پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه سوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
377 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بحث و گفتگو در مورد گروه سوم مسابقات یورو 2012

تصویر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
برنامه دیدارهای گروه سوم يکشنبه10 ژوئن (21 خرداد ): شهر دانسينگ، اسپانيا- ايتاليا، ساعت 20:30 يکشنبه 10 ژوئن (21 خرداد ): شهر پوزن ، ايرلند – کرواسی، ساعت 23:15 پنجشنبه 14 ژوئن (25 خرداد ): شهر پوزن، ايتاليا – کرواسی، ساعت 20:30 پنجشنبه 14 ژوئن (25 خرداد ): شهر دانسينگ، اسپانيا- ايرلند، ساعت 23:15 دوشنبه 18 ژوئن (29 خرداد ): شهر دانسينگ، کرواسی – اسپانيا، ساعت 23:15 دوشنبه 18 ژوئن (29 خرداد ): شهر پوزن، ايتاليا – ايرلند، ساعت 23:15

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
تراپ ارزوی مساوی شدن بازی ایتالیا اسپانیا و برد تیم خودش در بازی اول کرده

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
به نظر من اسپانیا امسال واقعا به مشکل میخوره . نبود پویول تو خط دفاع بد جوری ممکنه بهشون ضربه بزنه . تازه مثل ایتالیا مهاجم درست درمونی هم ندارن . در بهترین حالت میشه اسپانیا رو جزو 4 تیم برتر بدونیم . ایرلند عمو هم به نظرم فقط یک مساوی با ایتالیا داره و دو بازی دیگش رو قطعا می بازه . سرنوشت این گروه بدجوری به روز آخر گره میخوره که ممکنه با یک گل دیر هنگام خیلی چیزا عوض بشه .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال

بهترین روش برای بازی با اسپانی اینه که بهشون حمله کرد چون دفاعشون یک مقداری متزلزله.... اگر فقط به دفاع فکر کنیم قطعا بازنده ایم. اگر موتا و پیرلو کنار هم باشند تا حد زیادی خط هفبک اسپانیا می تونه کار بکنه چون این دو بازیکن شبیه اسپانیایی ها خلاقیت و حفظ توپشون خوبه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
مهم اينه كه حمله كنيم! بهتر بگم زور هافبك هامون به هافبك هاي اسپانيا بچربه!!

Benyamin

Benyamin

Rest In Peace

• اعضا
  • 1378 ارسال
چند وقت پیش بکن بائر یک مصاحبه کرد و اسپانیا و هلند رو تنها تیمی دونسته که میتونن جلوی آلمان رو برا قهرمانی بگیرند . جالبه گفته نباید از پرتغال هم قافل شد و گفته فرانسه هم در 2 سال اخیر پیشرفت محسوسی داشته . گفته انگلیس نمیتونه مدعی باشه و .... و جالب اینه که مرتیکه حتی اسمی از ایتالیا نیاورده و انگار جزو آدمیزاد حسابش نکرده :np: یکی نیست بگه قیصر قلابی همین ایتالیا همیشه اشکتون رو تو مسابقات درآورده حالا بحساب نمیاریش؟ :1: گروه ایتالیا جدا گروه سختی هست و اصلا نمیشه از همین الان به صعود از گروه فکر کرد. تراپاتونی خیلی خوب فوتبال ایتالیا رو میشناسه و همواره تیماش به ایتالیا ضربه زدند. من به دقت بازی دوستانه ایتالیا و ایرلند رو دیدم. واقعا دفاع من تو من رو خوب اجرا میکنند.توبازیشون مالکیت رو کامل به ایتالیا دادند ولی جوری دفاع میکردند که نمیشد از پشت محوطه جریمشون جلوتر رفت و موقعیت آنچنانی ایجاد کرد.یکجور انگار سبک بازی چلسی دی متئو جلو بارسا رو پیاده میکنند. به نظرم ایتایا جلو ایرلند 2 تا راه داره برا ضربه زدن: 1- شوت های از راه دور. بنظرم ایتالیا نسبتا شوت زن های خوبی داره.مارکیزیو - مونتولیوو - ده روسی و حتی پیرلو خوب شوت میزنند و میشه امیدوار شد کما اینکه تو بازی های جام جهانی 2006 ما از روی شوت از راه دور پیرلو تونستیم بالاخره قفل دروازه غنا رو باز کنیم.میشه روی این عاملامیدوار بود 2-پاس های پشت مدافعین از سمت پیرلو واقعا این میتونه یک نقشه اساسی برا ایتالیا باشه.تو چنین سطحی از بازیها که همه میان تا اخرین لحظه تلاش میکنند وجود پیرلو برا تیم موهبتی اساسی هستش.پیرلو فکر کنم تو فصل اخیر بالای n بار از این پاس ها داده.چه حالا پشت مدافعین وسطی تو 6 قدم و چه به جناحین و پشت مدافعهای کناری. خیلی خوب میشه از این پاسها موقعیت ایجاد کرد و به گل رسید.پیرلو از این نظر تو دنیا واقعا بی همتا هستش .حتی ژاوی هم با اختلاف زیاد پشت سر پیرلو هست بازی با اسپانیا : بنظرم همیشه سبک بازی ایتالیا تو تاریخ ثابت کرده تاکتیک اسپانیایی ها رو خراب کرده همیشه اینجوری بوده.حتی تو رده باشگاهی هم ایتالیایی ها برتر از اسپانیا بودند.جالبه تو بازیهای رسمی هم تا به حال اسپانیا ایتالیا رو نبرده.حتی تو سال 2008 هم که اسپانیا اوج قدرت بود نتونست ایتالیا رو ببره تو وقت عادی. حتی همین بازی دوستانه اخیر هم باز هم اسپانیا مغلوب شد. دفاع کاتاناچیو بدجور میتونه به اسپانیا ضربه بزنه.من اصلا موافق حمله کردن جلو اسپانیا نیستم.اسپانیا درواقع داره سبک بارسا رو پیاده میکنه و باید دنبال ضد تاکتیک جلوی بارسا گشت. باید از راهی بهشون ضربه زد که قبلا جواب داده. در مورد کرواسی تا اندازه زیادی خیالم جمع هست که حداقل ستارشون یعنی اولیچ رو ندارند و نمیتونه زیاد خطر ساز باشه.خاطره بازیمون با کرواسی مسلما برمیگرده به جام جهانی 2002 و بازی که اولش ویری گل زد و بعدش در عین ناباوری 2 تا خوردیم.یاد کاپیتان یارنی کبیر بخیر جدا از همه این نکات ایتالیا واقعا تو چند تاپست خیلی خوبه. اولش بوفون هست. اصلا وقتی بوفون تو یک تیمی باشه پرستیژ تیم میبره بالا چند لول اساسی.بازیهای یوروی قبلی فقط به خاطر بوفون صعود کردیم وگرنه اگه امسال مارکتی بودند با 3 باخت حذف میشدیم مخصوصا باخت جلو رومانی.اگه بوفون خودش باشه و دروازه بسته نگه داره عالیه خط هافبک ایتالیا واقعا عالیه.اگه عدم حضور ویدال تو ایتایا رو فاکتور بگیریم مابقی یوونتوسیند و خیالی اماده هستند.فقط حیف که دی چلیه دعوت نشد وگرنه بمراتب بهتر از بالزارتی اون سمت کار میکرد.باز من جاکرینی رو بهتر از بالزارتی تو اون پست میدونم.بالزارتی ذاتا خصوصیات مدافع داره و نمیتونه زیاد تو حمله مفید باشه نکته دیگری که تو خط هافبک مطرح هست حضور مارکیزیو هست و انگار همه این ستاره رو فراموش کردند.خیلی امیدوارم پرنس پدیده جام یشه چون همه فاکتورهای لازم داره. مصاف ایتالیا و اسپانیا مصاف دیدنی پیرلو با زاوی و همینطور مارکیزیو با اینیستا هست.4 بازیکنی که 2 به 2 بیشترین شباهت فوتبالی تو دنیا به هم دارند. به هرحال من امیدوار به درخشش در جام دارم ولی توقع قهرمانی از تیم ندارم. باید منتظر موند......

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
امروز* یوونتوس* با بارسلونا و رئال بازی خواهد کرد.

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
میدونستید که ایتالیا در 3 جام اخیر یورو فقط یک باخت در 90 دقیقه داشته که اونم 3-0 مقابل هلند درسال 2008 بوده.این تعداد باخت از همه تیم های مطرح جام(آلمان-اسپانیا-فرانسه-هلند)کمتر بوده.
(درسال 2000 تنها باخت ایتالیا با گل طلایی فینال بوده-در سال 2004 با تبانی 2-2معروف, بدون باخت سوم شدیم در حالی که با تیم اول و دوم هم امتیاز بودیم! و راحت تا 4 تا میومدیم-سال 2008 هم اسپانیا تو پنالتی برد که تیم اون سال هم با کاپیتانی دلپیرو کبیر توانایی قهرمانی داشت)

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

[ 4-1-2-1-2 ] [ 4-3-3 ]

Iker Casillas Gianluigi Buffon
Alvaro Arbeloa Christian Maggio
Sergio Ramos Leonardo Bonucci
Gerard Piqué Giorgio Chiellini
Jordi Alba Federico Balzaretti
Xavi Hernandez Daniele De Rossi
Sergio Busquets Claudio Marchisio
Xabi Alonso Thiago Motta
David Silva Andrea Pirlo
Fernando Torres Mario Balotelli
Andrés Iniesta Antonio Cassano

amirali

amirali

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1802 ارسال
احتمال بازی خوان ماتا هم زیاده !!!!!

Pinturicchio10

Pinturicchio10

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2491 ارسال
چقدر سوت و کور اینجا :np: جای بابک خیلی خالیه این روزا :sad1: اگه بود اینجا کلی رونق داشت ! برید همون آلمان خوش شانسو تشویق کنید :111: امروز ایتالیا جواب دندان شکنی به همه مسخره کنندگان آتزوری میده ! احتمالا ایتالیا تو این بازی مدام تغییر سیستم میده ! امیدوارم با 3-5-2 شروع بشه !

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من فکر می کنم نتایج ضعیف ایتالیا باعث نا امیدی شدیدی واسه بچه هایی که طرفدار ایتالیا هستند شده و کسی رغبت نمی کنه پستی بده ! ولی امشب همه خوشحال خواهیم شد :1:

gigi joon

gigi joon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2883 ارسال
دقیقا مسئله اینه که یورو 2008 و جام جهانی 2010 همه رو نسبت به ایتالیا بدبین و نا امید کرده. از طرف دیگه این تیم پراندلی رو خیلی ها ندیدن و نمیشناسن. به جز بازی های مقدماتی همین یورو ما این بازیکن ها رو کنار هم ندیدیم، نمی دونیم فلان بازیکن توی فلان تاکتیک چه نقشی داره. به نظرم اگه ایتالیا دو تا بازی اولش رو به سلامتی بگذرونه تازه راه میفته و میشه همون ایتالیا. اما اگه توی مرحله ی گروهی بدشانسی بیاره هممون این شکلی :fp: میشیم! :1:

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
یا 532 بازی می کنیم یا 352 در کل ارزو دارم اسپانیا از گروه بالا نیاد تا دوباره تو نیمه نهایی باهاش نیفتیم.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

چقدر سوت و کور اینجا :np: جای بابک خیلی خالیه این روزا :sad1: اگه بود اینجا کلی رونق داشت ! برید همون آلمان خوش شانسو تشویق کنید :111: امروز ایتالیا جواب دندان شکنی به همه مسخره کنندگان آتزوری میده !

احتمالا ایتالیا تو این بازی مدام تغییر سیستم میده ! امیدوارم با 3-5-2 شروع بشه !

احسان جان مگه فدایی های آتزوری مردن فعلا این یکی رو داشته باش :1:

[img width=480 height=195]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/97693418416650721730.jpg[/img]

پائولو روسی ستاره آتزوری در جام جهانی 1982 اسپانیا پیش از دیدار امروز برابر اسپانیا گفت:تجربه نشان داده در هر تورنومنتی که اعتمادی متوجه آتزوری نبوده
عملکرد ما فوق العاده بوده و من امیدوارم باز هم این اتفاق تکرار شود.زمانی که شما بازیکنان باکیفیت دارید هر کاری را می توانید انجام دهید حتی اگر دیگران به شما اعتماد
نداشته باشند.ما جوانان بااستعدادی در تیم داریم که می توانند تفاوت ها را رقم بزنند.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من که می گم دو تا نکته یادتون نره ! یکی اینکه پرندلی مربی باهوشیه و به نظر من امروز مربی برتره دوم اینکه ایتالیا تیم روزهای سخته دیگه

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
امروز روزی ِ که همه باید بدونن که فوتبال ِ قدرتمند ِ اروپا جای هیچ تازه به دوران رسیده ای نیست . امروز هر طرفدار ِ فوتبال به این پی میبره که 4 ستاره ی روی پیراهن ِ ایتالیا هنوز میدرخشه و به خاطره ها نپیوسته !!! امروز همه ی اونایی که فوتبال رو در اختیار ِ تیمایی میبینن که جامهاشون فقط بوی اسکناس میده ، سخت به اشتباهشون پی می برن و سر ِ تعظیم جلوی فوتبال ِ کلاسیک ِ اروپا فرود میارن . امروز استارت ِ بازگشت مجدد فوتبال ِ اروپا به دست یوونتوس و ایتالیاست . امروز روز ِ پائولو روسی و روبرتو باحو و جانلوکا ویالی و الساندرو دل پیرو ست . امروز روز ِ یوونتوس و ایتالیاست . امروز روز ِ لاجوردیست .

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
Probable line-ups
Spain (4-2-3-1):Casillas; Arbeloa, Sergio Ramos, Piquè, Jordi Alba; Busquets, Xabi Alonso; Silva, Xavi, Iniesta; Torres
Italy (3-5-2):Buffon; Bonucci, De Rossi, Chiellini; Maggio, Thiago Motta, Pirlo, Marchisio, Giaccherini; Cassano, Balotelli
Ref: Kassai (Hun)

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
جان من فقط دقت کنید به مصاحبه های اسپانیایی ها توی این دو روز ، حسابی گرخیدن :1: :1:

ژابی : ایتالیا به سبک کاتاناچیو بازی نخواهد کرد

بوسکتس : ایتالیا کاملا متمرکز است

دل بوسکه : اسپانیا برای بازی با ایتالیا کاملا اماده است

ایتنستا : ما فقط روی ایتالیا فکوس کردیم

کاسیاس : بوفون بهترین دروازبان جهان است

سوارز یکی از اسطوره های اسپانیا : پیرلو بهتر از ژاوی است

اراگونس : اسپانیا باید از ایتالیا بترسد

پیکه : ایتالیا تیم قدرتمندی است

مثل چی ازمون ترسیدن :1:
به جان خودم با سطح بازی که از المان و هلند دیدم راحت خودمون میتونیم قهرمان بشیم

=-=-=
اما امروز ترجیح میدم سبا به جای بالوتلی بازی کنه ، میتونیم روی سرعت و تکنیکش خیلی حساب کنیم پیکه کاملا پتانسیل این رو داره که توسط سبا به خاک سیاه بشینه دقیقا مثل کاری که با لوسیو امسال کرد ، مثل اینکه جاک هم بازی خواهد کرد واقعا حضور جاک و سبا میتونه توی ضد حمله دفاع هر تیمی رو باز کنه
تصورش هم زیباست اصلا :1: فقط به کمی شانس هم نیاز داریم :1:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی