پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا - نورشلند 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
137 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
شاختار چلسی را برد :13:
شرایط سخت شد برای یوونتوس

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
محمد جان خوشحالیم واسه گل میرکو بود از اون نتیجه تعجب کردم

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

طبق عادت همیشگی این بار هم دروازه بان حریف یاد و خاطره ی لو یاشین رو زنده کرد ...

:1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
جدول شد شاختار 7 چلسی 4 یووه 3 نورت 1 وضع خرابه :np:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
با این شرایط من فکر نمی کنم سعود کنیم.

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
از چیزی که میترسیدم متاسفانه اتفاق افتاد طلسم تساوی شکسته نشد شاختار هم چلسی رو برد تا کار یووه و چلسی حتی برای صعود هم سخت بشه بعید میدونم این تیم خوبی که شاختار داره صعود نکنه یا ما حذف میشیم یا چلسی

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
نهمین تساوی پی در پی در بازی های اروپایی :Facepalm: امیدوارم آخر بازی ها حسرت این2 امتیاز نخوریم.

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
انقدر حریفو دست کم گرفتن اینم شد نتیجش

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
صعودمون غیر ممکن شد

imijoon

imijoon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 605 ارسال
در کل بنظرم شرایط طوری پیش میره که یا توی گروه اول میشیم یا میریم لیگ اروپا :np: :1:

juventus_farzad

juventus_farzad

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 693 ارسال
دوتا بازی توی خونه مقابل چلسی و نورشلند و یک بازی با شاختار توی اکراین.چلسی به شاختار 2-1 باخت و ما میتونیم توی یوونتوس استادیم هر تیمی رو ببریم حتی چلسی رو، به صعود ایمان دارم چون 3 بازی مونده و 2 بازی میزبان هستیم

mohammad74

mohammad74

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 253 ارسال
یعنی بازم باید حذف شیم؟ :2qcmh45: :20:

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به جدول که نگاه کنیم شرایط یوونتوس بد هست باید دور برگشت حداقل دوتا از بازیها را ببریم

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
یاد صعودهای ایران به جام جهانی افتادم.....رفتنمون به دور بعد خیلی حماسی شد... :Facepalm:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
تنها دلیلی که اینجوری امتیاز از دست رفت محتاط بودن بازیکنها تو نیمه اول بود این تیم اصلا خطری نداشت ولی یووه تازه گل رو خورد انگار اینو فهمید! برخلاف عدده من از بازیه جووینکو و دچلیه خیلیم راضیم و دلیل این انتقاد هارو نمیفهمم!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
کجاست پیش بینی نتایج 4 -0 و 5-0 و 3-0 ؟ این نتایج نشون میده یوونتوس ما اون تیمی نیست که ما تو ذهنمون ازش ساختیم . می تونستیم برنده باشیم ولی بازم نه با اختلاف زیاد . فوقش همون اختلاف 1 یا 2 گل . اصلا از نتیجه تعجب نکردم و قبل بازی هم گفتم انتظار نتیجه 0-0 رو هم دارم که خوب اگه گل نمیخوردم گل هم نمیزدیم. تو هر 3 بازی لیگ قهرمانان اول گل خوردیم و بعد جبران کردیم . هنوز نتونستیم از تیمی جلو بیفتیم . حتی نورشلند هم تونست ما رو متوقف کنه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خیلی سخت میشه همچین بازی رو تحلیل کرد. یووه بعد از گل خوردن خودش رو خیلی به آب و آتیش زد و خیلی موقعیت ایجاد کردیم. ولی درخشش دروازه بان حریف به همراه بی دقتی زیاد بازیکن ها ما باعث شد بیشتر از 1 گل نزنیم. کونته هم تیم رو دوباره 2 مدافعه کرد و یووه با تمام نفرات ریخت روی دروازه حریف. یادم میاد کارلو گارگانسه فردای روزی که کونته 10 ماه محروم شد یه مقاله نوشت که یووه بدون کونته هم قهرمان سری آ می تونه بشه دوباره، ولی جایی که یووه ازش ضربه خواهد خورد لیگ قهرمانان خواهد بود. اون موقع اعتقادی به حرفش نداشتم ولی شواهد داره حرفش رو تایید می کنه ! نورشنلند واقعا فشاری به یووه نیاورد، خطری روی دروازه ما ایجاد نکردن. یه خطای بی مورد که شاید حتی خطا هم نبود پشت محوطه جریمه و یه ضربه آزاد. بازی خوبی نبود خلاصه... اعصابمون هم خرد کرد :np:

VA}{ID

VA}{ID

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 656 ارسال
ما حتما باید 4-3-3 بازی کنیم. 3-5- 2 جواب نمیده. تیم های اروپایی بوغ نیستن که اسیر 3-5-2 ما بشن.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
شاختار بازی با نورشلند رو میبره. با ما و چلسی مساوی میکنه و با 12 امتیاز به عنوان تیم اول صعود میکنه! ما باید فقط دوتا بازی با چلسی و نورشلند امتیاز کامل بگیریم وگرنه حذف

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
همون چيزي كه قبل بازي گفتم و نگرانش بودم به سر يووه اومد ! دست كم گرفتن حريف.. اونم كجا !! تو بازيهاي اروپايي :np: :np: :Facepalm:

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی