پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نیکلاس بنتنر - Big Nick

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
231 پاسخ برای این موضوع

I love juve

I love juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 322 ارسال
خب رفقا ديگه هر چي بود به سرمون اومد و حالا شده بازيكن يووه هر چند به نظر من هيچ وقت فيكس نخواهد بود و بيشتر برا مواقعي كه بازي به خنسي ميخوره مياردش تو بازي كه بتونه از هد زنيش استفاده كنه ((يعني اگه قبل از اين انتقال به من ميگفتين از كدوم بازيكن خيلي بدت مياد جوابم اين بود كه بعد بازيكن هاي انتري مسلما بنتنر)) ولي خب ديگه ميگن مار از پونه بدش مياد در خونش سبز ميشه اميدوارم تو يووه لااقل بتونه خوب باشه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
بره تو انجمن بازیکنا ! از دیشب تا الان تورین بوده و الان تست پزشکی شو داره میده ماروتا دیشب حضورش در تورین رو تو مصاحبه با اسکای تائید کرده

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال
من به حماقت و بی شعوری و بی عرضگی ماروتا یقین داشتم حالا اگر ذره ای تو این مورد شک داشتم اون شک هم رفع شد.بی شعورتر و بی عرضه تر این مردک من ندیدم :li:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
می خوام ببینم کی جرات داره شماره 17 کراسیچ رو بده به این......... :111: :102:

alborz_k

alborz_k

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 378 ارسال

محمد جان مشکلت کراسیچه ؟!! :1: این پیرهن 10 سال تن داوید ترزگه بود که دیگه هممون می شناسیمش ، حالا حساب کن بدنش به نیکلاس بنتنر !

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

:cereal: ماروتا بهم گفت 10 رو می خوان بدن بهش :fts:
امیدوارم یه مهاجم در حد گیلاس هم اضافه بشه و گر نه عملا باید قید C.L. رو بزنیم.

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال

[img height=437 width=358]http://www.detdanskefodboldslandshold.dk/wp-content/uploads/2010/05/nicklas-bendtner-pink-757009.jpg[/img]

صحبت های دوستان رو خوندم اکثرا از اومدنش راضی نیستید اما چند نکته راجب بنتر که به شخصه اونو بهتر از ماتری میدونم

1) سن بسیار کم نسبت به ماتری تقریبا 4 سال تفاوت سنی بینشون هست و یکی از فاکتورهای مهم بنتنر هست

2) بنتنر بیشتر نیمکت نشین بوده یا به جاهای دیگه قرض داده شد پس عملا نمیتونست تواناییشو نشون بده برای یک بازیکن اعتماد و بازی کردن خیلی مهم هست اما باز هم در امر گلزنی نسبت به دقایق بازی و اینکهبیشتر نیمکت نشین بود به مراتب بهتر از ماتری با 28 سال سن هست

Spoiler

3) ماتری تقریبا یک بازیکن ایستا هست برخلاف بنتر که با 195 سانتیمتر قد تکنیکی قابل قبول تری به نسبت ماتری دارد اینو میشه در بازی هاش دید که نمونه ای از تواناهاییهاشو به نمایش میذارم :1: همچنین در ضربات سر میتونه نیازمون رو بر طرف کنه .

در آخر هم باید بگم که هنوز برای قضاوت خیلی زود هست شاید بنتنر هم بسان اکثر دانمارکی های تاریخ یووه موفق شه و شایدم خریدی نامنساب باشه اما گذر زمان میتونه تصویر درستی از بد یا خوب بودن بنتنر بهمون بده من به شخصه امید زیادی دارم

Nicklas Bendtner : Skills And Goals

[img height=59 width=115]http://www.filegir.com/images/download_button.png[/img]

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
درسته بنتلر بازیکن بزرگ و خوبی نبوده ولی تو یورو نمایش قابل قبول و چشم نوازی داشت من از سبک بازیش و قلدریش خیلی خوشم اومد در ضمن ترک آرسنال هم مشکلش با فیکس نبودن و کمی هم درگیری با ونگر بوده ضعف این بازیکن جایگیری های نامناسب و شم گلزنی پایینه به هر حال با این سن کم فکر میکنم تو سری ا با قدرت بدنی خوبی که داره جواب بده با قد بلند و سبکی که داره به نظر من میشه امید داشت تو یووه راه بیفته و تو سری ا جواب بده فکر میکنم تو یووه موفق باشه از بوریلو خیلی بهتره یادتون نره تیم های شهر میلان و چندین تیم ایتالیایی دیگه دنبالش بودن همچین بازیکن کم طرفداری هم نبوده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
جلوی کیلینیک فورناکا :

تصویر

:sigh:

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال

" اینجور بازیکن ها با این سن وقتیکه به تیم بزرگی منتقل میشن دو حالت دارن :

" - یا مثل تیری هانری و لمپارد ( از وستهام به چلسی ) استعدادشون شکوفا میشه و همه رو غافلگیر میکنن .

- یا اینکه مثل روبینیو ، پاتو ، آکویلانی و کوارشما در طوری بازی میکنن که حتی اسم ستاره رو هم نمیشه روی اون ها گذاشت "

مطمئن باشید که حالت سوم وجود نداره ؛ اینجور بازیکن ها یا ستاره میشن یا یک بازیکن سطح پایین در حد آماتور ؛ امیدوارم که بنتنر از اون دست بازیکن هایی باشه که به ستاره تبدیل میشن ؛ ماروتا هم گفته که این خرید ایده آل ما نبود اما با توجه به بازار و شرایط سختی که وجود داشته بنتنر رو جذب کردیم ؛ این رو هم بگم که اگر کونته تمام فصل بنتنر رو مجبور کرد روی سکو بشینه زیاد تعجب نکنید هر چند که بنتنر گفته با کونته تلفنی صحبت کرده "

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه روانشناس فرانسوی هست که تحقیقات فوتبالی زیادی داشته و یکی از پروژه هاش بررسی میزان اعتماد به نفس و عملکرد بوده. این روانشناس رابطه ی خیلی نزدیکی با باشگاه آرسنال داره و همیشه تست های روانشناسی روی بازیکن های این تیم انجام میده. داشتم همینطور در مورد بنتنر می خوندم یه مطلب جالبی دیدم.

ژاک کروسیر روانشناس فرانسوی در تست هایی که از بازیکن های برای تحقیق خودش در مورد اعتماد به نفس بازیکن ها می گرفته به هر بازیکن از 1 تا 9 نمره می داده، بعد از تست گرفتن از بنتنتر بهش 10 می ده ! این روانشناس گفته من با هانری، ترزگه، آنلکا و ستاره های بزرگ دیگه فوتبال کار کردم و ازشون تست گرفتم، ولی تا حالا همچین میزان اعتماد به نفسی توی یه بازیکن ندیدم ! :np:

بنتنر پارسال اعلام کرده بود ظرف 5 سال آینده بهترین مهاجم دنیا خواهد شد.

این مصاحبه بنتنتر قبل از یورو12 هم جالبه :
http://www.guardian....endtner-denmark

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
ببنید تو اهواز به کسی که زیاد اداعاش بشه و چیزی بلد نباشه عربا می گن هفتی (hofti) ااین واژه مصداق دقیق بنتنتر هست البته این دیگه خیلی هفتیه من به صورت افتخاری لقب HOFti رو بهش اعدا می کنم :rose:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21148 ارسال
- بنتنر هیچی نباشه از مهاجم های نوک فعلی خیلی بالاتره، یه خورده هم نه، خیلی ! مسئله غرور هم اصلا درکش نمی کنم که چطور میتونه به تیم ضربه بزنه، طی این سالها دیگه بازیکنی مغرور تر از ویرا و ملو که نداشتیم؛ داشتیم ؟ ویرا به خودش اجازه نمیداد سرش رو جلوی هواداران بلند کنه و ملو بعد از اشتباهاتی که کرد با تمام غروری که داشت از همه عذرخواهی کرد. این همه تخریب بازیکن رو درک نمی کنم واقعا ! بنتنر با اینکه قد بلندی داره ولی بازی با توپش خوبه، گلهای زیبایی رو زده و به نظرم در صورت اعتماد کونته و جا افتادن در ترکیب میتونه موثر واقع شه.

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
بهمن چیش بهتره؟ من که هرجی بازی ازش دیدم همش تو 6 قدم گل زده کار خاصی ازش دیدی؟ اگه به 6 قدم گل زدنه که ماتری رو داریم تازه خوشگل تر هم هست :fp: :1:

B@NoYePiR

B@NoYePiR

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1414 ارسال
محمد جان رو اون کلیپی رو ک گذاشتم ببین میبینی صرفا داخال 6قدم گل نزده ببین نظرت عوض میشه انقدرم گارد نگیرید صبر صبر صبر

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
منم مثل شما از خرید بنتنر ناراحتم ، رفتیم بازیکن مازاد یک تیمی که قرار بود فوق ستارشو بخریم ، خریدیم ولی خدایی بنتنر انقدر که شما میکوبیدش فاجعه نیست ، آمارش واقعا فاجعه است ولی فکر میکنم آساموا به ما ثابت کرد که همه چیز آمار نیست با این حال برام سواله ، ما به مهاجمی احتیاج داشتیم که فقط برامون گل بزنه ، دنبال پاسور و بازیساز نبودیم ولی باز بازیساز خریدیم ، بنتنر خیلی خوب پاس گل میده ولی گلزن نیست بهرحال ممکنه تغییر فضا بنتنر رو تبدیل به یک زلاتان بکنه ، ممکنم هست که هیچی نشه ولی خوب یه انتقال قرضیه ، اگر جواب داد که میمونه ،اگرم نه که فصل بعد به امید خدا یه مهاجم درست حسابی میخریم :sigh:

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
کسی نگفت بازیکن بدیه یا حتما جواب نمی ده مگه بارزالی نبود؟وقتی امد یووه داغون بود اما الان بهترین دفاع ایتالیاست اما اینو که می گید مثلا از ماتری بهتره اصلا قبول ندارم شاید در طول فصل نشون بده که بهتره اما با شرایط الانش و بازی هایی که انجام داده در فصل اخیر اصلا با ماتری قابل مقایسه نیست

Mohammad-SS

Mohammad-SS

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 857 ارسال

بهرحال ممکنه تغییر فضا بنتنر رو تبدیل به یک زلاتان بکنه ، ممکنم هست که هیچی نشه ولی خوب یه انتقال قرضیه ، اگر جواب داد که میمونه ،اگرم نه که فصل بعد به امید خدا یه مهاجم درست حسابی میخریم :sigh:

وجدانا خسته نشدید انقدر گفتید فصل بعد ، روز بعد ، نیم فصل بعد یه مهاجم میخریم ؟! :1:

منم موافقم که بندتنر بدترین گزینه ی ممکن بین اسمایی که مطرح شد بود ، اما به هر حال به سنش هم توجه کنید ...
دون آنتونیو از چوب لباسی هم میتونه یه بازیکن بسازه ، این که همینطوری هم خیلی افتضاح نیست

Guest_Il Guerriero_*

Guest_Il Guerriero_*
  • مهمان

کسی نگفت بازیکن بدیه یا حتما جواب نمی ده
مگه بارزالی نبود؟وقتی امد یووه داغون بود اما الان بهترین دفاع ایتالیاست
اما اینو که می گید مثلا از ماتری بهتره اصلا قبول ندارم شاید در طول فصل نشون بده که بهتره اما با شرایط الانش و بازی هایی که انجام داده در فصل اخیر اصلا با ماتری قابل مقایسه نیست

ارزش ماتری 18 میلیون بود ! پاش 18 تا دادیم ! انصاف نیست بخوایم ماتری 18 میلیونی رو با بنتنر 5 میلیونی مقایسه کنیم واقعا
با اینکه من امیدوارم به بنتنر . ولی حتی اگرم در همون حد 10 گلم بزنه من راضیم ازش . دقت کنید از بنتنر ! وگرنه قضیه خرید مهاجم و گیلاس که ....

حالا که بازیکن تیممون شده . بهتره جای ادامه دادن به این مخالفت و تخریبش ازش حمایت کنیم . صرفا به خاطر اینکه یوونتوسی هست الان . حداقل تا زمانی که 3-4 هفته ای از خریدش بگذره و ارزش یا بی ارزشیشو بهمون تو پیرهن یووه نشون بده !

King Arthur

King Arthur

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 81 ارسال
الآن دقیقا ما چقد قراره واسِ بنتنر خرج کنیم؟ 5میلیون فقط بابتِ قرض گرفتن دادن یا حقِّ خریدش تو آخرِ فصل 5میلیونِ؟ خودش چقد می گیره؟ یعنی اگه 5تا داده باشیم بشون واسِ قرض گرفتن تو خریت ماروتا هیچ شکی نمی کنم :sd:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی