پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3892 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ماروتا فردا مصاحبه میکنه احتمالا .......یا اینکه خیلی یواشکی داره با گزینه هاش مذاکره میکنه ...یا اینکه نمیخواد صداشو در بیاره اما گزینه اول محتمل تره ......

• mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

منظورم از نظر آلگری همون نوع بازیکن بود. جنگنده یا پا به توپ ! چه نوع بازیکنی مد نظرشه. حرفت کاملا درسته.

در مورد نقل و انتقال پوگبا: ببین حدود یک ماه خورده ای پیش دی مارزیو خبر توافق رایولا با یونایتد داد. همون موقع یووه می تونست تو بازار هافبک بخره. و واقعا می تونستن. ولی هیچ عملی نکردن.

از کجا می دونی عمل نکردن؟ :nish: 

من احساس می کنم قصد نگه داشتن پوگبا بوده. زمانی که هیگی رو قطعی کردن مطمئن بودن پوگبا می ره که همون موقعیه که تو گفتی. به هر حال اگه یادت باشه یه خبر بود که قبل نقبل و انتقالات یووه به پوگبا گفت می مونی یا نه. اگه بهشون گفته نه همون اول نقل و انتقالات بهتر بود کار انتقال اش رو تموم می کردن. بازم ممکنه اتفاقات زیادی پشت پرده در جریان باشه و البته من هنوز از مصاحبه آلگری و واکنش های روابط عمومی باشگاه حس خوبی نمی گیرم. امیدوارم سر پوگبا درگیری پیش نیومده باشه درون باشگاه.

نبوده به نظرم. یووه می دونسته میره. مذاکراتو کِش داده که کاراشو بکنه و نتونسته. بحث حق رایولا هم بوده این وسط.

البته ممکنه نارسایی ها از سمت یونایتد باشه که در نتیجه مقصر ماروتا و تیم مدیریت نیست.

از جهت دیگه حرفایی که تو می زنی هم درسته ولی بازم می گم شاید بهتر بود زودتر جمع و جور کنن. حالا که گذشت.

امیدوارم زودتر جمع کنن این قضیه رو. پارسال شرایط به مراتب بدتری داشتیم. امسال اوضاع بهتره. 

امسال خیلی خوب بوده خرید ها. هنوز خیلی ها نفهمیدن خریدن دنی الوز یعنی چی. :nish:  مطمئنم فعلا کار داریم تو بازار.

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
شما تصور کنید که اول پوگبا رو میفروختیم بعد هیگوایین رو میخریدیم
آیا در اینصورت هم همین نظر رو نسبت به تیم مدیریت داشتید؟
  • Orphée, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

من به عنوان یک کارشناس حسابداری و کارشناس ارشد مدیریت تجاری و سرمایه گذاری که حسابرس چند شرکت بورسی بزرگ ایران هم بودم و به واسطه تحصیلات و کارم مجبور بودم ان تا کتاب مدیریتی بخونم و یا مجموعه های تجاری خیلی زیادی رو تو همین ایران خودمون ممیزی و بازرسی کنم، واقعا از خوندن نظرات بعضی دوستان در مورد مدیریت ارشد باشگاه یووه دهنم باز می مونه. خدایی خیلی راحت مدیریت یووه رو نقد می کنید، در حالی که انقدرها هم راحت نیست. شما 4 تا اسم میارید به عنوان خرید و 5 تا اسم میارید واسه فروش، می گید خب الان انقدر جریان خالص وجه نقد خرید و فروش هامون مثبت یا منفی شد.

باشگاه یوونتوس قطعا برنامه های بلند مدت استراتژیک داره که میاد اونارو در قالب چندین برنامه ان ساله دسته بندی می کنه. به طور مثال تو این 5 سال هدف مدیران باشگاه سرمایه گذاری روی زیرساخت های مولد وجه نقد و تامین خدماتی برای باشگاه بوده که دیگه لازم نداشته باشه برای دریافت اونا هزینه کنه. اهداف بعدی باشگاه من فکر می کنم در راستای افزایش قدرت برند باشگاه در کشورهای مختلف و کم کردن شکاف درآمدهای عملیاتی و البته ایجاد درآمدهای غیر عملیاتی هست. برای انجام هر کدوم از این برنامه ریزی ها شما باید چندین واحد صفی و ستادی رو هماهنگ کنید. یعنی شما باید دپارتمان های مدیریت ورزشی، مالی ، منابع انسانی، مارکتینگ و... رو هماهنگ و همسو کنید و در عین اینکه در اجرای برنامه هاتون موفقیت اقتصادی و پیشبرد توسعه ای کسب می کنید، به نتایج درخشان در زمین بازی هم دست پیدا کنید. قسمت آخر این حرفم، یعنی مدیریت ورزشی فوق العاده دشوار هست، چون شما با ابهامات و موارد غیر قابل کنترلی مواجه هستید که تاثیر همزمانی از فاکتورهای متعددی داره.

در کنار این مسائل شما باید محدودیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... مربوط به محیط عملیات واحد تجاری (منظور باشگاه یوونتوس) رو هم در نظر بگیرید. کشور ایتالیا دچار قوانین مزخرف متعددیه که خیلی از فرصت های باشگاه ها رو با مانع مواجه می کنه. به طور مثال باشگاه رم هنوز سر یک سری محدودیت های مزخرف شهرداری رم نتونسته زمین واسه ساخت ورزشگاه پیدا کنه. در کنار این مسائل شما محدودیت های اقتصادی و مالی رو هم در نظر بگیرید که از جانب دولت و وزارت اقتصاد و دارایی کشور ایتالیا وضع میشه. اگر دقت کنید آنیلی تو هر سمیناری که دعوت به سخنرانی میشه، میگه ما محیط ورزشیمون تحت تاثیر یک سری قوانین و سیاست محدود کننده هست که باید کلا دگرگون بشه. آنیلی میگه ما باید سیستم رو تغییر بدیم، چون واسه ما محدودیت ایجاد می کنه و باید کشورهای دیگه رو الگوی خودمون قرار بدیم. بنده خدا راست هم میگه. شما نمی تونید از باشگاه یوونتوس که یک نهاد ورزشی اقتصادیه، انتظار داشته باشید که تو همون محیط قانونی و سیاسی فعالیت کنه که شرکت های تجاری ایتالیا مثل فیات، پیرلی و... فعالیت می کنن.

در آخر اینکه انتقاد خوبه، ولی کوبش و اصطلاحا نظر دادن در مورد گودی که آدم خودش واردش نشده و از دور نظاره گر اونه، خیلی منصفانه و مناسب نیست. من اگر 5 سال پیش می خوابیدم و امروز بیدار می شدم و وضعیت امروز یووه رو به یکباره می دیدم، به احترام کاری که آنیلی و مجموعش کردن، فقط بلند می شدم و براشون خیلی محکم و بلند دست می زدم.

• GioVanni Agnelli, Orphée, pezhman و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

من به عنوان یک کارشناس حسابداری و کارشناس ارشد مدیریت تجاری و سرمایه گذاری که حسابرس چند شرکت بورسی بزرگ ایران هم بودم و به واسطه تحصیلات و کارم مجبور بودم ان تا کتاب مدیریتی بخونم و یا مجموعه های تجاری خیلی زیادی رو تو همین ایران خودمون ممیزی و بازرسی کنم، واقعا از خوندن نظرات بعضی دوستان در مورد مدیریت ارشد باشگاه یووه دهنم باز می مونه. خدایی خیلی راحت مدیریت یووه رو نقد می کنید، در حالی که انقدرها هم راحت نیست. شما 4 تا اسم میارید به عنوان خرید و 5 تا اسم میارید واسه فروش، می گید خب الان انقدر جریان خالص وجه نقد خرید و فروش هامون مثبت یا منفی شد.

باشگاه یوونتوس قطعا برنامه های بلند مدت استراتژیک داره که میاد اونارو در قالب چندین برنامه ان ساله دسته بندی می کنه. به طور مثال تو این 5 سال هدف مدیران باشگاه سرمایه گذاری روی زیرساخت های مولد وجه نقد و تامین خدماتی برای باشگاه بوده که دیگه لازم نداشته باشه برای دریافت اونا هزینه کنه. اهداف بعدی باشگاه من فکر می کنم در راستای افزایش قدرت برند باشگاه در کشورهای مختلف و کم کردن شکاف درآمدهای عملیاتی و البته ایجاد درآمدهای غیر عملیاتی هست. برای انجام هر کدوم از این برنامه ریزی ها شما باید چندین واحد صفی و ستادی رو هماهنگ کنید. یعنی شما باید دپارتمان های مدیریت ورزشی، مالی ، منابع انسانی، مارکتینگ و... رو هماهنگ و همسو کنید و در عین اینکه در اجرای برنامه هاتون موفقیت اقتصادی و پیشبرد توسعه ای کسب می کنید، به نتایج درخشان در زمین بازی هم دست پیدا کنید. قسمت آخر این حرفم، یعنی مدیریت ورزشی فوق العاده دشوار هست، چون شما با ابهامات و موارد غیر قابل کنترلی مواجه هستید که تاثیر همزمانی از فاکتورهای متعددی داره.

در کنار این مسائل شما باید محدودیت های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و ... مربوط به محیط عملیات واحد تجاری (منظور باشگاه یوونتوس) رو هم در نظر بگیرید. کشور ایتالیا دچار قوانین مزخرف متعددیه که خیلی از فرصت های باشگاه ها رو با مانع مواجه می کنه. به طور مثال باشگاه رم هنوز سر یک سری محدودیت های مزخرف شهرداری رم نتونسته زمین واسه ساخت ورزشگاه پیدا کنه. در کنار این مسائل شما محدودیت های اقتصادی و مالی رو هم در نظر بگیرید که از جانب دولت و وزارت اقتصاد و دارایی کشور ایتالیا وضع میشه. اگر دقت کنید آنیلی تو هر سمیناری که دعوت به سخنرانی میشه، میگه ما محیط ورزشیمون تحت تاثیر یک سری قوانین و سیاست محدود کننده هست که باید کلا دگرگون بشه. آنیلی میگه ما باید سیستم رو تغییر بدیم، چون واسه ما محدودیت ایجاد می کنه و باید کشورهای دیگه رو الگوی خودمون قرار بدیم. بنده خدا راست هم میگه. شما نمی تونید از باشگاه یوونتوس که یک نهاد ورزشی اقتصادیه، انتظار داشته باشید که تو همون محیط قانونی و سیاسی فعالیت کنه که شرکت های تجاری ایتالیا مثل فیات، پیرلی و... فعالیت می کنن.

در آخر اینکه انتقاد خوبه، ولی کوبش و اصطلاحا نظر دادن در مورد گودی که آدم خودش واردش نشده و از دور نظاره گر اونه، خیلی منصفانه و مناسب نیست. من اگر 5 سال پیش می خوابیدم و امروز بیدار می شدم و وضعیت امروز یووه رو به یکباره می دیدم، به احترام کاری که آنیلی و مجموعش کردن، فقط بلند می شدم و براشون خیلی محکم و بلند دست می زدم.

من این دید رو کلا نمی پسندم دوست عزیز. با همه مقدماتت موافقم ها. ولی نتیجه ای که داری ازشون می گیری لزوما درست نیست. 

اینکه مدیریت خیلی سخته، معلومه که سخته. اینکه یه سری چیزا هست که ما ازش خبر نداریم یا سوادشو نداریم هم طبیعیه.
ولی کسی که چندین ساله فوتبالو جدی دنبال می کنه و داره می بینه هر سال تو نقل و انتقالات چه اتفاقاتی میفته حتما حق نظر دادن و انتقاد تند داره. لازم هم نیس اینایی که گفتیو بلد باشه. یووه 20 سال پیشو دیدیم، 10 سال پیشو دیدیم، قبل کنته رو دیدیم، الانم داریم می بینیم. بقیه تیما رو هم داریم می بینیم. مقایسه می کنیم باهم. وضعیت کلی باشگاه رو هم ازش خبر داریم از دخل و خرجهایی که هر سال میاد بیرون. نیازی به دونستن ریزش نیست.

بعدم انتقاد من و خیلی های دیگه، با توضیحاتی که در مورد نقش افراد دادم، بیشتر در رابطه با عملکرد ماروتا بوده. اینایی که گفتی بین همه مشترکه. حالا ایتالیا یه سختی هایی داره، اسپانیا و انگلیس یه سختی های دیگه. کار اصلی ماروتا هم اینا نیست. اقتصاد دان نیس که. مدیره. و کارش مذاکره س. تو مذاکره با بازیکن خیلی خوبه. تو مذاکره با باشگاه مقابل خوب نیس اونقدر. مخصوصا در فروش ها. درک این مطلب هم نیاز به هیچ اطلاعات اقتصادی نداره. کسی که چند سال سر فصل اخبارو هم دنبال کرده باشه، می فهمه همچین چیزیو. و البته کسی که 20 سال دقیق تر دنبال کرده بیشتر می فهمه و کسی که 40 سال و ... .

بازم میگم با همه مقدماتت موافقم ها. ولی نتیجه ای که داری ازشون می گیری لزوما درست نیست. من کسی رو در این فروم ندیدم که بگه کاری آنیلی و مدیریتش در بخش اقتصاد انجام دادن، خوب نبودن. شخصا هم معتقدم عالی بوده. از همین گزارش هایی که باشگاه منتشر می کنه هم مشخصه. حالا کسی که دانشش رو داره خیلی بیشتر می فهمه. بحثی نیس.

ولی اصلا دلیل نمیشه هر بار بخوای انتقاد کنی، بگی می دونم در کل عالی بودی ها ولی اینجاها مشکل داره (که انصافا اکثر موارد من اینجوری گفتم ولی نیازی نبوده.) انتقاد هم باید کمی یا بعضی مواقع خیلی تند باشه.

همین حرفو خیلیا در مورد مربیگری هم می زنن. مربیگری هم خیلی سخته. شاید از مدیریت سخت تر باشه. فشارش که قطعا بیشتره. تو مدیریت تو می تونی رو یه تصمیم چند ساعت یا روز فکر می کنی، تو مربیگری خیلی وقت ها 1 دقیقه هم وقت نداری. آخر هم یقه مربی رو می گیرن و بیشترین انتقادات متوجه اونه. ولی بخشی از شغلشه. به کسی ربط نداره. هرچقدرم بزرگ باشه، اگه اشتباه کنه باید ازش انتقاد بشه. ولی می دونیم کارش خیلی سخته.

شما در ظاهر داری میگی انتقاد کنید؛ ولی ته ِ حرفت اینه که چون باشگاه خیلی عالی بوده تو مدیریت پس تقریبا همیشه بهترین تصمیمو می گیره و نباید انتقاد جدی کرد:دی

• mory, Numero Uno, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال

با همه مقدماتت موافقم ها. . 

اینکه مدیریت خیلی سخته، معلومه که سخته. اینکه یه سری چیزا هست که ما ازش خبر نداریم یا سوادشو نداریم هم طبیعیه.
ولی کسی که چندین ساله فوتبالو جدی دنبال می کنه و داره می بینه هر سال تو نقل و انتقالات چه اتفاقاتی میفته حتما حق نظر دادن و انتقاد تند داره. لازم هم نیس اینایی که گفتیو بلد باشه.

دوست گرامی، نظر بنده خطاب مستقیم به شما نداشت که انقدر همه جانبه اونو به خودتون جذب کردید و جواب دادید. در رابطه با قسمتی از پستتون هم که نقل قول کردم، باید بگم جوابتون به پست من نشون نمیده شما با همون مقدمات پست من هم موافق باشید. من نظر خودم رو دادم، شما هم نظر خودتون رو دارید. نیازی هم نیست که نظرات ما با هم همسو باشه.

این قسمت صحبتم لزوما خطاب به کاربر گرامی نقل قول شده در این پست نیست. بیشتر نظرات دوستان در اینجا خطاب به عملکرد ماروتا هست. بنده خودم هم منتقد کلی ماروتا هستم و اگر به جای آنیلی بودم و موجی کبیر الان اجازه فعالیت داشت، (با وجود مسائل کالچیوپولی) یک لحظه به ماروتا رحم نمی کردم و موجی رو دوباره صاحب منصب می کردم. قطعا میشه به ماروتا در برخی خریدهای سال های اخیرش و یا برخی فروش ها انتقاد کرد. ولی خب هیچ کس بی اشتباه نیست. شما باید در انجام انتقاد، جانب انصاف رو هم رعایت کرده و البته این مساله رو در نظر داشته باشید که ما از مسائل درون باشگاه شاید 10 درصد اون رو هم خبر نداریم. البته این مانع از انجام انتقادهای منصفانه و سازنده نیست. راه انداختن هجمه بر علیه  جنایتکارترین فرد هم روا نیست، و منطق و انصاف حکم می کنه شما اول نسبت به چیزی که فرد رو به اون دلیل به صلابه کشیدید، آگاهی کامل داشته باشید، که اینجا نداریم. 

من هم مثل همه فقط یک چیز برام مهمه، اونم موفقیت یوونتوسه، افراد برام اهمیتی ندارن. ماروتا هم پسرخاله من نیست که بخوام ازش دفاع کنم. این قسمت از صحبتم شاید خوشایند برخی نباشه، ولی متاسفانه چیزی که بسیار در فروم ما دیده میشه، قصاص قبل از جنایت هست، که در موارد متعددی (بالاخص در 2-3 سال اخیر) مشاهده شده قضاوت زودتر از موعد بوده و نتایج بیانگر این نیست که فرد لایق اون همه اتهام و انتقاد باشه. من فقط میگم اگر انتقاد می کنید، که کار خوبی هم می کنید (چون انتقاد باعث پیشرفت میشه)، لطفا همه جانبه نظر بدید و فرد رو به خاطر چیزی که اصلا مسئولیت اون رو نداره، زیر بار هجمه نبرید. 

من به خودم اجازه نمیدم در مورد چیزی که دربارش اطلاع ندارم نظر خیلی جدی و قطعی بدم. در مورد عملکرد ماروتا، پست مصاحبه موجی کبیر درباره عملکرد امسال یووه که کاربر و دوست عزیزم آقا فراز، در تاپیک مثلث قدرت گذاشته هم موردیه که من بهش استناد می کنم. اگر خاطرتون باشه، اون سال هایی که یووه هفتم میشد، موجی کبیر عملکرد مدیران یووه رو به انتقاد شدید می گرفت، ولی چیزی که هست، این سال ها نمی بینید موجی خیلی از عملکرد ماروتا انتقاد خاصی بکنه و مدام داره میگه من به عملکرد مدیریتی تیم نمره 10 میدم و این حرفا. اگر شما نظر موجی رو قبول ندارید، من اصرار خاصی ندارم که قبول داشته باشید. ولی من میگم موجی همون کسیه که توی گود بوده و الان خوب می فهمه داره چی میگه. می دونم الان برخی دوستان میگن ما موجی رو هم قبول نداریم و اون باعث شد 10 سال از سطح اول فوتبال اروپا فاصله بگیریم.

اون قسمت حرفم در مورد موجی کاملا نظر شخصیمه و احتمالا خیلی ها با اون مخالفن. نظرشون هم محترمه. ولی باقی صحبتم خلاصش اینه که در ابراز نظرات و انتقاداتتون اولا از قصاص قبل از جنایت پرهیز کنید، و دوما انصاف و منطق و اینکه آیا شما صلاحیت انتقاد در مورد چیزی که اون رو به باد کوبش گرفتید دارید یا نه!!!!؟؟؟ 

• Orphée, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

دوست گرامی، نظر بنده خطاب مستقیم به شما نداشت که انقدر همه جانبه اونو به خودتون جذب کردید و جواب دادید. در رابطه با قسمتی از پستتون هم که نقل قول کردم، باید بگم جوابتون به پست من نشون نمیده شما با همون مقدمات پست من هم موافق باشید. من نظر خودم رو دادم، شما هم نظر خودتون رو دارید. نیازی هم نیست که نظرات ما با هم همسو باشه.

می دونم مستقیم نبود ولی حس کردم باید جواب بدم. اگه هیچ پستی هم قبلش نداده بودم، بازم پست قبلو می نوشتم.:دی

مقدماتت یه سری حرف کلی و درست بود به نظرم. رو بقیه ش بحث کردم. و البته لزومی هم نداره نظرات همسو باشه.

منم متقابلا همه حرفام خطاب به شما نبود. یه سری چیزا باید می گفتم بهانه ش جور شد.

این قسمت صحبتم لزوما خطاب به کاربر گرامی نقل قول شده در این پست نیست. بیشتر نظرات دوستان در اینجا خطاب به عملکرد ماروتا هست. بنده خودم هم منتقد کلی ماروتا هستم و اگر به جای آنیلی بودم و موجی کبیر الان اجازه فعالیت داشت، (با وجود مسائل کالچیوپولی) یک لحظه به ماروتا رحم نمی کردم و موجی رو دوباره صاحب منصب می کردم. قطعا میشه به ماروتا در برخی خریدهای سال های اخیرش و یا برخی فروش ها انتقاد کرد. ولی خب هیچ کس بی اشتباه نیست. شما باید در انجام انتقاد، جانب انصاف رو هم رعایت کرده و البته این مساله رو در نظر داشته باشید که ما از مسائل درون باشگاه شاید 10 درصد اون رو هم خبر نداریم. البته این مانع از انجام انتقادهای منصفانه و سازنده نیست. راه انداختن هجمه بر علیه  جنایتکارترین فرد هم روا نیست، و منطق و انصاف حکم می کنه شما اول نسبت به چیزی که فرد رو به اون دلیل به صلابه کشیدید، آگاهی کامل داشته باشید، که اینجا نداریم. 

من هم مثل همه فقط یک چیز برام مهمه، اونم موفقیت یوونتوسه، افراد برام اهمیتی ندارن. ماروتا هم پسرخاله من نیست که بخوام ازش دفاع کنم. این قسمت از صحبتم شاید خوشایند برخی نباشه، ولی متاسفانه چیزی که بسیار در فروم ما دیده میشه، قصاص قبل از جنایت هست، که در موارد متعددی (بالاخص در 2-3 سال اخیر) مشاهده شده قضاوت زودتر از موعد بوده و نتایج بیانگر این نیست که فرد لایق اون همه اتهام و انتقاد باشه. من فقط میگم اگر انتقاد می کنید، که کار خوبی هم می کنید (چون انتقاد باعث پیشرفت میشه)، لطفا همه جانبه نظر بدید و فرد رو به خاطر چیزی که اصلا مسئولیت اون رو نداره، زیر بار هجمه نبرید. 

من به خودم اجازه نمیدم در مورد چیزی که دربارش اطلاع ندارم نظر خیلی جدی و قطعی بدم. در مورد عملکرد ماروتا، پست مصاحبه موجی کبیر درباره عملکرد امسال یووه که کاربر و دوست عزیزم آقا فراز، در تاپیک مثلث قدرت گذاشته هم موردیه که من بهش استناد می کنم. اگر خاطرتون باشه، اون سال هایی که یووه هفتم میشد، موجی کبیر عملکرد مدیران یووه رو به انتقاد شدید می گرفت، ولی چیزی که هست، این سال ها نمی بینید موجی خیلی از عملکرد ماروتا انتقاد خاصی بکنه و مدام داره میگه من به عملکرد مدیریتی تیم نمره 10 میدم و این حرفا. اگر شما نظر موجی رو قبول ندارید، من اصرار خاصی ندارم که قبول داشته باشید. ولی من میگم موجی همون کسیه که توی گود بوده و الان خوب می فهمه داره چی میگه. می دونم الان برخی دوستان میگن ما موجی رو هم قبول نداریم و اون باعث شد 10 سال از سطح اول فوتبال اروپا فاصله بگیریم.

اون قسمت حرفم در مورد موجی کاملا نظر شخصیمه و احتمالا خیلی ها با اون مخالفن. نظرشون هم محترمه. ولی باقی صحبتم خلاصش اینه که در ابراز نظرات و انتقاداتتون اولا از قصاص قبل از جنایت پرهیز کنید، و دوما انصاف و منطق و اینکه آیا شما صلاحیت انتقاد در مورد چیزی که اون رو به باد کوبش گرفتید دارید یا نه!!!!؟؟؟ 

با بقیه ش هم موافقم تقریبا، مخصوصا موجی. اینم باز کلی هست و خطاب به شخص خاص نیست:دی: به نظرم ما دچار افراط و تفریط هستیم در این زمینه. عده ای نظرشون اینه که ماروتا چون خریدهای خوبی داشته و تقریبا از همه باشگاهها به جز 1-2 مورد موفق تر بوده، پس اگه بازیکنی رو نمی خره یا صلاح نبوده یا الگری نخواسته یا پولش نبوده. عده ای هم برعکس. چشمشون رو روی خریدهای خوب می بندن و فقط انتقاد می کنن.

مهم ترین انتقاد من به خریدهای یووه این بود که فکر بزرگ پشتشون نیس و تفکر در حد سری آ هست. امسال این مشکل رفع شده. فقط هم با رسیدن پول و جلو رفتن تو برنامه بلندمدت از نظر اقتصادی نیست. یووه پارسال هرچقدر پول داشت پیانیچ و ایگواین رو نمی خرید. دومی هم نوع فروش ها میزان درآمد از فروش ها بوده که برای قضاوتش باید تا پایان صبر آگوست صبر کرد.

امسالم انتقاد جدی نداشتم تا الان. صرفا گفتم ایگواین و پوگبا ربطی به هم ندارن و جانشین مناسب و بزرگی باید برای پوگبا خریداری بشه. توانشم داریم. دنبالشم هستیم.:دی

یه خبری هم اومده بود ویتسل ممکنه آزاد بیاد یووه فصل بعد. بازیکن خوبیه ولی انتقالش به صورت آزاد فوق العاده س. اگرم ماروتا بخوادش همین الان کار تموم شده و صرفا مراحل قانونی و صبر تا نیم فصل و اینا باقی می مونه.

• mory, VA}{ID, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

چلسی با اون همه پول تو خرید مدافع برای ترکیب اصلیش مونده  :1: 

ارزشای ماروتا اینجا مشخص میشه  :pep: که کسی مثل بن عطیه رو برای نیمکت گرفته  :65yytgts6rouhope1x2s:  :1: 

اینم بگیر سوئیت جوزپه  :pray 1:

ftoo_3d59b4eb49d8ef0314779968fd039e5c_th

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

خب خوشبختانه داریم به پایان نقل و انتقالات نزدیک میشیم. چون هنوز در هافبک تکمیل نیستیم و به قول الگری روزهای شلوغی رو در این هفته خواهیم داشت، برای قضاوت زوده.

ولی دو نکته: اول اینکه گوش شیطون کر ماروتا امسال در فروش هم خوب عمل کرد. امیدوارم ادامه بده:دی

دوم هم اینکه خیلی تعجب می کنم اگه ویتسل در این روزها خریداری بشه. یه جورایی مسجله که سال بعد آزاد میگیریمش مگه اتفاقی بیفته. که اتفاق خیلی خوبی هم هست. اگه ماتویدی نشه، سیسوکو مناسبه به نظرم. ظاهرا زورمون بیشتر نمی رسه:|:دی

در مجموع تا اینجا، برای من که پیش بینیم خریدهایی در سطح ورسالیکو و مونتولیوو و ماتری و ... بوده، اومدن الوز و پیانیچ و هیگواین و پیاتسا و بن عطیه، خیلی عالی محسوب میشه. ایشالا بپه با فروش های درست و یک خرید خوب، فصل عالی خودش رو که بهترین فصلش هم بوده تکمیل کنه. هرچند با ایده آل هام هنوز فاصله داره، ولی نمیشه منکر پیشرفت عظیم یووه در نقل و انتقالات امسال شد. باشد که مثل پارسال آخرش خراب نشه.:دی
لازم به تاکید نیس که نخریدن رو به خرید بد ترجیح میدیم.

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^ 

خدایی زازا رو بد انداخت به اون بدبختا !! می شه گفت اگه به لیست بازیکنای مازاد نگاه کنید از ایسلا تا زازا هم رو فروخت و خیلی از جونا رو با بند خرید و بند بازخرید فرستاد. امسال تو فروش عملکرد بهتری داشته.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

:pokerface:  زاتزا خیلی بهتر از اونی بود که براش لفظ "انداختن" به کار ببریم. پارسال میانگین دقایق گلش با فاصله از دیبالا و مانژو بهتر بود.

• mory, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^

یادتون باشه همیشه از زازا تعریف کردم اما با آیتم های این بازار 28 تا نمی ارزه و این واقعیته.

ببینید خیلی مسائل تو قیمت تاثیر داره که یکیشون مازاد بودن یا نبودن بازیکنه. زازا ته مازادای یووه بود! این یه واقعیته. شاید تو میلان بازیکن اصلی باشه اما اینجا مازادا. همین تو سر قیمتش می زنه. به علاوه دقایق کم بازی و بازی نکردن تو اروپا. می دونید چرا استرارو یهو پرش قیمت داشت چون تو اروپا بازی کرد. اما زازا به اندازه کافی بازی بهش نرسید. مسئله بعد اینکه آمار یه حدی داره. زازا مثلا از 30 تا بازی یووه 6 تا بازی کرد 5 تا گل زد. فلانی از 30 تا بازی یووه 30 تا بازی کرد 8 تا گل زد. ارزش دومی تو بازار کمی بیشتر. فکر می کنید چطوری مورتا تگ 60 تایی خورد؟؟ یه استارت تو اروپا و اینکه در هر صورتی الگری زودتر از زازا می آوردش. پس می شه گفت یووه هم باعث کم شدن قیمتش شده. 

این که ما دوسش داریم بحث جدایی هست

شایدم اصلا نباید می رفت

• El rey leon, Senmorta, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

وقت کردید بازی باشتوای در چلسی رو ببینید.. از هیچ نظری بهتر از زازا نیست..تکنیک، قدرت، سرعت..همه جوره زازا یه سر و گردن بهتره..قیمتش هم 40 تاست..

ماروتا گرون فروشی بلد نیست.. قیمت معقول یه مهاجم تارگت با توانایی های زازا همینه..

• mory, eⁿzº, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اگر حوصله بلند پروازی ندارید و اگر بنظرتون بهترین تیم تاریخ هستیم و ماروتا هم قطعه ای از خداست ادامه پست رو نخونید ::

شاید مدیرا تیمی در حد top8 ساخته باشن [ گفتم شاید چون به جمع هشت تیم نهایی راه پیدا نکنیم بالاخره فوتباله دیگه وگرنه قطعا هستیم ]
به من 120 میلیون یورو بدید تا فردا بند بازخرید پیانیچ و هیگایین رو فعال کنم ، دوشواری نداریم :1:
اما قطعا فرصتی رو داشتن که فقط با 50 میلیون خرج بیشتر از فروش پوگبا + کمی عقل و تدبیر + کمی passion این تیم top8 رو تبدیل کنن به top4 [به معنای همیشگی و واقعی نه سینوسی و کسینوسی :1: ] .. واقعا فروش پوگبا یاد زیدان رو برام زنده کرد البته نه برای یووه بلکه برای ناپولی ! با اون 90 میلیون تیمی بستن که تا چن سال دیگه باید بریم بند بازخرید بازیکناشونو فعال کنیم ..
تیم خوبی داریم ؛ اگر ناراحتی ای هست بخاطر اینه که میتونستیم بهترین باشیم و خودمون به طرز احمقانه ای این پیشنهاد و بخت و اقبال الهی رو رد کردیم ..
من امسال امتحان علوم پایه داشتم بزرگترین نتیجه ای که ازش تو زندگیم گرفتم اینه که یا تلاش نکن یا جوری تلاش کن که انگار اخرین بارته میخوای تلاش کنی !
ازینجا به بعد حرفام یکم گیج کننده میشه اگر دوست دارید نخونید ..
موفقیت و پیروزی از نظر من یک چیز کاملا کوانتومیه !
کوانتومی به این معنا که تو برای موفق بودن باید نسبت 1 از 1 توانایی خودتو به اجرا بذاری تا موفق بشی ..
یعنی اگر موفقیت مثلا رسیدن به رتبه 1000 کنکور هست تو نمیتونی 70%از توانایی و تلاشتو بذاری و موفق بشی .. حتما باید 100% بشی وگرنه در بدست اوردن رتبه 4000 هیچ موفقیتی در کار نیست چون هدف تو رتبه1000 بوده [ولو اینکه رتبه4000 هم ارزوی خیلی هاست و رتبه خوبیه واقعا اما نه برای تویی که رتبه3 رقمی رو نشونه گرفته بودی]
حالا تعمیمش میدم به تیم ... یوونتوس تیم خوبی بسته ! واقعا هم تیم خوبیه .. اما این تمام پتانسیل یووه رو به نمایش نمیذاره .. این یعنی ماروتا 70% خوب بوده و هنوز 30% با ایده ال فاصله داره .. این فاصله هم دقیقا همون چیزیه که باعث شکست میشه !! این پستم رو اخر فصل دوباره نقل میگیرم وقتی که تیم خیلی خوبی بودیم اما بخاطر بعضی جزئیات شاید قافیه رو با حریف باختیم .. در باخت هم هیچ افتخاری نیست حتی اگر توی فینال باشه ، موفقیت راهیابی به فینال یا نیمه نهایی نیست ، موفقیت قهرمانیه ! اونی که نیمه نهایی حذف میشه قطعا 100% نبوده و ممکنه 80% از ایده ال رو داشته تو تیمش اما نه تمامشو !! اینکه به فینال و قهرمانی نرسیده از همون 20% نشئت میگیره ..
ماروتا از نظر من اصلا فوق العاده نیست ، چون خدا بهش ی دیس بزرگ پر از میوه های بهشتی تعارف کرد بهش و اون فقط به اندازه چندتا میوه که تو دستش جا میشد برداشت ..

نتیجه اخلاقی : وقتی به ملاقات خدا میروید حتما ی پلاستیک با خودتون ببرید ؛ شاید کسی به شما چیزی تعارف کرد و تو دستای کوچیکتون جا نشد :1:
  • mory, Delle Alpi, Atomic Ant و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

ماروتا قرار بوده متویدی رو بعنوان جانشین پوگبا بیاره که موفق نبود. دل آلگری هم شکست.. :12:

ماروتا هم واسه بدست آوردن دل مربی حساسمون حاضر شد 15 تا واسه بازیکنی بده که میشد فصل بعد رایگان بیاره.. یعنی تا چند سال منت این پولو سر آلگری میزاره که ببین من بخاطر تو انقد خرج کردما..

تازه کوادرادو رو هم با حق خرید اجباری (اجباری شدن پس از چند بازی) آورده که بازم یه پولی باید فصل بعد سر این بازیکن بره..

با این همه حالی که ماروتا به آلگری داده :hug: ، تا چند فصل بعد بازیکن بخواد ماروتا اینطوری :62:​  بهش نگاه میکنه..

--------------------

ماروتا اگه بتونه هرنانز رو هم رد کنه امسال از نظر فروش عالی کار کرده.. هیچ بازیکن مازادی نداریم که غیر مفید باشن..همه در تیم نقش مهم دارن. از نظر فروش امسال بهترین عملکرد رو میگیره..

• Orphée, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

حتی اگر همین تیم قهرمان لیگ قهرمانان بشه بازم ماروتا رو باید همین فردا اخراج کنن

هر اتفاقی میوفته از رفتن ستاره های تیم مثل ویدال و پیرلو و توز و پوگبا میندازه گردن اینو اون ، تا نیومدن ستاره ها میندازه گردن سری ا و دستگاه فکس و قطعی اینترنت و ...

ایملش گیر بیارم بهش ایمیل بزنم یکم مرد باش بگو حد من همینه  :22:  

با هر باشگاهی رفت مذاکره کنه دست پایین رو داشت  ، همه جا حتی از شالکه و ساسولو و لازیو و ... هر تیم دیگه ای بخوام مثال بزنم با تورو خدا تورو خدا بازیکن گرفته اونم ایا بیاد ایا نیاد

حالا زنیت هم واسه یوونتوس کلاس میذاره ، این حرکت هیچ جای دفاعی نداره که شما تو تماممممممم مذاکراتت حتی با ساسولو دست پایین رو داشته باشی و حرفت حرف نباشه پیششون

همه اینا به کنار چرا دروغ میگه به نظرتون ؟! الان کو پول پوگبا که میگفت باهاش هیگوایین نخریدیم  :22:

• tecra از این پست تشکر کرده است

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

یه تابستون خیلی خوب در حدِ فوق العاده :worship:  راضی هستم واقعا. خرید های اسمی و بزرگ که می تونن قشنگ تیم رو به سمت جلو هل بدن. درسته خط هافبکمونخالی و 2 درصد ضعیف تر شد اما خط دفاع و حملمون کمِ کم 2 Level پیشرفت کرد. تو فوتبال روزِ دنیا هم باید عقب و جلوی زمینت فوق العاده باشه تا بتونی به موفقیت که قهرمانی تو اروپا حساب میشه برسی.  نگاهی به تیم هایی که تو این چند سال اخیر قهرمان اروپا شدن بندازید به این حرف می رسید. نداشتن یک خط هافبک فوق العاده، اصلا نگرانم نمی کنه. با این خط دفاع و خط حمله، با یه خط هافبک خوب هم میشه موفق بشیم. البته اگه خدیرا، مارکیزیوو پیانیچ رو" فقط " خوب بدونید :1: 

اگه با خط هافبکی فوق العاده می شد قهرمان شد، ما تو 4 فصل گذشته باید کمِ کم 3 بار قهرمان می شدیم !!!! امسال با این تیم و با این مربی، شانسمون از هر زمانی برای قهرمانی تو اروپا بیشتره  :nish: 

از مدیران هم شدیدا راضی هستم. این حرف من رو یه جا یادگاری بزارید بمونه : تابستون امسال، شروع طوفان های یوونتوس تو فصل نقل و انتقالات هست. با قدرت به تیم مدیریت 9/10 می دم. اون 1 نمره هم برای تعلل تو پیدا کردن جانشین موقت برای مارکیزیو فقط ازشون کم می کنم. با برگشت مارکیزیو هم میشن 10/10 تمام !! همشون خسته نباشن  :53:  :53:  :53:  

پ.ن : تو این تابستون، هیچ تیمی مثل یوونتوس هم ترکیب اصلی و هم نیمکت خودش رو در مجموع بهتر نکرد  :nish:  :nish:  

• Orphée, Heypnotism, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تمام کارشناسا و مربیای بزرگ در مجموع رای به افزایش قدرت یووه دادن و یووه رو نسبت دادن به حداقل جزء 3 تیم شاخ در نقل و انتقالات 

این در حالیکه کارشناسای فروم نظر دیگه ایی دارن!

• tecra, Senmorta, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@back to juve

من یادم تو این فروم کسی گفته باشه یووه نسبت به فصل قبل ضعیفتر شده، دوستان گفتن "میتونستیم بهتر از این عمل کنیم" که حرف کاملا درست و منطقیه .

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

@back to juve

شما اسم دوتا از کارشناسای دنیا رو نام ببر که گفته باشن یوونتوس نسبت به فصل پیش قوی تر شد 

البته ماروتا و الگری مجموعه یوونتوس قبول نیست 

شما وقتی که کل یه تابستان رو مهلت داشته باشی که تنها نقطه ضعف فصل قبل تیمت که خط هافبکش بود رو رفع کنی ، در عوض نه تنها رفع نمیکنی بلکه میزنی بدترش هم میکنی خودش یه پسرفته ، روی هیگوایین هم خیلی حساب میشه ، کلا مهاجم های هدف تو سیستم فعلی یوونتوس نهایتش میشه همون یورنته دیگه بهتر از اون نخواهد شد البته نظر خودم رو بخوام بگم اینه که به 18 تا گل هم نخواهد رسید ، نه اینکه بازیکن بدی باشه منتها بدرد یوونتوس نمیخوره همچین بازیکنی ! 

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی