پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

لیاقت ما این تیمه نه این بازیکنایی که الان داریم .
heqm_juventus-2009-10-kit_thumb.jpg

وقتی اینقدر راحت پیشرفت تیمو دایورت میکنیم ، اونم برای کیا ؟؟ برای پوگبایی که واسش یووه مثل تعطیلات بوده یا ویدالی که یووه واسه پیشرفتش خیلی کوچیک بود حقمون میشه همون لگروتالیه  گریگریا و ملو .

سجاد جان بند فعال کردن کاری نداره ؟؟ چرا بارسا رفت 40 تا داد واسه گومز که الان عین خر توش بمونه ، یا چرا رفت پول آردا ر داد که کل هوادار فحشش بدند .؟؟

خیلی ناراحتید میشه رفت وودواردم آورد ، اونم راحت بند فعال میکنه

• mory, alex 4ever, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

,والا این عکس که مارکیزیو  و کامورانزی و کیلینی بوفون داره ادم دلش بیشتر تنگ میشه ...

تیمی که بسازی بعد خودش رابش کنی !!! مدیر خوبی داریم اما عملکردش سینوسیه 

• eⁿzº, El rey leon, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

آره علیرضا .
این تیم سال بعدش خیلی بهتره .
بازی با سیتی تو جام یوفا سابق .
2p7r_juventus+fc+v+manchester+city+uefa+
خداییش شماره 41 نمیشناسم کیه !!!

این سالی بود که ماروتا تیمو تحویل گرفت !!

من از این زورم میگیره که تیمو با یه قرون یه قرون ساخته ، و موفقیت ها دیده نمیشه ولی اشتباهات چنان بولد میشه که انگار کل کریر یه نفر اشتباه بوده .

• AliReZaZa, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
من به از دست دادن فرصت ها نمیگم پیشرفت ،
یوونتوس از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ پیشرفت کرد اونم بخاطر دون انتونیو کنته بود ، اگرم مدیران کاری کردن وظیفشون بوده
من اسمی از وودوارد نیاوردم ، من خودم بهترینم ، مقایسه ای هم که میکنی بی اساس و پایه است
شاید همین گومز اگر بجای بارسا میرفت ریال واس خودش کسی میشد شاید اگر میومد یووه بهترین هافبک میشد شایدم مث الان به زمین گرم‌ پس چیزی که اتفاق نیفتاده رو قضاوت نکن ..
دوره مدیریتی ماروتا به دو بخش تقسیم میشه ،
بخش اول دون انتونیو کونته
بخش دوم الگری
۳ سالش با کونته خوب بود ، من بابت کارهاش تحسینش میکنم
۳ سال با الگریش بدترین عملکرد ممکن رو داشت ، ضمن اینکه فرای گردش مالی و پول و .. یک چیزی هست به اسم respect یا prestige که در این اقا اصلا وجود نداره
فک میکنم خیلیا میخواستن بدونن اگر ماروتا هم پول هنگفت داشته باشه مث موجی میتونه انقلاب کنه یا نه .. همین امسال پاسخشونو گرفتند
اینکه قبلا چی بوده ، در حال حاضر مهم نیست ، اینکه الان مث یک موش گرسنه افتاده تو کیسه برنج یوونتوس مهمه ..
هیچ پوئن مثبتی توی عملکرد ۲ سال اخیرش نبوده ، اگرم بوده اینقد کم هست که پیش این خرمن اشتباهاتش به چشم‌ نمیاد
من نمیدونم شما چرا اینقد راضی و قانع هستید [ البته به من ربطی نداره چون همتون حق انتخاب و تفکر دارید ] اما من با ۲ تا خرید بوسمن توی ۴ ۵ سال پیش راضی نمیشم ..
قبلا هرچی بوده ، بوده .. الان تو تیمت چی داری ؟

یک وقتی هست میری توی فلافل فروشی با دست کثیف و صورت چرب سس رو میریزی روی فلافل خودتو سیر میکنی حتی با دستمال دور لبت رو پاک هم نمیکنی شاید کسی ازت ایراد نگیره
ولی وقتی دعوت شدی توی رستوران ۱۰۰ دلاری نمیتونی مث سابق رفتار کنی ، رفتار ماروتا مث ادم های بی شخصیته که حالا بعد چند سال دوزار پول دستش رسیده .. داره گند میزنه به همچی

_______
چرا فکر میکنیم اینکه یک نفر دوتا پاس سالم داد حق داره ۲ تای بعدیشو خراب کنه ؟ و باید بابت دوتا پاس سالم اولیش ازش تشکر کنیم ؟
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خنده دار بود سجاد . مخصوصا اون تیکه من خودم بهترینم :1:
با این طرز فکر یه شبه به همه جا رسیدن حتما سعی کن یه شرکت بزنی ، خیلی دوست دارم ببینم میتونی موفق بشی یا نه .

تو گفتی منم بلدم بند خرید فعال کنم . منم گفتم وودواردم بلده فعال کنه ماروتا هم بلده فعال کنه مقایسه عملکرد دو نفر رو میذارم به عهده خودت .

واسم جالبه که خرید دیبالا دیده نمیشه ، خرید ساندرو دیده نمیشه ، خرید پیانیچ و هیگواین هم دیده نمیشه ( تازه پیاتسا هم هست و مطمئنا آینده داره ) اما فروش پوگبا و ویدال و توزی که خود این آقا با مکاری خریده بود چنان بولد میشه که انگاراین آدم تو زندگی هیچ خاصیتی نداره .

یه چند صفحه برید قبل . هست مصاحبه های اول فصل آلگری که پیرلو میخواست از تیم بره و به زور قرارداد نگه داشته شد ، برید ببینید چه حرفایی به ماروتا زده نشده . ما آخر نفهمیدیم نگه داشتن بازیکن خوبه یا بده !!!

من عین شما سرمو زیر برف نکردم . قبول دارم تیمم به بزرگی تیم های مثل یونایتد و بایرن و بارسا و رئال و حتی سیتی تازه به دوران رسیده نیست و نمیتونه از لحاظ مالی رقابت کنه ولی داره به سمتی میره که میتونه در آینده نه چندان دور جزو اون دسته از تیم ها قرار بگیره .( تاریخ تیم اصلا در این بحث ملاک نیست) همین واسه من کفایت میکنه 

+تیمی که شیش سال قبل واسه هفتمی سری آ خودشو میکشت الان جزو مدعیان سی اله !!! اگه به خاطر تیم مدیریت نیست نمیدونم پس حتما به خاطر هوادارای پر شور تیمه .

• tecra, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@El Rey León

اون شماره 41 فکر کنم Giannetti باشه. جزو آخرین نفرات تعویضی بود اون روزها ، ولی عکسش عجیبه چون فکر نکنم تونسته باشه فیکس بازی کنه.

الان تو مستر لیگ PES16 فوروارد اصلی تیم بی نام و نشانمه.

تو بازی اوایل فصلمون با کالیاری هم بود.

+ (( بازیکن سیه نا بوده از 2009 تا 2014 ، اولین فصلش توی سیه نا در 17 بازی 7 گل زده ، بعد یووه کشفش کردن و قرضی یکسال در یووه بوده و یک بازی انجام داده و عجیبه که WHOSCORED گلی به اسمش ثبت نکرده برای یوونتوس ، بعد دیدن عملکردش زیاد جالب نیست به 3 تا تیم دیگه هم قرض دادنش البته تیمهای سری ب و غیره ، اونجاها بدک نبوده و سال 2014 تیم Spezia خریدتش ، در 39 بازی 12 گل براشون زده و سال 2015 کالیاری خریدتش ، از 31 بازی 10 گل زده ، امسال هم یک بازی فیکس بوده و 7 بازی جانشین و گل و پاس گل نداشته))

• El rey leon, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

با عرض معذرت رفتم لاین آپ اون بازی رو دیدم . تک گل یووه رو تو اون بازی زده :fp: :nish:
دقیقه 69 هم تعویض شده .

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

^ یادمه اون مقطع همه مهاجمامون مصدوم بودن که نیکولو جیانتی فیکس شد .

بعدم رفت سیه نا و ...

باور کنید حاضرم همین جوونا بیان فیکس تیم شن تا بریم 95 میلیون رو بریزیم تو جوب

پول رو انیلی بذاره جیب مبارک خیلی کمتر میسوزم

• alexdelpiero, Georgia , ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

دوره مدیریتی ماروتا به دو بخش تقسیم میشه ،
بخش اول دون انتونیو کونته
بخش دوم الگری
۳ سالش با کونته خوب بود ، من بابت کارهاش تحسینش میکنم
۳ سال با الگریش بدترین عملکرد ممکن رو داشت ، ضمن اینکه فرای گردش مالی و پول و .. یک چیزی هست به اسم respect یا prestige که در این اقا اصلا وجود نداره

- جان ؟!

میشه بگی دقیقا بخاطر چه کارهایی تحسینش می کنی ؟!

من نمی گم کارهای خوب نداشته، اصلا چنین اعتقادی ندارم و اتفاقا از حامیان عملکرد ماروتا و تیم مدیریتی یووه هستم. البته منکر اشتباهات هم نمیشم، هیچ تیم مدیریتی بدون اشتباه نیست.

اما در دوره کونته یووه با کمترین بضاعت "مجبور" به خرید بازیکن هایی شد که شرم آور بود ! مثل بنتنر، بوریلو، آنلکا و ...

اتفاقا معتقدم در دوره آلگری تیم مدیریتی یووه به دلیل وضعیت مالی بهتر، دستشون باز بوده برای خرید.

حالا اینکه هیگوایین عملکرد درخشانی نداره، مدیریت مقصر نیست، چون ماروتا و یا آنیلی تیم رو تمرین نمی دن و به زمین نمی فرستند.

• El rey leon, Aminvo, Huceyn و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

- جان ؟!
میشه بگی دقیقا بخاطر چه کارهایی تحسینش می کنی ؟!

من نمی گم کارهای خوب نداشته، اصلا چنین اعتقادی ندارم و اتفاقا از حامیان عملکرد ماروتا و تیم مدیریتی یووه هستم. البته منکر اشتباهات هم نمیشم، هیچ تیم مدیریتی بدون اشتباه نیست.
اما در دوره کونته یووه با کمترین بضاعت "مجبور" به خرید بازیکن هایی شد که شرم آور بود ! مثل بنتنر، بوریلو، آنلکا و ...

اتفاقا معتقدم در دوره آلگری تیم مدیریتی یووه به دلیل وضعیت مالی بهتر، دستشون باز بوده برای خرید.
حالا اینکه هیگوایین عملکرد درخشانی نداره، مدیریت مقصر نیست، چون ماروتا و یا آنیلی تیم رو تمرین نمی دن و به زمین نمی فرستند.

من که خودم گفتم بازیکنا بخاطر کنته پیشرفت کردن ! قسمت های اول همون پستی که ازش نقل گرفتی ..
بهمن بیا چیز هارو باهم دیگه قاطی نکنیم ؛ بعدا راجبه الگری و ضعف و قوتش یو سایر موارد حرف میزنیم توی یک پست جدا الان داریم راجبه عملکرد ۵ ۶ سال اخیر ماروتا صحبت میکنیم ..

وقتی پول نداری [ ۴ ۵ سال پیش ] کسی انتظار نداشت بدون پول ، بازیکنای ستاره یا خیلی خوبی خریده بشن ، اما توی همون بی پولی ها هر از چند گاهی بازیکن های خوبی با قیمت مناسب مثل ویدال ، توز ، بارزالی ، بونوچی خریده شدن
در مجموع اگر اسم این بازیکن هارو بذاریم کنار اسم بازیکن هایی که نام بردی مثل بنتنر و انلکا در مجموع اگر سبک سنگین کنی متوجه میشیم که "بدون پول" با کمک دون انتونیو تیم خوبی ساختیم

اما وقتی پول داری [ نسبت به سایر تیم ها نمیگم ، نسبت به خود یوونتوسه چند سال پیش ] شرایط فرق میکنه ، انتظارات بیشتر میشه .. پس اگر نگاهیی به ورودی و خروجی های ۲ ۳ سال اخیر نگاه کنیم پیشرفت خاصی درش حاصل نشده ، شاید از نظر قیمت ! بریز بپاش های بیشتری کرده باشیم اما گرون خریدن بازیکن بنظرت هنره ؟؟ من خرید ۴۰۰ هزار یورویی بارزالی رو ارزشمند تر میدونم تا ۹۹ میلیون دلاری هیگواین رو !
هیگواینی که توی ناپولی ۴.۵ میلیون دستمزد میگرفته
از یوونتوس بهش میشنهاد ۷.۵ میلیونی + بونوس میدن
بند خریدشو هم که فعال کردن ، واقعا خودت از ۱ تا ۱۰ به این خرید از نظر ارزش واقعی و سختی پروسه خرید چند میدی ؟ من ۱ میدم
یوونتوس توی خرید کدوم بازیکن تاپ تونسته از رقیباش میروز بشه ؟ بجز توز که از میلان قاپیدیمش [ میلان تیم ضعیف تر از یوونتوس ] دیگه هیچ بازیکنی رو نتونستیم در رقابت با هیچ تیمی حتی مث وولفسبورگ پیروز بشیم ..
الانم اصلا بحثم روی هیگواین نبود و دلم نمیخواد هرچی شد اسم این و قیمت انتقالش رو هربار ذکر کنم ، فقط مطمئنم توی دوران کنته با توجه به چیزی که خرج میکردیم و با توجه به فروش هایی که اون موقع داشتیم ، عملکرد بهتری داشتیم توی مدیریت ترانسفر ، تعجب میکنم چطور میگی بهره وری خرید های زمان الگری به نسبت قیمتشون بیشتره !
من دارم نسبت به پولی که خرج میکنیم با قطعیت میگم‌ خرید های قبلیمون بهتر بود
  • mory, eⁿzº, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21156 ارسال

- خب، شما به من خریدهای و فروش های ضعیف ماروتا رو بگو.

من الان به جز هیگوایین (که برای همین هم دلیل دارم) متوجه خرید ناموفق و یا اشتباهی نشدم.

• Georgia , ace of glass و Gin از این پست تشکر کرده است

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

همیشه گفتم من ماروتا رو مقصر نمی دونم مقصر عنیلی و آلکانه  :1: اولین که ماروتا سر خود بازیکن نمی خره ثانیا اگه ضعیف عمل داره می کنه اونا باید وارد عمل بشن و برکنارش کنن که نمی کنن چون کارشو داره دقیقا مطابق خواست اونا داره انجام میده  :1: 

• mory, eⁿzº, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

متاسفانه برنامه ریزی کوتاه مدت بلای جونه . یک مدیر مجبوره کاری بکنه که در کوتاه مدت نتیجه ی مثبتی داشته باشه که از عملکردش ایراد نگیرن . اون سالها اگر وضعیت مالی خوبی نداشتیم می تونستیم از رده های پایینتر خود تیم ، استعدادها رو شناسایی و پرورش بدیم . مثلا الان روگانی داره کار یک مدافع 20 تا 30 میلیونی رو برای ما انجام می ده و خرجی هم نداشته و قطعا به یوونتوس وفادار خواهد بود و سالها می تونیم داشته باشیمش. ولی شرایط برای ویدال و پوگبا و پیرلو و توز و غیره (هرچند برامون مفید بودند ولی الان کجان ؟؟ چرا نیستن؟؟) متفاوت بوده . بعضی ها رو مفتی خریدیم و نتیجه ش رو دیدیم . بعضیها رو در سن بالا خریدیم و تونستیم 2 3 سال از وجودشون بهره ببریم . من وزنه رو صد در صد به یک طرف سنگین نمی کنم ولی به نظرم عملکرد مدیریت در 5 6 سال اخیر بیشتر ضعیف بوده تا قوی باشه .

• AliReZaZa, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مشکل ماروتا تو خرید بازیکین ها که خریده  نیست ، تو نخریدن بازیکن هایی که هست میتونست بخره.

پ.ن : به حرف های این سجاد هم گوش نکنید ، این از همون اولش هم با قیافه ماروتا مشکل داشت.

• El rey leon, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
خرید ناموفق :
هرنانس
هیگوایین
لمینا [ با توجه به اینکه قرار بود جای پوگبا رو پر کنه ]

فروش نابجا :
پریرا ۱۳ میلیون
پوگبا ۷۲ میلیون
موراتا ۱۰‌میلیون [ موراتا ۶ دنگ نبود ولی گره گشا بود ، هیگواین چی ؟ نه گره گشاست نه ۶ دنگ نه هیچ چیز دیگه ای هیچی نیست ]
ویدال ۳۵ میلیون
کومان قرضی ۲ ساله ۷ میلیون با حق خرید
مارتین کسرس ۰ میلیون آزاد

تازه فقط اینها نیست ، همه چیز به اعداد و ارقام خلاصه نمیشه ، اگر شما فراموش کردید من بی احترامی و دروغ های ماروتا رو فراموش نکردم و نمیکنم ، اون برای هوادار هیچ ارزشی قایل نیست ، حتی برای بوفون هم ارزش قائل نیست ، فک کردی براشون مهمه تو این ۲ سال بوفون به اون چیزی که استحقاقشو داره برسه ؟ خیر پشیزی ارزش نداره براشون و ذره ای دنبال بزرگ فکر کردن نیستند ..
همه چیز به ورودی و خروجی تمام‌ نمیشه ، خروج یک بازیکن یک بخشه ، ورود جایگزین یک بخش دیگست ، که ماروتا در ۹۰% موارد نتونسته این کارو درست انجام بده
راجبه بدسلیقگی ؛ اوایل فصل ترانسفر بود که با پیاتسا و پیانیچ و هیگواین شرو کردیم اخرش هافبک رو با اساموا و هرنانس و استورارو و خدیرا بستیم [ اینا بی عرضگیه از نظر من ]

نخریدن جانشین پوگبا
نخریدن جانشین پیرلو
نخریدن جانشین لیخت
نخریدن جانشین ویدال
نخریدن جانشین موراتا
نداشتن ذخیره برای دیبالا و
اون همه بازیکنی که نخریدیم ...

بدترین بخشش اینجاست که از درآمد هامون [ از محل فروش بازیکن ] چیز اضافی خرج نمیکنیم !! مماس مماس ..
پس این افرایش درامد های فوتبال برای چیه ؟ برای چی اسپانسرینگ مهمه ؟ برا چی بلیط میفروشن ؟ برای چی اگر تیم های ایتالیایی حذف شن خوشحال میشیم که درامدمون زیاد شده ؟ درامد به چه درد میخوره وقتی یک ذره برای بلند پروازی خرج نمیکنیم ؟ فقط یوونتوس فکر اقتصادی داره ؟ فقط آنیلی میفهمه ؟ بقیه باشگاها گاون ؟ خیر من اینطور فکر نمیکنم
هرسال بازیکن ازاد و پیر میخریم ، میگیم اینها مال امسال هستند ، اینها مسکن موقتی درد ما هستند و این بازیکن های پیر ی روزی میذارن و میرن در حالی که هیج جوونی برای جایگزینیشون تربیت نکردیم

بهمن تو منظور و حرفای منو میدونی خودت ، میدونی چی گفتم و چی میخوام بگم ، پس نیاز نیست بیشتر ازین توضیح بدم تا همینجاشم طولانی شد البته اینم بگم‌ منکر خرید های خوبی مثل ساندرو و کوادرادو هم‌نیستم
________ من فقط توی ۲ سال اخیر بررسی کردم خرید فروش هارو فکر نمیکنی این حجم از اشتباهات توی ۲ فصل کمر تیم رو میشکونه ؟ تا الانم شکونده _______
  • mory, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

سجاد تو قسمت خرید هات فقط با هرنانس موافقم . هیگواین از لحاظ فنی باید بهش وقت داده بشه . لمینا هم فصل پیش خریده شد و ربطی به پوگبا نداشت .
تو فروش هات با موراتا و ویدال موافقم .
کومان با کمتر از ده تا بازی 27 میلیون واسه ما سود داشت .
پوگبا از لحاظ قیمتی رکورد نقل و انتقالات رو زد .
پریرا رو هم که خدا رو میلیارد مرتبه شکر مربی گفت نمیخوامش ( وگرنه شلوار ماروتا رو بیشتر از این میکشیدید رو سرش :1: )
کاسرس هم مصدومیت داشت هم قوانین باشگاه رو نقض کرده بود ، و با متر و معیار خودت جنازه روگانی ایتالیایی می ارزه به کاسرس اروگوئه ای .

تو همین دو سال خرید مانزو ، دیبالا ، کوادرادو ، آلوز ، ساندرو ، بن عطیه ، پیانیچ ، پیاتسا ، روگانی ، خدیرا( درسته مال خودمون بود ولی خب تو خوب موقعی اضافه شد ) هم هیچ ارزشی واسه تیم ما نداشته ، نه ؟؟

تنها ضعف ماروتا تو این نقل و انتقالات رو مشکلش تو زمان بندی میدونم ، و اگه روس ها کصافط کاری نمیردند الان وضع هافبکمون خیلی بهتر از این بود .

+ اگه این تابستون و تعطیلات ژآنویه به قول تو تراز مالیمون دوباره تراز شد من خودم جزو مخالفین ماروتا میشم ، صرفا به خاطر دروغش، ولی وقتی حتی همین ماه پیش دوباره مصاحبه میکنه و میگه خرید هیگواین ربطی به فروش پوگبا نداشته ( بعد از بسته شدن نقل و انتقال دو سه بار همچین مصاحبه ای کرده ) من نوعی باورش میکنم .

• Aminvo, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

از عجایب مدیریت اینه که کاسرس رو آزاد بدی بره بعد بیفتی دنبال بن عطیه همیشه مصدوم با رقم 28 میلیون. :fp: :24: :21:

بنظرم مشکلی از سوی مدیریت نیست.تقصیر آلگریه نمیتونه از هرنانسو لمینا پیرلویی چیزی دربیاره.یا از پیانیچ پوگبا.

من تا پارسال موافق مدیریت بودم.و حتی امسال هم تا قبل از اینکه ددلاین تموم بشه میگفتم کارشون درسته چون ویتسل رو میارن.

اما اینجوری نشد و به جاش بهم گیلاس نشون دادن ولی توی کیسه میوه ای سیب زمینی هم نذاشتن.

از خرید هیگی هم راضیم اما نه اینکه آقا دروغ بگه در مورد اینکه بند خریدش رو فعال نمیکنیم.بعد از این کارای زشتی که انجام داد تنها تیمی که توی ایتالیا به ما بازیکن میده تیم پایمونه.اونم یکی مثل رایولا اون وسط میچرخه تا خوباش رو سوا کنه و از تیم بقاپه. :21: :2laugh:

برای ژانویه هم منتظر گیلاس روی کیک هستم.از این گیلاسا زیاد بهمون دادن.

مدیر هست به جای ژابی آلونسو میره کروس رو میخره.یکی هم هست از اسکار و دراکسلر میرسه به نیمکت نشین اینتر.

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3749 ارسال

نمی دونم چرا نباید به سرمربی و ایده هاش و نظراتش توی باشگاه توجه بشه ؟ ...

چه در زمان کونته و چه با غلظت بیشتر در زمان الگری نظرات این دو آدم موفق در چیدمان نقل و انتقالات مورد نظر مدیران نیست ...

اصلا سرمربی به بازی گرفته نمیشه ...و این درد و معضل بزرگیه ...

در حال حاضر در باشگاه های تاپ اروپایی مثل رئال ؛ بارسا ؛ بایرن هم سرمربی در مورد رفت و آمد نفرات اینقدر منفعله ...

من نمیگم 100 درصد حرف سرمربی اجرایی بشه ولی اجازه بدن تیم مورد علاقش رو بسازه ...البته با توجه به توان مالی باشگاه ...

الان چیزی که برای من سوال بزرگیه همین توان مالی باشگاه یووه ست ؟ تا کی قراره خرید و فروشهامون رو با هم تراز و بالانس کنیم ؟ ...

تا کی نگاه ما فقط سری آ خواهد بود ؟ ...تا کی میخوایم قهرمانی و موفقیت در اروپا رو فقط و فقط به فاکتور شانس ربط بدیم ؟ ...

زمانی یووه به دور دادن به بازیکنان مستعد و جوان ایتالیایی مشهور بود چرا نباید در حال حاضر چند تا بازیکن جوان و با استعداد ایتالیایی بجای امثال آساموا - هرناندز یا لمینا در ترکیب تیم شانس خودشون رو امتحان کنند ؟...

چرا باید 27 میلیون پورسانت این مردک رایولا رو یووه پرداخت کنه ؟...ستارمون رو بدیم بره بعدش هم سبیل این مرتیکه رو چرب کنیم ؟...کلاس و لول باشگاه کجاست ؟...

البته من معتقدم خود آنیلی هم نقش پررنگی در تصمیم گیریهای ماروتا داره .

• eⁿzº, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

خرید ناموفق :
هرنانس
هیگوایین
لمینا [ با توجه به اینکه قرار بود جای پوگبا رو پر کنه ]

فروش نابجا :
پریرا ۱۳ میلیون
پوگبا ۷۲ میلیون
موراتا ۱۰‌میلیون [ موراتا ۶ دنگ نبود ولی گره گشا بود ، هیگواین چی ؟ نه گره گشاست نه ۶ دنگ نه هیچ چیز دیگه ای هیچی نیست ]
ویدال ۳۵ میلیون
کومان قرضی ۲ ساله ۷ میلیون با حق خرید
مارتین کسرس ۰ میلیون آزاد

تازه فقط اینها نیست ، همه چیز به اعداد و ارقام خلاصه نمیشه ، اگر شما فراموش کردید من بی احترامی و دروغ های ماروتا رو فراموش نکردم و نمیکنم ، اون برای هوادار هیچ ارزشی قایل نیست ، حتی برای بوفون هم ارزش قائل نیست ، فک کردی براشون مهمه تو این ۲ سال بوفون به اون چیزی که استحقاقشو داره برسه ؟ خیر پشیزی ارزش نداره براشون و ذره ای دنبال بزرگ فکر کردن نیستند ..
همه چیز به ورودی و خروجی تمام‌ نمیشه ، خروج یک بازیکن یک بخشه ، ورود جایگزین یک بخش دیگست ، که ماروتا در ۹۰% موارد نتونسته این کارو درست انجام بده
راجبه بدسلیقگی ؛ اوایل فصل ترانسفر بود که با پیاتسا و پیانیچ و هیگواین شرو کردیم اخرش هافبک رو با اساموا و هرنانس و استورارو و خدیرا بستیم [ اینا بی عرضگیه از نظر من ]

نخریدن جانشین پوگبا
نخریدن جانشین پیرلو
نخریدن جانشین لیخت
نخریدن جانشین ویدال
نخریدن جانشین موراتا
نداشتن ذخیره برای دیبالا و
اون همه بازیکنی که نخریدیم ...

بدترین بخشش اینجاست که از درآمد هامون [ از محل فروش بازیکن ] چیز اضافی خرج نمیکنیم !! مماس مماس ..
پس این افرایش درامد های فوتبال برای چیه ؟ برای چی اسپانسرینگ مهمه ؟ برا چی بلیط میفروشن ؟ برای چی اگر تیم های ایتالیایی حذف شن خوشحال میشیم که درامدمون زیاد شده ؟ درامد به چه درد میخوره وقتی یک ذره برای بلند پروازی خرج نمیکنیم ؟ فقط یوونتوس فکر اقتصادی داره ؟ فقط آنیلی میفهمه ؟ بقیه باشگاها گاون ؟ خیر من اینطور فکر نمیکنم
هرسال بازیکن ازاد و پیر میخریم ، میگیم اینها مال امسال هستند ، اینها مسکن موقتی درد ما هستند و این بازیکن های پیر ی روزی میذارن و میرن در حالی که هیج جوونی برای جایگزینیشون تربیت نکردیم

بهمن تو منظور و حرفای منو میدونی خودت ، میدونی چی گفتم و چی میخوام بگم ، پس نیاز نیست بیشتر ازین توضیح بدم تا همینجاشم طولانی شد البته اینم بگم‌ منکر خرید های خوبی مثل ساندرو و کوادرادو هم‌نیستم
________ من فقط توی ۲ سال اخیر بررسی کردم خرید فروش هارو فکر نمیکنی این حجم از اشتباهات توی ۲ فصل کمر تیم رو میشکونه ؟ تا الانم شکونده _______

داداش زودپزم باشه بازم باید بهش مهلت بدی تا جا بندازه غذارو. این که آدمه. اونم هیگی که تازه تو فصل سومش تونست براشون فوق ستاره شه. حالا بعد فقط 15 هفته که بخشیش رو هم مصدوم بوده با این خط هافبک فشل و لمینا و استورارو واقعا چه انتظاری ازش دارید؟ همین الانش مگه کم گل زده؟ اندازه کل فصل ماتری و ووچینچ و ... برامون گل زده. اون موقع هم که دیبالا هم بود اوضاش خیلی خوب بود و مطمئنا با برگشتش به همون وضعیت برمیگرده.

فروش پریرا رو قبول دارم با توجه به فرمی که الان تو انگلیس داره ولی با وضعی که اونو آسا داشتن فصل پیش نگه داشتن جفتشون اشتباه بود.یکیشون رو باید میفروختن و پریرا مشتری دست به نقدتری داشت. واسه همین اونو فروختن. یه قمار بود که مدیرای یووه متاسفانه باختن و البته باختشون خیلی هم سنگین و بنیان برانداز نبود. همین پیاتسا اگه مصدوم نبود و به پریرا بازی می دادن همتون شاکی می شدین

در مورد نخریدن جانشین پوگبا هم که همه از ماروتا شاکی ان و درد مشترک همه ماست....

• El rey leon, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط همینو میشه گفت انرژی کنته و تاکتیک های الگری با خرید نکردن نابود شد ....سیاست باشگاه اینه طبق برنامه خودمون پیش میرین نه مربی

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی