پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3892 پاسخ برای این موضوع

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

تیم قویتر شده به نظرم. ولی نه آنچنان. وقتی میتونستیم  نقطه ضعف تیم رو برطرف کنیم و یه تیم عالی داشته باشیم اینکارو نکردیم. پس به نظرم عملکرد ماروتا آنچنان خوب نبود.

جدای از این مثلا تو همون فروم یوونتوز (یا نظرات همین غیر یوونتوسیای هم وطن!) اکثر کاربرا میگفتن تیم کاملا قویتر شده و اکثرا هم نمره ی خوبی رو دادن. و چیزی که به نظرم میاد اینه که اونا منطقی تر از ما نظر میدن معمولا (هر چند خودم باهاشون موافق نیستم در این مورد!)

پ.ن: یادمه اینجا بعد از بازی رفن سال پیش با بایرن گفته شد که تو بازی برگشت شانسی نداریم و فقط با ید سعی کنیم زیاد تحقیر نشیم (نقل به مضمون) ... در مورد زندگی خودم اصلا آدم مثبت اندیشی نیستم ولی در مورد یووه احساس میکنم بین افراد خوشبین قرار دارم!

• Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

حقیقت اینه که نمیشه همه پستا بهترین رو داشت بایرن استثناس بارسا و ریال هم مشکل داره ترکیب اصلیشون در واقع فوق العاده سخته همه پستا بی نقص باشی ما هم خط هافبکمون در حد بقیه نقاطمون نیست ولی خوبه بارسا خط دفاع و دروازه اش به بی نقصیه خطوط دیگه اش نیس یا ریال که عقبش انچنان جالب نیس په په دنیلو ناواس کارواخال  هر تیمی نقصای خودشو داره جز بایرن در کل عملکرد مدیریت به نظرم خوب بوده تیم جز 4 شانس اول چمپیونز لیگه سیستمای مختلفی هم میتونیم بازی کنیم وینگرای قابلی داریم برعکس سالهای گذشته همه قدرت های اروپا هم بازیشون رو وینگر میچرخه فصل خوبی در پیشه به این تیم خیلی امید دارم

• Orphée, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

در جواب کسایی که میگن کدوم کارشناس گفته یووه بهتر شده کلاً خلاصه میزاریم

بانوی پیر ملکه بازار باقی ماند

gaz010916.jpg

• tecra, Senmorta, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^
پس از این به بعد یادمون باشه نظرات کارشناسان رو بی چون و چرا بپذیریم ... میگم همین خود شما نمی گفتی مارکیزیو فقط پاس 2 متری میده و هیچ هنری نداره ؟ نظر چند تا کارشناس بیارم از بازیش تعریف کردند ؟ ( البته من خودم انتقاد دارم به عملکرد مارکیزیو تو اروپا ) 
نمیشه هر جا حرفت با چند تا کارشناس یکی باشه بیای بگی چون کارشناس گفته پس شما اشتباه می گید !
روزنامه برا خودش تیتر میزنه کارشناسم برای خودش نظر میده .. هیچ کارشناسی هم نمیتونه بگه این یووه قطعا قوی تر از فصل قبل شده ! هیچ چیز تو فوتبال قطعی نیست . اونم وقتی پوگبا رو میفروشی و براش جانشین نمیاری در صورتی که خط هافبک تیم نصفشون یا مصدوم اند یا مصدوم خواهند شد !

• tecra, Senmorta, Sayyed Amir و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

@back to juve

ملکه بازار باقی ماند یعنی نسبت به سال پیش قوی تر شد ؟؟

بعد شما اسم دوتا کارشناس رو بیار ، نه سر تیتر گاتزتا رو !

• tecra از این پست تشکر کرده است

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6422 ارسال
  • LocationRasht

^^^

ببخشید دخالت میکنم. گفتم شاید اون دوستمون زیاد در جریان نباشه + خواستم کمکی به بحث کرده باشم...

موجی در 3 آگوست (تقریباً یه ماه قبل) و پیش از اضافه شدن کوآدرادو : La Juve supera il dieci = یووه 10 (از 10) رو رد میکنه! [link1] + [link2] + خبرشو تو فروم + صفحۀ اصلی هم گذاشتم..

ریتینگ کارلو لائودیزا (گاتزتا) به مرکاتوی یووه = 9/10 = بالاترین ریتینگ بین تیمای ایتالیایی [link] + [pic]

+ ریتینگ کوریره دلو اسپورتِ رمی به مرکاتوی یووه = 9.5/10! = بالاترین ریتینگ بین تیمای ایتالیایی [link] + [pic]

• alireza.de710, alexdelpiero, AliReZaZa و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

^^^

ببخشید دخالت میکنم. گفتم شاید اون دوستمون زیاد در جریان نباشه + خواستم کمکی به بحث کرده باشم...

موجی در 3 آگوست (تقریباً یه ماه قبل) و پیش از اضافه شدن کوآدرادو : La Juve supera il dieci = یووه 10 (از 10) رو رد میکنه! [link1] + [link2] + خبرشو تو فروم + صفحۀ اصلی هم گذاشتم..

ریتینگ کارلو لائودیزا (گاتزتا) به مرکاتوی یووه = 9/10 = بالاترین ریتینگ بین تیمای ایتالیایی [link] + [pic]

+ ریتینگ کوریره دلو اسپورتِ رمی به مرکاتوی یووه = 9.5/10! = بالاترین ریتینگ بین تیمای ایتالیایی [link] + [pic]

در تایید حرفای جنابعالی 

گفتم خلاصه دیگه 

وگرنه حال نداشتم برم بگردم که کی چی گفت

در مجموع حسابه دیگه حالا دو نفر میگن یووه بد کار کرده ولی وقتی 20 نفر میگن عالی کار کرد یعنی کفه ترازو سنگینی میکنه به رای در بهتر شدن یووه

مارکیزیو هم در بهترین حالت کسی نگفت ستاره تیمه کلا یه بازیکن معمولی مثل استورارو یا لیخت یا اوراست

• Orphée, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مارکیزیو هم در بهترین حالت کسی نگفت ستاره تیمه کلا یه بازیکن معمولی مثل استورارو یا لیخت یا اوراست

شما امار و امتیاز تیم رو در 10 بازی اول که مارکیزیو نبود و بعدش که اومد (پارسال)  مقایسه کن، قطعا به نتایج متفاوتی میرسی.

• mory, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

طول میکشه بتونیم تحولات بازار نقل و انتقالات یوونتوس در این تابستون رو هضم کنیم..

از فروش پوگبا..

از پیدا کردن بند مخفی و خرید مجانی آلوزی که با بارسا قرارداد داشت..

از خرید قرضی یه مدافع تراز اول جهانی مثل بن عطیه..

فعال کردن بند خرید پیانیچ

ناتوانی در نگه داشتن موراتا و پوگبا..

ضربه پتک 90 میلیونی ماروتا به کسایی که میگفتن ماروتا برای ستاره پول خرج نمیکنه..

خرید یه جوون کم نام و نشون مثل پیاتسا با قیمتی که از ماروتا بعید بود..

ناتوانی در جایگزین کردن پوگبا و رو دستی که از رایولا (سر قضیه فروش پوگبا و بطور همزمان قول آوردن متویدی به یووه) بنظرم خوردن..

--------

پستی و بلندی زیادی داشتیم.. بین تیم های معتبر اروپایی بیشترین فعالیت رو داشتیم و هر روز که صفحات ورزشی رو باز میکردیم اسم یووه رو تیتر اصلی بود.

این یه بخشیش مثبته: نشون میده یووه از بعد مالی پیشرفت زیادی کرده و دستش نسبت به سال های قبل باز تره. یووه الان توانایی خرید هر بازیکنی رو داره و دیگه مثل چند سال قبل بی پول نیست..و اگه احساس کنه بازیکنی بدردش میخوره سریع اقدام میکنه..

یه بخشیش هم منفیه: ورود و خروج سالیانه بازیکنای زیاد نشون دهنده عدم ثباته..نشون میده خیلی از بازیکنایی که خریداری میشن (مثل همین آلوز) با نگاه کوتاه مدت و بعنوان مسکن گرفته میشن. این باعث میشه یوونتوس نتونه به یه هارمونی مشخص برسه. 

--------

یه نکته مثبت در خریدهای امسال که ادامه حرکت سال قبل بوده، افزایش تعداد بازیکنایی هست که میشه آینده بلندمدتی رو براشون در یووه متصور شد (بیشتر از سه سال)..همه خریدهای یووه بجز آلوز این ویژگی رو دارن و سال قبل هم این قضیه برای دیبالا، ساندرو، لمینا، خدیرا، و تا حدی مانژو برقرار بود. این قضیه وقتی نمود پیدا میکنه که بفهمیم هیچکدوم از خرید های اصلی در 2014/2015 (موراتا-استورارو-اورا-پریرا-کومن-رمولو) در ترکیب اصلی امسال قرار نمی گیرن..

با این نگاه کلی میشه پی برد که کم کم داریم به نقطه ای می رسیم که بازیکنایی رو انتخاب کنیم که بتونن آینده یوونتوس رو تضمین کنن.. که اینها همه به لطف افزایش قدرت مالی و البته خرید خردمندانه بدست میاد..

رئال و بارسا تیم هایی ساختن که چندین ساله دارن در کنار هم بازی میکنن و هر سال یکی دو بازیکن در صورت نیاز به اونا اضافه میشن.. امسال رئال هیچ نیازی به خرید نداشت و بارسا هم فقط خرج اضافی برای بازیکنای ذخیره داشت. ما هم باید کم کم به اون نقطه برسیم که فکر میکنم در مسیر درستی قرار داریم.

--------

بصورت جزئی: تیم هنوز کامل نیست و شاید میشد کارهای بیشری انجام داد.. از طرفی خرید ها و فروش های عالی هم انجام گرفت.

بصورت کلی و با مرور روند این چند سال: حرکت کلی به سمت رشد کیفیت تیمی با تمرکز بیشتر بر نگاه بلند مدت بوده..

--------

سخته بشه بعد از این همه پیشرفت، به ماروتا نمره رد داد. در کنار ضعف های احتمالی که هر کادر مدیریتی داره، انصافن جزو بهترین مدیرای اروپاییه..

فقط یه نکته ای که میشه از سیاست های خرید و فروشی که انجام داد فهمید اینه که در مواقع غیر قابل پیش بینی و برنامه ریزی، تصمیمات خوبی نمیگیره.. در طول فصل به خوبی اهداف رو پیدا و برنامه ریزی میکنه، ولی وقتی اتفاق غیر منتظره ای میفته نمیتونه در لحظه مدیریت خوبی داشته باشه. روزهای پایانی فصل قبل و امسال این قضیه رو نشون داد.. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

سخته بشه بعد از این همه پیشرفت، به ماروتا نمره رد داد. در کنار ضعف های احتمالی که هر کادر مدیریتی داره، انصافن جزو بهترین مدیرای اروپاییه..

فقط یه نکته ای که میشه از سیاست های خریدهای خرید و فروشی که انجام داد فهمید اینه که در مواقع غیر قابل پیش بینی و برنامه ریزی، تصمیمات خوبی نمیگیره.. در طول فصل به خوبی اهداف رو پیدا و برنامه ریزی میکنه، ولی وقتی اتفاق غیر منتظره ای میفته نمیتونه در لحظه مدیریت خوبی داشته باشه. روزهای پایانی فصل قبل و امسال این قضیه رو نشون داد.. 

فقط در جواب جمله آخری فکر میکنم به خاطر اینه که ماروتا خیلی تجربه تو نقل و انتقالات بازیکنان بزرگ و کلک هایی که وجود داره نبوده که به مرور زمان اینم درست میشه

در واقع ماروتا فقط از یک تیم متوسط اومده که تجربه آنچنانی در نقل و انتقالات خارجی نداشته که تازه داره یاد میگیره دنیا دست کیه!

و واقعاً یووه این فصل که میشه گفت تکون داد بازار اروپا رو 

فصل های قبل خیلی محتاط عمل میکردن

• Orphée, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

یووه حدود 160 میلیون هزینه کرد درسته ؟ بدون این هزینه ها ترکیب ما این بود : ( بعد از فروش ها )

بوفون - نتو 
بونوچی کیلینی بارزالی اورا ساندرو لیخت روگانی 
خدیرا مارکیزیو لمینا هرنانز استورارو 
دیبالا مانژوکیچ 

حالا خرید های ما : 

دروازه که هیچی ... 
دفاع : آلوز و بن عطیه = 3 میلیون 
هافبک : پیانیچ = 32 میلیون 
حمله : هیگواین پیاتسا کوادرادو = 118 میلیون

اگه صرفا بخواییم این فصل رو در نظر بگیریم من 6 میدم بهش .
یکم مثبت به قضیه نگاه کنم اینجوری میشه :
با توجه به خریدها و سن بازیکنامون اگه خروج غیر منتظره ای نداشته باشیم سال بعد . مثلا دیبالا رو نفروشیم ! هیگواین هم جواب بده ( که من شک دارم ) سال دیگه با خرید 2 تا هافبک تیم خیلی خوبی میشیم :1: راحت در حد رئال - بارسا ... 

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
بدترين چيز متاسفانه افزايش سن و پايين اومدن كيفيت بازيكن هاست.
فك كنين هنوز پيرلوي فصل اول كنته تو تيم بود. ما اصلا دنبال امثال ويتسل و ... مي رفتيم؟ پيرلوي الان ولي تو اين تيم فشل ايتاليا حتي برا نيمكت هم دعوت نميشه
همين قضيه هم راجب ستاره هاي دفاع و دروازمون صادقه. تيم كه كامل نيست و باز ما طرفدارا بايد منتظر سال ديگه بشيم براي كامل شدن تيم. اين ستاره هاي درجه يك، يكسال ديگه پير ميشن و كيفيتشون مياد پايين مياد قطعا و احتمال مصدوميتشون بالا ميره.
امسال هم بنظرم فقط بايد شانس بياريم كه مصدوم نديم يا ماركي برگرده به فرم خودش. وگرنه با اين هافبك مشكل خواهيم داشت و جي جي و بقيه بايد يه سال ديگه تو حسرت بمونن
  • mory, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

خرید هیگواین شاید با اون قیمت منطقی نبود. ولی در پس این خرید نکاتی چند  :1: نهفته است:

یووه توانایی خرید سنگین داره.. یووه الان میتونه یه ستاره در اوج رو بخره..سقف پرداخت حقوق به بازیکنا در یووه بیشتر شده.. اینا نشون میده که قدرت مالی یووه زیاد شده و میتونه با غول های دیگه رقابت کنه..

یه مسئله که دوستان میگن اگه ماروتا راست میگه که پول خرید هیگواین از فروش پوگبا نبوده پس چرا هافبک جانشین نخریدن.. 

در جواب: ماروتا یه اخلاق بدی که داره، پول بیشتری از کیفیت واقعی بازیکن نمیده..همون کاری که با دراکسلر و خیلی های دیگه کرد.. بنظرم بحث پول اینجا مطرح نیست. اگه امروز یووه برای یه بازیکن مقدار x اضافه پرداخت کنه، فردا یه باشگاه دیگه برای بازیکنش 2x اضافه از یووه میخواد.. همون بلایی که تیم های اروپایی دارن با تیم های لیگ برتر جزیر انجام میدن...

سوالی که حالا دوستان بهتره جواب بدن اینه که: شما یه هافبک تراز اول پیدا کنید که: 1- در بازار امسال قابل خریدن بود (باشگاه مبدا اجازه خروج میداد)، 2- قیمتش بیشتر از ارزشش نبود، و 3- کیفیت خط هافبک فعلی یووه رو افزایش میداد و ماروتا اقدامی نکرد؟

• alexdelpiero, Senmorta, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ماروتا در مصاحبه با جی تی وی کانال رسمی باشگاه توضیحاتی در باره نقل و انتقالات این فصل داد:

ما بفروش پوگبا فکر نمیکردیم و هرگز نمیخواستیم او را بفروشیم، او تصمیم به تغییر شرایطش گرفت و میخواست تجربه ی متفاوتی را داشته باشد. در مورد ویتسل هم ما با زنیت به توافق رسیده بودیم او تست پزشکی را هم با هماهنگی با زنیت گذراند اما پیدا نکردن جانشین برای او در زنیت باعث به بن بست خوردن این انتقال شد، بهتر بگم همه چیز رو به تعویق انداخت.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

قسمتی از صحبت های آنیلی در گردهمایی سهامداران باشگاه

ما افتخار می کنیم به چیزی که در این پنج سال گذشته انجام دادیم.  توجه ویژه ای تعلق می گیره به بازیکنانی که همیاری کردند ما را در این 5 اسکودتو. من دارم صحبت می کنم در باره بوفون، بارزاتلی، بونوچی، کیلینی، مارکیزیو، (کینگ) پادوین، کاسرس و لیختشتاینر.  این افراد 8 بازیکنی هستند که در تمام این 5 اسکودتو در ترکیب تیم بودند. و البته تشکر ویژه از مدیر ماروتا و معاون ندود و مدیر ورزشی مون فابیو.

یوونتوس برای به دست آوردن موفقیت زندگی می کنه نه باری چیزهایی که تا به الان به دست آورده.

تیم های اصلی اروپایی به سرعت دارند از نقطه نظر اقتصادی پیشرفت می کنند در حالی که ما در میانه راه هستیم و این ریسک هم وجود داره که در این میانه ماندگار بشیم. برای مثال باشگاه هایی همانند بارسلونا و رئال مادرید به تازگی اعلام سرمایه گذاری 1 میلیاردی در رابطه با زمین های ورزشیشون کردند.

ما پیشرفت چشمگیری در سالیان اخیر داشتیم. در پنج فصل گذشته درآمد ما از 172 میلیون یورو به 388 میلیون یورو رسیده و  ما از ضرر 26 میلونی به سود 56 میلیون یوری رسیدیم.

ما دو سال پیش به فینال لیگ قهرمان رسیدیم و دو مسابقه ما با بایرن مونیخ در فصل گذشته به اندازه مسابقه فینال بیننده داشته.  معیار ما باشگاه های موجود در لیگ برتر، بوندسلیگاه و لالیگا هستند. به عنوان مثال من به بایرن مونیخ فکر می کنم و باواریا، منطقه ای به خوبی درش سرمایه گذاری شده. در ایتالیا ارگان های بزرگی وجود دارند مقل انل و انی که اصلا در فوتبال سرمایه گذاری نکردند.  از طرفی باشگاه هایی وجود دارند که رشد بسیار سریعی را تجربه کردند مثل پاریس سنت ژرمن و منچستر سیتی، دو باشگاهی که بخوبی از لحاظ ورزشی و تجاری مدیریت شدند.  برنامه ریزی های انجام شده برای چهار سال آینده باشگاه اطمینان خوبی در من ایجاد می کنه و من می تونم بگم که یوونتوس را در جایگاه خوبی در رقابت های داخلی و بین المملی قرار میده.

رشد 25 درصدی اقتصادی داشتیم و در و این قسمت(اقصاد) در حال رشد هست  و هیچ بحرانی وجود نداره. وقتی در خصوص حق پخش تلویزیونی صحبت می کنیم لیگ برتر رشد 71 درصدی داشته، لالیگا روی همه رفته 50 درصدی و بوندسلیگا 83 درصد، حق سری آ تنها 20 درصد افزایش پیدا کرده که خیلی زیاد هست ولی اصلا قابل قیاس با دیگر لیگ های معتبر اروپایی نیست.  بعد از اون اگر ما تجدید قرارداد اسپانسریگ لباس های تیم های معتبر اروپایی را در نظر بگیرم، شاهد رشد 75 درصدی هستیم. این بیانگر رشد دائم فوتبال هست.

ما نمی تونیم بازارهای خارجی مثل چین را نادیده بگیرم که سرمایه گذاری های بزرگی می کنند. حتی در غرب ، اعدادی وجود دارند که شما را مجبور به تفکر می کنند. مثل Major league soccer (نمی دونم لیگ کدوم کشور هست شاید آمریکا) که در مقایسه با لیگ های معتبر اروپایی درآمد 600 میلیون یورویی در سال دارند!!! بنابراین ما باید هم به شرق نگاه کنیم و هم به غرب. ما همواره به صورت پیوسته و ثابت فعالیت داشتیم در چین بخاطر سوپرکاپ ایتالیا. ما یک توافق تجاری امضاء کردیم و اسطوره هامون را فرستادیم اونجا بازی کنند. بعضی از کارهایی که که در چین انجام دادیم قابل مشاهده هست روی برگه های توازن مالیمون. ما در خصوص بازار آمریکا در سال 2017 به  بحث خواهیم کرد.

• mory, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

مشکل اصلی تیم تو بازیکن ها و مربی نمی بینم ... مشکل اصلی مدریت تیمه ... نه فقط شخص ماروتا ، کلشون ... تفکراتشون ... و نگاهشون به یوونتوس 
یوونتوس رو کردند یه تجارت خونه 

• mory, Delle Alpi, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
پول بریزید تو حسابم خدا شاهده فردا بند فسخ ۱ میلیارد یورویی رونالدو رو فعال میکنم میارمش تورین .. پول بریزید تو حساب پسر داییم که ۳ سالشه .. میگم فردا بند فسخ بلوتی رو بده بیارتش وینوو
میخواستم اخر فصل نتیجه گیری کنم
اما بنظرم تا همینجا به نتیجه رسیدم
احمقانه ترین فصل ترانسفر تاریخ یوونتوس در ۲۰ سال اخیر رو رقم زدیم
تبریک به اقایون
  • mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

پست هام رو باید با آب طلا بنویسم :1: 

هیچ کارشناسی هم نمیتونه بگه این یووه قطعا قوی تر از فصل قبل شده ! هیچ چیز تو فوتبال قطعی نیست . اونم وقتی پوگبا رو میفروشی و براش جانشین نمیاری در صورتی که خط هافبک تیم نصفشون یا مصدوم اند یا مصدوم خواهند شد !

اگه صرفا بخواییم این فصل رو در نظر بگیریم من 6 میدم بهش .
یکم مثبت به قضیه نگاه کنم اینجوری میشه :
با توجه به خریدها و سن بازیکنامون اگه خروج غیر منتظره ای نداشته باشیم سال بعد . مثلا دیبالا رو نفروشیم ! هیگواین هم جواب بده ( که من شک دارم ) سال دیگه با خرید 2 تا هافبک تیم خیلی خوبی میشیم :1: راحت در حد رئال - بارسا ... 

• Delle Alpi, ace of glass, Serie A و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

حال پست بالا اوردن ندارم :1: ولی تمام اینها پیشبینی شده بود و چیز جدیدی نیست و قبل شروع بارها گفتمو گفتیم  

از نتایج هم زیاد ناراحت نیستم چون خودم را اماده کرده بودم(نتیجه بد هم نگرفتیم در کل ) تازه واسه نتایج بسیار داغون ترو بدتر اماده کرده بودم ولی  فعلا که در هر دولیگ شرایطمون خوبه و در صدریم

ودر اخر یه مطلب از عشق جدیدم براتون میزارم 

دی لورنتیس:

نمی دانم که آیا چیزی تغییر خواهد کرد یا خیر اما ماروتا فرد باهوشی است و می داند که نمی توانند تا این حد اشتباه بزرگی انجام دهند. گونزالو در حال حاضر در تعطیلات است و من چیزی از او نشنیده ام. ایمان دارم که کلاسِ یوونتوس اجازه نمی دهد در این داستان مداخله کند، در غیر این صورت آنها تیم به شدت آزاردهنده ای خواهند شد.

• ace of glass, Massimiliano Allegri و Alex2003 از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
فکر میکنم کم کم دیگه باید ماروتا کوله پشتیشو جمع کنه و جاشو به فابیو پاراتیچی بده .. اگر پاراتیچی قبول نکرد ، خودمم میتونم بند خرید انزونزی رو امثال هیگوایین و بلوتی رو فعال کنم
در ضمن ویدال و پوگبا و توز رو مجموعا ، 110 میلیون نمیفروشم ، به من رای بدید رئیس شم ..
Make me boss

هرکس ناراضیه ازین که ماروتا رو احمق خطاب میکنم گزارش رو بفشاره ، سایر مدیران رسیدگی میکنند
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی