پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ایتالیا - آلمان (نیمه نهایی یورو 2012)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
192 پاسخ برای این موضوع

mohsen alex

mohsen alex

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1029 ارسال
آلمان اصلا انتظارشو نداشت ایتالیا به این خوبی بازی کنه وبازی رودستش بگیره وبعداز گل شوک شده بود چون همه آلمانو سرتر میدونستن بعد از گل اول آلمان دیگه تیم همیشگی نبود بعدشم که به دفاع ایتالیا میخورد که نقطه قوت ایتالیاست؛بعداز گل دومم که آلمان به کما رفت؛پیرلو هم که بهترین بازیکن شد حقش بود؛بالوتلی هم کار خودشو کرد؛بااین بازی هم روحیه واسه فینال بالا میره در حد Hype وهم اسپانیا با دیدن این بازی بااسترس به فینال میاد؛

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
همین که ایتالیا با این نوع بازی به فینال رسید برای من از همه چی مهم تر بود . تعویض دیامنتی با کاسانو تو این بازی فوق العاده بود . تا قبل از حضور دیامنتی ایتالیا بدجور زیر فشار بود ولی بعد از ورودش به بازی همه چی تموم شد . تعویض موتا هم به نظر به جا بود . بالوتلی هم فکر کنم گرفتگی عضله داشت که تعویض شد

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
ولی از مارگیزیو بعید بود که اون فرصت رو پاس نده . واقعا دو سه بار هم نگاه کرد مهاجم رو ولی پاس نداد . چالب اینکه تمام شبکه سه المانی بودن حتی اون کارشناس هواشناسی هم که اومد المانی بود . تمام برنامه ها و کلیپهاشون رو هم بر اساس برد المان اماده کرده بودن . اون پاشازاده ابله هم میگه ایتالیا خوش شانس بود و شانس اورد . چی میشه گفت به این ملت که تا 2 بازی از یه تیم میبینن طرفدارش میشن کلا امشب ایتالیا شبکه 3 رو اتیش زد

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
از بردن این بازی اطمینان صد در صد داشتم.تقریبا به هرکسی که باهاش در مورد فوتبال صحبت میکنم گفته بودم که ایتالیا از همین حالا توی فیناله.یعنی تمام اعتبارمو گذاشتم پای این حرفم.همینطور هم شد. اگه یه بنگاه شرطبندی توی ایران بود تمام داراییمو روی برد ایتالیا شرط میبستم. این آلمان اگه صد بار هم با ایتالیا بازی کنه بازنده از زمین مسابقه خارج میشه. بجز اون پنالتی که داور به آلمان تقدیم کرد دیگه هیچ راهی واسه گل زدن به ایتالیا وجود نداشت.توی اینجور مواقع معمولا تیمها وقتی با دفاع محکم حریف مواجه میشن دو راه بیشتر برای نفوذ وجود نداره.یکی سانتر از جناحین و دیگری شوت از پشت محوطه که این دو بخاطر وجود مدافعان قد بلند و همچنین دروازه بان شوتگیری به اسم بوفون عملا برای آلمان غیر ممکن بود. بهترین بازیکن که بالوتلی بود و بحثی روش نیست. اما توی دفاع واقعا بونوچی منو به شگفتی وا داشت.این دو بازی اخیر واقعا این بشر فوق العاده بود. و مثل همیشه ده روسی که عملکرد خیلی خوبی داشت.پیرلو و مارکیزیو به اندازه بازی با انگلیس تاثیرگذار نبودن.هنوز هم دارم حسرت اون موقعیتی که مارکیزیو خراب کرد رو میخورم. این ایتالیا شدیدا منو یاد یووه این فصل میندازه. از همین حالا قهرمانی ایتالیا توی یورو رو پیشاپیش تبریک میگم یه دوست آلمانی هم بود اینجا دیگه پیداش نیست؟؟!!!!

quagliarella

quagliarella

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2863 ارسال
همه تیم عالی بودن و یکدست بازی میکردن ، بوفون که تو این بازی هم باز تأکید کرد که بهترین شماره 1ـه. این بازی با بازی انگلیس متفاوت بود ، تو بازی انگلیس پشت سر هم حمله میکردن و نمیتونستن گل بزنن ولی اینجا از تک موقعیتهاشون بهترین استفاده رو بردن که اگه دقت بیشتری داشتن حتی میتونستن 4 5 تا به آلمان بزنن ! در کل اصلا فکر نمیکردم تا اینجا بیایم ، چون قبل از یورو به نظر میرسید ایتالیا تو پست دفاع کناری و حمله کیفیت کمی داره ولی دیدیم که چطور تا اینجا اومدن و تیمی که حاصل 6 سال هست رو شکست دادن و به فینال رفتن . امیدوارم بتونیم اسپانیا رو هم به راحتی ببریم و فاتح یورو 2012 بشیم ...

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
تبریک میگم به همه :rose: این بازی رو به پراندلی بردیم... من به شخصه جاش بودم یه نیمه بالوتلی و یه نیمه کاسانو رو بازی میدادم که تمام 90 دیقه فشار رو حفظ کنم! بحث تاکتیکی زیاد هستش و نمیخوام امشب خوب رو خراب کنم. دوباره آلمان رو بردیم و این فوق العاده هستش. و در آخر نمیدونم به احترام بوفون باید چیکار کنیم ؟ :np: کاش پنالتی رو نمیگرفت :smile:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بوفن : عصبانی بودم چون نباید به این وضعیت می افتادیم آخر بازی. وقتی بازی به این خوبی انجام می دیم چرا باید اینطوری تمامش کنیم ؟ این یه تورنمنت خیلی جدیه، نباید موقعیت هامون رو اینطوری هدر بدیم، باید بازی رو جدی بگیریم. اگر کمی بدشانسی می آوردیم سرنوشت یه چیز دیگه می شد.

Mr.Anderson

Mr.Anderson

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 104 ارسال
تبریک میگم به همه :rose: این بازی رو به پراندلی بردیم... من به شخصه جاش بودم یه نیمه بالوتلی و یه نیمه کاسانو رو بازی میدادم که تمام 90 دیقه فشار رو حفظ کنم! بحث تاکتیکی زیاد هستش و نمیخوام امشب خوب رو خراب کنم. دوباره آلمان رو بردیم و این فوق العاده هستش. و در آخر نمیدونم به احترام بوفون باید چیکار کنیم ؟ :np: کاش پنالتی رو نمیگرفت :smile:

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
یه برد باور نکردنی بود برای من دوتا گل از سوپرماریو داره ازش خیلی خوشم میاد با نمایشی که تو این دوتا بازی داشته نفس اسپانیا رو تو فینال راحت میگیره به امید پیروزی تو فینال :thumbs_up: Thank's

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

خِب یه سر بزنیم به سکوها :1:

[img width=480 height=286]http://img4up.com/up2/98531785124750682803.png[/img]

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر

ronin

ronin

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 34 ارسال
اینا به ما نمی خورن اصلا :evilgrin: پیش به سوی شکست تازه به دوران رسیده ها :victory2:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

رکورد ها برای شکسته شدن ساخته شده اند ولی نه رکورد شکست ناپذیری ایتالیا در تورنومنت های بزرگ برابر ژرمن ها :hanghead:

این پست خوبه رفیقمونه تو صفحه دوم این تاپیک . واقعا عالی بود . لایک داره اساسی

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هم تبریک بسیار هم یک خبر خودمونی ماروتا امشب تو ورزشگاه بود و با رای مصاحبه کرد و خیلی خوشحال بود

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
از بس توو اف ..بی پست و کامنت و عکس گذاشتم که دیگه جوون ندارم!!! بخدا دیگه صدام در نمیاد.خیلی خیلی گلوم درد میکنه.شاید باورتون نشه اما به بابام گفتم اگه دیدی صدایی ازم نیومد بیا توو اتاق ببین زندم یا نه!! اولین پسته بازی با آلمان رو من دادم.برید بخونیدش :rainbow: به اون کسایی مثله من که به برد توو 90 دقیقه هم رای دادن تبریک میگم که به کشورشون اعتماد دارن :rose: :3:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هم تبریک بسیار هم یک خبر خودمونی ماروتا امشب تو ورزشگاه بود و با رای مصاحبه کرد و خیلی خوشحال بود

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
هر بازی بیشتر عاشق بونوچی میشم . اونوقت ما میریم دنبال برونو الوز

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

[img width=480 height=284]http://img4up.com/up2/35214301765518309655.png[/img]

پسر خورشید

پسر خورشید

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1339 ارسال
امشب دوتا برادرام اومده بودن خونه ما که باخت ایتالیا من رو ببینن ولی با سخنرانی که قبل از بازی انجام دادم باعث شدم که کل خونواده طرفدار ایتالیا شن ولی خوب بازی فینال تو خونه ما جالبه من یطرفم ، داداشام(با خانوماشون) و مامان و بابام یطرف دیگه Thank's

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
آلمان آلمان كه ميگفتن اين بود!؟ :1: داش سعيد ما كجاست؟ با شروع بازيها خودم آلمان رو بخت اول قهرماني ميدونستم! ولي صدرنشين گروه مرگ مقابل ايتاليا فلج شد ٢٠ دقيقه اول بازي رو نديدم گويا تو يك صحنه پيرلو توپ رو از رو خط برگشت داده. به محض ورودم به خونه گل اول رو زديم خوشحاام واسه سوپر ماريو ! بازيكني كه از ابتداي بازي ها منو شيفته سبك بازيش كرد و تو اين بازي به حقش رسيد. فوق العاده است اين باديكن به شرطي كه بيشتر از اين هم پيشرفت كنه نامبر وان دنيا بازهم هموني كه هميشه هست، بود آلمان جا داست بيشتر از اين تحقير بشه ! حيف اون توپ هايي كه با خونسردي گل نكرديم خداييش قهرماني حقه ايتالياست. اسپانيا اين سري اون قدرت ٢ و ٤ سال پيش رو نداره. اينو ميشه از همون بازي هاي ابتدايي جام فهميد. اما ايتاليا بازي به بازي پيشرفت كرد. اگه اتفاق خاصي نيفته و هر دو تيم به سبك و سياق خودشون بازي كنن زور ايتالي به حريف ميچربه ! تنها در صورتي اسپانيا ميتونه برنده جام باشه كه شانس همراهيش كنه اين شب آبي رو به همه تبريك ميگم

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
تبریک میگم یه ایتالیای فوق العاده دیگه بدون هیچ تعارف و تعصبی این ایتالیا قهرمان نشه بهش ظلم شده و عدالت رعایت نشده بازی ای که باید با اختلاف 5 گل پیروز میشدیم شد یک گل واقعا بوفون حق داره عصبانی بشه امیدوارم تا الان که این موقعیت سوزی ها به ضرر ایتالیا تموم نشده در فینال هم دردسر ساز نشه و ضربه نخوریم من معتقدم از همون بازی اول عالی بودیم و گفتم این ایتالیا اگه از گروهش بالا بیاد فینالیست میشه ولی خیلی از بچه ها امید زیادی نداشتن و حضور در جمع 4 تیم رو یک رویا و یه نتیجه عالی میدونستن فکر میکنم به همه ثابت شد چرا به دی ناتاله کمتر بازی میداد و چرا بالوتلی و کاسانو همیشه فیکس بودن بالوتلی اینبار بازی خوبش رو با گلزنی تکرار کرد و جواب دندون شکنی به منتقدینش داد پرندلی مثل همیشه عالی و با برنامه تعویض کرد چقدر این مربی باهوشه فوق العادست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی