پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مدیران یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3890 پاسخ برای این موضوع

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

1. یه زمان تیم داشت نابود میشد. چپ و راست meme درمیاوردن از الگری و کونته که کونته مثلا داشت با حسرت نگاه میکرد به یووه، الگری هم با اون لبخند ملیحش ( :1:  :1: ) میگفت تیمی که تو سه سال ساختی رو در سه هفته نابود میکنم. خوب بازی نمیکردیم ولی میبردیم. لیگ قهرمانان افتضاح بودیم و از طرفی انتظارا هم خیلی زیاد بود، تا حدی که حتی باخت به اتلتیکو در زمین حریف تحمل نمیشد! حتی به المپیاکو باختیم. صحبت از جانشینی الگری بود با سرمربی چه میدونم، پسکارا!!

2. تیم رفته رفته بهتر شد. لیگ قهرمانان هم صعود کردیم حذفی. خوردیم دورتموند همه طوری صحبت میکردن که انگار خوردیم بارسایی بایرنی چیزی... کامل میشد از پستا ترس از تحقیرشدن جلوی تیم ته جدولی آلمانی رو دید. بردیم دورتموندو، رفت و برگشت!‌ حتی بهتر، تحقیرش کردیم. ولی بازم خبری از امید و اعتماد نبود. "حالا دورتموندو بردی مرحله بعد میبازی" (نقل به مضمون). این حرف به الگری زده میشد ولی یه خورده فکر کنیم کل مجموعه یووه مورد خطاب بودن،‌ چون الگری - فکر کنم! :fp: - سرمربی یووه بود. حالا... خوردیم رئال، هموناییمون که از دورتموند میترسیدیم حالا ادعا داشتیم اگر نرسیم فینال هیچ کار خاصی نکردیم. یک اطمینان خاصی هم در پستا بود که این تیم حد بالاش همینه.

3. رفتیم فینال، یادتونه؟؟ هیچ کس ذره ای امید نداشت. این یه برهه همه کنار هم بودیم! :fp:  :1:  به بازی نزدیک و پایاپای هم راضی بودیم. بازی هم خداییش نزدیک بود ولی بعد از باخت دوباره حمله ها شروع شد! :22:  و الگری در درجه اول و مدیریت بعنوان متهم ردیف دوم آماج حمله قرار گرفتن: الگری بخاطر تاکتیک اشتباهی که انتخاب کرد (جل الخالق! الگری و تاکتیک در یک جمله؟؟) و مدیریت هم بخاطر ضعف در نگه داشتن سرمربی اسبق.

4. تو اوج نتایج مثبت تیم حتی بحث سر این بود که دلخوش نباشید به این نتایج. تیمای الگری افتشون از سال دوم شروع میشه! باورتون میشه (برای اونایی که اون موقع نبودند عرض میکنم) که وقتی تیم داره نتیجه میگیره میایم از مربی انتقاد میکنیم چون سال بعد قراره بریم تو افت! به خدا! (به دوربین خیره میشود)

5. ویدال، پیرلو و توز رفتن. فروش ویدال اصلا تحمل نشد. ویدالی که فصل قبلش فقط یکی دوماه آخر خوب بود. ویدالی که همه مون متفق القول میگفتیم بازیکن سابق نیست. ویدالی که وضعیت زانوی مبهمی داشت و همون فصل تو بایرن بعد از تعویض زانوشو با کوه یخ میبستن. دوباره حمله شد به تیم مدیریت. چه ذکر مصیبتا که برای فوق ستاره آینده جناب کومان خونده نشد.* قرار شد پوگبا بشه نقش اول تیم. بازم تمسخر و انتقاد و حمله به مدیریت و آلگری. نتایج اول فصل هم البته مزید علت شد. بقیه داستان هم که خیلی واضحه، همین فصل پیش بود دیگه. بازی با بایرن و بردای پشت سر هم در سری آ و دابل کردن دابل فصل قبلش!

6. گفتم کسی حساب نمیکرد که پوگبا بتونه بدون ویدال و پیرلو خودی نشون بده. ولی پوگبا به صورت خودجوش و یکهویی تبدیل شد به وزنه خط هافبکمون. بازیکنی که بعضی بازی ها رو یک تنه درمیاورد و تاثیرش در سایر بازیای تیم انکارنشدنی بود. حالا این وسط کردیتی به الگری تعلق نمیگیره که هیچ، ازش انتقاد هم میشه که چرا تیمت اینقدر به پوگبا وابسته ست؟! بحث پوگباست یادی بکنیم از توز عزیز که سال اولش و تحت هدایت متحول کننده اعصار، فقط یک گل زد (در یورولیگ) و سال بعدش تقریبا یک تنه ما رو تا فینال برد. منتها بازم به الگری کردیتی نباید داد چون... یا حتی موراتایی که الان سرش دعواست. تحت نظر کونته به تیم اضافه شد و خب طبق نظر دوستان که مدیریت نتونست تمام خواسته های کونته رو تامین کنه، میشه نتیجه گرفت که موراتا تمام خواسته های سرمربی سابق نبود. حالا همین آدم زیر نظر الگری تبدیل میشه به یک بازیکن کلیدی در بازی های بزرگ، بخصوص لیگ قهرمانان. اینکه موراتا از بازیکنی که انتخاب دوم بود تبدیل میشه به یک مهره تاثیرگذار، صرفا یک فرایند طبیعیه که اسمش هست: "الگری، عددصفر دنیای مربیگری!"

7. حالا میرسیم به امسال و دوباره همون داستان همیشگی... هیگوایین خرید ناموفق، آینده تاریک تیم، احمق بودن ماروتا، و خب مثل همیشه تکرار جمله من خودم بهترین مرجعم چون خودم دارم میبینم! تفکری که میگه نباید از کسی بخاطر کارای گذشته ش شکرگذار بود، همون تفکر معروفیه که میگه "ملاک، حال افراد است!" آشنا نیست این جمله؟! :21:  فعال کردن بند آزادسازی هیچ کاری نداره. پرستیژ یووه رو هم گند زده بهش. دروغگو هم هست برخلاف مدیران راستگو و صادق قبلی این باشگاه (اصلا به باقی تیم ها کاری نداریم). احترامی هم برای بوفون قائل نیست چون نمیره بازیکن بخره که بوفون CL لعنتی رو هم بگیره (رو نوشت: خدا لعنتت کنه زاتزا). تازه مرتیکه احمق پاشده رفته آلمان که ویدالو دو دستی تقدیم کنه.

... هوادار ایرانی یووه، حداقل بعد از سال دوم کونته، وارد یک فاز دگردیسی خیلی عجیبی شد. قصاص قبل از جنایت، تغییر موضع مکرر، تناقض در گفتار، خود مرجع پنداری و سرسختی غیرقابل تحمل از خصوصیات بارز ایشان است. تازگیام یکی فعال شده دوباره که فکر میکنه خیلی شیرینه. تیکه های نابی میاد خصوصا راجع به الگری :2laugh:  :2laugh:  سرطان، یک یورویی و ... خواستم تشکر کنم ازش و همینطور از مدیران :2laugh:  :1:

* البته من خودم منتقد جدایی کومان بودم و هنوزم هستم. منتها آتیشم اونقدرا تند نیست که سرتاپای مدیریت و تیم مربیگری رو شلنگ بگیرم.

• pezhman, El rey leon, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

جدای از اشتباهات و ناتوانی های مدیریت  تو اکثر ناتوانی های مربی هم به پای مدریت نوشته میشه.

اینکه پیانیچ بازیکن عالی ای (دقیقا عالی. نه صرفا خوب) بوده و الان اینطوری بازی مکنه به گردن مدریت نیست. اینکه کاملا مشخصه تیم برنامه ای نداره  و اکثر قریب به اتفاق بازیکنا کیفتی کمتر از تواناایی های واقعیشون ارائه میدن تقصیر مدریت نیست. اینکه بازیکنا پیشرفت نکردن و بعضا افت کردن تقصیر مدیریت نیست (یکی از ملاک های مهم کیفیت سرمربی همینه. ضمن اینکه لازم نیست حتما دسته گل 20 ساله بدید به مربی تا باعث پیشرفتش بشه. به یاد بیارید کونته چه بازیکنانی رو به چه سطحی رسوند). و اینکهبازکنا هر روز چلاق میشن هم تقصیر مدریت  نیست.

اوه!.. از یه بُعدی هم تقصیرشون هست... اینکه به همین وضع و به همین مربی راضی ان!

از کیفیت بازیکنا بهترین تیم 10 سال اخیر رو داشتیم اگر خوب ازشون بازی گرفته میشد.

بازم میگم کوتاهی های مدیریت رو قبول دارم. حتی با نگرشِ کلیشون هم تا حدودی مشکل دارم. ولی این تیم با این بازیکنا باید کیفیت خیلی خیلی بالاتری ارائه بده. این کیفیت فعلی تیم ناخودآگاه باعث انتقادات بیشتر به مدیریت میشه.

پ.ن: لازمه اشاره کنم آنیلی و الکان  تو سیستم فکری و مدیرتیشون نیست که برای یووه از جیب خرج آنچنانی کنن. باشگاه باید خودش پول خودشو دربیاره. ولی یه چیزو مطمئنم... اونم اینه که به یووه به چشم منبع درآمد نگاه نمیکنن چون در آینده هر چقدر هم سوددهی داشته باشه در مقابل بقیه ی درآمد هاشون هیچی نخواهد بود!

• El rey leon, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از اول فصل تا الان هر روز میشنویم قرارداد دیبالا و بونوچی میخواد تمدید بشه اما فقط در حد حرف باقی میمونه...

آیا ماروتا سرش خلوت نشده قرارداد اینارو تمدید کنه؟

بعدشم با این حقوقی ک ما مثلا میخوایم ب دیبالا بدیم چطور میتونیم امیدوار باشیم پس فردا مثل پوگبا تیمو واسه پول بیشتر ترک نکنه؟

الان تو فوتبال پول حرف اولو میزنه... تعصب میخوای بازیکن ایتالیایی بگیر... وقتی آرژانتینی فرانسوی و... گرفتی حقوقشو زیاد کن فرار نکنه... والا با این نوناتون
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

ما قبلا از خط حمله مون مینالیدیم و تنها دلخوشیمون خط هافبکمون بود.... ولی الان خط هافبکمون شده دردسر ما.
یه سال با امثال (ووچینیچ و ماتری) تو چمپیونزلیگ بودیم... یه سال با (لمینا و استورارو)
زمانی بهترین خط دفاع و دروازه بان دنیا رو داشتیم..ولی از این فرصت طلایی برای تقویت بقیه خطوط و قهرمانی اروپا استفاده ای نکردیم
(بعد از فینال چمپیونز لیگ 14/15 نه تنها نقاط ضعف تیمو بر طرف نکردن ارکان اصلی تیم رو هم فروختن)..ویدال و پوگبا و موراتا و..

همیشه بهترین تیمهای دنیا هافبک خیلی قوی داشتن...اسپانیای (دلبوسکه) با هافبک قدرتمندش قهرمان شد
المان (قهرمان جهان) هم تو خیلی بازیها بدون مهاجم بازی میکرد...چرا راه دوربریم همون سالی که فینالیست چمپیونز شدیم mvp رو داشتیم

ماروتا اگه عرضه داشت الان تیم بدون هافبک نمی موند !
همین الکسیس سانچز که در به در دنبالشن! یادمه چند سال قبل بارسا هم چراغ سبز نشون داد اما اینقدر دست رو دست گذاشتن و گفتن پول نداریم؛ 25 تا پیشنهاد دادیم
که رفت آرسنال...اما به خوان ایتوربه پیشنهاد 30 میلیون دادن !
یا آگوئرو با 35 تا داشت میومد یووه بهش 32 تا پیشنهاد دادن ..به خاطر 3 میلیون رفت السیتی
بعدها مجبور شدیم به خاطر این گدابازی خاص پپه ماروتا 90 تا واسه فسخ قرارداد بابت یه مهاجم 29 ساله بدیم.. با پول ایگی میشد دو سه بازیکن تاپ اروپا رو خرید
(وقتی نوبت دست تو جیب کردن ماروتا میرسه ما کلا ناامید میشیم از همه چی)

یا واسه پوگبا: پیشنهاد معاوضه با (وراتی + کاوانی ) رو قبول نکردن، به خاطر کومان رابطه مون با پی اس جی افتضاح شد و الان هم بعد از چند سال فیلشون یاد هندستون کرده
وراتی رو میخوان!

یوونتوس یا (بازیکن بنجل تاریخ مصرف گذشته میخره یا بازیکنای جوون میخره قرض میده) ، فلسفه نقل و انتقالات یووه تو چند سال اخیر همین بوده..
همین بزخری ماروتا (اورا) باعث حذفمون شد
با این انتخابهای بحث بر انگیز و عدم توجه به میانگین سنی بالای تیم هرچی بازیکن درپیت و تاریخ مصرف گذشته بهمون لینک میشه
اکثر بازیکنای غیر ایتالیایی و جوون هم که به یووه میان به یوونتوس به چشم سکوی پرتاب نگاه میکنن..امثال پوگبا ..موراتا و حتی دیبالا
امیدوارم فلسفه و نگرش مسئولین یووه تغییر کنه و کمی هم به cl فکرکنن..

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

منم با اکثر حرفات موافقم اما فقط تو چند مورد مخالفم  :1: 

این درست نیست بگیم آگرو با 45 رفت سیتی اما الان ما با 90 میلیون هیگواین خریدیم آگرو ماله 5 سال پیشه همین اگرو الان زیر 80 نمی دن  :1: 

سانچز که عشق بارسلون بود رفت بارسا بعد بارسا هم رقم 35 درست نیست رقمش بالاتر از 35 میلیون بود حداقل 45 تا داد پاش آرسنال اون زمان هم یووه بودجه زیادی برای خرید نداشت

ایتوربه هم پیشنهاد ما کمتر از 30 تا بود رم 30 میلیون پیشنهاد داد که رفت رم 

و مورد اخر : تو این بازار با 90 تا واقعا زور بزنیم یه بازیکن بخریم همین وراتی رو هم بعید می دونم زیر 7 تا بدن

بایرن برای یه جوون 19 ساله رناتو سانچز 60 تا داد

منچستر برای مارسیال که الان نیمکت نشینه 80 تا داده 

• mory, tecra, Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

قیمتا بالا رفته، بازیکن در حد هیگواین کمه کم 70 تا قیمتشه 

امثال ویدالو پوبا یووه واقعاً نمیتونه پول های دستمزد نجومی بده به این بازیکنا ، وگرنه خود این ها هم راضین به موندن

• mory, tecra و Camel Blue از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال

یک تیم مدیریت قوی باید بتونه بازیکن رو حفظ کنه ، با چه شیوه ای نمیدونم ، ولی نمیتونم قبول کنم پیرلو و توزی که هنوز بدرد تیم میخوره و خیلی از مشکلات یوونتوس رو میتونست حل کنه بخاطر پول و دوران خداحافظی و این چرت پرتا رفتن ! تیم مدیریت باید بلد باشه بازیکن رو حفظ کنه  این اولین نکته منفیه مدیریت یوونتوسه که بلد نیست هیچکس رو حفظ کنه 

دوم اینه برای همه واضح هست یوونتوس قصد فروش پوگبا رو نداشت قبول ، خب یوونتوس هم نمیتونست حقوق بالا بده  اینم قبول، پوگبا هم بخاطر حقوق رفت  قبول ، همه اینا درست ، قیمتش هم کار ندارم خیلی خوب و منطقی کلا ، 

اما وقتی بهترین بازیکن تیم تو خط هافبک جدا میشه را حلش اضاف کردن مهاجم تموم کنندس ؟ بهتر نبود به جای هیگوایین(فرضا بهترین مهاجم تموم کننده دنیا) دوتا بازیکن ۴۵ میلیونی خریده میشد ؟ یا یک هافبک درجه یک ۹۰ میلیونی و خط حمله دیبالا مانزو ؟! دلیل تراشی باید این باشه که ما دنبال هر بازیکنی رفتیم نبود ؟! این نشد دلیل ، کدوم تیم درجه اول دنیا ناقصه ؟

روزی که میان میگن سیاست یوونتوس جوون گرایی هست و پیرلو و توز و ... رو میفرستن میره ، باید مانزو بیاد ؟ باید هرنانس بیاد ؟ باید دنی الوز بیاد ؟ ...

بحث اینه حرف با عمل فرررررررق داره ! ماروتا و تیم مدیریت هر مشکلی پیش میاد یه جور میپیچونن و این زشته نه ضعیف بودن تیم ! واگرنه شرایط از سری ب که بدتر نیست !

اینکه هر مشکلی پیش بیاد بخوای بهانه تراشی کنی و سال بعد خلاف حرف خودت عمل کنی نشد سیاست تیم داری ، سیاست یعنی برنامه ریزی درست و پیاده سازیش .

این کار مدیریت یوونتوس خیلی سطح پایین و بازاریه

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

VIDAL

VIDAL

عضو جدید

• اعضا
  • 38 ارسال

موراتی که درصد زیادی از سهام اینتر رو فروخت

برلوسکونی هم داره میلان رو می فروشه به چینی ها

به نظرم اگه آنیلی نمیتونه باشگاه رو قدرتمند نگه داره بهتره بفروشه به چینی ها

این طوری که ما پیش می ریم ازمون جلو میزنن.آینده رو راحت میشه پیش بینی کرد

• mory و Georgia از این پست تشکر کرده است

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
مگه تا همین الان تیم هایی مثل پاریس سن ژرمن یا منچستر سیتی از ما جلوترن؟
انصافا مدیریت تاحالا درکل خوب کار کرده
اگه در ادامه هم مثل گذشته عمل کنن هیچ تیم عرب و چینی جی به ما نمی رسه
  • mory, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

2_hn6s.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3849 ارسال
  • LocationAhWaS

مدیریت ما درست خیلی جاها خوب کار کرده اما خیلی خیلی جاها هم به خاطر خساست یا بهتر بگیم بی عرضگی فرصت های خوبو از دست دادیم

تو این 4 سال بهترین و طلایی ترین فرصت ها رو برا کسب سی ال داشتیم اما به خاطر ناقص بودن تیم همیشه باختیم

همین عنتر و اث میلان ممکنه بیان جلو تر از ما سی ال بگیرن

• Georgia , ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
عنتر و میلان به پلی آف چمپیونز لیگ هم برسن من اسم یوزرم رو میذارم سلطان صنوبر ..

جو میدینا !!
  • Signora Omicidi, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
من پارسال گفتم میلان و عنطر زودتر از ما قهرمان چمپیونز میشند ... میلان بیاد چمپیونز راحت تا نیمهنهایی رو میاد
  • Delle Alpi, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ایه یاس نخونید ....اه ...............این تابستون بیاد احتمالش خیلی قویه که تیم خوب تقویت شه 

• tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هر سال همینو میگیم... ولی در واقع هر سال ضعیف تر میشیم... تقویت کجا بود
  • mory, Delle Alpi, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
من از سال دوم کنته منتظرم تیم فصل بعد تقویت بشه 😂😂😂
  • Delle Alpi, El rey leon, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

VIDAL

VIDAL

عضو جدید

• اعضا
  • 38 ارسال

وقتی مدیران یووه سیاست پرداخت دستمزدها با حداقل نرخ ها رو پیش گرفتن خب معلومه بازیکن های بزرگ که دستمزدهای بالا دارن به یووه نمیان.

همین پوگبا فقط به خاطر پول از یووه رفت

ویدال وقتی دید که یووه برای جذب بازیکن های بزرگ کاری نمیکنه و شانس بسیار کمی برای قهرمانی چمپیونز لیگ وجود داره رفت بایرن مونیخ

توز که ادعا کرده بود دوست داره در بوکا جونیورز فتبالشو تموم کنه به خاطر پول رفته سوپر لیگ چین

آلوارو موراتا هم به خاطر پول و هم به خاطر بازی کردن در کنار بازکن های بزرگ برگشت رئال و این که میگن رئال به زور برش گردوند همش الکیه

الان هم که مذاکرات تمدید قرارداد دیبالا به خاطر مبلغ دستمزد متوقف شده

یه نگاه به اسامی که به خاطر مبلغ کم یووه به جمع ما ملحق نشدن بندازید: وراتی، دروگبا، اسنایدر، رابین ون پرسی و...

کنته رو که به خاطر خساست مدیران مون از دست دادیم.بعدا چه اتفاقی بیفته خدا میدونه

• mory, Georgia , ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

این سیاست هایی که شما ازش دم میزنید هیچوقت درست نمیشه تا مادامی که تیم های دیگه سری آ قدرت بگیرن

این حرف ماروتاست:

ما در حال حاضر در آن پست بازیکنانی مثل استورارو، ماندراگورا و لمینا را داریم و فکر نمی کنم در این زمینه تیمی (اینتر) بر ما غلبه کرده باشد.

خب این یعنی اینکه اگر اینتر مثلا میرفت ایسکو میگرفت ما هم میرفتیم مثلاً اینیستا رو میگرفتیم 

پول نمیدن تا مادامی که رقیب قدرتمند نداشته باشن

قضیه همون شرکت های ماشین سازی داخلی که تا رقیبی ندارن همینجور درجا میزنن

دیگه از این واضح تر نمیتونستم روشن کنم

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ماروتا : می توانم بگویم یوونتوس در تابستان یک هیگواین(بازیکن گران قیمت و سطح بالا) در خط هافبک به خدمت خواهد گرفت.  :nish:  :worship:  :worship:

• mory, alexdelpiero, GG.B1 و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

همچنین میتوانم بگویم ما دیبالا را خواهیم فروخت اما پول فروش دیبالا ربطی به خریدن این گیلاس خط هافبک نخواهد داشت!

4 ساله ستاره می فروشیم که ستاره بیاریم،واسه همین هم درجا میزنیم

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

همونجوری که قبلا گفتم آنیلی با قهرمانی یووه تو اروپا ، بین خانواده اش اوج میگیره . الان هم این خبری که اومده رابطه آلکان و انیلی شکر آبه تاییدیه حرفمه .
آلکان ها هم از قدرت گرفتن آنیلی میترسند . در آینده ای نه چندان دور یه اتفاقاتی بین آنیلی ها الکان ها می افته .

یادمه اون موقعی که جان آلکان برگشت گفت یووه باید یووتیچ رو بخره آنیلی برخورد خوبی نشون نداد .

به نظرم این فصل یا نهایتا فصل بعد یووه به هر قیمتی شده یه چمپیونز لیگ میگیره .

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی