پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

نماینده اعضا

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
375 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: نماینده اعضا (21 کاربر رای داده است)

آبا موافق راه اندازي دوباره نماينده اعضا هستيد ؟

1. بله (16 رای [76.19%])

درصد آرا: 76.19%

2. خير (5 رای [23.81%])

درصد آرا: 23.81%

رای

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

امروز ساعت 6 بعد از ظهر خواهد بود و تا 6 بعد از ظهر روز آتی هم ادامه پیدا خواهد کرد .

یعنی چی از شش بعد از ظهر تا شش بعد از ظهر روز آتی ادامه خواهد داشت؟

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
سید امیر یعنی تا این حد :1: خوب از ساعت 6 امروز به مدت 24 ساعت :np: و اگه صف های رای گیری هم طولانی باشه شاید وزارت کشور تمدید کنه رای گیری رو :1:

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman

سید امیر یعنی تا این حد :1:
خوب از ساعت 6 امروز به مدت 24 ساعت :np:
و اگه صف های رای گیری هم طولانی باشه شاید وزارت کشور تمدید کنه رای گیری رو :1:

اینقدر میفهمم :1:
اما روز آتی یعنی تا پایان امروز
به معنی بیست و چهار ساعت که نیست هست؟

Spoiler

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بشتابید بشتابید شروع رای گیری از طرف وزارت کشور و معاون اول ان سینا اعلام شد :1:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
من به آقا نیک رای دادم
البته آقا قاسم هم خوب بود و همچنین امیریووه ای ولی خوب نیک تنها کسی که میتونه حق مارو بگیره :1:

Thanks

ویرایش سینا : خواهشاً تا پایان نظرسنجی در مورد رأی داده شده صحبت نکنید . ممنون

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
فروم کمی شلوغه الان این پست رو میدم دوستان بیاید و رای خودتون رو به نماینده کاربران بدید اول مطالعه کنید حرف های سینا رو و بعد رایتون رو بدید پست رو بعا حذف کنید

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
فکر نکنم بسته باشه حسن :np: مدیران یه نگاهی بندازید تا ساعت 6 فردا باید باز باشه که :np:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
نمیدونم رای من ثبت نمیشه ، ولی رای من به نیک هست فقط به خاطر اینکه قضیه اش فرق میکنه . با احترام به دو کاندید دیگه بصیر و امیر :1:

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
نه ثبت میشه رای ها ولی نشون نمیدن که کسی نبینه تا رو ارای دیگران تاثیر نزاره که کار مثبتی هستش این :3: کسانی که رای ندادن زور تر بیاید هنوز وزارت کشور تصمیمی برای تمدید نداره :1:

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یه روز خیلی کمه واسه رای گیری من مطمئنم خیلی ها نمی رسن رای بدن مخصوصا ً با توجه به این تعطیلی ها که هفته گذشته باعث شد من سه روز نباشم :1:

wildfire

wildfire

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1297 ارسال

یه روز خیلی کمه واسه رای گیری
من مطمئنم خیلی ها نمی رسن رای بدن
مخصوصا ً با توجه به این تعطیلی ها که هفته گذشته باعث شد من سه روز نباشم :1:

دقیقا همینطور هست!
منم رای دادم دیدم نوشت رای گیری به پایان رسیده!
به اقا نیک کبیر رای داده بودم

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
رأی همگی دوستان ثبت شده و تا ساعت 6 هم ثبت خواهد شد نگرانی از این بابت نداشته باشید . با توجه به اینکه کل افراد فعال فروم رو حدود 60 نفر در نظر گرفتم [ حالا 10 تا بالا 10 تا پائین ] تا این لحظه جامعه آماری خیلی خوبی در رأی گیری شرکت کردند . اما بازم اگر ببینیم تا ساعت 4.5 - 5 بعد از ظهر تعداد آرا رشد قابل ملاحظه ای کرده باز هم مدت زمان رأی گیری رو افزایش میدیم . پ.ن : از اونجایی که 50%+1 رأی از کل رأی دهندگان بعنوان رأی قاطع در نظر گرفته شده ، احتمال زیادی میره رأی گیری در دوره دوم هم ادامه داشته باشه .

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
از همه دوستان به خصوص سینا و بصیر و امیرحسین عذرخواهی میکنم که مدتی رو غایب بودم و نتوستم به برنامه و طرحی که در نظر گرفته شده زمان لازم رو بذارم و این بر میگشت به یکسری مسائل شخصی که منو از نت دور نگه داشت ! فکر کنم واسه سخنرانی یک ذره دیر شده باشه ! اما تقریباً اکثر دوستان موضع منو میدونن و اینو درک کردن اگه حتی تندی هم داشتم فقط و فقط به خاطر فوروم یووه و به خصوص احترام گذاشتن به کاربراش بوده تو این لیست به طبع از من خیلی بهترن و مطمئنم هرکی که انتخاب بشه یکی از بهترین انتخاب های فوروم خواهد بود ! هم این دوستان محبوب و شناخته شده هستن و هم با رای مسقیم اعضا فوروم انتخاب شدن مهم اینه که تک تک ما تلاشمون رو برای بهبود اوضاع و شرایط فوروم بکنیم

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
بهتر نیست هر کدوم از کاندیداها بیان و نظر شخصیشون و همینطور طرز فکرشون و همینطور تیم های مورد علاقشون رو بگن؟؟
(چونکه بیش از 80% مشکلات پیش اومده قطعا بخاطر جانبداری مدیران از یک یا دو تیم خاص بوده)
مطمئن باشید وقتی یک مدیر با چند سال سابقه نمیتونه جانب داری خاصی از یک تیم ایرانی و یا خارجی رو به مصالح فروم ارجحیت بده، یه نماینده حزب اعضای سایت هم نمیتونه اینکار رو بکنه
و بعد از مدتی هم مشکلات با همون نماینده پیش میاد
پس به نظرم بهتره هر نفری بیاد و علایق و سلایق خودشو واضح بیان کنه تا در تصمیم گیری کمکمون کنه
ممنون

ضمنا من صالح رو هم پیشنهاد میدم
چونکه حداقل 10 بار از طرف مدیران بدلیل طرفداری از یه تیم خاص به من توهین شده و یا تهدید شدم!
الان همه نماینده ها حداقل تا جایی که من میشناسم طرفدار یه تیم خاص هستند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
علی جان فقط یک مسئله بگم . به نظرم تو این فروم یکی از کم اهمیت ترین تاپیک ها همین تاپیک فوتبال ایران باشه . اینجا فروم یوونتوسه نه فروم فوتبال ایران که نماینده اعضا مهم باشه استقلالی یا پرسپولیسی پس انتخاب نماینده اعضا صرفا به خاطر توجهشون به رنگ خاص کلا اشتباهه . نه تو مدیرا و نه بین این 5 نفر که انتخاب شدن هیچکدوم طرفدارای بی جا از یه تیم خاص نمی کنن و تا جایی که من دیدم کوتاهی نکردن . همین مهرنوش که طرفدار پرسپولیسه بارها و بارها شاهدش بودیم پست های پرسپولیسی ها رو ویرایش (حذف) کرده و یا تذکر داده . ولی واقعا اگه سینا میخواست به خاطر استقلالی و پرسپولیسی بودن یک نفر اسمش رو بین نماینده های اعضا بیاره شخصا ترجیح میدادم رای هم ندم و کوچکترین اهمیتی هم برام نداشت این رای گیری + اینکه شما همیشه پیغام خصوصی خودتون رو می بینید که مدیری بهتون گیر میده . ولی بدون شک اگه مسئله ای پیش بیاد مدیر به هر دو طرف تذکر میده که تذکری که به طرف مقابل داده میشه نمی بیند و فکر می کنید مدیرها یک طرفه قضاوت میکنن

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال

بارها و بارها شاهدش بودیم پست های پرسپولیسی ها رو ویرایش (حذف) کرده و یا تذکر داده .

ولی واقعا اگه سینا میخواست به خاطر استقلالی و پرسپولیسی بودن یک نفر اسمش رو بین نماینده های اعضا بیاره شخصا ترجیح میدادم رای هم ندم و کوچکترین اهمیتی هم برام نداشت این رای گیری

+ اینکه شما همیشه پیغام خصوصی خودتون رو می بینید که مدیری بهتون گیر میده . ولی بدون شک اگه مسئله ای پیش بیاد مدیر به هر دو طرف تذکر میده که تذکری که به طرف مقابل داده میشه نمی بیند و فکر می کنید مدیرها یک طرفه قضاوت میکنن

خودت میدونی چقدر دوستت دارم ولی این حرفت که میگی"ه نظرم تو این فروم یکی از کم اهمیت ترین تاپیک ها همین تاپیک فوتبال ایران باشه" رو قبول ندارم چون دوستانی دو میشناسم که کاملا دوستیشون رو بخاطر همین تاپیک بر باد رفته دیدن!
ضمنا در مورد"پس انتخاب نماینده اعضا صرفا به خاطر توجهشون به رنگ خاص کلا اشتباهه" باید بگم که حرفت رو قبول دارم ولی همه اینطوری نیستن
ضمنا من مدیری رو مشناسم که خیلی ها بخاطر این رفتار جانب گرایانه باهاش مشکل دارن و اسم نمیارم
و ضمنا در وحله آخر باید بگم که :
عباس تو نفست از جای گرم بلند میشه
خداییش از دید تو دارم به این فروم نگاه میکنم و میبینم چقدر قشنگه
یه فرومی که همه مدیراش کلا طرفدار همون تیمی هستن که تو دوست داری و هیچ مشکلی با نظراتت ندارن
ولی گاهی هم خوبه به دید من و چند نفر دیگه که اقلیت فروم هستیم :fp: هم توجه کنی
حالا تو یه چیزی میگی و همه مدیران و دوستان میان و لایک میکنن
مهم اینه که این نماینده اعضا انتخاب میشه و همون اتفاق های گذشته تکرار خواهد شد.
بهتره واقع بین باشیم
من که روزی 5 ساعت اینجا بودم الان دارم هفته ای 2 بار میام دلیلش چیه؟؟!!
از دید من هم به قضیه نگاه کن
منون

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
علی باور کن اشتباه میکنی . من و تو رابطه خوبی با هم داریم برای همین خواستم که جواب بدم . شخصا اصلا برام مهم نیست که کی طرفدار کدوم تیمه .خودم رو جای تو هم بزارم باز برام فرق نداره که همه مدیراها استقلالی باشن. مثلا رابطه من هم با محمد کراسیچ و هم با مهدی پالیزوان خوبه و هیچ فرقی این دو نفر برام ندارن . نظرم اینه افرادی که دوستیشون رو به خاطر تیم فوتبال بهم میزنن فقط به حالشون باید تاسف خورد و بس فوتبال و طرفداری از یک تیم فقط برای من جنبه سرگرمی داره و نه هیچی دیگه . کمترین دخالتی تو زندگی روزمره من نداره .نمیدونم چطوری به این فوتبال و طرفداری نگاه میکنید . باور کن همین بوفون رو که این همه دوستش دارم اگه یک فرد معمولی که هیچ رفاقتی باهاش ندارم در موردش حرفی بزنه کوچکترین عکس العملی ازم سر نمیزنه چون برام مهم نیست . به خاطر بوفون بیام جلوی طرف رو بگیرم و بزنم تو دهنش !! من دوست دارم اون مدیری که ازش یاد میکنی رو اسم ببری . واقعا همچین موردی رو ندیدم تو فروم بین مدیرهای فعلی . همه شاهدن وقتی انتقادی به مدیرها وارده جزو اولین نفرها هستم که انتقاد میکنم و حرفم رو میزنم . ولی جایی که طرفداری لازم دارن انصاف نیست طرفشون نباشم . حالا در مورد نماینده اعضا . به فرض بگیریم یکی از همین استقلالی ها انتخاب بشه برای نماینده اعضا و یکی هم پرسپولیسی . به بقیه جاها کار ندارم ولی خودتون هم میدونید تو فروم پرسپولیسی ها بیشترن . اگه بخواد انتخاب بر اساس پرسپولیس و استقلال باشه بازم پرسپولیسی ها رای میارن و اوضاع از این که فکر می کنید هم براتون بدتر میشه چون اون موقع انتخاب صرفا به خاطر رنگ بوده . تاپیک فوتبال ایران بارها تا مرز قفل شدن دائمی رفته . این موضوع خیلی بخواد کش دار باشه شک نکنید رضا به راحتی قفلش می کنه که قبلا شاهدش بودیم . دلیل اینکه میگم بی اهمیته و شاید کم اهمیت ترین اینه که رضا غیر ممکنه تاپیک تیم یوونتوس و یا تاپیک سری آ و کوپا ایتالیا رو قفل کنه ولی تاپیک فوتبال ایران ... چون اهمیت نداره قفل میشه . نماینده اعضا برای مسائل مهمتری قراره انتخاب بشه و الا اگه به تاپیک فوتبال ایران بود سینا یه تذکر می نوشت و خودش رو خلاص میکرد چرا این همه داستان رو کش بده ؟!

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
همونطور که در پست اول و همینطور در خلال پست ها اشاره شده ، نماینده اعضا عمل مدیریتی نمیتونه انجام بده . بنابراین جهت گیری رنگی هم اگر داشته باشه - که حتماً داره - تداخلی با وظیفه ای که انجام میده نداره . شرح وظایفی که برای نماینده اعضا مشخص شده حتی میشه گفت با خود یوونتوس و مسائل دور و برش ارتباط خاصی نداره ، چه برسه به تقابل قرمز و آبی . بحث بحثه مدریتی ـه . بین گزینه های موجود افرادی هستند که میانگین تنش هایی که با تیم مدیران داشتند حتی اگر رادیکال هم گرفته بشه از تنش‌های کسی مثل احسان پاوه ای عزیز - بعنوان یک استقلالی - به مراتب بیشتره . این افراد تا به حال بیشترین برخوردها رو با مدیران داشتند و از این حیث بخصوص اگر در نظر بگیریم خیلی هم برای مدیران ایده آل بحساب نمیان . اطمینان میدم جهت گیری رنگی در انتخاب کاندید ها وجود نداشته ====== رأی گیری با وجود همکاری اکثر قریب به اتفاق دوستان تا به حال آراء بالایی رو جمع کرده و تا این لحظه دلیلی برای تمدید ساعت رأی گیری وجود نداره . معدود دوستانی که هنوز فرصت نکردن در انتخاب نماینده شرکت کنند تا ساعت 18 حتماً گزینه مورد نظرشون رو انتخاب کنند ...

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
به هر حال من پیش بینی این اتفاق رو کردم البته طبق شناختی که از دوستان دارم امیدوارم این اتفاق نیوفته شناخت زیادی از امیر و قاسم ندارم ولی شخصیت بالایی رو براشون قائلم محمد و نیک رو هم از دوستان گلم میدونم ولی با احترام به همه دوستانم به بصیر رای میدم امیدوارم بصیر بحث امروز رو خونده باشه و در صورت انتخاب به این مسائل توجه ویژه ای داشته باشه ممنون

TIFOSI DELLA JUVE

TIFOSI DELLA JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 829 ارسال
خب ، رأی گیری به اتمام رسید و بعنوان اولین رأی گیری تاریخ انجمن ، آمار قابل توجه 57 رأی اخذ شده بر تارک فروم نقش میبنده :دی بصیر عزیز با کسب 20 رأی تونست رتبه اول رو با 35% آرا کسب کنه . نیک عزیز با کسب 15 رأی و تخمین 26% ای رتبه دوم رو کسب میکنه . امیر جان با 10 رأی و 17% آرا سوم میشه و قاسم و محمد عزیز هم هر 2 با کسب 6 رأی و 10% آرا مشترکاً چهارم میشند . از همه دوستانی که در اولین رأی گیری فروم شرکت کردند ممنونم . از اونجایی که کاندید اول یعنی بصیر نتونست حد نصاب 50%+1 رأی رو کسب کنه مشترکاً با نیک میرن به دور دوم و اونجا دوباره به رقابت مینشینند تا ببینیم کدوم یکی میتونند بیش از نصفی از اعضای فروم رو با خودشون همراه کنند ... شروع دوره دوم رأی گیری طی روز های آتی اعلام میشه ... پ.ن : شروع نظر سنجی با فاصله گرفتن نیک از بقیه شروع شد و در ادامه بصیر و امیر هم تونستند ظرف 4-5 ساعت نیک رو بگیرند . این رقابت پایاپای ادامه داشت تا اینکه این ساعات آخر نیک و بصیر خودشون رو از بقیه جدا کردند و در انتها بصیر تونست با اختلاف کمی رتبه اول رو کسب کنه ...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی