پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مقدماتي جام ملتهای اروپا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
148 پاسخ برای این موضوع

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ولی واقعا جای انگلیس خالیه و اگه بود حرارت بازیها بیشتر میشد هرچند در اروپا دیگه همه تیمها قوی هستن .

esfandyar_alex

esfandyar_alex

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 347 ارسال
نه بابا کجا خالیه؟ من که کلی حال کردم.چون هم از انگلیس متنفرم و هم دورو اطراف انگلیسی زیاد بود. هرچند که هیچ وقت خطرناک نبوده ولی بازم نیسن بیتر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
حيف جام ملت هاي اروپا نبود اون لك لك دراز (كراوچ) توش جفتك بندازه ؟ بهتر كه انگليس مغرور حذف شد

alex_s7

alex_s7

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 127 ارسال
ولی اگه بود بهتر میشد ... همین اسم انگلیس هم میتونست حساسیت یه بازی رو دو چندان کنه ...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من با وجود اينكه از انگليس بدم مياد و خوشحالم كه حذف شده ولي از الان كه كاپلو مربي اين تيم شده نيم نگاهي به بازيها و اخبارش خواهم داشت. بالاخره هر چي باشه يك مجموعه ايتاليايي بالاي سر تيم هستن و خوب نيست سرشكسته بشن.

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
منم معتقدم کاپلو میتونه برای جام جهانی تیم خوبی از انگلستان درست کنه ، هر چند همین اول کار گفته که به اسمها توجه نداره و در محافل ورزشی جزیره عنوان شده که بکهام دیگه پیراهن تیم ملی رو به تن نخواهد دید .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

ببخشید که دو تا پست پشت سر هم میدم چون این رسمس تر بود مجبور شدم .

[img width=480 height=50]http://i18.tinypic.com/6nvaqn5.jpg[/img]

. اسامی داوران برگزیده یوفا برای یورو 2008 .

داوران وسط :

کونارد پلاتز ( اتریش ) . فرانک دی بلیکر ( بلژیک ) . هووارد وب ( انگلستان ) . هربرت فاندل ( آلمان ) . کیروس واساراس ( یونان ) . روبرتو روزتی ( ایتالیا ) . پیتر وینک ( هلند ) . تام هنینگ ( نروژ ) . لوبوس میشل ( اسلواکی ) . مانوئل انریکه مخیتو گونزالز ( اسپانیا ) . پیتر فروژفلت ( سوئد ) . ماسیمو بوساکا ( سوئیس ) .

کمک داوران :

اگون برتر - مارکوس میر ( اتریش ) . پیتر هرمانس - الکس ورستیریتن ( بلژیک ) . دارن کن - میک مولارکی ( انگلستان ) . کارستن کوداچ - وولکار وزل ( آلمان ) . دیمیتریس بوزاتیدیس - دیمیتریس سارایداریس ( یونان ) . الساندرو گریسلی - پائولو کالکاگنو ( ایتالیا ) . آدرین اینیا - هانس تن هووه ( هلند ) . ژیر آگه هولن - اریک رستاد ( نروژ ) . رومن اسلیسکو - مارتین بالکو ( اسلواکی ) . خوان کارلوس یوسته خیمینز - خسوس کالوو گوآدامورو ( اسپانیا ) . استفان ویتبرگ - هنریک اندرن ( سوئد ) . ماتیاس آرنت - استفان کوهات ( سوئیس ) .

داوران چهارم :

ایوان ببک ( کرواسی ) . استفانی لانوی ( فرانسه ) . ویکتور کاسای ( مجارستان ) . کریستین یاکوبسن ( ایسلند ) . ژرزگورز گیلوسکی ( لهستان ) . اولگاریو بنکوارنکا ( پرتقال ) . کرایگ تامسون ( اسکاتلند ) . دامیر اسکومینا ( اسلوونی ) .

[img width=480 height=50]http://i18.tinypic.com/6nvaqn5.jpg[/img]

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6465 ارسال
  • LocationRasht
داوران چهارم لیسته جدا دارند ؟! از کی تا حالا اینجوری شده ؟ یادمه قبلنا یه داور وسط به عنوان داور چهارم انتخاب میشد ، یعنی داورای چهارم از داورای وسط جدا نبودند . احتمالا با اینکار داوی چهارم تخصصی تر شده مثلا اگه کمک داور مصدوم بشه بهتر میتونند جانشین اون باشند ! بابک جان میشه یه توضیحی بدی ؟! در مورد این داورا یه نکته ای هست که بعد مدت ها داور انگلیس عوض شده و دیگه اون داور فاجعه هه که اسمش فکر کنم گراهام پول بود رو برداشتن ! فاندل هم که جای مرک اومده . ولی این کشوری انتخاب کردن داورا هم به نوعی فکر می کنم ظلمه ! یه داور خوب داره کشور اسلواکی ( ولادیمیر هریناک ) که از قضا بازی دربی پایتخت رو هم سوت زده ! فکر کنم تا ابد باید زیر سایه لوبوس میشل بمونه ! به نوعی بدشانسه که همدوره لوبوس میشل شده .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان

داوران چهارم لیسته جدا دارند ؟!
از کی تا حالا اینجوری شده ؟ یادمه قبلنا یه داور وسط به عنوان داور چهارم انتخاب میشد ، یعنی داورای چهارم از داورای وسط جدا نبودند . احتمالا با اینکار داوی چهارم تخصصی تر شده مثلا اگه کمک داور مصدوم بشه بهتر میتونند جانشین اون باشند !
بابک جان میشه یه توضیحی بدی ؟!

درسته فراز همون مثل سابق هستش و منظور از این داوران چهارم ، داوران رزرو هستش که اگر بنا به هر دلیلی تا قبل از آغاز یورو داور وسط یا کمک داوری مصدوم شد و کلا به مسابقات نرسید از اون داوران چهارم ( رزرو ) استفاده کنن .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من هرچند اصلا به شگفتی در اروپا معتقد نیستم و همه تیمها رو قدرتمند میدونم ( نمونه بارزش یونان ) ولی به نظرم امسال سوئد و سوئیس تیمهای خیلی خوبی هستن که حرف برای گفتن زیاد دارن .

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
امسال سوئد تیم خوبی هستش و به نظرم حرف برای گفتن زیاد داره . اتریش ولی اصلا خوب نیست و خود مردمش هم ازش قطع امید کردن .

c.Ronaldo

c.Ronaldo

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1595 ارسال
خداییش من یکی حال کردم تمامی بازی ها رو شبکه ی الجزیره اسپورت نشون میده یعنی سانسور نیستند ولی 1000000% ایران هم همه ی بازی ها رو نشون میده همچنین شبکه های ماهواره ای پس با این حال همگی حالی میبریم امیدوارم فن در فارت بیاد یوونتوس و من طرفدار هلند هم بشم

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
افتتاحیه جام در تاریخ 7 جون یعنی چیزی در حدود 147 روز دیگه در شهر بازل میان تیمهای سوئیس و جمهوری چک برگزار میشه . مسابقات چیزی بالغ بر 22 روز طول میکشه و دیدار پایانی هم در وین اتریش برگزار خواهد شد . بازی افتتاحیه به وقت ایران ساعت 8:30 شب خواهد بود و فینال هم ساعت 11:15 شب به وقت ایران .

به امید قهرمانی ایتالیا ...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه زمزمه هایی هستش که شاید رائول مجددا به تیم ملی دعوت بشه . گفته میشه فشار مطبوعات مادرید داره کار خودش رو میکنه و آراگونس داره کم کم انعطاف نشون میده .

mostafa

mostafa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 123 ارسال
ایتالیا قهرمانه هر چی باشه یوونتوسی زیادی داره

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
امسال سوئیس میتونه شگفتی ساز باشه ! به نظرم سوئیس و سوئد پتانسیل اضافه شدن به 4 تیم پایانی رو دارن . البته تیم لهستان هم تو دور مقدماتی فوق العاده بود . تو نظرسنجی اخیر هم که تو اتریش انجام شده خود مردم این کشور معتقدا که تیم ملی شون در حد یورو نیست و بهتره میزبانی رو پس بده ! به نظر هم ضعیف ترین تیم همین اتریش باشه هرچند تو اروپا ضعیف معنی نداره .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کارل بروکنر پیرمرد دوست داشتنی جمهوری چک گفته که بعد از یورو 2008 برای همیشه از دنیای مربیگری خداحافظی میکنه . ینس لمن هم تو جدیدترین اظهار نظر گفته که تو یورو 2008 شایستگی هاشو ثابت میکنه و شاید تو تابستان از فوتبال خداحافظی کنه ! اریک ادمن مدافع سوئدی باشگاه ویگان به علت مصدومیت به احتمال زیاد یورو 2008 رو از دست میده .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بیلیچ سرمربی تیم کرواسی اعلام کرده که اداردو مهاجم آرسنال باید تا یورو آماده بشه و وی این مهاجم برزیلی اصل رو به تیم دعوت خواهد کرد . بیلیچ اظهار داشته که در حال حاضر با کمبود مهاجم آماده مواجه است و دوست نداره یکی از بهترینهای خودش رو از دست بده . مردم سوئیس ابراز امیدواری کردن که تیمشان در یورو سربلند باشه . طبق یک نظرسنجی اغلب مردم سوئیس به موفقیت تیم ملی کشورشون امیدوارن و بارنتا ستاره 22 ساله باشگاه لورکوزن رو در حال حاضر بهترین بازیکن تیمشان میدانند که میتواند ناجی تیم لقب بگیرد . بارنتا هم شانس سوئیس رو برای موفقیت در یورو بالا دونسته و از وضعیت تیم ابراز رضایت کرده . لازم به ذکره که امشب سوئیس در شهر بازل در دیداری دوستانه میزبان آلمان خواهد بود . لوئیز آراگونس از دعوت دلارد به تیم ملی حمایت کرده و حتی در واکنشی عجیب اعلام کرده که دلارد جزو ستارگان یورو خواهد بود ! در طی چند روز اخیر صحبتهای زیادی مبنی بر دعوت دلارد به تیم ملی در محافل خبری دیده شده که مخالفان زیادی رو داشته . ون باستن دلیل عدم دعوت از ون درسار رو برای بازی دوستانه برابر اتریش تنها مصدومیت ادوین و عدم آمادگی کاملش دونسته و گفته که همچنان ادوین کاپیتان لاله های نارنجی در یورو 2008 خواهد بود .

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3455 ارسال
چه ميکنه آين آلمان و يو آخيم لو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رسما اعلام شده که رائول از لیست آراگونس برای یورو 2008 خط خورده و به نظر رائول تا زمانی که آراگونس مربی ماتادورها باشه دیگه نمیتونه پیراهن شماره 7 اسپانیا رو ببینه .

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
يكي از موسساتي كه از طريق روشهاي كاميوتري پيروزي ايتاليا را در جام جهاني پيش‌بيني كرده بود اينبار براي جان ملتهاي اروپا پيش‌بيني كرد كه در فينال چك ايتاليا رو ميبره و قهرمان ميشه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی