پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - آلمان (نیمه نهایی یورو 2012)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ما موقعیتهایی داشتیم که با نالایقی خودمون از دست دادیم اما المان موقعیت هایی داشت که با وجود فشار دفاع ایتالیا نمیتونست بهتر از این استفاده کنه باید حداقل 3 تا میزدیم یکی بره استوک های دیناتاله رو براش سفت کنه فوق العاده بودیم .......... به خودم و تیمم افتخار میکنم تیمی که داشت از یورو بخاطر مسائل فساد کنار میرفت الان اومده فینال

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
بالزارتی گفته که از پیروزی خیلی راضیه و از فردا به پیروزی تو فینال فکر می کنه. گفته نمی دونه داور چرا سوت زده ؛ ولی پنالتی بوده یا نبوده ؛ حالا دیگه اهمیتی نداره :np: :np: :np:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
پراندلی پس از بازی با آلمان : _ در 15 دقیقه ی آخر بازی 2 موقعیت خیلی خوب داشتیم و می توانستیم بازی را 3 - 0 کنیم.مجبور شدیم دفاع کنیم اما بطور کلی عملکرد فوق العاده ای داشتیم. _ می دانستیم باید چگونه در مقابل این تیم بازی کنیم و توانستیم مشکلاتی برای آۀمان ایجاد کنیم . _ دوران حرفه ای بالوتلی آغاز شده است، اسپانیا از نظر تجربه و ثبات تیم خوبی است اما در طرف دیگر این ما هستیم که روبروی آنها قرار خواهیم گرفت. _ هر کسی نمایش ما را می بیند باید با احترام در مورد ایتالیا صحبت کند .

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
یوآخیم لو بعد بازی یه سری حرفا زده ، ولی مهم ترینش اینه که :"ایتالیا تیمِ درجه ی یکیه."

خیلی دوست دارم بدونم شواین شتایگر چی گفته :2qcmh45:

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
آقایون , خانم ها , بزرگان , کوچک ها و .......

آلمان 30 سال هست نتونسته مارو ببره , 30 سال دیگه هم نمی تونه . حتی اگه بهترین تیم تاریخش رو بیاره جلوی ما بزاره . آلمان نه تنها جلوی ایتالیا , بلکه در جام های معتبر هم همیشه و همیشه بازنده هست و اگر خیلی خوب باشه میشه تیم شماره 2 !! هم تو رده باشگاهی هم تو رده ملی . خلاص !!

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
من از این یارو نویِر بدُم میاد :1: امسال در هر دو رده ی باشگاهی و ملی پُکید :))

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
:laughing: :laughing:

[img width=480 height=214]http://www.shiaupload.ir/images/07730452999383734452.jpg[/img]
----

:)) :))

[img width=480 height=270]http://www.shiaupload.ir/images/88252095107499587443.jpg[/img]

----
:Facepalm: امشب هم همین لباس تنش بود :Facepalm:

تصویر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

:laughing: :laughing:

:fp: امشب هم همین لباس تنش بود :fp:

تصویر

من اصلا یادم نمیاد رو نیمکت لباس دیگه ا ی تنش دیده باشم :1: یکی از بچه ها خوابگاه طرفدارِ آلمان بود ، توجیهش این بود که 30-40 تا از همین لباسه داره :))

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

آره بیچاره وقتی از شالکه رفت گفت به خاطر جام میرم ...2تا فینال و یک لیگ رو با بایرن از دست داد حالا هم اینجا اینجور شد توی یک سال 4تا ناکامی بد ...من به جاش بودم خود کشی میکردم البته هنوز اول راهه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
به گفته رویترز 600 هزار هواداری که در برادنبورگ برلین برای جشن انتقام گیری تیم شکست ناپذیرشون از ایتالیا جمع شده بودند، در سکوت مرگباری محل رو ترک کردند :1:

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

من اصلا یادم نمیاد لباس دیگه ا ی تنش دیده باشم :1: یکی از بچه ها خوابگاه طرفدارِ اآلمان بود ، توجیحش این بود که 30-40 تا از همین لباسه داره :))

بابا لباس فرم تیم مربی گری آلمان همینه مثه ایتالیا که همیشه کت شلوار با آرم اییتالیاس
اتفاقا بابام همیشه میگه این چرا لباسشو عوض نمیکنه

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال

نه بابا من خیلی دوستش دارم
خدا رو شکر که ایتالیا رسید به فینال
ولی اگه خدایی نکرده اگه الان آلمان میرفت فینال فقط بخاطر این نویر دوست داشتم آلمان قهرمان بشه

Thank's

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بابا لباس فرم تیم مربی گری آلمان همینه مثه ایتالیا که همیشه کت شلوار با آرم اییتالیاس
اتفاقا بابام همیشه میگه این چرا لباسشو عوض نمیکنه

آلمان رو نمی دونم ، ولی مطمئنم لیپی تو جام جهانی 2006 لباس رسمی تنش نبود.

moh3n72

moh3n72

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 163 ارسال

آلمان رو نمی دونم ، ولی مطمئنم لیپی تو جام جهانی 2006 لباس رسمی تنش نبود.

اگه دقت کرده باشی کلینزمن هم همین لباستنش بود تو 2006
مشکلشون اینه که مثه مربیشون که دیر به دیر عوضش میکنن لباسشونم فرمشونم تغییر نمیدن...

mehdi.t

mehdi.t

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تبریک میگم به همه دوستان عزیز از پراندلی خوشم اومد! و مونتولیوو فراتر از انتظارم خوب بود و مارکیزیو افتضاح بود :fp: پیرلو هم که آقامونه :1: آلمان همیشه جلوی ما یه بازندست :1:

sajad juve

sajad juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 203 ارسال
تبریک میگم این ایتالیا واقعن دوست داشتنیه وای که این 4تا هافبک چه میکنن 4 شگفت انگیز به رهبریه بهترین بازیساز جهان پیرلوی تمام ناشدنی

juvenista

juvenista

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 285 ارسال
اسپانيا با شش تا هافبك مياد پاسكاري كنه شايد بتونه يه راهي پيدا كنه ولي مهاجم نداره مثه مرحله گروهي مي تونيم لوله شون كنيم :victory2:

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
بالوتلی پس از بازی با آلمان :

_ بهترین لحظه برای من وقتی بود که پس از پایان بازی به سمت مادرم رفتم و به او گفتم که این گل ها برای اوست.

_ زمان زیادی برای این لحظه صبر کردم،مادر من دیگر جوان نیست ونمی تواند مسافرت طولانی داشته باشد و خیلی خوشحالم که اورا اینجا میبینم، پدرم نیز در بازی فینال در کیف حضور خواهد داشت .

_ قبل از بازی مادرم،برادرانم،خواهرم و بهترین دوستم در کنار زمین حضور داشتند عزیزترین و نزدیکترین افراد در زندگی من.

_ پاس انتونیو کاسانو فوق العاده بود همینطور پاس زیبای مونتولیوو، می خواهم آقای گل این جام شوم .

_ بخاطر کارت زردی که پس از درآوردن پیراهنم گرفتم کسی عصبانی نبود،آنها به هیکل من حسادت می کردند :1:

_ هر دو گل من بسیار مهم بود و به ما کمک کرد که برنده ی این بازی باشیم .

_ دچار گرفتگی عضله شده بودم و کمی هم خسته بودم اما به مربی گفتم 5 دقیقه صبر کند ولی بازیکن تعویضی آماده شده بود و این خوب است .

_ می خواهم برای بازی کردن به ایتالیا برگردم؟در حال حاضر نه. می خواهم در انگلستان بمانم هواداران منچسترسیتی مرا دوست دارند حتی با وجود اینکه ما آنها را حذف کردیم .

_ این شگفت انگیزترین شب زندگی من بود،امیدوارم یک شنبه بهتر از این باشد .

_ فراموش نکنید که ما تنها تیمی هستیم که به اسپانیا گل زده ایم،ما ثابت کردیم با آنها برابریم اگر بهتر از آنها نباشیم و می خواهیم برنده باشیم .
=========================================================
یواخیم لو :

_ آنها ما را بخاطر اشتباه هایی که داشتیم مجازات کردند، ایتالیا تیم درجه ی یکی بود.

_ بالوتلی بازیکن با استعدادی است و ما این را می دانستیم،او با 2 گل ما را مجازات کرد .

_ می توانستم از ترکیب دیگری استفاده کنم، گومز 3 گل زده بود پودولسکی هم زننده ی 2 گل بود بخاطر همین آنها را در کنار هم قرار دادم .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

دیشب یکی از به یادماندنی ترین روزهای زندگی همه مون رقم خورد با اینکه کسی برای این تیم در این تورنومنت شانسی قائل نبود ولی من باز ته دلم روشن بود و مطمئن بودم ایتالیا بازم همه مونو سربلند میکنه و من مطمئنم مطمئنم با یاری خدا آتزوری قهرمان این تورنومنته.اما بپردازیم به بازی:نمیخوام درمورد شرایط فنی این دیدار صحبت کنم چون همه شرایط بازی و عملکرد بازیکنامون رو دیدن ولی من
با این نظری که همه کارشناس ها و سایت ها تو بوق و کرنا کردن که آلمان ها مغرور بودند و ایتالیا رو دست کم گرفتن شدیدا مخالفم...تیمی که همیشه برابر ایتالیا شکست میخوره و ناکامه مگه ممکنه حریفش رو دست کم بگیره؟آلمانی ها با تمام وجود وارد زمین شده بودند و این درایت پراندلی و از خودگذشتگی بازیکنان ایتالیا بود که باعث شد ژرمن ها مثل همیشه نتونن بازی منظم خودشون رو به نمایش بزارن و حتی تو پاره ای اوقات رو آوردن به بازی احساسی.شاید تفاوت اساسی میان ایتالیا و تیم های دیگه در این تورنومنت اینه که تیم ما داره با دلش و با تمام وجودش بازی میکنه از خط دروازه تا نوک حمله. و در آخر.... 11تیر همه مون جام رو بر فراز دستان کاپیتانمون خواهیم دید و صحنه های به یاد ماندنی تابستان 2006 باز هم برامون زنده خواهد شد.

forza azzuri

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
من هم این برد رو به همه ی دوستان تبریک میگم و ما میریم تا قهرمان شیم !!! درود بر ایتالیا !!!!! :victory2: :victory2: :victory2:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی