پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گروه دوم یورو 2012

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
89 پاسخ برای این موضوع

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3438 ارسال
انصافا آلمان تو این بازی خیلی بهتر از بازی اولش بود و نشون داد که کم کم داره همون تیمی میشه که همه انتظار داشتن هلند هم که هیچ نشونی از اون تیم جام جهانی نداره :1: گومز هم از همین حالا برای آقای گلی و بهترین بازیکن جام شدن دورخیز کرده :rainbow: حیفه یووه دنبال گومز نمیره ها :1:

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
سعيد البته اينجا شايد جاش نباشه ولي به نظرم گومز خيلي هم خوب نيست هدش تو بازي قبل و چرخش و شوتش تو اين بازي عالي بود ولي فكر نكنم خيلي بتونه اوج داشته باشه و به مرور افت كنه

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
فن پرسی اصلا تو این دو بازی نشونی از اون بازیکن گلزن ارسنال نداشت.خب البته این هم دلیلش تا حدود زیادی بخاطر شرایط بد کل تیم هلند و همچنین تفاوت سیستم و فوتبال هلند با ارسنال هست.امیدوارم در صورت اومدنش ه یووه عملکردش اینطوری نباشه.گرچه از روز ولی که اسمش مطرح شد حس خوبی به این انتقال نداشتم و ندارم

sina1897

sina1897

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 563 ارسال
فن پرسی گلش خیلی قشنگ بود.خوب بازی نکردنش هم کاملا بخاطر بازی بد هلند و عدم تغزیش بود مخصوصا اون روبن لعنتی که دوتا بازی فقط شوت زده وسط تماشاچیا،یه پاس درست و حسابی هم به فن پرسی نداد. خوبه،هلندی ها زود برمیگردن،فن پرسی هم وقت بیشتری داره تو مشاور املاکای تورین بگرده :1:

BAHAR.JUVE

BAHAR.JUVE

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 941 ارسال
هنوز تمام نشده ولی من دیشب قزبل از خاموش کردن تلوزیون با هلند خداحافظی کردم . :confused2: بازیکنان این تیم همیشه دعواهایشان را هم همراه مسواک و حوله و ریش تراششون توی ساکشون میگذارند و با خودشان از این تورنومنت به آن تورنومنت میبرند. روبن جلوی دوربین هم حفظ ظاهر نکرد و احتمالا اسنایدر در اتوبوس یخه یکی دو نفر را چسبیده ! منتظر پس لرزه های این دیدار در اردوی هلند هستم . آلمان دیشب برای یک نیمه قدرت نمایی چشمنوازی داشت . در مقابل هلند به لحاظ روانی از هم گسیخته بازی یکدستی ارائه داد و شاید اگر این دیدار ، بازی دوم مرحله گروهی نبود و تیم ها به اینکه با تحمل کمترین فشار وارده به بازیکنانشان 3 امتیاز را به جیب بزنند اصرار نداشتند ، میتوانست با تداوم مسیر45 دقیقه اول یک شکست سنگین به هلند تحمیل بکنه . هلند هم کاملا " هلندی " شکست خورد . نقطه ضعف ازلی " به راحتی باز شدن " هلند ابدی به نظر میرسه و آلمان به دفعات آما و احشای ساختار ضعیف دفاعی هلند را تشریح کرد و بارها هم مدافعان هلند - مخصوصا دفاع چپ بی خاصیتشون - را یکسره جا گذاشت و دوباره به دیگر تیم ها هشدار داد که تبدیل به یک تیم سرتاپا قدرتمند شده که در تمام خطوط به مقدار کافی مجهزه و در قالب یک فوتبال آپ تودیت شده ، فقطه قوت سازمان یافتگی و نظم تیمیش را هم حفظ کرده. از نویر درون دروازه تا گومز در مقابل دروازه حریف ... آلمان واقعا مجموعه آماده ای به جام اورده . :rose: هلند اما به روال همیشگی تیم بالانسی نیست و اضافه شدن نزول فن بویتن جنگنده به ضعف خط دفاع و تزلزل دروازه بان تیم ، بازی در یک سوم هلند را برای تیم های ضعیف تر از آلمان هم اسان میکنه .هلندی ها خوش اقبال بودند که آلمان بر خلاف گذشته بازیکن چندان شوتزنی در ترکیبش نداشت تا از زوایای دیگر هم استکلمبرگ مورد آزمون قرار بگیره . فن پرسی هم منهای گل قشنگش باز هم کم اثر ظاهر شد . هرچند نه او نه هونتلار ، در تیمی که خط حمله اش با روبن و اسنایدر تغذیه میشود موقعیت چندانی نصیبشان نشد. ***همچنان معتقدم آلمان شانس اول بالای سر بردن جام هست .

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
منتظر دفاعیات مهدی از هلند در مورد بازی با آلمان هستم . میخوام بدونم نظرش چیه . مهدی واقعا سعی نکنی که نظر دادن در مورد این بازی رو بپیچونی . همینطور نظر بیانکا رو هم اصلا در مورد آلمان قبول ندارم . نه اینکه حرفاش رو قبول نداشته باشم منظورم اینه که با یکی دو خط قانع نمیشم . بعد از یونان که از گروه اول حذفش 90 درصدی شده هلند هم حذفش 90 درصده . واقعا وداع به این زودی با هلند اصلا قشنگ نیست

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
این بازی همون طور که انتظار داشتم از طرف ِ هلند شروع شد .

آلمان مثل همیشه خودش رو کشیده بود عقب تا از غفلت ِ خط ِ دفاعی استفاده کنه و به گل برسه .

همه چیز به حالت ِ عادیش داشت پیش میرفت که دسته گل ِ جناب فان مارویک به آب رفت و ماتیسن سوتی ِ اول رو داد .

این گل کل ِ تمرکز ِ بازیکنای هلند رو بهم ریخت و از حالتی که اول ِ بازی داشتن خارجشون کرد .

همونطور بازی سردرگرم از سوی هلند دنبال می شد که باز هم سر ِ غفلت ِ ماتیسن و اشتباه ِ بچه گانه ی استکلنبرگ گل ِ دوم در ساده ترین شکل ِ ممکن به ثمر رسید .

باید سریع خودشون رو به دقیقه ی 45 میرسوندن که با تفکری جدید وارد ِ زمین می شدن که با اومدن ِ فان در فارت و هانتلار اینطور حس میشد که هلند برای تغییر ِ نتیجه اومده ولی ... .

مالکیت ِ توپ در هر شرایطی جواب نمیده و باید از این مالکیت استفاده کرد .

فان مارویک اولین اشتباهش رو با بازی ندادن ِ فلار کرد و اشتباه ِ بعدی هم استفاده نکردن از سیستم ِ 4-3-3 بود از اول بازی .

سمت ِ چپ ِ هلند بازی با دانمارک کاملا فلج نشون داده بود و دلیلی نداشت که باز کویت رو نیمکت بشینه و آفلای بازی کنه .

اینکه بازی ای که به چشم ِ یه دربی ِ ملی بهش نگاه می کردم رو تیمم بازنده شده واسم خیلی سخته ولی واقعا حق ِ تیم باخت نبود .

از وقتی که تاریخ بوده ، این سبک ِ فوتبال ِ آلمان بوده و واقعا هر سال که میگذشته از نفرتم به این تیم و به این سبک کم نشده .

الآن همه پیش ِ خودشون میگن آلمان 3 تا قهرمانی ِ یورو داره و 3 قهرمانی ِ جام ِ جهانی ولی فقط کافیه برید فیلمای بازی ِ این تیم رو ببنید تا بدونید چی میگم .

قدرت ِ آلمان از سال ِ 72 با قیصرشون شروع میشه که شوروی رو 3-0 بردن تو فینال .

ولی واقعا چطوری بردن ؟ بهتره برید فیلم ِ بازی رو ببینید و با بازی ِ دیشبشون مقایسه کنید .

آلمان همیشه همین بوده !!!

دیشب هلند اگه بازیکتی در حد داویدز و یاپ استام داشت و اگه فان برونخورست میموند و خداحافظی نمیکرد ، شک نداشتم که می بردیم بازی رو .

هلند همه جوره سر تر بود از آلمان و فقط به اشتباهات ِ فردی باخت .

واقعا نمیفهمم که چرا باید ماتسین بازی کنه ؟!؟!؟!

سیستمی که این همه کارشناس ازش انتقاد کردن ، باز این آقا دست ازش برنداشت و با خود خواهی تیم رو به فنا داد .

خلاصه اینکه این تیم با این روش به هیچ جا نمیرسه و همین بهتر که زود تر حذف بشن تا فکری به حال ِ تیم بشه .

میراث داران ِ سه تفنگ دار ِ هلند بهترین فوتبال رو واسه جهان نمایش دادن و با این حال که تیم از یورو 2000 و 2008 حذف شد ولی سربلند حذف شد .

واسه منی که با برکمپ و استام و کلایورت و داویدز و فان بوئر و کوکو طرفدار ِ این تیم شدم سخته که بازیکن آخر بازی با خیال ِ راحت به رختکن بره و باز به هم تیمیش به چشم هوو نگاه کنه .

بالاخره هر چی بود تموم شد و منتظر رفتن نخاله ها و برگشتن ِ اسطوره هستیم تا ما رو به آخرین آرزوی فوتبالیمون برسونه .

تصویر

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
بعد از اينكه هلند گل زد آلمانيا خيلي حرفه اي بازي رو دنبال كردن! بعد از اون گل هلند نتونست به فكر نقشه اي باشه براي رسيدن به گل! واقعاً لذت بردم كه اينقدر حرفه اي جلوي شور و حرارت هلندي ها رو بگيرن! ژرمنا همه جاي زمين بودن و خيلي راحت توپ رو براي خودشون ميكردن و بازي رو اداره ميكردن! تو اين شرايط حريف همه سعي خودشو ميكنه كه به گل مساوي برسه ولي آلمانا، هلنديا رو فلج كردن! كاش ايتاليا هم به جاي دفاع مطلق اين كار رو بكنه! نتونست ٥ دقيقه از گل دفاع كنه! شانس هم اورد گل دوم رو نخورد آلمان خيلي خطرناكه! اگه همين روند رو ادامه بدن شايسته قهرماني هستن

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=319]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/54357953588158941425.jpg[/img]

لنا گرک در جمع هواداران آلمانی در یورو

مدل معروف لنا گرک دوست دختر خدیرا برای بازی های جام ملت های اروپا بازی های آلمان را از نزدیک نگاه می کند.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
خدا حفظش کنه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

[img width=480 height=177]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/71943668550305221978.jpg[/img]

پرچم ایران در بازی آلمان- هلند

[img width=480 height=336]http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up6/64599147828332458524.jpg[/img]

شوخی هوداران آلمان با هلند

هواداران آلمانی در بازی این تیم برابر هلند یک پارچه نوشته به استادیوم برده بودند با این موضوع :" کدام حیوان گل نمی زند ؟ روبن "

BatigoL

BatigoL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1112 ارسال
  • Locationطهران
خب با اتفاقی که دیشب افتاد دیگه میترسم بیام بگم آلمان صعودش بعنوان تیم اول از این گروه قطعی شده :1:
این حرفایی که زده میشه همش رو کاغذه و تو واقعیت ممکنه هر اتفاقه دیگه ای بیوفته .

واسه اینکه آلمان ها حذف بشن دوباره باید 1 معجزه عجیب و قریب رخ بده !
آلمان اگه به دانمارک ببازه امشب , و از اون سمت پرتغال هلند رو با اختلاف 2 گل مغلوب کنه پرتغال و دانمارک از این گروه صعود میکنن ... :np:
شاید کمتر کسی باشه که احتمال بده این اتفاق میوفته اما فوتبال به ما یاد داده که ممکنه هر اتفاقی توش بیوفته .

من خودم پیشبینیم اینه که آلمان براحتی دانمارک رو شکست میده امشب و بدون هیچ اما و اگری تیم اول گروه میشه .

اما راجع به بازی پرتغال - هلند ... :np:
شاید اکثرا کارشناسا و منتقدا شانسی واسه صعود هلند در نظر نگیرن اما هلندی ها هنوز امید دارن و این مهم ترین مسئله اس , هلند اگه امشب پرتغال رو بتونه با تفاضل گل خوب شکست بده شانسه صعودش خیلی بالا میره !

فک میکنم یکی از قشنگ ترین بازی های یورو 2012 امشب برگذار بشه .
هر دو تیم توانایی اینو دارن که فوتبال زیبا و روون ارائه بدن !
با این تفاوت که هلندی ها امشب چون هیچی واسه از دست دادن ندارن قطعا به آب و آتیش میزنن و پرتغالی ها محتاط تر بازی میکنن .

اما اگه هلند بتونه گل زود هنگام به پرتغال بزنه , همه چی یهو بهم بریزه و شرایطه خیلی سختی پیش میاد !
من بشخصه خودم حق پرتغال میدونم که بعنوان تیم دوم از این گروه صعود کنه اما 1 حسی بم میگه هلند همه رو غافلگیر میکنه .

قضیه این گروه لینقدر پیچیده شده که تو موارد ساده هم هنگ میکنیم :1:

این پست رو نیک تو تاپیک گروه سوم داده بود .

نیک اگه بخوایم از نظر پیچیدگی حساب کنیم , خدا وکیلی گروه 2 وضعیتش خیلی پیچیده تره !
من 1 تیکه ظهر داشتم با یکی حرف میزدیم که اگه اینجوری شه , اونجوری شه :1: , چجوری میشه وضعیتشون واقعا مخم هنگ کرد !

تو گروه 2 , 12 حالت مختلف ممکنه رخ بده :np:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
واقعا شرایط جالبی داره این گروه ! یکی ازم پرسید گفت حسین ! گفتم بله ! گفت خوب اگه هلند بتونه پرتغال رو ببره که باز هم نمی تونه بره بالا چون از دانمارک باخته ! گفتم چه ربطی داره اخه چون سه تا تیم سه امتیازی هستند و برای انتخاب تیم برتر میان المان رو حذف می کنند و نگاه به شرایط سه تیم دیگه می کنند :fp: :fp: :fp: :fp: ولی هلند 2 تا بزنه به پرتغال تفاضلش مساوی می شه ! تفاضل پرتفال منفی 2 می شه و دانمارک هم یکی بخوره تفاضلش منفی 1 می شه و اینجوری هلند می ره بالا

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال
خب به نظر من هلند اين بازي رو هم مي بازه ! و با سه باخت تورنمنت تلخي رو پشت سر ميذاره ! با اين شرايط من واسه روبن مي ترسم ، خود كشي نكنه يه وقت ؟! :1: فكر نكنم تو كل فوتبال اين فصل كسي فشاري به اندازه روبن تحمل كرده باشه ( كه خب مقصر خودشه ! به نظرم زيادي رو داره ! :1: ) به نظر يه جور خستگي تو ساقهاي هلندي ها هست ! البته هلند فوق العاده باز بازي ميكنه و اگه ميخواد كه امشب هم نبازه بايد اول يه فكري براي اين مساله بكنه و قبل از هر چيز گل نخوره ! اگه بخواد بي محابا و همين جور باز بازي كنه سرعت رونالدو و ناني امشب كارشو به سره ميكنه ! و اين نوع بازييه كه پرتغال قطعا دوست داره كه هلند بازي كنه و انتظار اين موقعيت رو ميكشه ! بنابراين صبر و حوصله و يه كم جمع بازي كردن راه حل هلند هست ! از اون طرف پرتقال هم شرايط خيلي ايده آلي نداره ولي خب خيلي بهتر از هلنده ! حداقلش اينه كه ميدونه دنبال چيه تو زمين ! و بازيكناش اون آمادگي ذهني رو دارن ! در حالي كه هلندي ها خيلي سردرگمن و انگار خودشون هم نمي دونن كه دنبال چي هستن !! به هر حال من باز معتقدم كه هلند بازنده اين بازيه !!!

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نمیدونم چطوری فکر میکنید حالا به فرض که هلند تونست پرتغال رو ببره که با این دو بازی که از هلند دیدیم فوقش بتونن یه مساوی بگیرن . حالا میگم 3-0 بردن . از اون طرف یادمون نره آلمان ها و هلندی ها دشمن هستن . آلمان با یک تساوی جلوی دانمارک هلندی ها رو حذف می کنه . که به نظرم اصلا بعید نیست همچین کاری .

HeIlIG DaVidS

HeIlIG DaVidS

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4912 ارسال
من هنوزم سر ِ حرفم هستم که اگه قرار ِ تیم با اون تفکر و سیستم وارد ِ زمین بشه ، همون بهتر که زودتر به آمستردام برگرده . واقعا باید یه فکری به حال ِ این تیم بشه . امشب منتظر ِ سیستم ِ 4-3-3 هستم که همزمان هانتلار و فان پرسی رو از اول بازی ببینم ولی به شرطی که وینگر چپ کویت باشه . واقعا اصرار ِ فان مارویک به اینکه آفلای رو بازی میده رو متوجه نمیشم ، همینطور روبن . تو خط ِ هافبک هم با این حال که فان در فارت خیلی افت کرده شاید یکی از بد ترین های تیم باشه رو به خاطر ِ تجربه ش به هر بازیکن ِ دیگه ای ترجیح میدم . کنارش اسنایدر و هافبک دفاعی هم دی یانگ . بهتره دیگه این روابط ِ فامیلی دست از سر ِ تیم برداره و بازی به اونایی برسه که لیاقتش رو دارن . تو دفاع چپ با این حال که بازی ِ بد ِ ویلمس رو تقصیر ِ متایسن میدونم ولی باز بهتره که بوما بیاد بازی کنه . بوما واقعا پشت ِ فان برونخورست سوخت که نتونست خودی نشون بده و یه جورایی به دلم افتاده که امشب بازی می کنه . خیلی وقته بازیش رو ندیدم . دفاع ِ وسط رو اگه زوج ِ بازی اول تشکیل ندن ، باید فاتحه ی تیم رو خوند . فلار الآن بهترین دفاع ِ تیم ِ ولی نمیدونم فان مارویک پیش ِ خودش چه فکر کرد که متایسن رو بازی داد جاش ؟!؟! دفاع ِ راست هم که جاش محفوطه . اگه میدونستم که انریکه انقدر استکلنبرگ رو خراب می کنه و گند میزنه به بازیش ، هیچوقت از اومدنش به سری آ خوشحال نمیشدم . واقعا استکلنبرگ ِ 2010 کجا و این کجا . جای ِ خالی ِ ادوین بد جور حس میشه . خلاصه این که اگه امشب هم مثل ِ بازی های قبل بشه ، باید مطمئن شد که فینال ِ جام ِ جهانی رو هم به لطف ِ دی بوئر رفتیم . اینجاست که باید فان مارویک به همراه ِ دامادش به پیکنیک با 3 تا نوه ش بره و ضلع ِ سوم ِ مثلث ِ قدرت وارد بشه و هلند ِ واقعی رو به همه نشون بده .

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
به جرات میتونم بگم که رونالدو واقعا یه کلاس فوتبال هست ! اینکه اونو با مسی مقایسه میکنن اصلا درست نیست ، خیلی چیز ها اون سر تره و خیلی چیزها رو مسی ، اما در کل بگم من بازیکنی در فاز هجومی کامل تر از رونالدو ندیدم در فوتبال حال حاظر سرعت داره ، تو همین بازی حداقل 5-6 بار کورس سرعت گذاشت با فن در ویل و سایر بازیکنای هلند و تو همه شون هم موفق بود ، شوت زنی فوق العاده و شوت 30-40 متری شو دیدیم تو همین نیمه ، یه گل عالی زد و 2 تا هد اش با بد شانسی گل نشد میتونیم به خودمون افتخار کنیم در زمانی زندگی میکنیو و فوتبال میبینیم که رونالدو و مسی تو اون فوتبال هستن اما در ومورد بازی در نیمه اول ، هلند تلاش خودشو کرد ، اما خب فکر میکنم یهو خودش هم متوجه شد بی فایده است هر کاری بکنه ، مخصوصا بعد از گلی که خودر دیگه کاملا جا زد و الان فقط دارن راه میرن تو زمین ، پرتغال سزاوار برنده شده تو این نیمه رو داشت اما خب بخت باهاش یار نبود 2-3 تا موقعیت عالی رو هدر داد یکیشون هم پوستیگا بود به نظرم این پرتغال با انگیزه صعود کنه خیلی بهتر از هلند پر حاشیه و تخلیه روحی شده و دانمارک صرفا شگفتی ساز هست ، میتونه گردونه رقابت ها رو جذاب تر کنه دور بعد که البته احتمالش هم خیلی زیاده بتونه از سد چک هم بگذره !

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
نیمه فوق العاده ای بود . پرتغال راحت می تونست با اختلاف 2 گل برنده نیمه اول باشه . هلند هنوز هم همون هلنده . باز یکم روبن پاس میده این اسنایدر از هر جا شوت میزنه. فایده نداره . دیگه نیازی نیست غصه این هلند رو بخوریم . پس بهتره پرتغال صعود کنه و بعدش به راحتی به نیمه نهایی برسه . با بودن پرتغال بازیهای جذاب تری رو مراحل حذفی می بینیم . این نانی هم خوبه ها . یه نگاهی یووه بهش بندازه بد نیست .

Sayyed Amir

Sayyed Amir

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5170 ارسال
  • LocationKerman
با این وضع بازی پرتغال میره بالا آلمان هم از اون ور. یعنی میشه آلمان-یونان پرتغال-چک؟؟

platini

platini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 702 ارسال

خب به نظر من هلند اين بازي رو هم مي بازه ! و با سه باخت تورنمنت تلخي رو پشت سر ميذاره ! با اين شرايط من واسه روبن مي ترسم ، خود كشي نكنه يه وقت ؟! :1: فكر نكنم تو كل فوتبال اين فصل كسي فشاري به اندازه روبن تحمل كرده باشه ( كه خب مقصر خودشه ! به نظرم زيادي رو داره ! :1: )

به نظر يه جور خستگي تو ساقهاي هلندي ها هست ! البته هلند فوق العاده باز بازي ميكنه و اگه ميخواد كه امشب هم نبازه بايد اول يه فكري براي اين مساله بكنه و قبل از هر چيز گل نخوره ! اگه بخواد بي محابا و همين جور باز بازي كنه سرعت رونالدو و ناني امشب كارشو به سره ميكنه ! و اين نوع بازييه كه پرتغال قطعا دوست داره كه هلند بازي كنه و انتظار اين موقعيت رو ميكشه ! بنابراين صبر و حوصله و يه كم جمع بازي كردن راه حل هلند هست !

از اون طرف پرتقال هم شرايط خيلي ايده آلي نداره ولي خب خيلي بهتر از هلنده ! حداقلش اينه كه ميدونه دنبال چيه تو زمين ! و بازيكناش اون آمادگي ذهني رو دارن ! در حالي كه هلندي ها خيلي سردرگمن و انگار خودشون هم نمي دونن كه دنبال چي هستن !!

به هر حال من باز معتقدم كه هلند بازنده اين بازيه !!!

خب به نظرم هلند بازي رو باخت ! :1:
همون طور كه گفتم هلند خيلي خيلي باز بازي كرد و اين بهترين فرصت براي پرتغال بود ! و اينو فن مارويك هيچ وقت نفهميد !
حمله هاي بي محاباي هلند در نيمه دوم هم باعث شد سرعت ناني و رونالدو كار هلند رو تموم كنه !
اصلا اين هلند چيزي به اسم آمادگي ذهني در هيچ كدوم از مسابقاتش نداشت ! و كاملا سردرگم و گنگ بازي كرد در طول جام !
حتي پرتغال ميتونست يه پيروزي تاريخي كسب كنه در مقابل هلند ، كه واقعا بد شانس بود توي اين بازي مخصوصا رونالدو !!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی