پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه سوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
377 پاسخ برای این موضوع

aminibme

aminibme

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 716 ارسال
شماره 11 در این بازی 11امین گلش رو زد ده روسی رو درست گفته بودی حسین معلومه فوتبال شناسیا ویرایش: وااااااای چی بگم! 4 دقیقه خوشحالیمون طول کشید ولی خدا رو شکر مورچه اتمی اومد چرا بونوچی اینقدر با کیه لینی فاصله میگیره؟ این بار سومش بود

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
برام مهم تر از صعود از مرحله گروهی نباختن به اسپانیاست

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
ایتالیا عالی بازی کرد.کیلینی و بوفون عالی بودن. همشون عالی بودن. ولی من دلم میخواست صفر صفر بشن. ایتالیا اگر یوونتوسی ها رو نداشت میخواست چه کار کنه؟ :1:

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کل بازی یه طرف، با پا از تورس توپ گرفتن بوفون یه طرف دیگه :lol:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
حسین باتی ، پیش بینی رو داشتی ؟ :1: نیمه دوم دقیقا متضاد نیمه اول بود ، تنو نیمه اول ایتالیا موقعیت های زیادی داشت اما تک و توک هم اسپانیا کارایی کرد ، این نیمه دست اسپانیا بود و ما هم ( :1: ) موقعیت های تک و توک و خیلی حساسی داشتیم ! کاری به رنگ پوست ندارم ، اما بالوتلی واقعا کم شعوره ! چطور میتونه اون موقعیت رو با کت واک رفتن از دست بده ؟ در کل هر کدوم از دو تیم میبرد به نظرم مستحق بود و البته باخت اون یکی تیم خیلی درد آور بود .

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال
از اونی که فکر می کردم خیلی بهتر بازی کردیم فقط 60 دقیقه 10 نفره بودیم با وجود بالوتلی واقعا نمی دونم پراندلی از این بشر چی دیده که بازیش می ده واقعا جای ماتری رو بی خودی پر کرده اون حرکت اخر بازی مارکیزیو فوق العاده بود اما باز هم مثل همیشه تو بازی گم بود واقعا هافبک خوبیه به شرط اینکه یاد بگیره تو روند بازی خودشو قرار بده :rose: یادم باشه بعدا تو تاپیکش یک پست مفصل بدم

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نیمه اول به مراتب بهتر از نیمه دوم بودیم . نیمه دوم یه جورایی خیلی رو اعصاب بودن . بعد از 1-1 دی ناتاله یه موقعیت 100 درصد رو بیرون زد . البته تورس هم واقعا مهاجم نیست . فکر کنم اگه ویا بود 3-1 باخته بودیم . بالوتلی واقعا رو اعصابه . چطوری میگن این مهاجم خوبه من موندم . نه بازی با روسیه خوب بود نه این بازی . البته تعجبی هم نداره یک فصل نیمکت نشین بوده . ماتری به نظرم واسه این رقابت ها سرتر بود . بعد از گلی که زدیم فکر کنم بازی رو ول کردن و الا غیر ممکن بود این شکلی گل بخوریم. البته تورس هم خیلی کمک کرد که نبازیم . واقعا پر استرس بازی رو نگاه میکردم . لحظه اخر بعد از شوت مارکیزیو تا آخر بازی با لرزش پا بازی رو نگاه میکردم . ولی خیلی خوشحالم که مساوی کردیم هر چند می تونستیم نیمه اول با اختلاف جلو بیفتیم .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا ابتالیا ااز نبود مهاجم ضربه خورد کیه لینی و بوفون خیلی خوب بودند جاکرینی واقعا نتونست بازی خودش رو انجام بده

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
فط نیمه دوم را دیدم و به نظر میاد باید بابت این موضوع متاسف باشم .
متاسفانه ایتالیا توان اینکه به روش ایتالیایی 3 امتیاز را به جیب بزنه نداشت . نیم ساعت دفاع از یک گل با این مدافعان در مقابل آن هافبک ها ، یا به خط دفاع جام جهانی قبلی و یا به اقبال طلایی نیاز داشت که هیچکدامش همراه ایتالیا نبود .
پ.ن 1 : در همه عمرم از ویری متنفر بودم ، نمیدانم چرا این چند ساله علاقه روز افزونی بهش پیدا کردم .

پ.ن 2 : خداوند شر بالوتلی را از سر ما کم بکنه ولی این تورس را حالا حالا ها برای اسپانیا نگه داره . :1:

manashf

manashf

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1044 ارسال
من وقت نداشتم بازی رو کامل نگاه کنم موقع شام رفتم نگاه کردم نفهمیدم سوپ رو میکردم تو دهنم یا دماغم چشم همش به تلویزیون بود:دی.و من وقتی نشستم چند دیقه بعدش گل زدیم خر کیف شده و به بالا پریدیم:دی.صد افسون 4 دیقه بیشتر طول نکشید که فسمون در رفت:‏‎ :npبعد گل گند زدیم بد بازی میکردیم.به هر حال مساوی عادلانه بود.راضیم:دی.

Bianca

Bianca

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3940 ارسال
نمایش نیمه اول خیلی امیدوار کننده بود ، ایتالیایی بود که آدم داشت باور می کرد آره می تونه ببره :hc: اما نیمه دوم اینجوری شدم :cry2: ضعف مهاجم داره ایتالیا ، این بازی هم ازهمین نقطه ضربه خورد دوباره ،بالوتلی که موقعیت به اون خوبی رو اصن معلوم نبود می خواد چی کار کنه ، کاسانو هم که ... :np: فکر کنم مجموعا 10 دقیقه تو بازی ندیدمش ! اگه تو همه نقاط ایتالیا رو 100 در نظر بگیریم تو خط حمله مسلما صفره :np: بیرون رفتن بالوتلی ، اومدن دی ناتاله ، پاس تو عمق پیرلو و گل دی ناتاله ، عالی بود اصن این صحنه :smile: این بود جووینکو ؟ اینقدر ازش تعریف کردید اله بله عالیه ، الان چی داره که آدم بهش دل خوش کنه ؟ :sleep: یه حرکت مفید از این جووینکو یکی به من نشون بده لطفا ، شاید قانع شدم :1: ماجو هم روی گل مقصر بود به نظرم ، حتی اون خطایی که پشت محوطه جریمه کرد واقعا آدم رو تا حد مرگ پیش برد اگه گل می خوردیم ایتالیا رو با سوتی هاش دوباره عروس می کرد :Facepalm: کلا ایتالیا سمت راست و چپش خیلی فعال نبود ، ترجیح می دادم به جای جاکرینی بالزارتی بازی کنه و مونتولیوو هم اون سمت باشه به نظرم به بازی ایتالیا سرعت بیشتری می داد چرا اینقدر تو مرکز خط دفاع شکاف بود ؟ این 3 دفاعه بازی کردن خیلی فضای خالی ایجاد می کنه ده روسی هم که همش اون جلوها می پلکید عملا 2 دفاع جلو خط حمله و هافبک سرعتی اسپانیا :np: کیه لینی همش میومد سمت مرکز جای خالی ده روسی رو پر می کرد واقعا اگه کیه لینی نبود الان گل بارون شده بودیم :np: اون صحنه هم که نزدیک بود ایتالیا گل بخروه ، بوفون بدجور ازین مسئله عصبانی شده بود و سرشون داد کشید این موقعیت های 20 دقیقه آخر اسپانیا همش از همین منطقه بود دل بوسکه هم از همین نقطه ضعف استفاده کرد و تورس رو آورد داخل، تورسی که تو دوران افتشه تونست چند بار دروازه رو تهدید کنه :Facepalm: :)) و حتی نزدیک بود اون تک به تک رو اگه بوفون ریسک نمی کرد ، گل بزنه :np: یعنی باید بریم خدار و شکر کنیم که بوفون تو دروازه اس ، انصافا خیلی حرکت خطرناکی بود این حرکتش به سمت توپ و دریبل تورس :f: تو 2 صحنه هم از تیرک آویزون شد خیلی خدا بود :)) اما خوب در کل نتیجه خیلی بدی نبود ، مساوی تو بازی اول خیلی ناامید کننده نیست ، اسپانیا هم نشون داد خیلی تو اوج نیستن . اما باخت هم حق هیچ کدوم از تیما نبود . پ.ن : آخه ساعت 8:30 هم شد ساعت بازی ؟ چرا درک نمی کنن اینا باس بازی های حساس رو بذارن همون 11 شب ؟ :cry2: آدم تو شلوغی خونه که نمی تونه با تمرکز بازی رو ببینه :cry2:

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
نمیدونم چرا کسی از جووینکو و بازی خوبش صحبتی نمیکنه.اگه دی ناتاله اون پاس استثنایی سبا رو اونجوری هدر نمیداد الان سبا نقل محفل فروم بود.متاسفانه جو فروم تا حدود زیادی بر علیه سبا هست. جاکرینی اون انتظاری که ازش داشتیم رو براورده نکرد.واضح بود که با ترس شدیدی داره بازی میکنه.این نشون میده بازیکن خوبیه اما از لحاظ روحی بازیکن حرفه ای نیست.توی کل بازی هر توپی که بهش رسید پاس رو به عقب داد و همش ترس از دست دادن توپ رو داشت. نیمه دوم پیرلو جز روی پاس گلی که داد خیلی ضعیف بازی کرد.مخصوصا توی حالت دفاع همش ایستاده بود و نگاه میکرد.هرچه از بازی گذشت پیرلو ضعیف تر شد.مشخص بود که شدیدا خسته شده.برعکس مارکیزیو هرچه از زمان بازی گذشت بهتر شد از اول بازی همش از این میترسیدم که یه وقت بالوتلی دردسر ایجاد نکنه.بعد اخطار گرفتنش که دیگه مطمئن شده بودم که کارت دوم رو هم میگیره که خوشبختانه اینطور نشد.هنوز هم از اون تک به تکی که خراب کرد افسوس میخورم. در کل توی دفاع خوب بودیم.مخصوصا ده روسی خیلی خوب بود.ولی ایکاش گل نمیخوردیم.

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال
شانس اوردن خدایی پیرشون کردیم با دفاع :laughing: :laughing:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

[img alt=http://www.shiaupload.ir/images/68523933317753691361.jpg]http://www.shiaupload.ir/images/68523933317753691361.jpg[/img]

hadi.pooti

hadi.pooti

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1576 ارسال
تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

کلا خوب بودیم همین که بهترین اسپانیا تاریخ نتونست یکی از ضعیف ترین و کم امیدترین ایتالیاهای تاریخ رو ببره خودش جای امیدواریه :1:.در کل هدف پراندلی یه جورایی اجرای
تاکتیک رئال مورینیو مقابل بارسا گواردیولا بود و دادن توپ به حریف و گرفتن فضا. ولی خب ما زمانی میتونیم از این سیستم استفاده بکنم که وینگرهایی تند و تیز و مهاجمایی فرصت طلب
داشته باشیم که زیاد تو این بخش غنی نیستیم متاسفانه. نداشتن مهاجم فرصت طلب میتونه تو این تورنومنت ما رو اذیت بکنه چون تو تورنومنت های ملی معمولا تک موقعیت هاست
که شرایط رو رقم میزنه.
از بازی خوب خط دفاعمون نمیشه به راحتی گذشت واقعا جز برخی موارد کم اشتباه بودن.به خصوص دروسی که خوب نقش یه لیدر رو ایفا کرد اما تنها نقطه ضعفی که من تو بازی
دروسی دیدم زمانی که با مهاجمای تکنیکی رخ به رخ میشه تو جابجایی ها یه کم کنده و تو تغییر مسیرها معمولا یا جا میمونه یا زمین میخوره!!!
جی جی هم که مثل همیشه نقطه اتکامونه عکس العملش رو شوت فابرگاس بود یا اینیستا فوق العاده بود توپ داشت میرفت رسما توگل.و حیف شد که اون اشتباه رو خط دفاعمون انجام داد
و نشد جیجی کلین شیت بکنه.
جورجو هم مثل همیشه بدون نقص بود هرچند یه جا چیزی نمونده بود که مارو ناکام بکنه :Facepalm:.بونوچی هم سوتی نداد خوشبختانه :1:
پیرلو بازهم ارزش هاشو نشون داد :worship: و مارکیزیو هم اگه اون شوتش و اون دریبل نیمه دومش گل میشد قطعا تاریخ ساز میشد.
جاکرینی هم انچنان نتونست خودی نشون بده و یه کم جو بازی جیاک رو گرفته بود ولی خوب بیش از 12 کیلومتر دویید و از این نظر کارش شایسته تحسینه.
ماجو هم کما فی السابق فاجعه وار بازی کرد. :Facepalm: کاسانو حداقل گاهی نفوذ میکرد و آخرین نفر ماریو :Facepalm: من موندم این اون لحظه که بی خیال داشت قدم میزد جلو کاسیاس
به چی داشت فکر میکرد؟؟؟انگار اومده پارک سرکوچه شون واقعا یه لحظه خون به مغزم نرسید این بشر کی میخوآد آدم شه؟؟؟؟

alex59n

alex59n

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 6 ارسال
اسپانیا قهرمان جهان و شانس اول قهرمانی و................................ :1: :1: :1: :1: :1: :1: :1: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
يعني از دقيقه ٧٠ به بعد خوشگل جا ميمونديم! با دو سه پاس هافبك ها و مدافع ها جا ميموندن! از تورس فرصت طلب بعيد بود اون توپ ها رو گل نكنه، شايدم هر كس ديگه اي بود اون ٢ توپ رو گل ميكرد! جي جي فوق العاده بود به خصوص تو اون تك به تك كه با پا توپ رو از تورس دزديد تيم تو نيمه دوم كم اورد! تو چند صحنه كه بازيكناي آتزوري جا موندن از شدت تعجب شاخ در اوردن كه نا نداشتن برگردن عقب داور هم كه راحت به ايتاليايي ها كارت ميداد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
مردونه چه اعتقادی این پراندلی به بالوتلی داره ؟ نه بلده شوت بزنه ! نه گل بزنه ! نه پاس گل بده نه بازیسازی کنه ! فقط چند قیقه بعد از ورود دیناتاله به زمین ایتالیا به گل رسید ! لاین آپ خوب بود ولی ایتالیا هم خیلی خیلی شانس آورد ، مخصوصا بوفون که چندتا تک به تک گرفت و شانس آورد که گل نشد ! بازم این ایتالیا نسبت به یورو قبلی و جام جهانی قبلی خیلی پیشرفت کرده و میشه بهش امیدوار بود.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

من برای اولین بار تو عمرم دیدم یه دروازه بان یه همچین موقعیت تک به تکی رو رو زمین نخوابه!!!!!!جی جی یه دونه ای تازه اونم واسه نمونه ای :worship:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی