پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا - نورشلند 1-1 یوونتوس

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
137 پاسخ برای این موضوع

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
طبق ادعای توتواسپرت 5 هزار یوونتوسی برای حمایت تیم در ورزشگاه فاروم پارک حضور پیدا میکنن ، یکم تخیلیه به نظرم ! ورزشگاه کلاً 10 هزار نفر ظرفیت داره. :Facepalm: :1:

تصویر

ویرایش : نه اشتباه شد ، الان یکی از بچه های یوونتوز گفت که از این ورزشگاه برای مسابقات UCL استفاده نمیکنن. از ورزشگاه "پارکن استادیوم" که در اصل برای تیم کپنهاگن دانماک هست برای این مسابقات استفاده میکنن. ظرفیت این ورزشگاه چیزی در حدود 40 هزار نفر ـه.

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
بازی فوق العاده سخت برای یووه یووه اگر از این بازی 3 امتیاز کامل رو نگیره کارش برای صعود واقعا مشکل میشه چون مطمئنا چلسی و شاختار مقابل این تیم امتیازهای کامل رو میگیرن و یوونتوس نباید ازشون عقب بیافتد. این بازی میتونه نقطه شروع پیروزی های یوونتوس تو لیگ قهرمانان باشه اما با تساوی یوونتوس هم از لحاظ روحی هم جدول دچار مشکل میشه. بازی های امشب در واقع عیار تیم های این گروه رو مشخص میکنه...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
يه جورايي همه استرش شيريني واسه اين بازي داريم چون همه ديگه ميدونيم يووه تيم خوب و سرسختي هست و اينجور بازيها واسش دردسر ساز نيست ولي چون كلا شناخت از نورشلند خيلي كمه يه ترسي داريم كه يوقت يووه غافلگير نشه چيزي كه به نظرم احتمال رخ دادنش زياده و درست هم هست اينه كه از چند بازيكن جديد تو تركيب يووه استفاده بشه كه هم به بازيكنهاي ديگه استراحت داده بشه و بازيكنان نورشلند هم بخاطر شناخت كمشون از اونا يكم دچار مشكل بشن به نظر من بعيده يووه مشكل خاصي داشته باشه واسه اين بازي .. فقط نبايد حريف دست كم گرفته بشه اگه گل اول رو تا دقيقه 20 بزنيم به نظرم پيروزي پرگلي واسه يوونتوس رقم ميخوره yes1

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

رسمی :

یوونتوس (2-5-3) : بوفون ؛ لوسیو ، بونوچی ، کیه لینی ؛ ایسلا ، ویدال ، پیرلو، مارکیزیو ، ده چلیه ؛ ماتری ، جووینکو.

[img width=480 height=137]http://www.shiaupload.ir/images/84455091414334054822.jpg[/img]

bonuci

bonuci

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 151 ارسال

رسمی :

یوونتوس (2-5-3) : بوفون ؛ لوسیو ، بونوچی ، کیه لینی ؛ ایسلا ، ویدال ، پیرلو، مارکیزیو ، ده چلیه ؛ ماتری ، جووینکو.

[img width=480 height=137]http://www.shiaupload.ir/images/84455091414334054822.jpg[/img]

پسر با گذاشتن ایسلا تماشای بازی خیلی مهم شد تنها دلیله اهمیت بازی تماشای بازی ایسلا هست به امید یک پرد پر گل

میلاد بوفون

میلاد بوفون

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 26 ارسال
[glow=red,2,300]اگه میخوایم بمونیم تو لیگ باید هر طوری سده بازی رو ببریم بوفون امشسب تو ترکیبه میبریم به امید خدا[/glow]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
نيمكت يووه رو هم اگه كسي داره بزاره لطفا .. :thankyou:

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال
استوراری ، کاسرس ، مارونه ، جاکرینی ، پوگبا ، بنتنر ، ووچینیچ. کوالیارلا نیست !
Spoiler

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
با توجه به اینکه ماتری کنار سبا قرار گرفته به نظرم کونته روی پاسهای عمقی حساب باز کرده.امشب شب ماتریه

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

• اعضا
  • 6960 ارسال
اگه کسی یه لینک خوب داره بده لطفا ... :rose:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
امشب واقعا برای من آخر ضد حاله...تیم محبوبمون داره بازی میکنه و من تو اتوبوسم و دارم میرم دانشگاه کوفتی...

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
امشب اگه میشه با توجه به نتایج بازی چلسی شاختار جدول گروه رو به صورت اپدیت شده بزارید ، الان چلسی 1-0 از شاختار عقبه !

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 615 ارسال
با رفتن کوا روی سکو و عدم آمادگی احتمالی میرکو به احتمال زیاد شاهد حضور بنتنر تو بازی در نیمه دوم خواهیم بود و به نظرم بنتنر با توجه به ملیتش میتونه برگ برنده کنته واسه این بازی باشه

mohammad.mahdi

mohammad.mahdi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 938 ارسال
من که از دقیقه 15 به بعد لینکم گرخید نمی تونم بازی رو ببینم.امشب چه شبیه.چلسی 1-0 عقبه.منچستر از براگا تو الدترافورد 2-0 عقبه.بارسلونا تا الان 1-0 از سلتیک عقبه! خدا شانس بده.آخرین صحنه ای که دیدم پیرلو یه موقعیت خوب درست کرد واسه مهاجما که ندیدم دیگه چی شد!!!

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
یه جوانمرد یه لینک بده صدای ریدکال پر از نویزه امیدوارم بنتر بازی کنه چون دیگه خسته شدیم از خریدن بازیکنایی که بازی نمیکنن

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1484 ارسال

اگه کسی یه لینک خوب داره بده لطفا ... :rose:

http://www.hahasport...0/v-467063.html

http://lsh.lshunter..../1/lshtv27.html

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال
1لینک کم حجم مناسب اینترنت داغون من نیست؟؟؟

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اگر تا اینجا گل نخوردیم بنویسین به حساب بوفون و اگر گل نزدیم بنویسین به حساب جوینکو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ویدال رو خیلی دوست دارم، ولی داره یکی از بدترین بازی هاش با پیرهن یووه رو انجام میده. دلیلش خستگی یا هرچیز دیگه که باشه، ویدال یه جوری داره بازی می کنه انگار 30-40 نمره از آی کیوش کم کردن. نه تاثیر مثبتی در ساختار تیم داره و نه وقتی صاحب توپه کار مفیدی می کنه. هیچکس منکر قابلیت های فوق العاده ویدال نیست، ولی این بازکنی که توی زمینه واقعا ویدال نیست. یه انتقاد دیگه هم کنم از یه بازیکن دیگه، دچلیه واقعا یکی از تک بعدی ترین بازیکن هایی که دیدم، کل بازیش یه چیزه، چه توی بازی خوب باشه چه بد، همون حرکت مستقیم رو به جلو و ارسال روی دروازه تنها چیزی که از فوتبال یاد گرفته. یووه اومده با پرسینگ شدید (با 4 و گاهی 5 نفر) روی مدافع ها و دروازه بان حریف اشتباه بازی با شاختار رو تکرار نکنه و اجازه نده حریف صاحب توپ بشه. هرچقدر بازیکن های نورشلند تلاش می کنند توپ بلند نفرستند، ولی پرسینگ یووه این اجازه رو بهشون نمی ده. ولی ستاره یووه توی این بازی پیرلو بود، اینقدر پاس های خوب پشت دفاع انداخت که گزارشگر الجزیره صداش می کرد Master pirlo و اون یکی می گفت رویای هر مهاجمی بازی کردن کنار پیرلوئه. پیرلو خیلی موقعیت گل خلق کرده تا الان، ولی یووه استفاده نکرده. چند تا تک به تک داشتیم، حتی یه بار جووینکو دروازه بان هم دریبل زد ولی زاویه اش بسته شد و توپش توی گل نرفت. روی کرنر ها هم خیلی خطرناک بودیم. در مجموع مثل همیشه خلا مهاجم کارآمد حس میشه، و باید به تلاش بیشتر هافبک ها یا ضربات آزاد امیدوار باشیم. + بوفون یه صحنه توپ پشت دفاعی که برای مهاجم نورشلند فرستاده شد و از مدافعا فاصله گرفته بود رو اومد بیرون از محوطه جریمه و تک به تک رو با استپ سینه گرفت ! صحنه ی عجیبی بود ! :1: + من درست می شنیدم ؟ این فریاد یووه یووه بود تو ورزشگاه اینقدر بلند بود ؟

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال
اون تنه ی که به ماتری زد فکر کنم میشد خطا باشه!فکر میکنم اگه خطا بود باید اخراجم میشد! بازیکنه فقط رفت با تنه ماتری رو بندازه زمین و اصلا نمیتونست به توپ برسه! نورشلند واقعا چیزی برای گفتن نداره و بعید میدونم بتونن تو این گروه از تیمی امتیاز بگیرن مگر اینکه اتفاقاته عجیب بیفته تیمه بی خطریه به نیمه دوم امیدوارم و واقعا یووه خیلی بهتر از این میتونه موقعیت ایجاد کنه راستی مارکیزیو چه لایی خورد! :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی