر خیلی بد بود ، یووه هم واقعا خوب نبودش فقط ده دقیقه اول یووه منسجم حمله کرد و مارکیزیو دوتا موقعیت مسلم رو از دست داد که یکیش رو می تونست گل کنه واقعا واقعا تصمیمات داوری به نفع یووه نه تنها نبود بلکه به ضرر بود و کمک داور از لحاظ ذهنی اصلا آماده نبود که 15 ثانیه از بازی گذشته پرچم بزنه با قضایای پیش اومده برای لختشتاینر و صحبت های مادام فردوسی پور ، جدا عصبی شدم این نیمه هیچ چیز نداشت جز نتیجه خوب های یووه کیلینی ، آساموا و پیرلو بودند ویدال و بارتزالی به خوبی انجام وظیفه کردن مارکیزو مثل همیشه نبود ، ووچینیچ خیلی موقیعت گیرش نیومد اما جووینکو واقعا تلاش کرد اما خوب بسیاری از تلاشش واقعا اشتباه هست و خوش فکر بازی نمی کرد امیدوارم نیمه دوم گل های بیش تری بزنیم تا تاثیر این گل آفساید در پیروزی خیلی کاهش پیدا کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
عجب بازی ایه ! یوونتوس فوق العاده بازی میکنه خیلی فوق العاده بازی میکنه ! واقعا فراتر از یک تیم فوتباله این یوونتوس ! یک بازی به ویدال استراحت داده شده داره در حد فوق فوق ستاره بازی میکنه واقعا بدشانس بودیم که گل دوم و نتوسنتیم بزنیم بیش از 10 موقعیت %100 گل خلق شد ولی گلی در بر نداشت ! جووینکو انصافا یکی زا بهترین های این بازی بوده تا اینجا کار ! سرعت بالای بازی واقعا اجازه نفس کشیدن به اینتر و نداده ، هندانویچ مثل باقی دروازه بانان که مقابل یوونتوس شیر میشن اینم به انصاف خیلی خوب بوده. نیمه دوم باید بالای 3 گل به نراتزوری زد. این بازی از معدود بازی هایی که یوونتوس با برد به رختکن میره . راجع به گل دقیقه 1 گل زدن چیزی فراتر از حد انتظاره و فکر کنم سریعترین گل تاریخ سری آ هم محسوب بشه . فکر کنم آسامواه آفساید بود دقیق نشون نداد ولی فکر کنم افساید بود و اگر این افساید بوده گل اینترم افسایده ! در غیر این صورت من فکر کنم داوری به نفع یوونتوس بوده بی تعارف ! البته تصاویر هنوز دقیق چیزی و نشون ندادند.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تو همون چند دقیقه اول راحت می تونستیم 4 بزنیم . ولی بعدش دیگه خیلی بد بازی کردیم . پاس های اشتباه زیادی داشتیم . اونقدر این جووینکو و ووچینچ توپ لو دادن دیگه قابل شمارش هم نیست . گلمون هم که بدجور آفساید بود و اگه نتونیم با اختلاف 3 گل ببریم فایده نداره . یوونتوس تو انتقال توپ از حمله به دفاع خیلی بد عمل می کنه . این وسط تا 90 درصد توپ رو الکی لو میدن و 10 درصد بقیش هم که توپ با پاس عالی به مهاجمین میرسه از روی شکم سیری بازم لو میره . نیمه دوم نیمه ما باید باشه . باید مالکیت توپ رو در اختیار بگیریم . اینطوری بر حسب اتفاق هر لحظه ممکنه گل بخوریم . هر چند به راحتی هم میتونیم بهشون گل بزنیم . این لیخشتاینر با خودم گفتم حتما باید نیمه دوم تعویض بشه که اخراج نشه . هنوز 30 ثانیه نشد تعویضش کردن :np:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21198 ارسال
- جوونیکو خیلی عالی صاحب توپ میشه, توپ رو جلو می بره، بازیکن مقابلش رو جا میزاره و ... اما نتیجه کارش مفید نیست, بی فایده کار میکنه، اگه فقط 1% از حرکاتش مفید بودند تا الان اینتر به خاک سیاه نشسته بود ! احساس میکنم ووچینیچ مصدوم ـه و نمیتونه بازی کنه, چون تا قبل از مصدومیتش خیلی عالی بود، خودش رو تو موقعیت قرار میداد و البته خوب هم تخقیر میکرد بازیکن های حریفش رو ولی بعد از مصدومیت دیگه اون درخشش قبل رو نداره. احتمال اینکه بنتنر یا کوالیارلا در نیمه دوم بجاش به بازی بیان زیاده. بازی خوبی بود در کل، اینتر تیم قدرتمند و منسجمی نشون داده و فقط این خط دفاعیش هست که باعث شده دست به عصا راه بره. بازی با همین روند قطعا باز هم گل داره و هر دو تیم هم شانس گلزنی بالایی دارند؛ حقیقتا نمیتونم به برد اطمینان 100% داشته باشم ولی اگه طبق سنت پیش بریم باید نیمه دوم فوق العاده ای رو در پیش داشته باشیم و 3 امتیاز رو بگیریم.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
گلی که زدیم با توجه به تصاویری که نشون داده شده بود آفساید بود اما خب بازی خیلی بی دقتی رو انجام دادیم ، راحت میتونستیم 3-4 تا گل رو بزنیم رو موقعیت های ویدال و مارکیزیو اما خیلی بد زدن ضربات آخر رو ووچینیچ اندازه تارهای سیبیلش توپ خراب کرد ، راحت 7-8 بار توپ رو لو داد ، البته ویدال و پیرلو هم کم لو ندادن اینتر هرگز نمیتونه این بازی رو ببره ، اما اینکه نتیجه مساوی بگیره منوط به عملکرد خود ماست ، اینکه چطور از موقعیت هامون استفاده کنیم فکر کنم تعویض ووچینیچ به نفع تیم باشه ، اومدن متری و کوالیارلا میتونه برنامه های استراماچونی رو دچار تغییر کنه و در نتیجه فکر کنم به نفع ما باشه مدافعین اینتر کم صلابت نشون دادن و اشتباهات زیادی داشتن تقریبن خط دفاع ما کم اشتباهه ، تعویض لیکشتاینر از نون شب واجب تر بود اما اینکه چرا ایزلا نیومد ، فکر میکنم به دلیل هجوم های خطرناک ناگاموتو از اون سمت بود که خب مشخصن توانایی های کاسرس ار ایزلا بیشتره میتونیم این بازی رو ببریم ، ایکاش با قدرت تر ببریم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نمی شد اون 30 تا موقعیت دیگه که آفساید نبود رو بزنیم توی گل اون یکی که آفساید بود گل نشه ؟ :sigh: چه ستمی شده ها :looky89: یه چیزی هم در مورد لیخ بگم، تکل لیخ حتما کارت زرد داشت. ولی کارت زرد اول لیخ حتی خطا هم نبود. دو نفر پریدن با سر توپ رو بزنن، نه دستی بالا بود، نه آرنجی استفاده شد، اصلا بابت چی خطا گرفت که بخواد کارت زرد بده ؟ دو نفر به شکل برابر پریدن هد زدن و خوردن زمین ! داور هم فکر کنم خودش می دونست مجموع این دو خطا مستحق اخراج شدن نیست. ولی کلا لیخ زیاد هم خوب نبود. اون سمت کاسانو و اون بازیکن دیگشون خیلی اذیت کردند. کاسانو درست مهار نشده بود. امیدوارم کاسرس بتونه از پس کاسانو بر بیاد چون تنها بازیکن خطرناکشون تو نیمه اول کاسانو بود. از لحاظ تاکتیکی هم جالبه، قرار بود ما حمله کنیم و اینتر بازیش ضدحمله سرعتی باشه ولی فعلا ما داریم کنترل می کنیم و ضدحمله و توپ دست اینتره. با کمی دقت، میشد اینقدر گل زد که اثر گل آفساید هم کم بشه، واقعا خیلی سرتر بودیم.

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
ما بد بازی می کنیم نمیدونم چرا.یک گل زدیم و چند تا گل نزدیم.جووینکو فاجعه هست.ویدال پر اشتباه و مارکیزیو هم گمه احساس میکنم بیشتر استرس گرفتن بازیکنها و قدم بر میدارن تا سرعت دادن به بازی

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
-یکی از دوستان هفته قبل گفت شاید از این به بعد داورها برای اینکه بهشون نگن مورد حمایت یوونتوس هستن بر ضد یووه بگیرن! ولی فعلا که دست از این کارشون بر نمیدارن و .... :1: :65: نکنه خبریه ما در جریان نیستیم؟ :1: :65: پ.ن:اون دوست اینتریمون کو؟ :1:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
چقدر توپ های مسخره لو میدیم و مثل همیشه چقدر ساده موقعیت ها رو داریم یکی بعد از دیگری از دست میدیم. انگار بیشتر از این که اینتر بخواد از بازی کردن جلوی یوونتوسِ شکست ناپذیر جلو 40 هزار تا تماشاگر رقیب ترس داشته باشه ما از اینتر استراماچونی ترس داریم !

خیلی ساده میشد همین نیمه کار رو تموم کنیم ...

مارکیزیو واقعاً تو بازی "گمه" ! با توجه به فُرم فعلی پوگبا و انگیزه ای که از گلزنی تو بازی قبل پیدا کرده ، ترجیح السیو پوگبا رو جای مارکیزیو وارد بازی کنه.

+ گل که بدون شک آفساید بود ، اما اخراج نشدن لیختشتینر به نظرم تصمیم درستی بود ، کارت اول که واقعاً مسخره بود.

ویرایش : جوِ ورزشگاه رو خیلی دوست دارم ...

تصویر

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
يووه به جز 10 دقيقه اول خيلي بي نظم بود پاسكاريهاي بد،جايگيري اشتباه و بي برنامگي تو 90% مواقع وقتي يوونتوس صاحب توپ ميشد و نياز به ضدحمله داشت ويدال،ماركيزيو و آساموا حركت نميكردن و اصلا فضا سازي نميكردن جوري بود كه ميركو و جووينكو مجبور بودن بيان عقب توپ بگيرن و خوب ميركو آنچنان سرعت نداره واسه جا گذاشتن بازيكنهاي اينتر و جووينكو هم بخاطر وضعيت بدنيش نميتونه تو اينجور جنگنها شركت كنه موقعيتهاي زياد ماركيزيو،جووينكو و ويدال بايد به گل تبديل ميشد اينتر حداقل تو فاز دفاعي تيمي نبود كه بتونه جلو يووه وايسه ولي مهاجمهاي يوونتوس تو نيمه اول اصلا موقعيت شناس نبودن + با يكم فشار رو رانوكيا اينتر گل ميخوره اگه يووه تو ضدحمله يكم سريعتر و با برنامه تر باشه دفاع اينتر براحتي مغلوب ميشه

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
ووچینیچ و جوینکو افتضاح بودند. تیم هم به جز 10 دقیقه اول، یکی از بدترین بازی هاش رو به نمایش گذاشت

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
آقا خودتون رو برای کن فن یکون شدن توسط رسانه های ایتالیا آماده کنین.... :1:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
مطمئنا خیلی ها الان میان و گیر میدن به جووینکو بیچاره.اما به اندازه ای که ویدال و مارکیزیو موقعیت گل خراب کردن سبا خراب نکرد.دقیقا دو تا گل رو مارکیزیو نزد و دو تا موقعیت مسلم رو هم ویدال خراب کرد. تیم به جز ده دقیقه اول اصلا خوب نبود.گل افسایدی هم که زدیم بیشتر باعث شد بازیکنای اینتر انگیزه پیدا کنن. داوری شدیدا به نفع ما بود.واقعا من دیگه نمیتونم باور کنم این اشتباهات سهوی باشن.احتمال میدم بازم قراره واسمون یه داستانی درست کنن.کمترین ضرری که میتونن بهمون بزنن اینه که هجمه ی رسانه ای زیادی بر ضد ما ایجاد کنن و باعث بشن تیم وارد حاشیه بشه.که تا همین جا هم حواشی زیادی برامون ایجاد کردن. مطمئنن بعد از بازی کسی صحبت از بازی برتر یووه نمیکنه.کسی نمیگه اینتر حتی یک موقعیت گلزنی هم نداشت بلکه همه صحبت از اشتباهات داوری میکنن.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این اینتری اگه گذرش افتاد اینجا و واس افساید سخرانی کرد از حالا بت بگم هم خودت هم تمام اینتری ها و انتی یوونتوسی ها افساید رو mettete nel culo :fts: خب شد استفان رو کشید بیرون دست و پاش رو هم باید ببندن وگرنه میره تو curva nord همه اینتری هارو لت و پار میکنه :1:

Nader Shirazi

Nader Shirazi

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 440 ارسال
مثل برق و باد نیمه اول گذشت . اندازه یک بطری آب خوردم از عصبانیت . طوفان بودیم و حیف از فرصتهای از دست رفته . اینتر هیچی نداشت مخصوصا در خط دفاعی بسیار پر اشتباه - توپهایی که در عرض خط دفاعی اینتر حرکت میکنه همه بهم واگذار میکنند. گل زود هنگام باعث پر شتاب شدن بازی شد. فوروارد ما خیلی روی اعصابه . لیشتاینر داشت خوب بازی میکرد کارت اول به نظرم کارت نداشت ولی دومی چرا . توپ گیری در خط هافبک عالیه - بازیسازی سازی نسبتا خوبه ولی فرصتها به راحتی از دست میره. باید گل زد

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
این چه وضعه بازیه یعنی افتضاح بودیم داوری افتضاح بود چیزی که بیشتر از همه اعصابمو خورد کرد گزارش فردوسی پور بود تا جایی که میتونست از یووه بد گفت آقای فردوسی پور کجات میسوزه؟؟الان انقدر عصبیم که حد نداره مردم ایرانم فکر میکنن عادل جبرئیله هر چی میگه باور میکنن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
اول تا یادم نرفته،خیلی سریع "انزجار" خودم رو از این همه بی مسئولیتی ووچینیچ اعلام کنم.نمیدونم پیش خودش فکر میکنه کیه ولی امشب دوست داشتم یه دونه میخوابوندم زیر گوشش تا بفهمه این بازی چقدر برای یوونتوسی ها با ارزش و مهمه...هر توپی بهش میرسه انگار داره تو تمرینه! یا لو میده یا اینقدر پاس نمیده که توپ رو ازش بگیرن.گشاد خان معلوم نیست چیکار میکنه که نای راه رفتن نداره! اصلا و ابدا مرد بازیهای بزرگ نیست.به هیچ عنوان.فقط به درد مقابله با تیم هایی مثل بولونا و کیه وو و جنوا میخوره. در مورد گلی که زدیم،فکر میکنم اینقدر سریع بود که تیم داوری هم غافلگیر شد.هنوز 40 ثانیه نشده بود :2qcmh45: اما انتر داره "خیلی خوب" بازی میکنه.معدود بازی هایی بوده در این دو فصل که بوفون زیر توپ زده باشه.ولی اصلا نمیفهمم چجوری خط هافبک یووه از کار افتاده.انتر خیلی عالی تمام راه ها رو بسته.هافبک هاشون خیلی خوب اومدن بین هافبک های یووه راه های ارتباطی ما رو بستن.دوندگی بازیکنانشون تحسین برانگیزه.بهترین بازیکنشون هم به نظرم پالاسیو بوده که خیلی خوب دویده تا الان. و در مورد خودمون این که در خط دفاع عملکرد خوبی داشتن مدافعینمون.ولی در خط هافبک عملا نزدیک به صفر هستیم.پیرلو که تحت فشار شدید کامبیاسو هست.مارکیزیو کلا گُم شده تو زمین و ویدال هم به همین ترتیب.لیختشتینر هم اصلا خوب نبود و 100% باید اخراج میشد.فقط آساموا یه مقدار بهتر بوده.تازه اون هم چون به زانتی باج نداد وگرنه کلا خوب نبود. در خط حمله هم نمیدونم جووینکو کی میخواد خودی نشون بده! بالای 900 دقیقه اس که داریم "تحمل" میکنیمش.ولی با این تفاسیر به مراتب بهتر از ووچینیچ بوده.لااقل دویده و زحمت کشیده! :65: ویرایش:از السیو تشکر میکنم! ووچینیچ رو آورد بیرون!

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
بازی خیلی تنشه زیادی داشت! گلِ افسایدی که فکر کنم ثانیه 20 زده شد تو این قضیه بی تاثیر نبود! مارکیزیو هم دو تا از بهترین موقعیت هایی که تو این نیمه داشت یووه رو از دست داد,البته موقعیت دومش تو فشار بود ولی موقعیت اولش رو خیلی کارها میتونست انجام بده ولی فقط تونست توپ رو به کوبه به هاندانوویچ لیخت خیلی خطاهای بدی انجام داد,خطا اخریه که گفتم الان کارت قرمز رو میگیره,خیلی خوب شد تعویض شد جووینکو دوندگیه زیادی داشت و کلا انگیزه ی بالایی داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی